Pozycjonowanie stron Warszawa

Pozycjonowanie stron internetowych dla firm z Warszawy i nie tylko. Pozycjonowanie lokalne to doskonałe rozwiązanie dla przedsiębiorców prowadzących biznes stacjonarnie.

 • Promocja w mapach i standardowych wynikach.
 • Wycena w 24h z darmowym audytem strony.
 • Gwarancja efektu lub zwrot środków.
Zapytaj o ofertę Zobacz cennik
Oferta pozycjonowania w Warszawie

Skuteczne pozycjonowanie lokalne

Z uwagi na obsługę wielu klientów z obszaru Mazowsza postanowiliśmy otworzyć biuro, które jest odpowiedzią na oczekiwania naszych kontrahentów. Jesteśmy dostępni lokalnie w centrum Warszawy, dlatego zapraszamy do umówienia się na wizytę zarówno w biurze KS jak i w Państwa lokalizacji. Wiemy, że bezpośredni kontakt jest często kluczowym elementem decydującym o współpracy. Swoją ofertę na pozycjonowanie lokalne kierujemy do firm, które chcą promować swoje produkty i usługi na terenie stolicy, a także okolicznych miejscowości tj. Piaseczno, Pruszków, Radom, Marki, Ząbki, Warka, Wołomin, itd. i dotrzeć do internautów ze swojego regionu.

Usługa pozycjonowania stron dla firm z Warszawy pozwala na zwiększenie widoczności w organicznych wynikach wyszukiwania, co może szybko przełożyć się na efekty tj. wzrost sprzedaży bądź liczby zapytań o ofertę. Dobór słów kluczowych związanych z profilem i obszarem działalności firmy np. pozycjonowanie stron Warszawa pozwala dotrzeć do kontrahentów realnie zainteresowanych ofertą. Atutem działalności na lokalnym rynku jest bezpośredni kontakt z Klientem oraz możliwość reagowania na zmieniające się potrzeby i trendy i dostosowywanie oferty do indywidualnych oczekiwań odbiorców. Oferujemy usługi pozycjonowania stron internetowych (SEO) gabinetów kosmetycznych, fryzjerskich, serwisów samochodowych, restauracji, kawiarnii, lokalnych sklepów i innych biznesów działających lokalnie. Posiadamy doświadczenie także przy realizacji dużych projektów. Oferujemy pozycjonowanie sklepów internetowych oraz pozycjonowanie szerokie stron firm działających ogólnopolsko lub globalnie na trudne frazy o dużej konkurencyjności.

Cennik pozycjonowania - ile kosztuje pozycjonowanie strony internetowej w Warszawie

Cena pozycjonowania zależy od wielu czynników takich jak: branża, ilość i popularności słów kluczowych, historia domeny, konkurencji i innych. Poniżej zamieszczamy przykładowy cennik pozycjonowania.

już od
590 zł

netto/miesięcznie

Pakiet podstawowy
Warszawa

 • Pozycjonowanie od kilku do kilkunastu podstawowych słów kluczowych
 • Profesjonalna optymalizacja strony
 • Copywriting - Tworzenie treści na stronę
 • Link Building
 • Promocja w wynikach lokalnych - mapy Google
 • SEO w formacie Long Tail
 • Zaawansowana analityka pozyskiwania i przepływu ruchu
 • Marketing szeptany
 • Content marketing

Pakiet zawiera około 6 godzin roboczych specjalisty i jest dedykowany dla małych firm lokalnych działających w obszarze dzielnic, czyli np: Mokotów, Ochota, Żoliborz, Praga, Okęcie, Wilanów, Ursynów, Śródmieście, Wawer, Targówek, Ursus, Wola itd. lub w mniej konkurencyjnych branżach.

Do pakietu polecamy:

 • kampanię Google Ads
 • obsługę fanpage na Facebook

Płatność za efekt ciągle możliwa!

już od
890 zł

netto/miesięcznie

Pakiet optymalny
Warszawa

 • Pozycjonowanie od kilkunastu do kilkudziesięciu podstawowych słów kluczowych
 • Profesjonalna optymalizacja strony
 • Copywriting - Tworzenie treści na stronę
 • Link Building
 • Promocja w wynikach lokalnych - mapy Google
 • SEO w formacie Long Tail
 • Elementy analityki ruchu
 • Zaawansowana analityka pozyskiwania i przepływu ruchu
 • Marketing szeptany
 • Content marketing

Pakiet zawiera około 10 godzin roboczych specjalisty i jest dedykowany dla małych i średnich firm działających lokalnie z szerszymi aspiracjami.

