Pozycjonowanie stron Wrocław

Oferujemy skuteczne pozycjonowanie stron internetowych Wrocław. Zadbamy o wysokie pozycje w organicznych wynikach wyszukiwania i zwiększenie wartościowego ruchu na Twojej stronie. We Wrocławiu mieszka ponad 640 tys. osób - to ogromny rynek zbytu, a SEO lokalne to szansa na dotarcie z ofertą do tysięcy potencjalnych Klientów. Postaw na najwyższą jakość i 13 lat doświadczenia - wykorzystaj z nami potencjał marketingu internetowego.

Zobacz cennik

Zamów bezpłatną wycenę!

(czytaj więcej) Na podstawie tej zgody będziemy mogli skontaktować się z Tobą za pośrednictwem np. telefonu czy poczty elektronicznej w celu obsługi przez nas twojego zapytania. Administratorem Twoich danych osobowych jest KS Sp. z o.o. Gorzyce 141, 38-230 Nowy Żmigród, NIP: 6852338589. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityka Prywatności). (zwiń)

Stolica Dolnego Śląska rozwija się w szybkim tempie, to bardzo atrakcyjny, a jednocześnie konkurencyjny rynek dla prowadzących biznes. Jako agencja SEO od 13 lat pomagamy Klientom budować widoczność stron w internecie. Wykorzystanie potencjału wyników lokalnych i Google Maps to skuteczny sposób na zdobycie nowych Klientów z Wrocławia. Oferujemy pozycjonowanie stron na Wrocław i okolice, a także pozycjonowanie na konkretne dzielnice: Śródmieście, Stare Miasto, Fabryczna, Krzyki, Psie Pole. To złożony proces obejmujący dobór fraz kluczowych, audyt SEO, optymalizację strony www, bieżącą analitykę oraz pozyskanie wartościowych linków. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Zapewniamy także stałą analizę oraz szybką reakcję na zmiany algorytmów Google.

Odpowiednia strategia pozycjonowania i stały rozwój pozwala na osiągnięcie pierwszych efektów i celów biznesowych Klienta w stosunkowo krótkim czasie. Nie poprzestajemy na wbiciu fraz do TOP10, dążymy do pozyskania wartościowego ruchu oraz zwiększenia konwersji w postaci wzrostu sprzedaży produktów lub zapytań o ofertę. Wieloletnie doświadczenie i znajomość rynku pozwala nam współtworzyć sukces wrocławskich przedsiębiorców.

Pozycjonowanie Wrocław Cennik - Ile to kosztuje?

Skuteczne pozycjonowanie realizujemy już od 990zł netto / miesięcznie

Koszt pozycjonowania we Wrocławiu zależy od wielu czynników. Przede wszystkim od wielkości serwisu i liczby fraz kluczowych na które chcesz rankować w wynikach naturalnych. Cena uzależniona jest również od konkurencyjności w branży, historii domeny czy też od liczby elementów do poprawy. Dlatego w naszej agencji SEO dla każdego przygotowujemy indywidualną wycenę. Cennik pozycjonowania stron www we Wrocławiu jest elastyczny i dostosowany do potrzeb i oczekiwań Klienta. Pamiętajmy jednak, że im więcej godzin specjalista SEO będzie miał na optymalizację strony i link building tym szybciej zobaczą Państwo efekty pozycjonowania. Optymalizacja witryny, poprawa elementów w kodzie strony i UX często wymaga również pomocy copywriterów, analityków i programistów - zapewniamy kompleksowe wsparcie.

Przykładowe pakiety 2021

Pakiet podstawowy

 • Pozycjonowanie Wrocław od kilku do kilkunastu podstawowych słów kluczowych
 • Profesjonalna optymalizacja strony
 • Copywriting - Tworzenie treści na stronę
 • Link Building
 • Promocja w wynikach lokalnych - mapy Google
 • SEO w formacie Long Tail
 • Zaawansowana analityka pozyskiwania i przepływu ruchu
 • Marketing szeptany
 • Content marketing

Pakiet podstawowy jest dedykowany dla małych firm, które działają w nisko konkurencyjnych branżach.

