Pozycjonowanie lokalne

Prowadzisz firmę usługową z ofertą skierowaną do mieszkańców danego miasta i cierpisz na brak klientów. Daj się znaleźć dzięki pozycjonowaniu lokalnemu Twojej strony WWW w wynikach wyszukiwania Google.

 • Promocja w mapach i wynikach organicznych
 • Darmowa analiza strony i wycena do 24h
 • Indywidualne dopasowane pakiety usług
 • Gwarancja efektu lub zwrot środków
 • Elastyczna umowa bez konieczności wiązania się na długi okres czasu
Bezpłatna Wycena
Lokalne SEO
Skontaktuj się z nami

Godziny pracy:
pon. - pt.
07:00 - 15:00

Prowadzisz firmę dostarczającą produkt i usługi na rynek lokalny? Chcesz pozyskać nowych klientów ze swojego regionu? Skontaktuj się z naszymi doradcą i uzyskaj darmową, niezobowiązującą wycenę usługi pozycjonowania lokalnego.

Zaufaj profesjonalistom!

Lokalne firmy, by pozyskać nowych klientów kierują swoje kroki do Internetu. Strona internetowa, profile społecznościowe czy wizytówka w mapach Google to podstawowe narzędzia dzięki, którym firma może zaistnieć w sieci. Jednak bez skutecznej promocji Twoi potencjalni klienci nie będą w stanie Cię odnaleźć.

Aby zaistnieć w wyszukiwarce niezbędne są działania, które pomogą wywindować stronę www do czołówki na frazy lokalne. Ogół działań związanych z promocją regionalnych firmy w organicznych wynikach wyszukiwania to pozycjonowanie lokalne.

Aby skutecznie prowadzić lokalne SEO niezbędna jest nie tylko wiedza z zakresu działania wyszukiwarki, ale też narzędzia, które wskażą optymalną ścieżkę do upragnionego celu jakim jest TOP3.

Pozycjonowanie w lokalnych wynikach wyszukiwania to także nieustanna walka z konkurencją i szukanie najlepszych sposobów na dostanie się na szczyt. Optymalizacja techniczna strony, zdobycie mocnych odnośników, cykliczna analiza aktualizacji algorytmów - na te działania Ty, jako właściciel firmy, po prostu nie masz czasu.

Naprzeciw Twoim oczekiwaniom wychodzi agencja SEO KS, która swoją wiedzę i doświadczenie przekuwa na efekty w postaci zwiększonego ruchu i nowych zapytań o usługi.

Postaw na specjalistów w zakresie pozycjonowania lokalnego

Czy te problemy brzmią znajomo?

 • Prowadzisz lokalną firmę usługową lub produkcyjną i nikt nie o niej nie słyszał?
 • Klienci nie znają Ciebie ani Twojej marki?
 • Twój punkt usługowy świeci pustkami?
 • Nie wiesz kiedy ostatnio dzwonił do Ciebie klient?
 • Strona internetowa Twojej firmy nie wyświetla się w lokalnych na zapytania lokalne?
 • Nie wiesz jak skonfigurować wizytówkę Google, by przynosiła realne zyski?
 • Potrzebujesz pomocy w promocji swoich usług lub produktów w Internecie na rynku lokalnym?
Jesteśmy rozwiązaniem Twoich problemów!
Usługa pozycjonowania stron to szansa na dotarcie do potencjalnych klientów

Skuteczne lokalne pozycjonowanie stron internetowych

na region | na miasto | na dzielnicę

Pozycjonowanie stron adwokatów w wyszukiwarce Google

Pozycjonowanie lokalne jest to szereg działań, które powodują, że strona pojawia się wysoko w wynikach wyszukiwania na słowa kluczowe, w których klient użył nazwy miasta, dzielnicy lub regionu. Takie frazy lokalne jasno wskazują na intencję użytkownika - szuka on usługi lub produktu w niedalekiej odległości od siebie. Jeżeli szukasz agencji SEO, która będzie w stanie wypromować Twoją firmę i zapewnić stały dopływ klientów skontaktuj się z nami jeszcze dziś!

