Pozycjonowanie lokalne

Prowadzisz firmę usługową z ofertą skierowaną do mieszkańców danego miasta i cierpisz na brak klientów? Daj się znaleźć dzięki pozycjonowaniu lokalnemu Twojej strony WWW w wynikach wyszukiwania Google.

 • Darmowa analiza i wycena
 • Indywidualne dopasowane pakiety usług
 • Gratis - Pozycjonowanie wizytówki Google
 • Elastyczna umowa bez konieczności wiązania się na długi okres czasu

Zamów bezpłatną wycenę!

(czytaj więcej) Na podstawie tej zgody będziemy mogli skontaktować się z Tobą za pośrednictwem np. telefonu czy poczty elektronicznej w celu obsługi przez nas twojego zapytania. Administratorem Twoich danych osobowych jest KS Sp. z o.o. Gorzyce 141, 38-230 Nowy Żmigród, NIP: 6852338589. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityka Prywatności). (zwiń)

Od 2007 r. wspieramy lokalny biznes

Lokalne firmy, by pozyskać nowych klientów kierują swoje kroki do Internetu. Strona internetowa, profile społecznościowe czy wizytówka w mapach Google to podstawowe narzędzia dzięki, którym firma może zaistnieć w sieci i dotrzeć do nowych odbiorców. Jednak bez skutecznej promocji Twoi potencjalni klienci nie będą w stanie Cię odnaleźć.

Aby zaistnieć w wyszukiwarce niezbędne są działania, które pomogą wywindować stronę do czołówki na frazy lokalne. Ogół działań związanych z promocją regionalnych firmy w organicznych wynikach wyszukiwania z uwzględnieniem lokalizacji to pozycjonowanie lokalne.

Aby skutecznie prowadzić lokalne SEO niezbędna jest nie tylko wiedza z zakresu działania wyszukiwarki, ale też narzędzia, które wskażą optymalną ścieżkę do upragnionego celu jakim jest TOP3.

Pozycjonowanie w lokalnych wynikach wyszukiwania to także nieustanna walka z konkurencją i szukanie najlepszych sposobów na dostanie się na szczyt. Optymalizacja techniczna strony, zdobycie mocnych odnośników, cykliczna analiza aktualizacji algorytmów - na te działania Ty, jako właściciel firmy, po prostu nie masz czasu.

Naprzeciw Twoim oczekiwaniom wychodzi agencja KS, która swoją wiedzę i doświadczenie przekuwa na efekty w postaci zwiększonego ruchu z wyników wyszukiwania i nowych zapytań o usługi. Wyniki naszej pracy zobaczysz już po pierwszym kwartale współpracy!

Postaw na specjalistów w zakresie pozycjonowania lokalnego

Czy te problemy brzmią znajomo?

 • Prowadzisz lokalną firmę usługową lub produkcyjną i nikt o niej nie słyszał?
 • Klienci nie znają Ciebie ani Twojej marki?
 • Twój punkt usługowy świeci pustkami?
 • Nie wiesz kiedy ostatnio dzwonił do Ciebie klient?
 • Twojej Firmy nie ma na pierwszej stronie wyników wyszukiwania?
 • Strona internetowa Twojej firmy nie wyświetla się w lokalnych na zapytania lokalne?
 • Nie wiesz jak skonfigurować wizytówkę Google Moja Firma, by przynosiła realne zyski?
 • Potrzebujesz pomocy w promocji swoich usług lub produktów na rynku lokalnym?
Jesteśmy rozwiązaniem Twoich problemów!
Usługa pozycjonowania stron to szansa na dotarcie do potencjalnych klientów

Skuteczne lokalne pozycjonowanie stron internetowych

na region | na miasto | na dzielnicę

Adwokaci, notariusze, radcy prawni

Pozycjonowanie lokalne to szereg działań, które powodują, że strona pojawia się wysoko w wynikach wyszukiwania na słowa kluczowe, w których klient użył nazwy miasta, dzielnicy lub regionu. Takie frazy lokalne jasno wskazują na intencję użytkownika - szuka on usługi lub produktu w obecnej lokalizacji. Lokalne wyniki wyszukiwania często, poza adresami stron przedsiębiorstw z regionu, zawierają także pakiet 3 wizytówek Google Moja Firma.