Do pakietu polecamy:

 • kampanie Google Ads
 • obsługę fanpage na Facebook

Płatność za efekt ciągle możliwa!

Zapytaj o ofertę

Pakiet optymalny

 • Pozycjonowanie Wrocław od kilkunastu do kilkudziesięciu podstawowych słów kluczowych
 • Profesjonalna optymalizacja strony
 • Copywriting - Tworzenie treści na stronę
 • Link Building
 • Promocja w wynikach lokalnych - mapy Google
 • SEO w formacie Long Tail
 • Elementy analityki ruchu
 • Zaawansowana analityka pozyskiwania i przepływu ruchu
 • Marketing szeptany
 • Content marketing

Pakiet optymalny jest idealny dla firm, które działają w średnio konkurencyjnych branżach.

Do pakietu polecamy:

 • kampanie Google Ads
 • obsługę fanpage na Facebook, Linkedin

Płatność za efekt ciągle możliwa!

Zapytaj o ofertę

Pakiet rozszerzony

 • Pozycjonowanie Wrocław powyżej kilkudziesięciu podstawowych słów kluczowych
 • Profesjonalna systematyczna optymalizacja strony
 • Copywriting - Tworzenie treści na landing page i nie tylko
 • Link Building - research, kreatywne akcje
 • Promocja w wynikach lokalnych - mapy Google
 • SEO w formacie Long Tail - nieograniczona liczba segmentów słów kluczowych
 • Analityka pozyskiwania i przepływu ruchu na stronie
 • Marketing szeptany
 • Content marketing

Pakiet rozszerzony jest idealnym wyborem dla firm, które posiadają szerokie aspiracje i działają w konkurencyjnych branżach.

Do pakietu polecamy:

 • kampanie Google Ads
 • obsługę fanpage na Facebook, Linkedin
 • content marketing - rozwijanie firmowego bloga

Płatność za efekt ciągle możliwa!

Zapytaj o ofertę

Pozycjonowanie lokalne

pozycjonowanie na Wrocław

Dobór słów kluczowych związanych z obszarem działalności firmy pozwala dotrzeć do Klientów w danym regionie, realnie zainteresowanych Twoją ofertą. Znaczna część użytkowników wpisuje w Google słowa kluczowe związane z danym regionem np. pozycjonowanie Wrocław, dlatego lokalne SEO stanowi szansę dla firm prowadzących biznes stacjonarnie. Tradycyjna oferta na pozycjonowanie stron www nie różni się znacznie od lokalnego pozycjonowania. Profesjonalna optymalizacja strony internetowej oraz wizytówki Google Moja Firma, budowanie zaufania oraz pozyskanie linków z lokalnych serwisów pozwala na zwiększenie widoczności strony i przyciągnięcie klientów ze ściśle określonej lokalizacji.

Zastanawiasz się, czy warto? Poniżej przedstawiamy wybrane frazy kluczowe wraz ze średnią miesięczną liczbą wyszukiwań.

Fraza Średnia miesięczna ilość wyszukiwań
restauracja wrocław 22200
hotel wrocław 18100
fryzjer wrocław 14800
ksero wrocław 9900
dentysta wrocław 5400
biuro rachunkowe wrocław 3600
adwokat wrocław 2400
pozycjonowanie wrocław 1000
pozycjonowanie stron wrocław 880

Pozycjonowanie w Google Maps

Pozycjonowanie w Mapach Google

Pozycjonowanie w mapach Google firm z Wrocławia i okolic oraz całego Dolnego Śląska, to ważny element promocji dla przedsiębiorców działających stacjonarnie, którzy chcą dotrzeć do jeszcze większej liczby Klientów znajdujących się w pobliżu ich siedziby. Mapy Google najczęściej wyświetlają się nad wynikami organicznymi. W dobie wyszukiwań mobilnych dobrze zoptymalizowana wizytówka Google to podstawa w pozycjonowaniu lokalnym. Użytkownicy znajdą w niej informacje o ofercie, sprawdzą godziny otwarcia, adres, opinie, zdjęcia, mogą bezpośrednio zadzwonić oraz wyznaczyć trasę dojazdu bez wchodzenia na stronę internetową. Dla naszych Klientów optymalizację wizytówki zapewniamy w ramach abonamentu na pozycjonowanie strony www Wrocław.

