Agencja KS - to ludzie z pasją i ambicjami!

Agencja KS, to doświadczona firma SEO, która poprzez lata praktyki i ciężkiej pracy wyspecjalizowała się w pozycjonowaniu stron internetowych. Liczne sukcesy oraz uznanie Klientów, sprawiło, że obecnie możemy poszczycić się mianem jednej z najlepszych firm SEO w Polsce. Nasze działania realizowane są na podstawie praktycznej wiedzy oraz rzeczywistych danych, dzięki czemu osiągamy świetne wyniki w pozycjonowaniu stron www.

O nas

Dbamy o zadowolenie naszych Klientów, oferując różne warianty współpracy. W naszej ofercie znajdują się również usługi prowadzenia kampanii Google Ads, w social mediach i copywritingu. Przykładamy dużą wagę do etyki pracy i jakości obsługi klienta. Stawiamy na długofalową współpracę opartą o obopólne korzyści.

Poznaj nas

Nasza misja

Wspieramy małe i średnie przedsiębiorstwa w zakresie marketingu, aby one mogły skupić się na dostarczaniu swoim klientom wartościowych produktów i usług.

Co to oznacza dla Ciebie?

Dostarczamy wysoką jakość i skuteczność świadczonych usług. Interesuje nas to, co robisz i w jaki sposób podchodzisz do biznesu. Zależy nam, aby nasze usługi przynosiły Ci korzyści. Nie oszukujemy, nie obiecujemy gruszek na wierzbie. Prezentujemy realne możliwości i stawki, na jakich pracujemy. Stawiamy na długie i efektywne relacje z klientem. Nie pracujemy dla branż i klientów, którzy mogą wykorzystywać trudną sytuację lub niewiedzę innych.

Agencja KS w liczbach

15
lat doświadczenia w branży
1000+
zrealizowanych projektów
60+
pracowników

Zespół

Nasz zespół to najlepsi specjaliści w branży. Jesteśmy z nich dumni!

Poznaj nas bliżej i sprawdź z kim będziesz pracował :)

Nasze biuro

Główną siedzibę mamy na Podkarpaciu w małej miejscowości Gorzyce. To tutaj w okolicznościach przyrody i sielskich klimatach codziennie pracujemy na sukces naszych klientów.

Historia firmy

Agencję KS założył Sławek Czajkowski w 2008 roku. Firma - początkowo jednoosobowa - dzięki ciężkiej pracy zaczęła się rozwijać i tak wraz z kolejnymi zleceniami, pojawiły się kolejne osoby w zespole. Dzisiaj Agencja KS to ponad 60-osobowy zespół, który obsługuje 400 firm miesięcznie. Zobacz najważniejsze momenty z historii naszej firmy, które pozwoliły nam dojść do tego etapu.

2008-2013

Sławek Czajkowski zakłada Agencję KS (wtedy jeszcze Kampanie SEO) jako jednoosobową działalność gospodarczą. Po pewnym czasie dołącza do niego Justyna jego żona, która specjalizuje się w kampaniach Google Ads.

2014

Pojawiają się kolejni klienci.
Do zespołu dołącza: Wojtek i Mariola

2015

Zleceń przybywa, a w firmie pojawiają się kolejne osoby. Z salonu przenosimy się na poddasze.
Do zespołu dołącza: Ala, Karolina

2016

Na poddaszu nie ma już miejsca dla kolejnych pracowników, pojawia się również problem z czasochłonnym procesem szkolenia nowych osób. Sławek i Michał rozpoczynają pracę nad narzędziem, które ma pozwolić nam się skalować.
Do zespołu dołącza: Paulina, Wojtek, Wojtek, Michał, Przemek

2017

Zapada decyzja - przesiadamy się na MacBooki.
Powstaje Surfer!
Do zespołu dołącza: Piotrek, Wiktor

2018

Michał i Sławek opuszczają agencję, aby dalej rozwijać Surfera.
Zarządzanie firmą przejmuje Wojtek.
Powstaje nowa strona dla agencji.
Do zespołu dołącza: Marek, Piotrek, Sylwester, Katarzyna, Daniel

2019

Budynek gospodarczy zostaje przekształcony na biuro, znowu mamy miejsce, żeby się skalować :)
Rebranding - Kampanie SEO zmienia się w KS, a strona kampanieseo.pl w ks.pl
Sławek wydaję książkę SEO Playbook, kompleksowy przewodnik o SEO, w którym gościnnie uczestniczą specjaliści KS: Przemek i Piotrek.
Do zespołu dołącza:
Karolina, Robert, Karolina, Darek