Jeżeli szukasz agencji, która będzie w stanie wypromować Twoją firmę i zapewnić stały dopływ klientów skontaktuj się z nami jeszcze dziś!

Swoją ofertę na pozycjonowanie lokalne kierujemy do:

 • firm dojeżdżających do klienta w określonym regionie - hydraulicy monterzy, budowlańcy, elektrycy, pomoc drogowa, fotografowie
 • osób świadczących usługi stacjonarnie w biurze, gabinecie, warsztacie - dentyści, kosmetyczki, adwokaci, mechanicy, wulkanizatorzy, fryzjerzy
 • branży gastronomicznej i eventowej: pizzerie, bary, restauracje, domy weselne

Pozycjonowanie lokalne pomaga poprawić widoczność strony w wynikach organicznych, co prowadzi do pomnożenia liczby klientów odwiedzających siedzibę firmy lub korzystających z usług przedsiębiorstwa. Obecność strony firmowej w pierwszej 10 wyników wyszukiwania na zapytanie lokalne przekłada się także na zwiększoną ilość telefonów czy maili z zapytaniem ofertowym. Odpowiedni dobór słów kluczowych związanych z profilem działalności umożliwia dotarcie do osób potencjalnie zainteresowanych skorzystaniem z usług firm lokalnych.

Przykłady lokalnego SEO - dentysta, kosmetyczka, mechanik
lokalne SEO dla twoich usług

SEO lokalne to także prawidłowa konfiguracja i zarządzanie wizytówką w mapach. Google Moja Firma pozwala na stworzenie profilu firmy z podstawowymi informacjami, oferowanymi produktami i usługami oraz danymi kontaktowymi. Prawidłowo skonfigurowana nie tylko wyświetla się wysoko w wyszukiwarce (w tzw. pakiecie map), ale także w Mapach Google.

Warto tutaj zadbać o spójność danych czyli podanie takich samych informacji zarówno na wizytówce Google Moja Firma jak i na stronie przedsiębiorstwa. Obejmuje to takie dane jak: nazwa firmy, adres firmy, adres e-mail, numer telefonu, godziny otwarcia.

Szukasz agencji, która skutecznie wypozycjonuje Twoją stronę lub wizytówkę w wyszukiwarce Google?

Powierzając nam pozycjonowanie lokalne swojego biznesu otrzymujesz w zamian doświadczenie i wiedzę, która będzie skutkować zwiększeniem widoczności w wynikach wyszukiwania. Pracowaliśmy nad setkami projektów na rynkach regionalnych przynosząc naszym Klientom korzyści w postaci większej ilości zapytań i zleceń.

Przygotujemy dla Ciebie indywidualną i przynoszącą realne korzyści strategię, która pozwoli w relatywnie krótkim czasie osiągnąć pozycje w TOP10. Wybierzemy wspólnie z Tobą frazy, które charakteryzują się wysoką miesięczną ilością wyszukiwań. Pod te frazy zostanie przeprowadzona optymalizacja, która już w pierwszym kwartale współpracy przyniesie spodziewany efekt.

Przy użyciu profesjonalnych narzędzi takich jak Surfer, SemStorm czy Ahrefs, zdobędziemy dla Ciebie nowych klientów z wyszukiwarki Google. Dzięki połączeniu optymalizacji data-driven z content marketingiem wygenerujemy tysiące nowych przejść na Twoją witrynę.

