Opinie o Agencji KS 🤝

Uwielbiamy efektywnie pracować i wspólnie cieszyć się z sukcesów, które osiągamy z naszymi Partnerami! Nie spoczywając na laurach, codziennie dokładamy wszelkich starań i stawiamy kolejne kroki do osiągnięcia następnych spektakularnych sukcesów! Zobacz, co piszą o nas nasi klienci!👇

Referencje

Opinie od naszych klientów 🌟

Każda pozytywna ocena od naszego Partnera biznesowego to naprawdę solidny impuls i zastrzyk pozytywnej energii dla całego zespołu! Poniżej prezentujemy kilka opinii, które naszym zdaniem najlepiej odzwierciedlają sposób, w jaki działamy i korzyści, jakie odnieśli nasi klienci.

Serdecznie polecam agencję KS, każdemu, kto chce rozwinąć swój lokalny biznes i ma aspirację na rozwój działalności na dalsze regiony :). Dla mnie, jako osoby, która posiada pewne pojęcie w temacie to najlepsi partnerzy biznesowi, zawsze odpowiedzą na maila, doradzą, zaproponują rozwiązanie/zmianę, wytłumaczą co, jak i dlaczego, oraz wykonają swoją pracę w sposób stricte profesjonalny. Współpracujemy od marca tego roku i ani razu nie pomyślałem nawet o zakończeniu tej współpracy, dzięki usługom marketingowym, które świadczy dla mnie w/w firma mój biznes odbił się od dna i przynosi spore przychody, a ja mogę docierać do szerszego grona klientów.
Maciej Bruzi - Tomczak
Maciej Bruzi - Tomczak
PC Safe
Kampania Google Ads prowadzona początkowo przez Panią Justynę a obecnie Panią Karolinę to kwintesencja jakości i profesjonalizmu. Byłem negatywnie nastawiony do tego typu usługi po wcześniejszych doświadczeniach z innymi firmami. Agencja KS zmieniła moje podejście i pozwoliła zwiększyć dostępności usług mojej firmy. Fakt, za usługę płaci się co miesiąc, ale w dowolnym momencie mogę liczyć na optymalizację, pomoc i zmiany w kampaniach. Polecam.
Bartosz Sobotkowski
Bartosz Sobotkowski
SOBOMED
Polecam Agencję KS, która zajmuje się pozycjonowaniem mojej wizytówki. Firma jest solidna, godna zaufania, z dobrym podejściem do klienta. Wyróżnia ją profesjonalizm, rzetelność w wykonywaniu obowiązków. Sprawny kontakt w przypadku pytań i dobra komunikacja z klientem. Szczerze polecam!
Małgorzata Goworek
Małgorzata Goworek
Taxi Sokołów Podlaski
Super obsługa i jakoś wykonanej pracy. Strona na pierwszych pozycjach w wyszukiwarce, o to chodziło :)
Marcin Bohdanowicz
Marcin Bohdanowicz
MB Partner
Polecam KS jako partnera w biznesie. Współpraca z nimi to czysta przyjemność :). Dbają o dobro klienta i jego wyniki. Kontakt bardzo dobry, sami proponują rozwiązania mające na celu wspomóc rozwój firmy. Są naprawdę SKUTECZNI w tym, co robią.
Rafał Urbański
Rafał Urbański
Rol-Tex
KS to super profesjonalna firma oferująca nie tylko wysokiej jakości usługi marketingu internetowego, ale również miłą obsługę, profesjonalizm i szybkość reakcji. Zawsze można liczyć na ich pomoc i świetną obsługę, a wyniki pozycjonowania są naprawdę IMPONUJĄCE.
Arek Żuławnik
Arek Żuławnik
ABC Tłumaczenia
Świetna agencja jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Mieliśmy już kilka agencji ale ta jest o kilka lig ponad innymi.
Grzegorz Słupianek
Grzegorz Słupianek
Art Dress
Korzystamy od kilku lat. Pozycjonują i moderują dla nas 3 strony internetowe. Firma godna polecenia, a Pan Michał K. … co tu dużo mówić, złoty człowiek 💎
K Sumiński
K Sumiński
CB Electronics Tech
od dawna nie spotkałem się z tak miłą obsługą Pan Piotr mimo młodego wieku ( po głosie :) zajdzie daleko w branży IT Jako firma Trzymajcie go bo na runku pracy coraz mniej tak zaangażowanych pracowników Jak bedę miał jakieś jeszcze problemy z reklamami na pewno skorzystam z usług
Piotr Majos
Polecam w 100%. Pełen profesjonalizm i ogromna wiedza. doskonałe podejście do klienta i doradztwo, przemiła obsługa. szybkie i profesjonalne rozwiązanie problemu. Dziękuję za współprace
Maciej Wilk
Profesjonalne i skuteczne pozycjonowanie strony, jak i prowadzenie kampanii Adwords. Polecam :)
Łukasz Zagrodzki
Łukasz Zagrodzki
Crea
Dzięki Agencji KS jesteśmy na pierwszym miejscu w wyszukiwarce!