Swoją ofertę na pozycjonowanie lokalne kierujemy do:

 • firm dojeżdżających do klienta w określonym regionie - hydraulicy monterzy, budowlańcy, elektrycy, pomoc drogowa, fotografowie
 • osób świadczących usługi stacjonarnie w biurze, gabinecie, warsztacie - dentyści, kosmetyczki, adwokaci, mechanicy, wulkanizatorzy, fryzjerzy
 • branży gastronomicznej i eventowej: pizzerie, bary, restauracje, domy weselne

Pozycjonowanie lokalne pomaga poprawić widoczność strony internetowej w wynikach organicznych, co prowadzi do pomnożenia liczby klientów odwiedzających siedzibę firmy lub korzystających z usług przedsiębiorstwa. Obecność strony www w pierwszej 10 wyników wyszukiwania na zapytanie lokalne przekłada się także na zwiększoną ilość telefonów czy maili z zapytaniem ofertowym. Odpowiedni dobór słów kluczowych związanych z profilem działalności umożliwia dotarcie do potencjalnych klientów zainteresowanych skorzystaniem z usług przedsiębiorcy.

Zwiększenie widoczności strony gabinetów dentystycznych, lekarskich, kosmetycznych
lokalne SEO dla twoich usług

SEO lokalne to także także pozycjonowanie wizytówki w mapach. Google Moja Firma pozwala na stworzenie profilu firmy z podstawowymi informacjami, oferowanymi produktami i usługami oraz danymi kontaktowymi. Prawidłowo skonfigurowana nie tylko wyświetla się wysoko w wyszukiwarce (w tzw. pakiecie map), ale także w Mapach Google.

Szukasz agencji SEO, która skutecznie wypozycjonuje Twoją stronę lub wizytówkę w wyszukiwarce Google?

Powierzając nam pozycjonowanie lokalne swojego biznesu otrzymujesz w zamian doświadczenie i wiedzę, która będzie skutkować zwiększeniem widoczności w wynikach wyszukiwania. Pracowaliśmy nad setkami projektów na rynkach regionalnych przynosząc naszym Klientom korzyści w postaci większej ilości zapytań i zleceń.

Przygotujemy dla Ciebie indywidualną i przynoszącą realne korzyści strategię, która pozwoli w relatywnie krótkim czasie osiągnąć pozycje w TOP10. Wybierzemy wspólnie z Tobą frazy, które charakteryzują się wysoką miesięczną ilością wyszukiwań. Pod te frazy zostanie przeprowadzona optymalizacja, która już w pierwszym kwartale współpracy przyniesie spodziewany efekt.

Przy użyciu profesjonalnych narzędzi SEO wspomagających pozycjonowanie lokalne, takich jak Surfer, SemStorm czy Ahrefs, zdobędziemy dla Ciebie nowych klientów z wyszukiwarki Google. Dzięki połączeniu optymalizacji data-driven z content marketingiem wygenerujemy tysiące nowych przejść na Twoją stronę.

Współpraca z lokalnymi przedsiębiorstwami
Nie zwlekaj! Brak widoczności w Internecie to strata dla Twojego biznesu! Na pozycjonowaniu lokalnym znamy się jak nikt inny!
zrealizowane projekty
ponad 600 zrealizowanych projektów
klienci zadowoleni z pracy agencji SEO
ponad 80 % klientów zostaje z nami na dłużej niż 12 miesięcy
pozytywne opinie w internecie
98% pozytywnych opinii
większy ruch na stronie
wzrost widoczności strony już w pierwszym miesiącu

Nagrody i wyróżnienia

Nasza agencja SEO składa się z doświadczonych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Odnosimy sukcesy na rynku lokalnym, krajowym oraz międzynarodowym. Nasze case study zostało wyróżnione na ogólnopolskiej konferencji poświęconej marketingowi internetowemu. Odebraliśmy statuetkę za rozwój i sukces roku w obszarze marketingu internetowego 2018. W zespole mamy osoby, które w swojej branży znajdują się w światowej czołówce. Jesteśmy obecni na najważniejszych konferencjach i eventach z branży, dzięki czemu nieustannie się rozwijamy i podnosimy nasze kwalifikacje.

Zaufali nam

Zobacz historie sukcesów naszych klientów!