Współpraca z lokalnymi przedsiębiorstwami
Nie zwlekaj! Brak widoczności w Internecie to strata dla Twojego biznesu!
Zamów darmową wycenę
Na pozycjonowaniu lokalnym znamy się jak nikt inny!
zrealizowane projekty
ponad 600 zrealizowanych projektów
klienci zadowoleni z pracy agencji
ponad 80 % klientów zostaje z nami na dłużej niż 12 miesięcy
pozytywne opinie w internecie
98% pozytywnych opinii
większy ruch na stronie
wzrost widoczności strony już w pierwszym miesiącu

Nagrody i wyróżnienia

Nasza agencja składa się z doświadczonych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Odnosimy sukcesy na rynku lokalnym, krajowym oraz międzynarodowym. Nasze case study zostało wyróżnione na ogólnopolskiej konferencji poświęconej marketingowi internetowemu. Odebraliśmy statuetkę za rozwój i sukces roku w obszarze marketingu internetowego 2018. W zespole mamy osoby, które w swojej branży znajdują się w światowej czołówce. Jesteśmy obecni na najważniejszych konferencjach i eventach z branży, dzięki czemu nieustannie się rozwijamy i podnosimy nasze kwalifikacje.

Zaufali nam

Zobacz historie sukcesów naszych klientów!

Poprzez pozycjonowanie stron zwiększył się portfel klientów o 60 proc., dzięki temu w mojej firmie nastąpił znaczący rozwój mojej działalności. Współpraca jest bezkonfliktowa. Szybka odpowiedź na każde zadane pytanie.

Przeczytaj referencję

Jolanta Radecka
Jolanta Radecka
Salon psiej piękności Łapy4

Zawsze możemy liczyć na profesjonalne doradztwo Pana Michała Kuchty, który dba o stabilny rozwój, sumiennie realizuje założone cele i stale nadzoruje działania naszych stron internetowych. Zespół Agencji KS wykazuje się kreatywnością, profesjonalizmem i elastycznością. Bardzo pozytywnie oceniamy kontakt z opiekunem, jak i szybkość wdrażania zmian na stronach przez zespół programistów.

Przeczytaj referencję

Jakub Cieślak
Jakub Cieślak
Studio CB
KS to super profesjonalna firma oferująca nie tylko wysokiej jakości usługi marketingu internetowego, ale również miłą obsługę, profesjonalizm i szybkość reakcji. Zawsze można liczyć na ich pomoc i świetną obsługę, a wyniki pozycjonowania są naprawdę IMPOPNUJĄCE.
Arek Żuławnik
Arek Żuławnik
ABC Tłumaczenia

Lokalne pozycjonowanie z Agencją KS = więcej zapytań i zleceń

Agencja KS to 15 lat doświadczenia, ponad 600 zrealizowanych kampanii marketingowych, a także specjalna oferta dla lokalnych klientów.

Wykraczamy daleko poza schematy. Świadczymy skuteczne pozycjonowanie stron w Google, które wymaga od nas kompleksowego podejścia, kreatywności i nieszablonowych rozwiązań. Realizując SEO lokalne zadbamy o optymalizację stron zgodnie w wytycznymi wyszukiwarki Google i zwiększymy widoczność Twojej marki w TOP10.

Jesteśmy mocno zdeterminowani, aby zapewnić najlepsze pozycje dla naszych partnerów w ramach dostępnego budżetu. Nasi specjaliści wykorzystują pełen potencjał, ogromne zasoby wiedzy i wieloletnie doświadczenie byś Ty mógł zająć się tym co jest dla Ciebie najistotniejsze - prowadzeniem firmy.

Fakty działają na naszą korzyść

Przedstawiamy kilka atutów, które przekonają Cię do wyboru Agencji KS jako partnera do współpracy przy lokalnym SEO.

1

Szeroki zakres usług
Podchodzimy do naszych obowiązków kompleksowo. SEO już od dawna wychodzi poza ramy targetowania wysokich pozycji i zwiększenia widoczności strony internetowej w wyszukiwarce Google. Dzisiaj jest to szereg kompleksowych działań, które wymagają szerokiej wiedzy z zakresu marketingu internetowego. Wśród nich na przykład: optymalizacja ścieżki konwersji, obsługa social media (w tym oczywiście Facebook, Twitter czy Instagram), kampanie Ads i wiele innych.

