Dowiedz się czegoś o Agencji KS

Prostsza droga do sukcesu i skuteczność bez wymówek.

O nas

Specjalizujemy się w realizacji skutecznych kampanii reklamowych opartych na marketingu internetowym. Naszymi podstawowymi usługami są pozycjonowanie stron, kampanie Google Adwords (obecnie Google Ads) oraz promocja w mediach społecznościowych. Firmę tworzy zespół profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem. Zrealizowaliśmy wspólnie setki projektów i kampanii reklamowych. Wypromowaliśmy mnóstwo firm. Osiągane wyniki nie są efektem przypadku, ale przemyślanej i zaplanowanej strategii reklamowej.

Główna siedziba firmy to typowy "open office", który pozwala nie tylko na swobodny kontakt i szybką wymianę informacji, ale przede wszystkim na wspólne wyznaczanie celów i doskonalenie swoich umiejętności. Lokalizacja w malowniczej miejscowości w Beskidzie Niskim pozwala cieszyć się niesamowitymi widokami, ciszą, spokojem i mnóstwem zieleni. Dojazd do najbliższego miasta zajmuje około 10 minut. Dzięki temu nie jesteśmy rozpraszani przez czynniki zewnętrzne i nic nie jest w stanie nam przeszkodzić w osiągnięciu celów biznesowych naszych klientów!

W biurze

Wieloletnie doświadczenie
Poparte setkami obsłużonych kampanii

O nas
Biuro

Lata doświadczenia, profesjonalizm oraz konkurencyjne ceny czynią z nas atrakcyjnego partnera do współpracy. Współpracujemy z firmami z całego świata. Naszym celem jest osiągnięcie wysokiej skuteczności i efektów dla każdego klienta - bez wymówek!

Współpracujemy z setkami firm. Nasza oferta jest dedykowana zarówno dla małych, średnich jak i dużych firm. Praca jest realizowana profesjonalnie i skutecznie, co pozwala na osiąganie celów naszych klientów. Charakteryzuje nas BRAK korporacyjnego podejścia.

Zakres i szczegóły dotyczące współpracy są dopasowane indywidualnie dla każdego partnera biznesowego. Uważamy, że współpraca musi się opłacać i to jest jej podstawą, dlatego nigdy nie zaproponujemy długoterminowej umowy. Zarabiamy dla naszych klientów, dlatego niemal każdy nowy kontrahent zostaje z nami na dłużej.

Serdecznie zapraszamy do współpracy z agencją reklamową KS. Zawsze gwarantujemy usługi na najwyższym poziomie. Oferujemy więcej niż inni, pomagamy w wyborze odpowiednich rozwiązań. Zarządzamy budżetem przeznaczanym na marketing internetowy w taki sposób, aby maksymalnie wykorzystać potencjał rynku, wypromować markę i zwiększyć sprzedaż.

(4,4/5), głosów: 142
Ocena strony:
Go Top