Logo wypożyczalnia strojów kraków

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z agencją, która skutecznie i z efektami zajmuje się pozycjonowaniem naszej strony i wizytówki Google. Do dyspozycji mamy przypisanego specjalistę SEO, który opiekuje się naszą stroną od początku współpracy, co jest korzystne zarówno pod względem znajomości tematu, jak i jakości kontaktu.
Rafał Depta
Wypożyczalnia strojów

Zobacz referencje
logo Brevis

W branży wentylacyjnej z pozycjonowaniem mamy pod górkę ale po dłuższej współpracy z Agencją KS udało nam się ustabilizować pozycję w czołówce wyszukiwań na wybrane słowa kluczowe.

Przeprowadziliśmy razem również kilka bardzo udanych kampanii w mediach społecznościowych oraz kampanii Google Ads. Polecam.
Jagoda Ćwikilewicz
Brevis

Zobacz referencje
logo cylindersi

"Współpraca z Agencją KS od samego początku przebiega pomyślnie. Dedykowany specjalista SEO z sukcesem dba o widoczność naszej strony i wizytówki Google w Internecie. Zawsze możemy liczyć na profesjonalne doradztwo, a także na fachową pomoc programistyczną przy wdrażaniu zmian na stronie"
Mateusz Kacwin
CYLINDERSI

Zobacz referencje

Lokalne pozycjonowanie z Agencją KS = więcej zapytań i klientów

Agencja KS to 13 lat doświadczenia, ponad 600 zrealizowanych kampanii marketingowych, a także specjalna oferta na pozycjonowanie dla lokalnych klientów.

Wykraczamy daleko poza schematy. Świadczymy skuteczne pozycjonowanie stron w Google, które wymaga od nas kompleksowego podejścia, kreatywności i nieszablonowych rozwiązań. Realizując SEO lokalne zadbamy o optymalizację stron zgodnie w wytycznymi wyszukiwarki Google i zwiększymy widoczność Twojej marki w TOP10.

Jesteśmy mocno zdeterminowani, aby zapewnić najlepsze pozycje dla naszych klientów w ramach dostępnego budżetu. Nasi specjaliści wykorzystują pełen potencjał, ogromne zasoby wiedzy i wieloletnie doświadczenie byś Ty mógł zająć się tym co jest dla Ciebie najistotniejsze - prowadzeniem firmy.

Fakty działają na naszą korzyść

Przedstawiamy kilka atutów, które przekonają Cię do wyboru Agencji KS jako partnera do współpracy przy lokalnej kampanii reklamowej.

1

Szeroki zakres usług
Podchodzimy do naszych obowiązków kompleksowo. Pozycjonowanie stron już od dawna wychodzi poza ramy targetowania wysokich pozycji i zwiększenia widoczności strony internetowej w wyszukiwarce Google. Dzisiaj jest to szereg kompleksowych działań, które wymagają szerokiej wiedzy z zakresu marketingu internetowego. Wśród nich na przykład: optymalizacja ścieżki konwersji, obsługa social media (w tym oczywiście Facebook, Twitter czy Instagram), kampanie Ads i wiele innych.

2

Bardzo indywidualne podejście
Przed rozpoczęciem pozycjonowania strony chcemy poznać każdego klienta, począwszy od filozofii biznesu, poprzez ofertę, produkt lub usługę, aż po rynek zbytu. Dzięki temu możemy zaprojektować optymalną ścieżkę konwersji, przygotować odpowiednie treści i optymalizację strony internetowej, a w konsekwencji osiągnąć lepsze efekty pozycjonowania w wyszukiwarce czy mapach Google. Unikamy podejścia korporacyjnego, traktujemy każdego kontrahenta w sposób indywidualny.

3

Zespół ekspertów
Nasz zespół składa się ze specjalistów SEO, którzy mają w swoim portfelu maksymalnie 10 klientów i są wspierani przez specjalistów z innych dziedzin. Takie podejście gwarantuje nieprzeciętną skuteczność pozycjonowania oraz osiągnięcie efektów w zadziwiająco szybkim tempie. Nasz zespół składa się z pasjonatów, którzy codziennie rozwijają wiedzę i traktują swoje obowiązki z pełnym profesjonalizmem.

4

Kontakt bezpośrednio ze specjalistą
Współpracując z nami masz bezpośredni kontakt z osobą, która kieruje działaniami marketingowymi, w tym SEO i SEM. Na każdym etapie, czyli podczas planowania, researchu, wdrażania czy nawet link buildingu możesz skontaktować się i uzyskać wyczerpujące informacje, a także mieć wpływ na realizację kolejnych kroków pozycjonowania strony. Lubimy rozmawiać i współpracować również z wymagającymi klientami.

