Skuteczne pozycjonowanie stron Wrocław

Twoja firma mieści się we Wrocławiu lub bliskim jego sąsiedztwie? Zadbamy o wysokie pozycje Twojej strony w wyszukiwarce Google, co umożliwi Ci dotarcie do tysięcy potencjalnych klientów.

 • Bezpłatna wycena
 • Audyt strony i analiza konkurencji
 • Dedykowany opiekun
 • Przejrzyste zasady współpracy
Wypełnij formularz Dowiedz się więcej

Zamów bezpłatną wycenę!

(czytaj więcej) Na podstawie tej zgody będziemy mogli skontaktować się z Tobą za pośrednictwem np. telefonu czy poczty elektronicznej w celu obsługi przez nas twojego zapytania. Administratorem Twoich danych osobowych jest KS Sp. z o.o. Gorzyce 141, 38-230 Nowy Żmigród, NIP: 6852338589. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityka Prywatności). (zwiń)

Pozycjonowanie Wrocław - Oferta

 • Masz firmę, które świadczy usługi na rynku lokalnym i chciałbyś ją wypromować w internecie?
 • Otworzyłeś sklep internetowy, ale cierpisz na brak klientów?
 • Myślisz o świadczeniu usług czy sprzedaży produktów także w innych regionach Polski, ale nie wiesz, od czego zacząć?

Wiemy jak temu zaradzić!

Od ponad 15 lat naszą specjalnością jest pozycjonowanie stron internetowych w wyszukiwarce Google. Przez te lata pomogliśmy setkom naszych Klientów zwiększyć dochody, co przełożyło się na ich dynamiczny rozwój. Dzięki współpracy ze specjalistą SEO wiele lokalnych firm i sklepów internetowych zwiększyło widoczność swojej strony WWW w internecie, co przełożyło się na większą liczbę zapytań i transakcji.

Dlaczego warto postawić na pozycjonowanie stron WWW?

Pozycjonowanie lokalne to sposób promowania się w internecie, który polega na optymalizacji strony w celu osiągnięcia wysokich pozycji w lokalnych wynikach wyszukiwania. Zajęcie jednej z czołowych pozycji na odpowiednio dobrane, związaną z Twoim biznesem słowa kluczowe umożliwią Ci dostęp do nowych potencjalnych klientów.

Decydując się na współpracę z nami, zyskujesz:

 • dedykowanego specjalistę, który będzie czuwał nad procesem pozycjonowania strony,
 • audyt strony z wytycznymi optymalizacyjnymi,
 • wsparcie programistów przy wdrażaniu zmian,
 • listę słów kluczowych, na które warto pozycjonować stronę,
 • analizę dziań konkurencji w internecie,
 • pozycjonowanie strony WWW już od 1490 zł miesięcznie.

pozycjonowanie stron internetowych Wrocław

Wykres z Google Search Console
Zwiększenie ruchu o niemal 120% rok do roku - lokalny klient z Wrocławia

Wykres z Google Analytics
Zwiększenie liczby telefonów o 60% dla jednego z naszych Klientów z branży Zdrowie

Zwiększ widoczność Twojej firmy i zyskaj nowych klientów dla swojego biznesu!