Przemysław Kapituła
Przemysław Kapituła
Instytut Surzyńskiego i Nowowiejskiego
Szukałem w internecie informacji na temat duplikowania stron i trafiłem na blog Agencji KS. Dzięki zawartym tam informacjom, o przekierowaniu 301, zaoszczędziłem 500zł netto ( na tyle wyceniła usunięcie duplikacji inna firma). Dziękuję! Zgłoszę się o wycenę pozycjonowania.
Paweł Karpinski
Super agencja, jestem bardzo zadowolony z pozycjonowania stron. W firmie pracują osoby z wielkim doświadczeniem i indywidualnym, empatycznym podejściem do klienta. Polecam!
Przemysław Choiński
Przemysław Choiński
Polecam! Świetne kompetencję. Wyniki miały być widoczne po kilku miesiącach, jednak już pierwsze zmiany na początku współpracy dały nam top3 w mapach, a to początek drogi. Agencja wie co robi, zna się na tym, a to najważniejsze. Dodam, że naszą firma nie była pozostawiona wcześniej samej sobie, też mieliśmy firmę zajmującą się SEO itp. Nie mogę też zapomnieć, że Agencja KS została mi polecona przez przyjeciela, także możecie być pewni, że za nią stoją kompetentni ludzie. Na pewno warto nawiązać chociaż na początku małą współpracę i przekonać się samemu. Pozdrawiam
Waldemar W
Profesjonaliści! Polecam serdecznie każdemu, kilka wskazówek dotyczących wizytówki i automatycznie wskoczyła z 40 pozycji do TOP5! Znają się świetnie na rzeczy! Obsługa j kontakt rewelacyjna. Jestem bardzo zadowolony i myślę nad dłuższą współpracą.
Kamil Ryś
Kamil Ryś
Bardzo polecam firmę Agencja KS. Służą profesjonalną pomocą w zakresie obsługi wizytówki Google. Zawsze miła obsługa poparta ogromną wiedzą. Serdecznie polecam!
Adrian Wiśniewski
Adrian Wiśniewski
Jestem bardzo zadowolony z współpracy, bardzo dobry kontakt, odpisują na maile jasno i rzetelnie, mają ogromną wiedzę na temat marketingu twojej firmy, współpraca z tą firmą przeszła moje oczekiwania. Bardzo polecam!
Grzegorz Polaczyk
Grzegorz Polaczyk
Port Pienin
Profesjonaliści. Na tym mogłabym zakończyć tą recenzje, ale dodam tylko, że znalezienie dobrej firmy od pozycjonowania w tym kraju graniczy z cudem, dlatego polecam z całego serca! To są ludzie z pasją - i aktywność w sieci oraz ogromna wiedza są tego dowodem. Czas odpowiedzi? Kilka minut - oni zawsze są w kontakcie :) Polecam kibicuje i życzę dalszych sukcesów :)
Lukas Stysiak
Dziękuję serdecznie za bardzo pozytywne załatwienie sprawy, pełen profesjonalizm. Pozdrawiam :)
Zbigniew Grudziądz
Z firmą współpracujemy od kilku miesięcy i jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno z efektów, jak i kontaktu ze specjalistą. Konsekwentne, przemyślane działania, które przynoszą efekt. Polecamy.
EMT SP
Usługa pozycjonowania strony jest realizowana na bardzo wysokim poziomie. Notujemy stałe wzrosty pozycji i wzrost zysków z reklam. Polecamy!
Damian Radzikowski
Polecam serdecznie, ogromna wiedza, szybki kontakt, łatwy dostęp do informacji.
Dawid Rojek
Dawid Rojek
Strona od dawna na podium w Google, kilka haseł na 1 miejscu. Świetny kontakt z firmą, bardzo miła i owocna współpraca. Polecam i pozdrawiam.
Aneta Zaciewska
Aneta Zaciewska
AMED 24
Życzliwe podejście do klienta, szybka i skuteczna pomoc. A najbardziej doceniłam fakt, że Pan Piotr dostosowywał usługi pod moje potrzeby i sam zaproponował wiele cennych rozwiązań.
Kamila Dziemiańczuk
Kamila Dziemiańczuk
Buenas. Pracownia języka hiszpańskiego
Bardzo dobra współpraca. Rezultaty z pozycjonowania SEO zdecydowanie szybciej niż zakładałem. Wcześniej klienci dzwonili raz na miesiadz dziś mamy 3 telefony w tygodniu na pracę remontowe.
Pawel Bryska
WAWER-BUD
Polecam współpracę z KampanieSEO. Doskonała skuteczność oraz bardzo dobry kontakt z firmą.
Mateusz Kacwin
Mateusz Kacwin
Cylindersi

Od rozpoczęcia współpracy odnotowaliśmy spory wzrost ilości zapytań, przez co zwiększyliśmy sprzedaż naszych usług. Kontakt z Agencja KS uważamy za bardzo dobry. Do naszej dyspozycji jest zarówno dedykowany opiekun Google Ads - Karolina Pietruś jak i specjalista SEO - Alina Budziak.

