Skuteczne pozycjonowanie stron Rzeszów

Pozycjonowanie stron dla firm z Rzeszowa i okolic. Skuteczne pozycjonowanie lokalne to doskonałe rozwiązanie dla firm usługowych, produkcyjnych czy sklepów internetowych.

 • Bezpłatna wycena
 • Audyt strony i analiza konkurencji
 • Dedykowany opiekun
 • Przejrzyste zasady współpracy
Wypełnij formularz Dowiedz się więcej

Zamów bezpłatną wycenę!

(czytaj więcej) Na podstawie tej zgody będziemy mogli skontaktować się z Tobą za pośrednictwem np. telefonu czy poczty elektronicznej w celu obsługi przez nas twojego zapytania. Administratorem Twoich danych osobowych jest KS Sp. z o.o. Gorzyce 141, 38-230 Nowy Żmigród, NIP: 6852338589. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityka Prywatności). (zwiń)

Pozycjonowanie Rzeszów - Oferta

 • Prowadzisz firmę lokalną lub ogólnokrajową z siedzibą w Rzeszowie i cierpisz na brak klientów?
 • Przeniosłeś swój biznes do sieci, ale nikt nie chce korzystać z Twoich usług ani kupować Twoich produktów?
 • Chcesz zwiększyć liczbę klientów, wykorzystując to tego internet, ale nie wiesz, od czego zacząć?

Wiemy jak temu zaradzić!

Od przeszło 16 lat zajmujemy się pozycjonowaniem stron internetowych w wyszukiwarce Google, zwiększając tym samym dochody naszych klientów. Dzięki nam wiele małych biznesów mogło rozwinąć skrzydła, zdobyć nowe zlecenia czy zwiększyć swój udział w rynku.

Dlaczego warto pozycjonować stronę internetową?

Pozycjonowanie strony internetowej to usługa, która polega na jej optymalizacji w celu osiągnięcia wysokich pozycji w wynikach wyszukiwania. Jeżeli Twoja strona znajdzie się w pierwszej dziesiątce na popularną w regionie frazę, zyskasz dostęp do tysięcy, a nawet milionów potencjalnych klientów.

Decydując się na współpracę z nami, zyskujesz:

 • dedykowanego specjalistę, który będzie czuwał nad procesem pozycjonowania,
 • gruntowny audyt strony z wytycznymi optymalizacyjnymi,
 • wsparcie programistów przy wdrażaniu zmian,
 • listę słów kluczowych, na które warto pozycjonować stronę,
 • analizę dziań konkurencji w internecie
 • pozycjonowanie już od 1490 zł miesięcznie

Pozycjonowanie stron internetowych Rzeszów

Wykres z Google Analytics
Zwiększenie liczby odwiedzających stronę internetową lokalnego przedsiębiorcy ok ok 70% rok do roku

Wykres pozycji z SeoStation
Wzrost pozycji na konkurencyjne słowo kluczowe od początku współpracy z lokalnym klientem

Zwiększ widoczność Twojej firmy i zyskaj nowych klientów dla swojego biznesu!

Zamów darmową wycenę

Opinie naszych klientów

KS to super profesjonalna firma oferująca nie tylko wysokiej jakości usługi marketingu internetowego, ale również miłą obsługę, profesjonalizm i szybkość reakcji. Zawsze można liczyć na ich pomoc i świetną obsługę, a wyniki pozycjonowania są naprawdę IMPONUJĄCE.
Arek Żuławnik
Arek Żuławnik
ABC Tłumaczenia
Polecam KS jako partnera w biznesie. Współpraca z nimi to czysta przyjemność :). Dbają o dobro klienta i jego wyniki. Kontakt bardzo dobry, sami proponują rozwiązania mające na celu wspomóc rozwój firmy. Są naprawdę SKUTECZNI w tym, co robią.
Rafał Urbański
Rafał Urbański
Rol-Tex

Nasza strona widoczna jest na czołowych pozycjach w wyszukiwarce Google na słowa kluczowe, które na początku współpracy zostały przez nas uznane za priorytetowe. Zauważyliśmy znacznywzrost zainteresowania naszymi usługami, w efekcie czego firma OKNO-BEST zaczęła dynamicznie się rozwijać.