2

Bardzo indywidualne podejście
Przed rozpoczęciem pracy chcemy poznać każdego klienta, począwszy od filozofii biznesu, poprzez ofertę, produkt lub usługę, aż po rynek zbytu. Dzięki temu możemy zaprojektować optymalną ścieżkę konwersji, przygotować odpowiednie treści i optymalizację strony internetowej, a w konsekwencji osiągnąć lepsze efekty pozycjonowania w wyszukiwarce czy mapach Google. Unikamy podejścia korporacyjnego, traktujemy każdego kontrahenta w sposób indywidualny.

3

Zespół ekspertów
Nasz zespół składa się ze specjalistów, którzy mają w swoim portfelu maksymalnie 10 klientów i są wspierani przez specjalistów z innych dziedzin. Takie podejście gwarantuje nieprzeciętną skuteczność pozycjonowania oraz osiągnięcie efektów w zadziwiająco szybkim tempie. Nasz zespół składa się z pasjonatów, którzy codziennie rozwijają wiedzę i traktują swoje obowiązki z pełnym profesjonalizmem. Nie musisz wierzyć nam na słowo - sprawdź co mówią o nas Klienci i jakie osiągnęliśmy dla nich wyniki.

4

Kontakt bezpośrednio ze specjalistą
Współpracując z nami masz bezpośredni kontakt z osobą, która kieruje działaniami marketingowymi. Na każdym etapie, czyli podczas planowania, researchu, wdrażania czy nawet link buildingu możesz skontaktować się i uzyskać wyczerpujące informacje, a także mieć wpływ na realizację kolejnych kroków pozycjonowania strony. Wyniki naszych działań przedstawiamy w przyjaznych i łatwych w analizie raportach. Lubimy rozmawiać i współpracować również z wymagającymi klientami.

5

15 lat doświadczenia
Naszych klientów wspieramy już od 15 lat. W tym czasie mieliśmy okazję obsługiwać z sukcesami ponad 600 projektów, firm lub instytucji. Dzięki tak bogatemu doświadczeniu potrafimy odnaleźć się w pozycjonowaniu lokalnym stron z każdej branży, w dowolnej lokalizacji, na rynku lokalnym, krajowym i globalnym. Uzyskiwane przez nas wyniki mówią same za siebie!

6

Certyfikaty Google AdWords i Google Analytics
Nasze kwalifikacje i jakość pracy są potwierdzone twardymi dowodami. Posiadamy wszystkie możliwe certyfikaty Adwords oraz Analytics na poziomach podstawowym i zaawansowanym. Jako jedna z nielicznych agencji w Polsce, możemy pochwalić się kompletem certyfikatów. Jesteśmy również Certyfikowanym Partnerem Google, co potwierdza jakość oferowanych usług w obszarze marketingu SEM.

Pozycjonowanie lokalne i nie tylko

Prowadzenie Fanpage FB

Obsługa Social Media

Prowadzimy firmowe fanpage na Facebooku. Zakres usług można podzielić na dwa segmenty.

 • Aktywność organiczna - czyli tworzenie postów, odpowiadanie na komentarze, organizowanie konkursów i szereg innych działań.
 • Kampanie płatne - wśród nich przygotowywanie i obsługa płatnych form reklamy na Facebook i innych portalach, w tym przygotowywanie strategii, grafiki oraz konfiguracja i raportowanie.
Content marketing - pisanie treści na zlecenie na strony internetowe

Copywriting

W naszym zespole znajdują się również copywriterzy, którzy są w stanie przygotować profesjonalne treści do umieszczenia na Twojej stronie. Podchodzimy do każdego zlecenia nieszablonowo zagłębiając się w tematykę strony i ofertę klienta.