Przeczytaj referencję

Sylwia Tańcula
Sylwia Tańcula
Bakar

Rekomendujemy działania Agencji KS. Jesteśmy zadowoleni z kontaktu z opiekunami: Karoliną Pietruś - Google Ads i Markiem Rogowskim - pozycjonowanie stron. Dzięki ich działaniom jesteśmy widoczni w wyszukiwarce Google, dzięki czemu od lat utrzymujemy wysoki poziom sprzedaży naszych produktów.

Przeczytaj referencję

Grzegorz Świętek
Grzegorz Świętek
Radpak

Firma KS w podejmowanych pracach wykazuje duży profesjonalizm i rzetelność. Systematycznie otrzymujemy raporty przedstawiające wyniki na dany miesiąc. Podejmowane działania są fachowe i omawiane na bieżąco.

Przeczytaj referencję

Dawid Frączkowski
Dawid Frączkowski
biggie.pl

Agencja KS skutecznie wprowadziła naszą domenę do TOP3 lub pierwszą stronę wyników wyszukiwarki Google w odpowiedzi na większość interesujących nas słów kluczowych... Kontakt z opiekunem działa bez zarzutu - dziękujemy za cierpliwość i szybkie merytoryczne odpowiedzi na na sze przeróżne pytania.

Przeczytaj referencję

Paweł Piwowar
Paweł Piwowar
Dobre Ziele

Z Agencja KS współpracujemy już 3 lata i szkoda tylko ze 3 lata, a nie więcej, bo z pewnością byli byśmy jako firma zupełnie w innym miejscu. Dzięki Agencji KS zwiększyliśmy swoje obroty o ponad 900% w przedziale 3 lat. Pan Marek Rogowski wyciągał systematycznie Nas z samego dołu na sam szczyt.

Współpraca z Panem Markiem to czysta przyjemność, profesjonalizm pod każdym względem, a na koniec wyniki mega i przede wszystkim skuteczność w działaniu. Jeszcze raz Dziękujemy

Łukasz Buntkowski
Łukasz Buntkowski
Lucas LED

Działania podejmowane przez agencę przynoszą oczekiwane efekty. Stały kontakt z obsługującym nas specjalistą SEO odbywa się w miłej i profesjonalnej atmosferze. Agencja reaguje na wszystkie nasze dodatkowe zapytania i prośby, a także wychodzi sama z propozycjami skutecznych rozwiązań.