Przeczytaj referencje

Marcin Trzebińczyk
Marcin Trzebińczyk
Okno-Best

Zwiększ widoczność Twojej firmy w internecie i daj się znaleźć potencjalnym klientom

Już od 990 zł miesięcznie

Zamów darmową wycenę

Zobacz referencje od naszych klientów

Z 500 do 2,000 użytkowników miesięcznie na stronie

"Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z agencją, która skutecznie i z efektami zajmuje się pozycjonowaniem naszej strony i wizytówki Google. Do dyspozycji mamy przypisanego specjalistę SEO, który opiekuje się naszą strona od początku współpracy."

Wypożyczalnia strojów Kraków
Rafał Depta
Zobacz referencję

Wzrost widoczności strony i generowanego przez nią ruchu

"Nasza strona widoczna jest na czołowych pozycjach w wyszukiwarce Google na słowa kluczowe, które na początku współpracy zostały przez nas uznane za priorytetowe. Zauważyliśmy znacznywzrost zainteresowania naszymi usługami, w efekcie czego firma OKNO-BEST zaczęła dynamicznie się rozwijać."

Okno-Best
Marcin Trzebińczyk Okno-Best
Zobacz referencję
Dołącz do grona zadowolonych klientów
Zamów darmową wycenę

Co nas wyróżnia?

Wysoka skuteczność

Średnio klienci zauważają pierwsze efekty już po 2 miesiącach. Potwierdzają to liczne opinie, referencje, case study.

Przejrzyste zasady

Nie wiążemy Cię długoterminową umową. Wieloletnie współprace zawdzięczamy wysokiej skuteczności.

Szybkość reakcji

Dowozimy postawione nam cele, trzymając się ustalonych terminów. My odbieramy telefony i odpisujemy na maile :)

Bezpośredni kontakt

Obsługa klienta, jakiej dawno nie spotkałeś, u nas kontaktujesz się z opiekunem, a nie infolinią. Poczujesz, jakbyśmy pracowali biurko w biurko.

Data driven

Pozycjonujemy w oparciu o dane, clastry, analizy konkurencji. Jesteśmy pewni swoich działań i ich rezultatów, nie podejmujemy decyzji na wyczucie.

Monitoring pozycji

Na bieżąco widzisz postępy i efekty naszych działań.

Agencja SEO

Rzeszów to nie jedyne miasto, w którym działamy

Kliknij w mapę i sprawdź ofertę dla firm działających w innych miastach w Polsce.

W czym jeszcze możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Nie czekaj, skontaktuj się z naszym doradcą
 lub wyślij zapytanie poprzez formularz.

Przygotujemy dla Ciebie darmową ofertę wzbogaconą o podstawowy audyt strony, analizę konkurencji, praktyczne porady dotyczące branży, a także realne prognozy rozwoju Twojego biznesu.

Zamów bezpłatną wycenę!

(czytaj więcej) Na podstawie tej zgody będziemy mogli skontaktować się z Tobą za pośrednictwem np. telefonu czy poczty elektronicznej w celu obsługi przez nas twojego zapytania. Administratorem Twoich danych osobowych jest KS Sp. z o.o. Gorzyce 141, 38-230 Nowy Żmigród, NIP: 6852338589. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityka Prywatności). (zwiń)

Najczęściej zadawane pytania

Co to jest pozycjonowanie stron internetowych?

Pozycjonowanie stron www jest to proces, który polega na zwiększeniu widoczności serwisu w wynikach wyszukiwania Google lub innych popularnych wyszukiwarek. Ma to na celu dotarcie do klientów, którzy za pomocą wyszukiwarki poszukują produktu lub usługi. Dzięki pozycjonowaniu stron możemy także dotrzeć do osób, które poszukują rozwiązania swojego problemu w internecie, oraz budować pozycję eksperta w danej dziedzinie.

Na czym polega pozycjonowanie stron WWW?