Kampanie Google Ads / Adwords

Kampanie Google Ads

Zajmujemy się kompleksową obsługą kampanii reklamowych takich jak:

 • kampanie produktowe,
 • Merchant Center (Zakupy Google),
 • kampanie w sieci wyszukiwania i sieci reklamowej,
 • remarketing i wiele innych form.
Wizytówka Google - pozycjonowanie lokalne w mapach

Google Maps

Działania polegające na zwiększeniu zainteresowania widoczności w sieci na rynku lokalnym to także optymalizacja wizytówki Google. Jest ona jednym z kanałów pozwalających na dotarcie do potencjalnych klientów na co dzień korzystających z Map Google.

Zwykle mapa z wizytówkami kilku lokalnych firm pojawia się na górze nad wynikami organicznymi. W dobie przeważających wyszukiwań mobilnych, optymalizacja Google Moja Firma jest jednym z kluczowych elementów pozycjonowania lokalnego. To niezwykle funkcjonalna usługa w której Klienci znajdą podstawowe informacje o firmie i ofercie, dane kontaktowe i wskazówki dojazdu, a także możliwość odwiedzenia strony firmy.

Pozycjonowanie lokalne strony internetowej - Proponowane pakiety

Cena w przypadku pozycjonowania lokalnego zależy od lokalizacji i czynników takich jak: branża, liczba i popularność fraz kluczowych, historia domeny czy aktywność konkurencji. Dla każdego z przypadków cennik ustalany jest indywidualnie biorąc pod uwagę wszystkie czynniki. Jeżeli chcesz poznać przykładowe ceny za pozycjonowanie stron przejdź do zakładki: Cennik pozycjonowania

Poniżej zamieszczamy przykładowe pakiety na usługi Agencji SEO dla branż i firm lokalnych.

Pakiet podstawowy

 • Pozycjonowanie strony na kilka lub kilkanaście podstawowych słów kluczowych
 • Profesjonalna optymalizacja strony
 • Copywriting
 • Link Building

Pakiet podstawowy jest dedykowany dla małych firm lokalnych działających w obszarze dzielnic większych miast lub w mniej konkurencyjnych branżach.

Do pakietu polecamy:

 • kampania Google Ads
 • obsługa fanpage na Facebook
Zapytaj o ofertę

Pakiet optymalny

 • Pozycjonowanie strony na kilkanaście lub kilkadziesiąt podstawowych słów kluczowych
 • Profesjonalna optymalizacja strony
 • Copywriting
 • Link Building
 • Mapy Google
 • Long Tail
 • Elementy analityki ruchu

Pakiet optymalny jest dedykowany dla małych i średnich firm działających lokalnie z szerszymi aspiracjami.

Do pakietu polecamy:

 • kampania Google Ads
 • obsługa fanpage na Facebook, Twitter
 • content marketing - rozwijanie firmowego bloga
Zapytaj o ofertę

Pakiet rozszerzony

 • Pozycjonowanie powyżej kilkudziesięciu podstawowych słów kluczowych
 • Profesjonalna systematyczna optymalizacja strony
 • Copywriting - Tworzenie treści na landing page i nie tylko
 • Link Building - research, kreatywne akcje
 • Mapy Google
 • Long Tail - nieograniczona liczba fraz
 • Analityka pozyskiwania i przepływu ruchu na stronie internetowej
 • Marketing szeptany
 • Content marketing

Pakiet rozszerzony jest dedykowany dla małych, średnich i dużych firm działających w dużych miastach w warunkach dużej konkurencyjności.

Do pakietu polecamy:

 • kampania Google Ads
 • obsługa fanpage na Facebook, Twitter
Zapytaj o ofertę

Nie znalazłeś pakietu dla siebie?

Cenimy sobie elastyczność w działaniu. Dlatego też, jeżeli żaden z powyższych pakietów Cię nie zainteresował, skontaktuj się niezwłocznie z naszym doradcą. Przygotujemy indywidualną ofertę skrojoną idealnie dla Twoich potrzeb, dopasowaną do branży oraz budżetu, którym dysponujesz.

