Skuteczne pozycjonowanie stron Warszawa

Twoja firma działa na terenie Warszawy lub pobliskich miejscowości? Pomożemy Ci skutecznie promować się w organicznych wynikach wyszukiwania i zdobyć nowych klientów.

 • Bezpłatna wycena
 • Audyt strony i analiza konkurencji
 • Dedykowany opiekun
 • Przejrzyste zasady współpracy
Wypełnij formularz Dowiedz się więcej

Zamów bezpłatną wycenę!

(czytaj więcej) Na podstawie tej zgody będziemy mogli skontaktować się z Tobą za pośrednictwem np. telefonu czy poczty elektronicznej w celu obsługi przez nas twojego zapytania. Administratorem Twoich danych osobowych jest KS Sp. z o.o. Gorzyce 141, 38-230 Nowy Żmigród, NIP: 6852338589. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityka Prywatności). (zwiń)

Pozycjonowanie Warszawa - Oferta

 • Prowadzisz firmę w Warszawie, która oferuje produkty i usługi na rynku lokalnym i szukasz sposobów na jej promocję w internecie?
 • Otworzyłeś sklep internetowy, jednak nie generuje on zysków?
 • Planujesz rozszerzyć obszar działania firmy o sąsiednie regiony, jednak nie wiesz, od czego zacząć?

Wiemy jak temu zaradzić!

Agencja KS to doświadczeni specjaliści SEO, którzy od ponad 16 lat pomagają lokalnym firmom promować się w wynikach wyszukiwania wyszukiwarki Google. Wieloletnie doświadczenie umożliwia nam opracowywanie skutecznych strategii, które przyczyniają się do zwiększenia liczby klientów, a tym samym zwiększenia przychodów.

Czym jest pozycjonowanie strony i jak może pomóc Twojej firmie?

Pozycjonowanie lokalne to sposób promowania się w internecie, który polega na optymalizacji strony w celu zwiększenia jej widoczności na zapytania zawierające lokalizację. Osiągnięcie wysokich pozycji na słowa kluczowe powiązane z Twoją firmą pozwala na dotarcie do nowych klientów potencjalnie zainteresowanych produktem lub usługą.

Decydując się na współpracę z nami, zyskujesz:

 • dedykowanego specjalistę, który opracuje skuteczną strategię pozycjonowania strony i będzie czuwał nad całym procesem,
 • szczegółowy audyt SEO z wytycznymi,
 • wsparcie programistów przy wdrażaniu zmian,
 • listę słów kluczowych, na które warto pozycjonować stronę,
 • analizę dziań konkurencji w internecie,
 • skuteczne pozycjonowanie strony internetowej już od 1490 zł miesięcznie.

Pozycjonowanie stron internetowych Warszawa

Wykres z Google Search Console
Ponad 3-krotne zwiekszenie ruchu dla klienta z Warszawy

Wykres z Google Analytics
Wzrost pozycji na wybrane słowo kluczowe - Branża motoryzacyjna

Zwiększ widoczność Twojej firmy i zyskaj nowych klientów dla swojego biznesu!

Zamów darmową wycenę

Opinie naszych klientów

Każdego roku Zespół prowadzony przez Pana Marka Rogowskiego wykonuje nieocenioną pracę. Dba o wprowadzenie nowych rozwiązań. Wszystkie zmiany odbywają się po wcześniejszych konsultacjach i ustaleniach tak, by wszelkie rozwiązania podtrzymywały początkowe założenia naszej działalności. Dla tego Zespołu nie ma rzeczy niemożliwych.