Przeczytaj referencję

Dorota Plutecka
Dorota Plutecka
Language Link
Zleciliśmy Agencji KS audyt strony internetowej i jesteśmy bardzo zadowoleni z kompleksowości materiału, jaki otrzymaliśmy. Szerokie spojrzenie na zlecone zadanie, przejrzyście przedstawione informacje, gotowość do spotkań i rozmów, gdy tylko pojawiają się po naszej stronie jakieś pytania. Szybka realizacja, łatwy kontakt i uprzejmy zespół KS – polecam współpracę!
Mariola Adamczyk
Mariola Adamczyk
eRecruiter
chłopaki dają radę , skuteczne pozycjonowanie, super kontakt polecam
Grzegorz Bereś
Grzegorz Bereś
BMB – Technologie
Bardzo polecam tę firmę. Realizując dla mnie SEO naprawdę się przykładają i jestem bardzo zadowolony z działań, które wykonuje agencja KS. Widać, że firma jest nastawiona na rozwój i każdy posługuje się niebywałą wiedzą. Można powiedzieć, że pracują tam ludzie z pasją. Pozycja strony od kilku miesięcy utrzymuje się bardzo wysoko. Świetne podejście do klienta i nieszablonowe rozwiązania. Pozdrawiam!
Damian Radzikowski
Firma realizuje dla mnie jedną z usług. Efekty, jakie dało pozycjonowanie strony, przyszły bardzo szybko a sama współpraca (kontakt, obsługa) według mnie jest bardzo dobra. Wypracowane efekty wypracowane szybko utrzymują się, zachowując wysokie pozycje w Google. Możemy śmiało polecić firmę!
Tartak PL
Z całego serca polecamy Agencję KS! Znakomita obsługa klienta i pełen profesjonalizm nawet w przypadku tych najmniejszych firm. Konsultant odpowiada na wszystkie zapytania bardzo szybko i wyczerpująco. Efekty są widoczne już po kilku miesiącach. Gorąco polecamy!
Antoni Działowy
Antoni Działowy
Divin
Specjaliści w swojej dziedzinie. Uczciwi, rzetelni, rozmawiający po ludzku o rzeczach technicznych. Fantastyczna firma i super ludzie. Kreatywni, nieszablonowi i pomysłowi.
Krzysztof Magdij
Krzysztof Magdij
Ecoflores
Bardzo skutecznie potrafią wypozycjonować stronę. Zarówno jeśli chodzi o pozycjonowanie organiczne jak i kampanie w Google Ads. W pełni zasłużone pięć gwiazdek!
John Shyt
Profesjonalizm, z jakim zespół Social Media podejmuje się nagrywania REELSów jest naprawdę godny podziwu. Chciałbym również wspomnieć o usłudze SEO, która jest równie efektowna. Kreatywne podejście i świetne wykonanie zasługują na najwyższe pochwały. Jeszcze raz dziękuję za wspaniałą współpracę Sandrze, Jankowi, Paulinie i Kamilli! 😍
Rafał Kowalski
Korzystaliśmy z usług pozycjonowania naszej strony internetowej przez firmę Kampanie SEO. Współpraca układała się bardzo pomyślnie. Jesteśmy zadowoleni z kontaktu, profesjonalizmu, elastyczności, a także efektu pozycjonowania fraz kluczowych. Realnie odczuliśmy przypływ klientów zainteresowanych naszymi usługami. W dzisiejszym świecie, w którym większość ludzi korzysta z Internetu przy poszukiwaniu godnych zaufania i sprawdzonych firm, sprawdzona firma-partner w tej nierównej walce z algorytmami wyszukiwarek jest bezcenna. Napisane przez firmę Kampanie SEO artykuły na naszego firmowego bloga, a także inne działania, które miały skutkować polepszeniem wyników wyświetlania naszej strony internetowej, były przeprowadzane przemyślanie i z dużą starannością. Jeżeli szukają Państwo pozycjonowania strony www, polecam tę firmę z czystym sercem!
Piotr Szczerbowski
Piotr Szczerbowski
Auto Złom Szczerbowski
Jako itCraft pracujemy z Kampaniami już od dłuższego czas. Cenimy sobie ich elastyczność i podejście do nas, jako do klienta. Jesteśmy w regularnym kontakcie, na bieżąco ustalamy nasze potrzeby, cele oraz tworzymy plany. Chociaż dzielą nas kilometry, czujemy się, jakbyśmy pracowali biurko w biurko. KampanieSEO to świetny partner biznesowy. Dziękujemy za współpracę!
Paulina Chmielewska
Paulina Chmielewska
ItCraft
Z pracy opiekuna profilu, Pana Wojciecha jesteśmy bardzo zadowoleni. Nieustannie podejmuje działania, które pozwalają wizytówce na zajmowanie coraz to lepszych pozycji w wynikach wyszukiwania i zwiększenie widoczności. Możemy liczyć na pełną pomoc w rozwiązywaniu wszelkich komplikacji podczas prowadzenia wizytówki oraz rzetelne porady.
Łukasz Kupczyk
Łukasz Kupczyk
Limuzynki
"Po sprawdzeniu wielu firm, w końcu znaleźliśmy odpowiednią agencję, która rzetelnie wywiązuje się ze swoich obowiązków. Wizytówki są prowadzone bardzo profesjonalnie i znajdują się wysoko w wynikach wyszukiwania"
Magdalena Pałasz
Magdalena Pałasz
Super-Apartamenty
Jedna z najlepszych agencji, z jaką miałam przyjemność współpracować. Dział copywritingu to ludzie nie tylko znający się na swojej pracy, ale niezwykle komunikatywni i rzeczowi. Szefowa działu Karolina Czajkowska to osoba, która daje zawsze konkretne wytyczne, ale także służy pomocą i wsparciem. Robi regularne szkolenia oraz konferencje dzięki czemu copywriter nie stoi w miejscu, a może się ciągle rozwijać. Dział copywritingu dostaje w mojej ocenie 10/10.
Jowita M
Moja firma współpracuje z firmą KS od kilku miesięcy i muszę przyznać, że robią kawał dobrej roboty. Jestem bardzo mile zaskoczona i serdecznie polecam każdemu, kto ma nową firmę, lub jest na rynku od lat a chce, żeby jego firma zaistniała w internecie jak należy, również w mediach społecznościowych takich jak Facebook
Nina Snocka
Nina Snocka
Ogród Pro
Bardzo dobra współpraca, wysoka jakość świadczonych usług. Efekty widoczne od pierwszych tygodni. Zdecydowaliśmy się na Facebook oraz Google adwords w tej agencji - to zdecydowanie dobry wybór! Serdecznie polecam! Pozdrawiam cały zespół :)
Piotr Modrzyński
Piotr Modrzyński
Flow Apps
Bardzo dziękuję Pani Karolinie za obsługę ads! Osiągnęliśmy bardzo dobre wyniki :)
Piotr
Piotr
drzewkaowocowe24.pl
Usługi na najwyższym poziomie:) Gorąco Polecam !!
Artur Szostek
Kuźnia naklejek

Agencja KS to doskonały przykład rzetelnej agencji social media. To ludzie, którzy mówią prawdę o postach, social mediach i efektach. Oferują fachowe doradztwo, doskonałe przedstawienie indywidualnych możliwości i realne wyniki.

