Kampanie YouTube

YouTube.com jest jedną z najbardziej znanych stron internetowych. Portal codziennie odwiedza miliony użytkowników w Polsce. Internauci mogą znaleźć filmy związane z każdym tematem. Darmowy dostęp do materiałów wideo powoduje, że portal cieszy się ogromną popularnością, dlatego jest doskonałym kanałem umożliwiającym pozyskiwanie ruchu na Państwa stronie internetowej.

YouTube umożliwia pozyskiwanie ruchu na wiele sposobów:

  • Prowadzenie własnego kanału polega na umieszczeniu własnych materiałów video. Wartościowe filmy przyciągną uwagę wielu użytkowników, co pomoże w promocji marki oraz produktów. Prowadzenie kanału jest bezpłatne.
  • Reklamy: filmy, banery graficzne lub forma tekstowa. Istnieje duży wachlarz możliwości promocji Państwa firmy, usług lub produktów: reklamy In-Stream oraz In-Display są niezwykle efektywne oraz efektowne.

Płatność za oglądnięcie do końca lub CPM

Emisja reklamy następuje przed lub w trakcie filmu na YouTube. Płatność w modelu CPV następuje za oglądnięcie całej reklamy lub minimum 30 sekund. Za reklamy pominięte przed upływem 30 sekund opłata nie jest pobierana. CPM to płatność za każde 1000 wyświetleń. Dostępne są również inne niestandardowe formy, na przykład CPD (np: MustHead) gdzie rezerwacja powinna być wykonana z kilkutygodniowym wyprzedzeniem.

Realizujemy filmy reklamowe

Dzięki współpracy z wieloma agencjami na terenie całej Polski możemy zaoferować realizację reklamy video przez naszych partnerów mogących pochwalić się ogromnym doświadczeniem w realizacji reklam i filmów promocyjnych.

Zamów darmową wycenę

(4,9/5), głosów: 52
Ocena strony:
Go Top