Pozycjonowanie Wrocław - Dlaczego KS

Mamy wieloletnie doświadczenie, stale się rozwijamy i szukamy innowacyjnych rozwiązań. Efektem naszych działań jest pozyskiwanie wartościowego ruchu na stronie i zwiększanie współczynnika konwersji, co przekłada się na większe przychody ze sprzedaży dla naszych Klientów. Realizujemy pozycjonowanie lokalne stron dla firm z Wrocławia, Dolnego Śląska i innych miast z całej Polski, pozycjonowanie sklepów Internetowych oraz pozycjonowanie szerokie na długi ogon (long tail) firm działających ogólnopolsko.

1

Szeroki zakres usług
Oferujemy kompleksowy marketing internetowy, pozycjonowanie w firm z Wrocławia, content marketing, a także kampanie reklamowe Google Ads, obsługę Social Media (Facebook i Instagram) i wiele innych. Proponujemy rozwiązania najbardziej efektywne dla Klienta, aby znalazł się tam, gdzie może sprzedawać swoje produkty i usługi i osiągać dużą konwersje.

2

13 lat doświadczenia
Od 13 lat pozycjonujemy strony internetowe z różnych branż o różnej konkurencyjności. Nie boimy się wyzwań, na swoim koncie mamy setki zrealizowanych projektów SEO w skali lokalnej, ogólnopolskiej oraz globalnej. Na bieżąco śledzimy nowinki w branży SEO i zmiany w algorytmach Google. Opinie Klientów potwierdzają jakość świadczonych usług.

3

Miesięczny okres wypowiedzenia
Nie wiążemy Klientów długoterminową umową. Współpraca ma się opłacać. Stawiamy na wysoką skuteczność i rentowność. Podstawą usług SEO jest zapewnienie pozycji w Top1 - Top5 wyników organicznych oraz w mapach Google. Zakładamy, że zadowolony klient, który zarabia na widoczności w wyszukiwarce Google zostanie z nami na długo.

4

Dedykowany opiekun seo
Na każdym etapie współpracy mogą Państwo porozmawiać z opiekunem, który koordynuje działania SEO dla strony i udzieli wyczerpujących informacje na temat strategii, harmonogramu prac, analityki oraz efektów pozycjonowania. Nasi partnerzy mogą na bieżąco uczestniczyć w procesie pozycjonowania. Wszelkie zmiany na stronie wdrażane są po uprzedniej akceptacji Klienta.

5

Zespół ekspertów
Nasz zespół to team specjalistów SEO, ds. link buildingu, copywritingu, Ads, Social Media oraz analityków i programistów, którzy zadbają o kompleksową promocję strony w Internecie. Postawienie na specjalizację w danej dziedzinie gwarantuje wysoką skuteczność i szybkie efekty. Nasi pracownicy to pasjonaci, którzy stale się rozwijają.

6

Indywidualne podejście
Współpracę rozpoczynamy od poznania Klienta, jego oferty, celów, branży oraz konkurentów. Dzięki temu możemy zaplanować skuteczną strategię działań SEO oraz zaprojektować optymalne ścieżki konwersji zapewniające zadowalające efekty pozycjonowania w Google. Stawiamy na elastyczność i kreatywność, unikamy podejścia korporacyjnego.

Zamów darmową wycenę

Zamów bezpłatną wycenę!

(czytaj więcej) Na podstawie tej zgody będziemy mogli skontaktować się z Tobą za pośrednictwem np. telefonu czy poczty elektronicznej w celu obsługi przez nas twojego zapytania. Administratorem Twoich danych osobowych jest KS Sp. z o.o. Gorzyce 141, 38-230 Nowy Żmigród, NIP: 6852338589. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityka Prywatności). (zwiń)
(4,9/5), głosów: 107
Ocena strony:
Go Top