Z całego serca dziękujemy Pani Kamilli Bugała oraz Joannie Brożyna za wykazanie się wielkim profesjonalizmem, oraz zaangażowaniem w projekty dotyczące naszej firmy.

Bukowy Park
Bukowy Park
Serdecznie polecamy Zespół KS! Jakość obsługi klienta, której mogą pozazdrościć inne agencje. Pełen profesjonalizm i szybkie reagowanie na rodzące się potrzeby! Łukasz - grafik, zasługuje na 100 gwiazdek, zrozumienie klienta i przenoszenie tego na graficzne projekty absolutnie na mistrzowskim poziomie! Paulina - Liderka Zespołu Digital - ogromna wiedza, zawsze dobrze podpowie i doradzi! :)
Flow Dog
Flow Dog
Profesjonalny copywriting. Usługa wykonana ekspresowo i rzetelnie. Dziękuje i pozdrawiam autorkę
Wiktoria Warwas
Niesamowita Agencja, bardzo pomocni, bardzo fachowe podejście i przede wszystkim ekstremalnie krótki czas realizacji. Nie pierwszy raz korzystałam z ich usług a z działu copywritingu Pani Karolina to perfekcjonistka w każdym calu 👌 Dziękuję ❤️
Melania Wierdak
Zleciliśmy agencji KS audyt SEO świeżo powstającego sklepu, aby upewnić się, że w procesie deweloperskim nie popełniliśmy żadnych pomyłek z perspektywy on-site i off-site SEO. Współpraca przebiegła na bardzo wysokim poziomie, audyt był wyczerpujący i dostarczył wielu wartościowych spostrzeżeń i "actionable" rekomendacji podanych w przystępny sposób - gotowych do zaaplikowania przez programistów. Serdecznie polecam współpracę!
Mike Jackowski
Mike Jackowski

Dzięki podjętym działaniom nasz serwis telefonów generuje większy ruch i jest zdecydowanie wyżej w lokalnym rankingu Google! Nie da się zaprzeczyć, że efekty są zdumiewające. Możemy zapewnić, że Agencja KS to naprawdę świetny partner biznesowy, którego darzymy wielkim zaufaniem.

Przeczytaj referencję

Albert Malik
Albert Malik
PhoneFix - Serwis Telefonów

Każdego roku Zespół prowadzony przez Pana Marka Rogowskiego wykonuje nieocenioną pracę. Dba o wprowadzenie nowych rozwiązań. Wszystkie zmiany odbywają się po wcześniejszych konsultacjach i ustaleniach tak, by wszelkie rozwiązania podtrzymywały początkowe założenia naszej działalności. Dla tego Zespołu nie ma rzeczy niemożliwych.

Przeczytaj referencję

Katarzyna Sawinda-Dziadecka
Katarzyna Sawinda-Dziadecka
Ośrodek Psychoterapii Psychologgia

Rekomenduję Agencję Interaktywną KS jako firmę, która posiada doświadczenie i umiejętności w kwestii marketingu internetowego, a także w kwestii zaangażowania i profesjonalnego podejścia do powierzonych im celów.

Przeczytaj referencję

Przemysław Cierlik
Przemysław Cierlik
LOGOMIX

Od początku współpracy z opiekunem naszej strony, którym jest Pan Marek Rogowski, możemy liczyć na fachową pomoc i doradztwo w zakresie marketingu internetowego. Indywidualnie przygotowany plan działania dla naszej strony jest konsekwentnie realizowany, czego efektem są wysokie pozycje na najważniejsze dla nas zapytania. Szybki i sprawny kontakt oraz sprawna realizacja działań wyróżnia agencję na tle konkurencji.

Przeczytaj referencję

Damian Szklany
Damian Szklany
Poltino

Od 2021 roku współpracujemy z Agencją KS w zakresie obsługi Social Mediów oraz prowadzenia kampanii Facebook Ads. Zanotowaliśmy zwiększoną aktywność na obu kanałach oraz sprzedaży pokrowców na telefony i akcesoriów.

Przeczytaj referencję

Artur Bojko
Artur Bojko
Upleder

Podczas trwającej już rok współpracy, Specjaliści z KS Sp. z o.o. diametralnie zwiększyli nasze zasięgu w sieci, pozycjonując naszą witrynę, poprawiając i rozbudowując naszą stronę internetową. Podczas trwania współpracy zapewniają wsparcie znakomitych Specjalistów od SEO i Copywriterów.

Przeczytaj referencję

Mariusz Dudek
Mariusz Dudek
MSKamp

Poprzez pozycjonowanie stron zwiększył się portfel klientów o 60 proc., dzięki temu w mojej firmie nastąpił znaczący rozwój mojej działalności. Współpraca jest bezkonfliktowa. Szybka odpowiedź na każde zadane pytanie.