Do pakietu polecamy:

 • kampanię Google Ads
 • obsługę fanpage na Facebook, Twitter

Płatność za efekt ciągle możliwa!

już od
1390 zł

netto/miesięcznie

Pakiet rozszerzony
Warszawa

 • Pozycjonowanie powyżej kilkudziesięciu podstawowych słów kluczowych
 • Profesjonalna systematyczna optymalizacja strony
 • Copywriting - Tworzenie treści na landing page i nie tylko
 • Link Building - research, kreatywne akcje
 • Promocja w wynikach lokalnych - mapy Google
 • SEO w formacie Long Tail - nieograniczona liczba segmentów słów kluczowych
 • Analityka pozyskiwania i przepływu ruchu na stronie
 • Marketing szeptany
 • Content marketing

Pakiet zawiera około 15 godzin roboczych specjalisty i jest dedykowany dla małych i średnich firm działających lokalnie z szerszymi aspiracjami.

Do pakietu polecamy:

 • kampanię Google Ads
 • obsługę fanpage na Facebook, Twitter
 • content marketing - rozwijanie firmowego bloga

Płatność za efekt ciągle możliwa!

Pozycjonowanie stron w KS = szeroko zakrojone działania

Agencja KS to 12 lat doświadczenia, ponad 500 zrealizowanych kampanii marketingowych, a także specjalna oferta na pozycjonowanie dla lokalnych klientów (oddział Warszawa).

Wykraczamy daleko poza schematy. Świadczymy skuteczne pozycjonowanie stron w Google, które wymaga od nas kompleksowego podejścia, kreatywności i nieszablonowych rozwiązań. Realizując SEO lokalne, zadbamy o optymalizację stron zgodnie w wytycznymi wyszukiwarki Google i zwiększymy widoczność Twojej marki w TOP10.

Jesteśmy mocno zdeterminowani, aby zapewnić najlepsze pozycje w wynikach wyszukiwania w ramach dostępnego budżetu, nasi specjaliści wykorzystują pełen potencjał, ogromne zasoby wiedzy i wieloletnie doświadczenie.

Fakty działają na naszą korzyść

Przedstawiamy kilka atutów, które pomogą Państwu wybrać partnera do współpracy przy obsłudze kampanii reklamowych.

1

Szeroki zakres usług
Podchodzimy do naszych obowiązków kompleksowo. Pozycjonowanie stron już od dawna wychodzi poza ramy targetowania wysokich pozycji w wynikach wyszukiwania i zwiększenia widoczności strony internetowej w wyszukiwarce Google. Dzisiaj jest to szereg kompleksowych działań, które wymagają szerokiej wiedzy z zakresu marketingu internetowego. Wśród nich na przykład: optymalizacja ścieżki konwersji, obsługa social media (w tym oczywiście Facebook, Twitter czy Instagram), kampanie Ads i wiele innych.

2

Bardzo indywidualne podejście
Przed rozpoczęciem pozycjonowania strony chcemy poznać każdego klienta, począwszy od filozofii biznesu, poprzez ofertę, produkt lub usługę, aż po rynek zbytu. Dzięki temu możemy zaprojektować optymalną ścieżkę konwersji, przygotować odpowiednie treści i optymalizację strony internetowej, a w konsekwencji osiągnąć lepsze efekty pozycjonowania w Google. Unikamy podejścia korporacyjnego, traktujemy każdego kontrahenta w sposób indywidualny.

3

Zespół ekspertów
Nasz team składa się z 20 specjalistów SEO, którzy mają w swoim portfelu maksymalnie 10 klientów i są wspierani przez pozostałych członków zespołu. Takie podejście gwarantuje nieprzeciętną skuteczność pozycjonowania oraz osiągnięcie efektów w maksymalnie szybkim tempie. Nasz zespół składa się z pasjonatów, którzy codziennie rozwijają wiedzę i traktują swoje obowiązki z maksymalną powagą.