5

13 lat doświadczenia
Realizujemy pozycjonowanie stron www od 13 lat. W tym czasie mieliśmy okazję obsługiwać z sukcesami ponad 600 projektów, firm lub instytucji. Dzięki tak bogatemu doświadczeniu potrafimy odnaleźć się w pozycjonowaniu lokalnym stron z każdej branży, w dowolnej lokalizacji, na rynku lokalnym, krajowym i globalnym.

6

Certyfikaty Google AdWords i Google Analytics
Nasze kwalifikacje i jakość pracy są potwierdzone twardymi dowodami. Posiadamy wszystkie możliwe certyfikaty Adwords oraz Analytics na poziomach podstawowym i zaawansowanym. Jako jedna z nielicznych agencji w Polsce, możemy pochwalić się kompletem certyfikatów. Jesteśmy również Certyfikowanym Partnerem Google, co potwierdza jakość oferowanych usług w obszarze marketingu SEM.

Pozycjonowanie lokalne i nie tylko

Prowadzenie Fanpage FB

Obsługa Social Media

Prowadzimy firmowe fanpage na Facebooku. Zakres usług można podzielić na dwa segmenty.

 • Aktywność organiczna - czyli tworzenie postów, odpowiadanie na komentarze, organizowanie konkursów i szereg innych działań.
 • Kampanie płatne - wśród nich przygotowywanie i obsługa płatnych form reklamy na Facebook i innych portalach, w tym przygotowywanie strategii, grafiki oraz konfiguracja i raportowanie.
content marketing

Copywriting

W naszym zespole znajdują się również copywriterzy, którzy są w stanie przygotować profesjonalne treści na Twoją stronę. Podchodzimy do każdego zlecenia nieszablonowo zagłębiając się w tematykę strony i ofertę klienta.

kampanie Adwords

Kampanie Google Ads

Zajmujemy się kompleksową obsługą kampanii reklamowych takich jak:

 • kampanie produktowe,
 • Merchant Center (Zakupy Google),
 • kampanie w sieci wyszukiwania i sieci reklamowej,
 • remarketing i wiele innych form.
Wizytówka Google - pozycjonowanie lokalne w mapach

Google Maps

Pozycjonowanie stron to nie tylko działania realizowane w ramach usługi SEO lokalne. Wizytówki Google to doskonały kanał na dotarcie do potencjalnych klientów posługujących się mapami Google.

Zwykle mapa z wizytówkami kilku firm pojawia się na górze nad wynikami organicznymi. W dobie przeważających wyszukiwań mobilnych, optymalizacja Google Moja Firma jest jednym z kluczowych elementów pozycjonowania lokalnego. To niezwykle funkcjonalna usługa w której Klienci znajdą podstawowe informacje o firmie i ofercie, dane kontaktowe i wskazówki dojazdu, a także możliwość przejścia na stronę.

Pozycjonowanie lokalne strony internetowej - Proponowane pakiety

Cena pozycjonowania lokalnego zależy od wielu czynników takich jak: branża, ilość i popularności słów kluczowych, historia domeny czy aktywność konkurencji. Dla każdego z przypadków cennik ustalany jest indywidualnie biorąc pod uwagę wszystkie czynniki. Jeżeli chcesz poznać przykładowe ceny za pozycjonowanie stron przejdź do zakładki: Cennik pozycjonowania

Poniżej zamieszczamy przykładowe pakiety na usługi Agencji SEO dla branż i firm lokalnych.

Pakiet podstawowy

 • Pozycjonowanie stron na kilka lub kilkanaście podstawowych słów kluczowych
 • Profesjonalna optymalizacja strony
 • Copywriting - Tworzenie treści na stronę
 • Link Building
 • Pozycjonowanie w wynikach lokalnych - mapy Google
 • SEO w formacie Long Tail
 • Zaawansowana analityka pozyskiwania i przepływu ruchu
 • Marketing szeptany
 • Content marketing

Pakiet podstawowy na pozycjonowanie strony jest dedykowany dla małych firm lokalnych działających w obszarze dzielnic większych miast lub w mniej konkurencyjnych branżach.