Przeczytaj referencję

Jolanta Radecka
Jolanta Radecka
Salon psiej piękności Łapy4
W tym miejscu pragnę docenić i pochwalić pracę Pana Michała Urbana, z którym udało się nawiązać bardzo dobry kontakt. W sposób życzliwy, profesjonalny, merytoryczny dokonał analizy danego zagadnienia. Szybka reakcja, natychmiastowe działanie, a przy tym takt i kultura.
Katarzyna Liskat
Z Agencją KS współpracowaliśmy dwukrotnie i myślę, że nie po raz ostatni. Na szczególne podkreślenie zasługuje praca Pana Wojciecha, specjalisty w pełnym tego słowa znaczeniu. Nie tylko terminowo i efektywnie wykonuje zlecenie, ale przede wszystkim służy radą i swoim doświadczeniem.
Lidia Metel

... rekomendujemy Agencję Interaktywną KS jako firmę, która posiada doświadczenie w kwestii pozycjonowania oraz profesjonalnie i z zaangażowaniem podchodzi do powierzonych im celów.

Przeczytaj referencję

Łukasz Prucnel
Łukasz Prucnel
LUKSTONE

Zawsze możemy liczyć na profesjonalne doradztwo Pana Michała Kuchty, który dba o stabilny rozwój, sumiennie realizuje założone cele i stale nadzoruje działania naszych stron internetowych. Zespół Agencji KS wykazuje się kreatywnością, profesjonalizmem i elastycznością. Bardzo pozytywnie oceniamy kontakt z opiekunem, jak i szybkość wdrażania zmian na stronach przez zespół programistów.

Przeczytaj referencję

Jakub Cieślak
Jakub Cieślak
Studio CB

Nasza strona widoczna jest na czołowych pozycjach w wyszukiwarce Google na słowa kluczowe, które na początku współpracy zostały przez nas uznane za priorytetowe. Zauważyliśmy znacznywzrost zainteresowania naszymi usługami, w efekcie czego firma OKNO-BEST zaczęła dynamicznie się rozwijać.

Przeczytaj referencje

Marcin Trzebińczyk
Marcin Trzebińczyk
Okno-Best

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z agencją, która skutecznie i z efektami zajmuje się pozycjonowaniem naszej strony i wizytówki Google. Do dyspozycji mamy przypisanego specjalistę SEO, który opiekuje się naszą strona od początku współpracy.

Przeczytaj referencję

Rafał Depta
Rafał Depta
Wypożyczalnia Strojów Kraków
Bardzo polecam Agencję KS, a zwłaszcza specjalistę Panią Sylwię Gudykę, Świetne podejście i wiedza daj szybkie efekty ;)
Dawid Gliński
Dawid Gliński
Instruktor Nauki Pływania

Pełen profesjonalizm zbliża się rok współpracy i naprawdę Agencja KS to zespół który naprawdę jest godny polecenia.

Bezproblemowy kontakt z opiekunami wizytówki oraz opiekunami od google ads.

Jeśli ktoś się zastanawia to z czystym sumieniem POLECAM !