4

Kontakt bezpośrednio ze specjalistą
Współpracując z nami mogą Państwo porozmawiać bezpośrednio z osobą, która kieruje działaniami marketingowymi, w tym SEO i SEM. Na każdym etapie, czyli podczas planowania, researchu, wdrażania czy nawet link buildingu mogą Państwo skontaktować się i uzyskać wyczerpujące informacje, a także mieć wpływ na realizację kolejnych kroków pozycjonowania strony. Lubimy rozmawiać i współpracować również z wymagającymi klientami.

5

11 lat doświadczenia
Realizujemy pozycjonowanie stron www od 11 lat. W tym czasie mieliśmy okazję obsługiwać z sukcesami ponad 500 projektów, firm lub instytucji. Dzięki tak bogatemu doświadczeniu potrafimy odnaleźć się w pozycjonowaniu stron z każdej branży, w dowolnej lokalizacji. Siedziba w Warszawie jest nowością, ale to naturalny kierunek rozwoju dla KS, zaraz po Krakowie i Katowicach, gdzie nasze oddziały już prosperują.

6

Certyfikaty Google AdWords i Google Analytics
Nasze kwalifikacje i jakość pracy są potwierdzone twardymi dowodami. Posiadamy wszystkie możliwe certyfikaty Adwords oraz Analytics na poziomach podstawowym i zaawansowanym. Jako jedna z nielicznych agencji w Polsce, możemy pochwalić się kompletem certyfikatów. Jesteśmy również Certyfikowanym Partnerem Google, co potwierdza jakość oferowanych usług w obszarze marketingu SEM.

Nagrody i wyróżnienia

Nasza agencja SEO może pochwalić się wszechstronnie uzdolnionym zespołem. Odnosimy sukcesy zarówno na rynku lokalnym jak i międzynarodowym. Nasze case study zostało wyróżnione na ogólnopolskiej konferencji poświęconej marketingowi internetowemu. Odebraliśmy statuetkę za rozwój i sukces roku w obszarze marketingu internetowego 2018. W zespole mamy osoby, które w swojej branży znajdują się w światowej czołówce. Więcej znajdą Państwo na naszym firmowym FB.

Szeroka oferta to nie tylko pozycjonowanie stron (SEO), ale również

Prowadzenie Fanpage FB
Obsługa Social Media

Prowadzimy firmowe fanpage na Facebooku. Zakres usług można podzielić na dwa segmenty.

Aktywność organiczna

Czyli tworzenie postów, odpowiadanie na komentarze, organizowanie konkursów i szereg innych działań.

Kampanie płatne

Wśród nich przygotowywanie i obsługa płatnych form reklamy na Facebook i innych portalach, w tym przygotowywanie strategii, grafiki oraz konfiguracja i raportowanie.

content marketing
Copywriting

W naszym zespole znajdują się również copywriterzy, którzy są w stanie przygotować profesjonalne treści na stronę. Podchodzimy do każdego zlecenia nieszablonowo zagłębiając się w tematykę strony i ofertę klienta.

kampanie Adwords
Kampanie Google Ads

Zajmujemy się kompleksową obsługą kampanii, wśród nich kampanie produktowe, Merchant Center (Zakupy Google), kampanie w sieci wyszukiwania i sieci reklamowej, remarketing i wiele innych form.

mapy Google
Google Maps

Pozycjonowanie w mapach Google firm z siedzibą w Warszawie jest doskonałym sposobem, aby dotrzeć do jeszcze większej liczby Klientów.
Zwykle mapa z wizytówkami kilku firm pojawia się na górze nad wynikami organicznymi. W dobie przeważających wyszukiwań mobilnych, optymalizacja Google Maps jest jednym z kluczowych elementów pozycjonowania lokalnego na Warszawę. To niezwykle funkcjonalna usługa w której Klienci znajdą podstawowe informacje o firmie i ofercie, dane kontaktowe i wskazówki dojazdu, a także możliwość przejścia na stronę.

Sprawdź, gdzie znajduje się filia agencji KS - Pozycjonowanie stron Warszawa. O możliwości spotkania bądź umówienia się na wideokonferencję informujemy telefonicznie.

(4.8/5), głosów: 57
Ocena strony:
Go Top