Skuteczne pozycjonowanie strony www polega na technicznej optymalizacji strony, tak by przystosować ją do ciągle zmieniających się algorytmów wyszukiwania. W ramach usługi wyszukiwane są także odpowiednie słowa kluczowe, optymalizowana jest treść na stronie oraz pozyskiwane są linki na serwisach zewnętrznych. Wszystkie te działania wpływają na poprawę widoczności strony na główne słowa kluczowe, co prowadzi do zdobycia nowych klientów czy zwiększenia liczby transakcji.

Na czym polega optymalizacja stron internetowych?

Optymalizację strony składa się z szeregu działań, który celem jest dopasowanie struktur i treści do aktualnych wymagań wyszukiwarek. Specjalista SEO przed przystąpieniem do pozycjonowania strony przeprowadza kompleksowy audyt SEO, który wskaże mocne i słabe strony serwisu. Na bazie audytu przygotowywane są wytyczne dla programisty. Na tym samym etapie tworzony jest plan link buildingowy oraz w razie potrzeby plan publikacji na blogu firmowym.

Czym różni się lokalne pozycjonowanie od pozycjonowania krajowego?

Przy lokalnym pozycjonowaniu stron internetowych w Rzeszowie, Krakowie czy innym mieście, staramy się dotrzeć do konkretnej grupy docelowej, jaką są mieszkańcy danego regionu. Wybieramy frazy kluczowe powiązane z daną lokalizacją takie jak: dentysta Rzeszów czy mechanik Rzeszów, które przynoszą lepszy efekt niż pozycjonowanie szerokie. Ważną rolę w osiągnięciu najwyższej pozycji strony w wyszukiwarce jest pozyskanie linków z portali lokalnych.

Kto powinien lokalnie pozycjonować strony w Rzeszowie?

Z usług Agencji SEO skorzystać powinny:

 • firmy regionalne, które chcą promować swoje produkty i usługi na terenie stolicy województwa podkarpackiego lub najbliższych okolic.
 • przedsiębiorstwa i korporacje działające na terenie całej Polski, które chcących dotrzeć do nowych potencjalnych klientów zamieszkujących Rzeszów.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Rzeszowie?

Na koszt pozycjonowania stron w Rzeszowie składa się wiele elementów takich jak: ilość i konkurencyjność fraz kluczowych, obszar działania (tylko Rzeszów czy również inne miasta) czy zakresu usług. Dlatego nie ma jasno określonej kwoty. Zadzwoń lub napisz do nas poprzez formularz na stronie, a zostanie dla Ciebie przygotowana bezpłatna wycena dopasowana do Twoich indywidualnych potrzeb.

Dlaczego Agencja KS jest doskonałym partnerem do pozycjonowania stron?

Nasza agencja SEO istnieje na rynku od lat. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, które pozwala nam na skuteczne pozycjonowanie stron WWW w Rzeszowie.

Nie wiążemy się z naszymi klientami długoterminowymi umowami. U nas podpisujesz umowę na czas nieokreślony z jednomiesięcznym okresem wypowiedzenia, a zrealizowane działania zostają z Tobą także po zakończeniu współpracy.

W naszej pracy wykorzystujemy narzędzia cenione w branży marketingowej: Surfer SEO i Localo (dawniej Surfer Local). Z ich pomocą jesteśmy w stanie zapewnić Ci przewagę nad konkurencją i osiągnięcie sukcesu w internecie.

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Pozycjonowanie stron WWW to nie jedyne czym się zajmujemy. W skład naszych usług wchodzi:

 • pozycjonowanie sklepów internetowych,
 • pozycjonowanie w Mapach Google,
 • copywriting i content marketing,
 • marketing internetowy w sieci reklamowej,
 • audyty SEO,
 • analiza konkurencji,
 • analiza słów kluczowych,
 • prowadzenie profili w Social Mediach.

Zamów bezpłatną wycenę!

(czytaj więcej) Na podstawie tej zgody będziemy mogli skontaktować się z Tobą za pośrednictwem np. telefonu czy poczty elektronicznej w celu obsługi przez nas twojego zapytania. Administratorem Twoich danych osobowych jest KS Sp. z o.o. Gorzyce 141, 38-230 Nowy Żmigród, NIP: 6852338589. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityka Prywatności). (zwiń)
(4.4/5), głosów: 14
Ocena strony:
Go Top