Damian Biela
Damian Biela
Damek 24/7
Pani Joanna, podejmuje ogrom prac, aby profil przysparzał mi coraz to więcej Klientów. Mam poczucie, że przez cały czas ktoś czuwa nad profilem i go optymalizuje. Dodatkowo mogę liczyć na wsparcie w prowadzeniu innych kanałów m.in. strony internetowej.
Ewa Doszczak
Ewa Doszczak
Eva’s Beauty Room
Bardzo polecam współpracę z KS. Pełen profesjonalizm: szybko wykrycie problemów z wizytówką Google, rzeczowy plan działania, sprawne wdrożenie. Wszystkie zaproponowane przez Panią Weronikę zmiany w krótkim czasie zwiększyły ilość kontaktów z klientami.
Taki Torcik
Taki Torcik
Z niewiadomego mi powodu Google zawiesiło moją firmową wizytówkę. Przez dwa miesiące bezskutecznie próbowałem doprowadzić do jej odwieszenia. Poddałem się, wiedziałem że sam sobie nie poradzę i potrzebuję poprosić o pomoc profesjonalistów. Tak trafiłem do agencji KS. Moja sprawa trafiła bezpośrednio do przemiłej Pani Sylwii. Dla KS nie ma rzeczy niemożliwych. Nie wiem jak tego dokonali ale już po tygodniu wizytówka została odwieszona. Polecam wszystkim szukającym profesjonalistów w marketingu internetowym.
Tomasz Smołoński
Najlepsza obsługa klienta! Gdy inne firmy nie chciały udzielić pomocy z wizytówką i próbowały namawiać na umowy bez gwarancji rozwiązania problemów, agencja KS chciała po prostu mi pomóc :) Pani Weronika pomogła rozwiązać problemy, które support Google ignorował kilkukrotnie. Jeśli ktoś szuka rzetelnej firmy i profesjonalnej miłej obsługi to jest to zdecydowanie Agencja KS
Iga Dziok
Dzięki takim specjalistom jak Pani Joanna Agencję KS mogę polecić każdemu, kto szuka najlepszej agencji do reklamy swojej firmy w sieci. Polecam!
Rafał Szczepaniak
W 100% polecam Agencję KS. Zaangażowanie, chęć pomocy i cierpliwość ze strony Pani Edyty są wręcz niewyobrażalne. Razem z Panem Wojtkiem od razu zajęli się naszą sprawą i naprawdę widać było, że przede wszystkim zależy im na sukcesie naszej firmy. Nie spotkałam się jeszcze z tak profesjonalnym i rzetelnym podejściem. Cudowny kontakt od pierwszego dnia po wysłaniu zapytania. Wszystko zostało mi wyjaśnione, omówiłyśmy wszystkie plusy, minusy, wątpliwości. Żałuję, że nie trafiłam na Państwa dużo wcześniej.
Anna Halabis
Bardzo polecam! Po kilku miesiącach współpracy widzę poprawę w zasięgu i interakcjach moich postów. Zespół jest bardzo profesjonalny i zawsze szybko reaguje na moje pytania i potrzeby. Są elastyczni i gotowi dostosować swoje działania do naszego typu działalności.
Piotr Sikorski
Polecam od całego serca! Zwłaszcza specjalistę Stanisława Stachurskiego, jest bardzo wyrozumiały i profesjonalny. Najlepsza obsługa klienta, szybko, łatwo bez żadnego problemu. POLECAM!
Anastasiia Lisohor
Co prawda na początku trochę zaniepokoiła mnie ilość samych pozytywnych opinii, ale okazało się, że nie bez powodu. Z agencją współpracujemy już prawie rok w zakresie lokalnego pozycjonowania strony. Poprzednio współpracowaliśmy z inną agencją w tym samym zakresie i byłem zawiedziony. Tutaj współpraca obejmuje więcej, niż oczekiwałem, przy pozycjonowaniu KS zajęła się opieką całej strony www, co było dla mnie dużym zaskoczeniem, bo poprzednia firma dodawała tylko nowe testy na stronie. Wszelkie uwagi są brane pod uwagę, a sprawność techniczna strony jak i ilość odwiedzin wzrosła. Polecam współpracę z Panią Pauliną Gołębiowską.
Arkadiusz Józwik
Arkadiusz Józwik
Dream Clean
Polecam. Profesjonalne podejście do klienta. Bardzo dobre efekty współpracy.
Bartosz Boreta
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą KS! Terminowość, jakość wykonania, kreatywność i cena - to ich wyróżnia. Mamy przyjemność na bieżąco współpracować z grafikiem Łukaszem Żebrackim, jego zdolności są nieocenione! Skutecznie współpracuje z naszym zespołem marketingowym, a projektowane przez niego materiały spełniają w 100% nasze oczekiwania. Polecamy z czystym sumieniem!
Natalia Szwed-Kisielewicz
Komunikacja na najwyższym poziomie, doskonały kontakt z pracownikami agencji, realizacja planu zgodnie z uzgodnieniami, pracownicy bardzo pomocni, czuć podczas rozmowy, że ludzie tu wiedzą, czym się zajmują. Jeśli chodzi o marketing w swojej działalności to tylko z Agencją KS. Zadowolony klient!
Tomasz Gołda
Tomasz Gołda
Derato
W agencji KS zamówiłem konsultację dotyczącą pozycjonowania wizytówki Google. Pani Joanna przeprowadziła staranny audyt moich działań, następnie otrzymałem listę wskazówek do wdrożenia. Jeśli ktoś szuka usługi takiej jak pozycjonowanie stron czy ogólnie agencji interaktywnej, która zwiększa widoczność firmy w internecie z czystym sumieniem polecam agencję KS, bo mają naprawdę duże kompetencje i wiedzę. Dziękuję i polecam!