Przeczytaj referencję

Katarzyna Sawinda-Dziadecka
Katarzyna Sawinda-Dziadecka
Ośrodek Psychoterapii Psychologgia
KS to super profesjonalna firma oferująca nie tylko wysokiej jakości usługi marketingu internetowego, ale również miłą obsługę, profesjonalizm i szybkość reakcji. Zawsze można liczyć na ich pomoc i świetną obsługę, a wyniki pozycjonowania są naprawdę IMPONUJĄCE.
Arek Żuławnik
Arek Żuławnik
ABC Tłumaczenia

Zawsze możemy liczyć na profesjonalne doradztwo Pana Michała Kuchty, który dba o stabilny rozwój, sumiennie realizuje założone cele i stale nadzoruje działania naszych stron internetowych. Zespół Agencji KS wykazuje się kreatywnością, profesjonalizmem i elastycznością. Bardzo pozytywnie oceniamy kontakt z opiekunem, jak i szybkość wdrażania zmian na stronach przez zespół programistów.

Przeczytaj referencję

Jakub Cieślak
Jakub Cieślak
Studio CB

Zwiększ widoczność Twojej firmy w internecie i daj się znaleźć potencjalnym klientom

Zamów darmową wycenę

Zobacz referencje od naszych klientów

Zwiększenie miesięcznej widoczności strony z 5,000 do 45,000

"Mogę szczerze polecić zawierzenie kwestii pozycjonowania panu Danielowi Jędrysikowi ze względu nie tylko na jego wiedzę merytoryczną i rzetelność, ale przede wszystkim na proaktywne myślenie o potrzebach jego klientów. Na rynku SEO trudno o lepszego specjalistę."

Sunscrapers
Kamil Sabatowski Chief Operating Officer
Zobacz referencję

Setki nowych fraz na pierwszych pozycjach w Google

"Współpraca z agencją KS od samego początku przebiegała pomyślnie. Dedykowany specjalista SEO z sukcesem dba o widoczność naszej strony i wizytówki Google w Internecie. Zawsze możemy luczyć na profesjonalne doradztwo, a także fachową pomoc programistyczną przy wdrażaniu zmian na stronie."

Cylindersi
Mateusz Kacwin
Zobacz referencję
Dołącz do grona zadowolonych klientów
Zamów darmową wycenę

Co nas wyróżnia?

Wysoka skuteczność

Średnio klienci zauważają pierwsze efekty już po 2 miesiącach. Potwierdzają to liczne opinie, referencje, case study.

Przejrzyste zasady

Nie wiążemy Cię długoterminową umową. Wieloletnie współprace zawdzięczamy wysokiej skuteczności.

Szybkość reakcji

Dowozimy postawione nam cele, trzymając się ustalonych terminów. My odbieramy telefony i odpisujemy na maile :)

Bezpośredni kontakt

Obsługa klienta, jakiej dawno nie spotkałeś, u nas kontaktujesz się z opiekunem, a nie infolinią. Poczujesz, jakbyśmy pracowali biurko w biurko.

Data driven

Pozycjonujemy w oparciu o dane, clastry, analizy konkurencji. Jesteśmy pewni swoich działań i ich rezultatów, nie podejmujemy decyzji na wyczucie.

Monitoring pozycji

Na bieżąco widzisz postępy i efekty naszych działań.

Agencja SEO

Warszawa to nie jedyne miasto, w którym działamy

Kliknij w mapę i sprawdź ofertę dla firm działających w innych miastach w Polsce.

W czym jeszcze możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Nie czekaj, skontaktuj się z naszym doradcą
 lub wyślij zapytanie poprzez formularz.

Przygotujemy dla Ciebie darmową ofertę wzbogaconą o podstawowy audyt strony, analizę konkurencji, praktyczne porady dotyczące branży, a także realne prognozy rozwoju Twojego biznesu.

Zamów bezpłatną wycenę!

(czytaj więcej) Na podstawie tej zgody będziemy mogli skontaktować się z Tobą za pośrednictwem np. telefonu czy poczty elektronicznej w celu obsługi przez nas twojego zapytania. Administratorem Twoich danych osobowych jest KS Sp. z o.o. Gorzyce 141, 38-230 Nowy Żmigród, NIP: 6852338589. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityka Prywatności). (zwiń)

Najczęściej zadawane pytania

Co to jest pozycjonowanie stron internetowych?