2020

Startujemy z pierwszym profesjonalnie zrealizowanym spotem reklamowym.
Rozpoczynamy współpracę z uczelnią KPU z Krosna, gdzie szkolimy przyszłych marketerów.
W tym samym czasie Sebastian i Piotrek tworzą podwaliny kolejnego narzędzia, tym razem do optymalizacji wizytówek Google. Jak się później okazuje Surfer Local staje się strzałem w 10, chłopaki przy wsparciu agencji zaczynają pracę nad komercyjną wersją.
Do zespołu dołącza: Joanna, Michał, Jola, Wojtek, Kamila, Karol, Łukasz, Renata, Joanna, Łukasz

2021

Do zespołu dołącza Ania, Weronika i Wojtek (to już piąty Wojtek w zespole :))

2022

Tworzymy kolejne narzędzie, które ma za zadanie wspomóc przedsiębiorców w zdobywaniu coraz to wyższych miejsc w Mapach Google oraz usprawnić zarządzanie dużą liczbą wizytówek.

Powstaje nowy dział Digital, którego zadaniem jest przygotowanie dla naszych partnerów spójnych kampanii reklamowych w Google i w mediach społecznościowych.

Rozpoczynamy współpracę z Zespołem Szkół Technicznych w Jaśle, której celem jest budowa zespołu odpowiedzialnego za promocję szkoły.

W październiku na pierwszej edycji konferencji SEO Poland Daniel zdobywa tytuł Mistrza Polski w SEO.

Na gali Luksusowa Marka Roku odbieramy wyróżnienie w kategorii "Najwyższa Jakość Roku 2022".

Agencja KS zyskuje mocne wsparcie w kilku działach. Do teamu SEO dołączają: Paulina, Paweł, Mariusz i Małgorzata, z kolei team Google Maps wzmacniają dwie Sylwie. Team Digital również rośnie. Zespół powiększa Sandra, Natalia i Jakub.

Certyfikaty

W kredo Agencji KS wpisany jest nieustanny rozwój i zdobywanie kwalifikacji. Każdy z naszych specjalistów poświęca mnóstwo czasu na doskonalenie swoich umiejętności i śledzenie nowinek z branży.

Google Partner
Członek Związku pracodawców Branży Internetowej
Najlepsza agencja marketingowa dla firm
Najwyższa jakość roku 2022

Referencje

O skuteczności naszej pracy najlepiej świadczą liczne referencje. Sprawdź sam!

Setki nowych fraz na pierwszych pozycjach w Google

"Współpraca z agencją KS od samego początku przebiegała pomyślnie. Dedykowany specjalista SEO z sukcesem dba o widoczność naszej strony i wizytówki Google w Internecie. Zawsze możemy luczyć na profesjonalne doradztwo, a także fachową pomoc programistyczną przy wdrażaniu zmian na stronie."

Cylindersi
Mateusz Kacwin
Zobacz referencję

Osiągnięcie pierwszych pozycji dla nowej lokalizacji na Warszawę

"... rekomendujemy Agencję Interaktywną KS jako firmę, która posiada doświadczenie w kwestii pozycjonowania oraz profesjonalnie i z zaangażowaniem podchodzi do powierzonych im celów."

Lukstone
Łukasz Prucnel
Zobacz referencję

Zwiększenie sprzedaży o 1200%

"... Zespół prowadzony przez Pana Marka Rogowskiego wykonał fantastyczną pracę. Wykonane osiągnięcia aż przekraczały Nasze najśmielsze oczekiwania, pod względem SEO już w 12-miesięcznym okresie KS zanotowaliśmy 1200% wzrost sprzedaży, który pozwolił na dalszy rozwój działalności."

Lucas LED
Łukasz Buntkowski
Zobacz referencję

Chcesz rozpocząć Współpracę? Skontaktuj się z nami!

Nasi doradcy przeanalizują Twoje potrzeby i zaproponują najkorzystniejsze rozwiązanie!

Robert Pietruś Edyta Ostafin Stanisław Stachurski

Zamów bezpłatną wycenę!

(czytaj więcej) Na podstawie tej zgody będziemy mogli skontaktować się z Tobą za pośrednictwem np. telefonu czy poczty elektronicznej w celu obsługi przez nas twojego zapytania. Administratorem Twoich danych osobowych jest KS Sp. z o.o. Gorzyce 141, 38-230 Nowy Żmigród, NIP: 6852338589. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityka Prywatności). (zwiń)
(4.5/5), głosów: 279
Ocena strony:
Go Top