Michał Patysiak
Bardzo polecam!! Współpracuję z firmą kilka lat. Wcześniej współpracowałem 4 innymi firmami od pozycjonowania przez okres kilku lat i na szczęście trafiłem na Agencje KS :) Pełen profesjonalizm! A co w tym wszystkich najważniejsze: strona pozycjonowana jest bardzo wysoko w Internecie. To jest najważniejsze. A odchodząc od pozycjonowania: 1) szybkie odpowiedzi na wiadomości. 2) pomoc w problemach na stronie 3) mnóstwo fajnych pomysłów, co tu zrobić, aby strona była jeszcze lepiej widoczna w sieci. PODSUMOWUJĄC: Jestem bardzo zadowolony ze współpracy.
Mariusz Czajka
Mariusz Czajka
Iluzjonista
Polecam usługi agencji KS! Super specjaliści, którzy są zaangażowani w swoją pracę. Zawsze służą wsparciem i dobrymi radami popartymi doświadczeniem.
Dominika
Dominika
Enpulse
Tworzone teksty do tematów blogowych na stronie internetowej rewelacyjne. Polecam
Mariusz Piznal
Mariusz Piznal
Ecodrive
Perfekcyjne, pełne kompetencji i doświadczenia, podejście do klienta. Z czystym sumieniem polecam Panią Kamilę i Sylwię co do współpracy.
Tomasz Radzki
Bardzo polecam usługi Firmy KS w szczególności profesjonalizm pani Zuzanny oraz pana Michała, łatwe swobodne nawiązanie kontaktu oraz rzetelne podejście do wymaganych zagadnień pozwoliły w pełni osiągnąć końcowy cel, wytyczony przez zleceniodawcę.
Wiesław Trzajna
Miło, sympatycznie, a do tego skutecznie. Zdecydowanie polecam.
Łukasz Rak
Łukasz Rak
eOBRAZY.pl
Profesjonalna firma, z pełnym zaangażowaniem w pracę. Wszystko zostało wykonane zgodnie z ustaleniami i przede wszystkim w krótkim czasie. Pan Jarosław Nawrocki również profesjonalnie podchodzi do swojej pracy, pozazdrościć posiadanie kogoś takiego w teamie 😉. Szczerze polecam!
Mateusz Bieniek
Z ogromną przyjemnością dzielimy się naszymi wrażeniami po współpracy z Agencją KS, która z niebywałą starannością i profesjonalizmem przeprowadziła transformację strony internetowej naszego Gabinetu Leśna Ścieżka. Dzięki ich pracy (a przede wszystkim pracy Pana Wojciecha) nasza witryna zyskała nie tylko na estetyce, ale przede wszystkim wzbogaciła się o menu dostępności, które umożliwia poruszanie się po stronie osobom ze szczególnymi potrzebami. Przejrzystość informacji, intuicyjność nawigacji oraz harmonijna kolorystyka to tylko niektóre z licznych zalet odnowionej strony. Chcielibyśmy wyrazić naszą wdzięczność za wysoką jakość usług, elastyczność oraz indywidualne podejście do klienta. To była czysta przyjemność współpracować z zespołem, który tak jasno rozumie i spełnia potrzeby swoich klientów. Serdecznie dziękujemy i z całego serca polecamy Agencję KS!
Fundacja Serca dla Maluszka
Fundacja Serca dla Maluszka
Bardzo dobra współpraca. Szybki kontakt. Wdrożone zostały rzeczy, których oczekiwałam!
Krzysztof Patynowski
Krzysztof Patynowski
AsTaxes
Super współpraca, terminowo i zaangażowaniem w każdy detal promocji naszej firmy
Mateusz Husak
Mateusz Husak
Ośrodek Szkolenia Kierowców L-Wit
Współpracuje z Agencją Ks od 2 miesięcy. Jestem zadowolony ze współpracy, zawsze rzeczowo i konkretnie a co dla mnie najważniejsze podejście do klienta na najwyższym poziomie!. Opiekun mojej kampanii Pani Natalia Książek zawsze wszystko wytłumaczy i jest dla mnie wyrozumiała. Kompletnym fenomenem jest dla mnie Pani Aleksandra Dobek, dawno nie spotkałem, pomijając oczywiście pełen profesjonalizm, tak uśmiechniętego i zadowolonego z życia człowieka po drugiej stronie słuchawki. Polecam
Tymoteusz Boduszek
Tymoteusz Boduszek
Sprzątak

Zaufanie i jakość nie biorą się znikąd

600
zrealizowanych projektów
80%
klientów zostaje z nami na dłużej niż 12 miesięcy
98%
pozytywnych opinii
100%
wzrost widoczności strony już w pierwszym miesiącu
Podczas pozycjonowania stron, korzystamy z najlepszych dostępnych na rynku narzędzi, między innymi z Surfer SEO - który powstał w naszej agencji i obecnie stanowi podstawowe narzędzie pracy dla tysięcy marketingowców na całym świecie.
Obsługą kampanii Google Ads, zajmują się jedni z najlepszych specjalistów Google Ads w Polsce. Dysponują ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w branży. Podczas pracy wykorzystują światowej klasy narzędzia do automatyzacji, obniżając koszty kampanii do 25%.
Skuteczne i atrakcyjne posty oraz kampanie reklamowe tworzone przez zespół doświadczonych specjalistów Social Media. Przyciągają uwagę, zachęcają do reakcji i rzecz jasna - sprzedają. Tworzymy kompletny plan działania oraz koncept na jego realizację, który potem konsekwentnie realizujemy, dowożąc efekty.

Zaufali nam

(4.7/5), głosów: 190
Ocena strony:
Go Top