Zamów darmową wycenę

Opinie naszych klientów

Serdecznie polecam agencję KS, każdemu, kto chce rozwinąć swój lokalny biznes i ma aspirację na rozwój działalności na dalsze regiony :). Dla mnie, jako osoby, która posiada pewne pojęcie w temacie to najlepsi partnerzy biznesowi, zawsze odpowiedzą na maila, doradzą, zaproponują rozwiązanie/zmianę, wytłumaczą co, jak i dlaczego, oraz wykonają swoją pracę w sposób stricte profesjonalny. Współpracujemy od marca tego roku i ani razu nie pomyślałem nawet o zakończeniu tej współpracy, dzięki usługom marketingowym, które świadczy dla mnie w/w firma mój biznes odbił się od dna i przynosi spore przychody, a ja mogę docierać do szerszego grona klientów.
Maciej Bruzi - Tomczak
Maciej Bruzi - Tomczak
PC Safe
Z całego serca polecamy Agencję KS! Znakomita obsługa klienta i pełen profesjonalizm nawet w przypadku tych najmniejszych firm. Konsultant odpowiada na wszystkie zapytania bardzo szybko i wyczerpująco. Efekty są widoczne już po kilku miesiącach. Gorąco polecamy!
Antoni Działowy
Divin
Jestem bardzo zadowolony w firmy pozycjonowanie stron. Współpraca układa sie profasjonalnie i na zasadach partnerskich. Wszystko co ustalone jest realizowane i terminowo, a co najważniejsze są efekty pozycjonowania w krótkim czasie i przyszłościowo wygląda to bardzo obiecująco. Polecam firme bo zna się na tym co robi, a co ważne słucha klienta jakie ma oczekiwania oraz profesjonalnie doradza by efekty były jeszcze lepsze.
Rafał Kowalski
KS to super profesjonalna firma oferująca nie tylko wysokiej jakości usługi marketingu internetowego, ale również miłą obsługę, profesjonalizm i szybkość reakcji. Zawsze można liczyć na ich pomoc i świetną obsługę, a wyniki pozycjonowania są naprawdę IMPOPNUJĄCE.
Arek Żuławnik
Arek Żuławnik
ABC Tłumaczenia
Polecam w 100%. Pełen profesjonalizm i ogromna wiedza. doskonałe podejście do klienta i doradztwo, przemiła obsługa. szybkie i profesjonalne rozwiązanie problemu. Dziękuję za współprace
Maciej Wilk
Bardzo dobra współpraca. Rezultaty z pozycjonowania SEO zdecydowanie szybciej niż zakładałem. Wcześniej klienci dzwonili raz na miesiadz dziś mamy 3 telefony w tygodniu na pracę remontowe.
Pawel Bryska
WAWER-BUD

Zwiększ widoczność Twojej firmy w internecie i daj się znaleźć potencjalnym klientom

Zamów darmową wycenę

Zobacz referencje od naszych klientów

Dwukrotne zwiększenie widoczności

"Wszystkie zadania zostały wykonane ku naszemu pełnemu zadowoleniu. podejście zespołu Agencji Interaktywnej KS. Sp. z o.o. ułatwiło nam cały obszar działalności marketingowej i przyniosło wielu nowych klientów. To zdecydowanie jedne z najlepiej zainwestowanych pieniędzy."

A&D INWEST
Dariusz Skoracki
Zobacz referencję

Osiągnięcie pierwszych pozycji dla nowej lokalizacji na Warszawę

"... rekomendujemy Agencję Interaktywną KS jako firmę, która posiada doświadczenie w kwestii pozycjonowania oraz profesjonalnie i z zaangażowaniem podchodzi do powierzonych im celów."

Lukstone
Łukasz Prucnel
Zobacz referencję
Dołącz do grona zadowolonych klientów
Zamów darmową wycenę

Co nas wyróżnia?

Wysoka skuteczność

Średnio klienci zauważają pierwsze efekty już po 2 miesiącach. Potwierdzają to liczne opinie, referencje, case study.

Przejrzyste zasady

Nie wiążemy Cię długoterminową umową. Wieloletnie współprace zawdzięczamy wysokiej skuteczności.

Szybkość reakcji

Dowozimy postawione nam cele, trzymając się ustalonych terminów. My odbieramy telefony i odpisujemy na maile :)

Bezpośredni kontakt

Obsługa klienta, jakiej dawno nie spotkałeś, u nas kontaktujesz się z opiekunem, a nie infolinią. Poczujesz, jakbyśmy pracowali biurko w biurko.

Data driven

Pozycjonujemy w oparciu o dane, clastry, analizy konkurencji. Jesteśmy pewni swoich działań i ich rezultatów, nie podejmujemy decyzji na wyczucie.

Monitoring pozycji

Na bieżąco widzisz postępy i efekty naszych działań.

W czym jeszcze możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Nie czekaj, skontaktuj się z naszym doradcą
 lub wyślij zapytanie poprzez formularz.