Indywidualna wycena

Zainteresowany pozycjonowaniem w innych miastach?

Skontaktuj się z nami

Nie czekaj, skontaktuj się z naszym doradcą
 lub wyślij zapytanie poprzez formularz.

Przygotujemy dla Ciebie darmową ofertę wzbogaconą o podstawowy audyt strony, analizę konkurencji, praktyczne porady dotyczące branży, a także realne prognozy rozwoju Twojego biznesu.

Robert PietruśEdyta Ostafin Stanisław Stachurski

Zamów bezpłatną wycenę!

(czytaj więcej) Na podstawie tej zgody będziemy mogli skontaktować się z Tobą za pośrednictwem np. telefonu czy poczty elektronicznej w celu obsługi przez nas twojego zapytania. Administratorem Twoich danych osobowych jest KS Sp. z o.o. Gorzyce 141, 38-230 Nowy Żmigród, NIP: 6852338589. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityka Prywatności). (zwiń)

Najczęściej zadawane pytania

Co to jest pozycjonowanie lokalne?

Pozycjonowanie lokalne to działania polegające na promocji strony internetowej lub wizytówki Google w wynikach wyszukiwania powiązanych z daną lokalizacją. Odbywa się ono głównie w oparciu o frazy zawierające nazwę miasta, dzielnicy lub regionu. Lokalne wyniki wyszukiwania zawierają zazwyczaj strony regionalnych przedsiębiorstw oraz pakiet map / wizytówek Google Moja Firma. Więcej informacji uzyskasz czytając nasz wpis w słowniku: Co to jest pozycjonowanie lokalne?

W przypadku pozycjonowania lokalnego warto zadbać spójność informacji w sieci Internet (nazwa firmy, NIP, REGON) oraz zgodność danych kontaktowych takich jak adres firmy, numer telefonu, czy e-mail.

Czy do pozycjonowania lokalnego muszę posiadać stronę internetową?

Nie. Usługę realizujemy też dla wizytówek Google. Nasze działania ukierunkowane są na zwiększenie liczby wyświetleń wizytówki w organicznych wynikach wyszukiwania na frazy związane z Twoją branżą. Sprawdź ofertę na Pozycjonowanie w mapach Google.

W jaki sposób mogę monitorować efekty prowadzonych przez agencję działań?

Pierwszego dnia współpracy zostanie przydzielony na podany przez Ciebie adres dostęp do narzędzia, które codziennie sprawdza pozycję strony na wybrane przez ciebie frazy. W monitoringu zobaczysz też, czy wizytówka Twojej firmy pojawia się w pakiecie map w wynikach wyszukiwania.
Zapytaj o ofertę

Ile kosztuje pozycjonowanie lokalne?

Cena pozycjonowania w wynikach lokalnych jest uzależniona od kilku składowych: konkurencyjności składowych, lokalizacji (dzielnica, miasto, region) czy zakresu usług prowadzonych przez agencję. Po przeanalizowaniu Twojego konkretnego przypadku jesteśmy w stanie określić jaka kwota pozwoli na skuteczne i szybkie wypozycjonowanie Twojego biznesu. Zapytaj o bezpłatną wycenę a my przygotujemy optymalny wariant dla Twojej firmy.
Zapytaj o ofertę


Zamów bezpłatną wycenę!

(czytaj więcej) Na podstawie tej zgody będziemy mogli skontaktować się z Tobą za pośrednictwem np. telefonu czy poczty elektronicznej w celu obsługi przez nas twojego zapytania. Administratorem Twoich danych osobowych jest KS Sp. z o.o. Gorzyce 141, 38-230 Nowy Żmigród, NIP: 6852338589. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityka Prywatności). (zwiń)
(4.9/5), głosów: 95
Ocena strony:
Go Top