Do pakietu polecamy:

 • kampania Google Ads
 • obsługa fanpage na Facebook

Pakiet optymalny

 • Pozycjonowanie stron na kilkanaście lub kilkadziesiąt podstawowych słów kluczowych
 • Profesjonalna optymalizacja strony
 • Copywriting - Tworzenie treści na stronę
 • Link Building
 • Pozycjonowanie w wynikach lokalnych - mapy Google
 • SEO w formacie Long Tail
 • Elementy analityki ruchu
 • Zaawansowana analityka pozyskiwania i przepływu ruchu
 • Marketing szeptany
 • Content marketing

Pakiet optymalny na pozycjonowanie strony jest dedykowany dla małych i średnich firm działających lokalnie z szerszymi aspiracjami.

Do pakietu polecamy:

 • kampania Google Ads
 • obsługa fanpage na Facebook, Twitter
 • content marketing - rozwijanie firmowego bloga

Pakiet rozszerzony

 • Pozycjonowanie powyżej kilkudziesięciu podstawowych słów kluczowych
 • Profesjonalna systematyczna optymalizacja strony
 • Copywriting - Tworzenie treści na landing page i nie tylko
 • Link Building - research, kreatywne akcje
 • Pozycjonowanie w wynikach lokalnych - mapy Google
 • SEO w formacie Long Tail - nieograniczona liczba fraz
 • Analityka pozyskiwania i przepływu ruchu na stronie
 • Marketing szeptany
 • Content marketing

Pakiet rozszerzony na pozycjonowanie strony jest dedykowany dla małych, średnich i dużych firm działających w dużych miastach w warunkach dużej konkurencyjności.

Do pakietu polecamy:

 • kampania Google Ads
 • obsługa fanpage na Facebook, Twitter

Nie znalazłeś pakietu dla siebie?

Cenimy sobie elastyczność w działaniu. Dlatego też jeżeli żaden z powyższych pakietów Cię nie zainteresował, skontaktuj się niezwłocznie z naszym doradcą. Przygotujemy indywidualną ofertę skrojoną idealnie dla Twoich potrzeb, dopasowaną do branży oraz budżetu, którym dysponujesz.

Sprawdź także dedykowane oferty dla innych miast

Najczęściej zadawane pytania

Co to jest pozycjonowanie lokalne?

Pozycjonowanie lokalne to działania polegające na promocji strony internetowej lub wizytówki Google w wynikach wyszukiwania powiązanych z daną lokalizacją. Odbywa się ono głównie w oparciu o frazy zawierające nazwę miasta, dzielnicy lub regionu. Lokalne wyniki wyszukiwania zawierają zazwyczaj strony regionalnych przedsiębiorstw oraz pakiet map / wizytówek Google Moja Firma. Więcej informacji uzyskasz czytając nasz wpis w słowniku: Co to jest pozycjonowanie lokalne?

Czy do pozycjonowania lokalnego muszę posiadać stronę internetową?

Nie. Usługę pozycjonowania lokalnego realizujemy też dla wizytówek Google. Nasze działania ukierunkowane są na zwiększenie liczby wyświetleń wizytówki w organicznych wynikach wyszukiwania na frazy związane z Twoją branżą. Sprawdź ofertę na Pozycjonowanie w mapach Google.

W jaki sposób mogę monitorować efekty prowadzonych przez agencję działań?

Pierwszego dnia współpracy zostanie przydzielony na podany przez Ciebie adres dostęp do narzędzia, które codziennie sprawdza pozycję strony na wybrane przez ciebie frazy. W monitoringu zobaczysz też, czy wizytówka Twojej firmy pojawia się w pakiecie map w wynikach wyszukiwania.
Zapytaj o ofertę

Ile kosztuje pozycjonowanie lokalne?

Cena pozycjonowania w wynikach lokalnych jest uzależniona od kilku składowych: konkurencyjności składowych, obszaru działania (dzielnica, miasto, region) czy zakresu usług prowadzonych przez agencję. Po przeanalizowaniu Twojego konkretnego przypadku jesteśmy w stanie określić jaka kwota pozwoli na skuteczne i szybkie wypozycjonowanie Twojego biznesu. Zapytaj o bezpłatną wycenę a my przygotujemy optymalny wariant dla Twojej firmy.
Zapytaj o ofertę

(5/5), głosów: 20
Ocena strony:
Go Top