Przygotujemy dla Ciebie darmową ofertę wzbogaconą o podstawowy audyt strony, analizę konkurencji, praktyczne porady dotyczące branży, a także realne prognozy rozwoju Twojego biznesu.

Zamów bezpłatną wycenę!

(czytaj więcej) Na podstawie tej zgody będziemy mogli skontaktować się z Tobą za pośrednictwem np. telefonu czy poczty elektronicznej w celu obsługi przez nas twojego zapytania. Administratorem Twoich danych osobowych jest KS Sp. z o.o. Gorzyce 141, 38-230 Nowy Żmigród, NIP: 6852338589. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityka Prywatności). (zwiń)

Najczęściej zadawane pytania

Co to jest pozycjonowanie stron internetowych?

Pozycjonowanie stron internetowych są to działania mające na celu poprawę widoczności serwisu w wynikach wyszukiwania Google i innych popularnych wyszukiwarkach internetowych. Strony, które pojawiają się na czołowych pozycjach, mogą liczyć na większą liczbę odwiedzających, co przekłada się na większą liczbę transakcji czy zapytań ofertowych. Dzięki pozycjonowaniu stron możemy także dotrzeć do osób, które poszukują rozwiązania swojego problemu w internecie, oraz budować pozycję eksperta w danej dziedzinie.

Jak wygląda proces pozycjonowania stron internetowych?

Proces pozycjonowania stron możemy podzielić na kilka etapów:

 • techniczna optymalizacja strony - są to działania mające na celu dostosowanie serwisów i sklepów internetowych do wymogów wyszukiwarek internetowych. Na tym etapie usuwane są błędy, które mogą utrudniać osiągnięcie wysokich pozycji, oraz proponowane są nowe funkcjonalności, dzięki którym strona będzie atrakcyjniejsza dla użytkowników i robotów.
 • semantyczna optymalizacja strony - jednym z czynników wpływających na widoczność w wyszukiwarce Google jest pokrycie tematyczne. Specjalista SEO przygotuje optymalizację strony w oparciu o dane zbierane przez - wywodzące się z naszej agencji - narzędzie SURFER SEO.
 • link building - w procesie pozycjonowania niezwykle istotne jest pozyskanie linków przychodzących do strony. Stanowią one jeden z nielicznych, potwierdzonych czynników rankingowych. Ważna jest nie tyle ich ilość, ile w głównej mierze jakość.
 • content marketing - użytkownicy często szukają w internecie rozwiązania konkretnego problemu. Tworzenie treści odpowiadającej na ich zapytanie to doskonały sposób na pokazanie się w roli ekspera oraz budowanie świadomości marki.
 • optymalizacja profilu Google Moja Firma - Pozycjonowanie wizytówki Google to dodatkowe źródło ruchu na stronie. W ramach pozycjonowanie stron WWW wykonamy optymalizację wizytówki, dzięki czemu będzie się ona mogła wyżej wyświetlać w Mapach Google, a nawet pojawić w pakiecie map w wynikach wyszukiwarki Google.
 • optymalizacja witryny pod kątem UX -usługa pozycjonowania byłaby niekompletna bez zmian na stronie WWW, które w istotny sposób mogą wpłynąć na doświadczenia użytkownika. Brak wersji mobilnej, zbyt mała czcionka, brak jasnego wezwania do działania to tylko nieliczne problemy, które mogą sprawić, że zwiększona liczba wejść na stronę nie przełoży się na większą liczbę zapytań czy transakcji.

Pozycjonowanie lokalne czy krajowe?

Lokalne pozycjonowanie stron we Wrocławiu to działania, których celem jest dotarcie do mieszkańców konkretnego regionu - w tym przypadku Wrocławia. Wybieramy wtedy frazy kluczowe powiązane z daną lokalizacją takie jak: dentysta Wrocław czy mechanik Wrocław. Mają one mniejszą miesięczną liczbę wyszukiwań, jednak dają lepszy efekt niż pozycjonowanie szerokie na cały kraj. Aby zaistnieć w lokalnych wynikach wyszukiwania, istotne jest również pozyskanie linków z portali regionalnych.