Pozycjonowanie stron internetowych to proces, który ma na celu uplasowanie serwisu na wysokich pozycjach w wynikach wyszukiwania Google. Jeżeli strona internetowa znajdzie się na wysokich pozycjach, odwiedzi ją większa liczba potencjalnych klientów. Większy ruch z kolei przekłada się na zwiększoną liczbę telefonów, maili czy zapytań z formularzy umieszczonych na stronie.

Pozycjonowanie nie tylko pozwala pozyskiwać nowych klientów. To także doskonały sposób na budowanie pozycji eksperta w swojej branży poprzez publikowanie wartościowych treści.

Co składa się na proces pozycjonowania stron internetowych?

Pozycjonowanie stron jest procesem złożonym polegającym na budowaniu widoczności Twojej strony. Dlatego też najlepsze rezultaty przynoszą kompleksowe działania w następujących obszarach:

 • optymalizacja techniczna strony - pierwszym krokiem przy pozycjonowaniu stron czy sklepów internetowych powinno być dostosowanie ich do wymogów wyszukiwarki. Na tym etapie usuwane są błędy, które mogą utrudniać osiągnięcie wysokich pozycji, jak również proponowane są nowe funkcjonalności, dzięki którym strona będzie atrakcyjniejsza dla użytkowników i robotów.
 • semantyczna optymalizacja strony - jednym z czynników wpływających na widoczność w wyszukiwarce Google jest pokrycie tematyczne. Dedykowany specjalista SEO przygotuje optymalizację treści na podstawie analizy konkurencyjnych domen oraz danych zebranych przez narzędzie SURFER SEO.
 • link building - w procesie pozycjonowania nie można pominąć także pozyskiwania linków. Są one jednym z potwierdzonych czynników rankingowych wpływających na widoczność Twojej strony w internecie. Algorytm Google bierze pod uwagę przede wszystkim jakość odnośników, dlatego też dokładamy starań, aby linki przyczyniały się do realnego wzrostu pozycji bez szkody dla witryny.
 • content marketing - użytkownicy w internecie szukają rozwiązania problemu, a nie usługi. Dlatego też tworzenie treści odpowiadającej na ich zapytanie to doskonały sposób na pokazanie się w roli ekspera, który jest w stanie dany problem rozwiązać. W ramach content marketingu przygotujemy dla Ciebie plan publikacji, a także stworzymy wartościowe teksty, które ściągną wartościowy ruch na Twoją stronę WWW.
 • optymalizacja profilu Google Moja Firma - Skuteczne pozycjonowanie lokalne to także optymalizacja wizytówki Google. Dobrze zoptymalizowany profil firmowy umożliwia wyświetlanie się w pakiecie map na wybrane frazy, co przekłada się na wzrost odwiedzin strony internetowej.
 • optymalizacja witryny pod kątem UX - poprawa doświadczeń użytkownika jest niezbędna, aby zmienić ruch na konwersje. Brak wersji mobilnej, zbyt mała czcionka utrudniająca czytania, niewystarczająca szybkość ładowania się czy źle działający formularz to tylko niektóre powody sprawiające, że potencjalni klienci szybko opuszczą stronę.

Krajowe czy lokalne pozycjonowanie stron?

Pozycjonowanie lokalne w Warszawie to proces, którego celem jest zwiększenie widoczności strony internetowej dla mieszkańców konkretnego regionu - w tym przypadku Warszawy. Działania SEO prowadzone są w oparciu o frazy lokalne, czyli takie, które zawierają w sobie lokalizację np. fryzjer Warszawa, mechanik Warszawa czy dentysta Warszawa. Zazwyczaj takie słowa kluczowe mają mniejszą miesięczną liczbę wyszukiwań, jednak dają znacznie lepsze efekty niż pozycjonowanie na frazy ogólne.

Nieodzownym elementem pozycjonowania lokalnego jest pozyskanie linków z serwisów i katalogów regionalnych.

Kto powinien pozycjonować się w lokalnych wynikach wyszukiwania w Warszawie?

Z usług naszej agencji SEO skorzystać powinny:

 • lokalne firmy, które chcą pozyskiwać klientów z Warszawy i okolic,
 • producenci, przedsiębiorstwa i sklepy internetowe działające na terenie całej Polski, które chcą dotrzeć do nowych potencjalnych klientów zamieszkujących Warszawę.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron WWW firm z Warszawy?

Koszt pozycjonowania stron na Warszawę zależy w głównej mierze od liczby fraz kluczowych, konkurencyjności branży, obszaru działania firmy, zakresu usług dodatkowych oraz stanu strony. Dlatego też cennik pozycjonowania dla konkretnej strony jest ustalany dopiero po wstępnej analizie serwisu i jego konkurencji. Zadzwoń lub napisz do nas poprzez formularz na stronie, a przygotujemy dla Ciebie bezpłatną wycenę dopasowaną do Twoich indywidualnych potrzeb.

Kiedy można spodziewać się efektów pozycjonowania?

W zależności od budżetu i konkurencyjności efekty pozycjonowania widoczne są od 3 do 12 miesięcy od rozpoczęcia pracy nad stroną internetową.

Jak mierzyć efekty pozycjonowania strony internetowej?

Naszym Klientom udostępniamy narzędzie monitorujące pozycję strony w wynikach Google na ustalone słowa kluczowe. Pozwala im to na bieżąco sprawdzać postępy pozycjonowania.

Dodatkowo możemy stworzyć dostosowany do potrzeb Klienta szczegółowy raport dynamiczny, który zawierać będzie statystyki odwiedzin, podsumowanie konwersji czy dane demograficzne o użytkownikach strony.

Dlaczego Agencja SEO KS jest doskonałym partnerem do współpracy?

Działamy w branży SEO od ponad 16 lat. W tym czasie nabyliśmy niezbędne doświadczenie, które pozwala nam na skuteczne pozycjonowanie niemal każdej strony internetowej. Zapewniamy indywidualne podejście oraz fachowe doradztwo w zakresie pozycjonowania strony Twojego biznesu.

Nie wiążemy się z naszymi klientami długoterminowymi umowami. U nas podpisujesz umowę na czas nieokreślony z jednomiesięcznym okresem wypowiedzenia, a zrealizowane działania zostają z Tobą także po zakończeniu współpracy.

W naszej codziennej pracy wykorzystujemy narzędzia, które są cenione w branży: Surfer SEO i Localo (dawniej Surfer Local). Dzięki nim jesteśmy w stanie zapewnić Ci przewagę nad konkurencją i osiągnięcie sukcesu w internecie.

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Lokalne pozycjonowanie witryny w wyszukiwarce Google to nie jedyne czym się zajmujemy. W skład naszych usług wchodzi:

 • pozycjonowanie w Google Maps,
 • pozycjonowanie sklepów internetowych,
 • copywriting i content marketing,
 • marketing internetowy w sieci reklamowej,
 • audyty SEO,
 • analiza konkurencji,
 • analiza słów kluczowych,
 • prowadzenie profili w Social Mediach.

Zamów bezpłatną wycenę!

(czytaj więcej) Na podstawie tej zgody będziemy mogli skontaktować się z Tobą za pośrednictwem np. telefonu czy poczty elektronicznej w celu obsługi przez nas twojego zapytania. Administratorem Twoich danych osobowych jest KS Sp. z o.o. Gorzyce 141, 38-230 Nowy Żmigród, NIP: 6852338589. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityka Prywatności). (zwiń)
(4.7/5), głosów: 182
Ocena strony:
Go Top