Kto powinien lokalnie pozycjonować strony we Wrocławiu?

Z usług naszej agencji SEO skorzystać powinny:

 • firmy lokalne, które chcą wykorzystać marketing internetowy do promowania swoich produktów i usług na terenie Wrocławia lub okolicznych miejscowości,
 • przedsiębiorstwa i sklepy internetowe działające na terenie całego kraju, które chcą dotrzeć do nowych potencjalnych klientów zamieszkujących Wrocław.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron WWW we Wrocławiu?

Na koszt pozycjonowania stron we Wrocławiu składa się wiele elementów takich jak: liczba fraz kluczowych, konkurencyjność branży, obszar działania (tylko Wrocław czy również inne miasta), stan strony czy zakres usług. Dlatego też cennik pozycjonowania dla konkretnej strony jest ustalany dopiero po wstępnej analizie serwisu i jego konkurencji. Zadzwoń lub napisz do nas poprzez formularz na stronie, a przygotujemy dla Ciebie bezpłatną wycenę dopasowaną do Twoich indywidualnych potrzeb.

Kiedy można spodziewać się efektów pozycjonowania?

Efekty pozycjonowania widoczne są po 3-12 miesiącach od rozpoczęcia współpracy. Czas potrzebny na wypracowanie efektów zależy od budżetu, historii domeny czy działań konkurencji. Nie bez znaczenia są również aktualizacje w algorytmie wyszukiwarki.

Jak mierzyć efekty z pozycjonowania strony internetowej?

Każdy nasz Klient ma dostęp do narzędzia monitorującego pozycję strony w wynikach wyszukiwania na ustalone słowa kluczowe. Dzięki temu może na bieżąco sprawdzać postępy pozycjonowania.

Dodatkowo oferujemy naszym Klientom stworzenie dostosowanego do potrzeb raportu dynamicznego, który zawierać będzie statystyki odwiedzin, podsumowanie konwersji czy dane demograficzne o użytkownikach strony.

Dlaczego Agencja SEO KS jest doskonałym partnerem do współpracy?

Nasza agencja działa w branży SEO od ponad 15 lat. W tym czasie zdobyliśmy niezbędne doświadczenie, które umożliwia nam skuteczne pozycjonowanie niemal każdej strony internetowej.

Nie wiążemy się z naszymi klientami długoterminowymi umowami. U nas podpisujesz umowę na czas nieokreślony z jednomiesięcznym okresem wypowiedzenia, a zrealizowane działania zostają z Tobą także po zakończeniu współpracy.

Prowadzimy rzetelne raportowanie naszych działań, dzięki czemu wiesz, na co przeznaczyliśmy Twój budżet reklamowy.

W naszej codziennej pracy wykorzystujemy narzędzia, które są cenione w branży marketingu internetowego: Surfer SEO i Surfer Local. Dzięki współpracy przy ich tworzeniu jesteśmy w stanie zapewnić Ci przewagę nad konkurencją i osiągnięcie sukcesu w internecie.

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Pozycjonowanie w wyszukiwarce Google to nie jedyne czym się zajmujemy. W skład naszych usług wchodzi:

 • pozycjonowanie w Google Maps,
 • pozycjonowanie sklepów internetowych,
 • copywriting i content marketing,
 • marketing internetowy w sieci reklamowej,
 • audyty SEO,
 • analiza konkurencji,
 • analiza słów kluczowych,
 • prowadzenie profili w Social Mediach.

Zamów bezpłatną wycenę!

(czytaj więcej) Na podstawie tej zgody będziemy mogli skontaktować się z Tobą za pośrednictwem np. telefonu czy poczty elektronicznej w celu obsługi przez nas twojego zapytania. Administratorem Twoich danych osobowych jest KS Sp. z o.o. Gorzyce 141, 38-230 Nowy Żmigród, NIP: 6852338589. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityka Prywatności). (zwiń)
(4.9/5), głosów: 110
Ocena strony:
Go Top