Pozycjonowanie Stron Oferta 2024

Twoja strona firmowa jest słabo widoczna w Google / Bing i nie generuje zysków? Pora na zmianę!

 • zwiększymy widoczność w Google;
 • ściągniemy ruch na Twojej stronie;
 • przyciągniemy nowych klientów;
 • zadbamy o pozytywny odbiór Twojej strony;

Zaufaj wiedzy i doświadczeniu budowanemu przez lata. Z nami dotrzesz ze swoją ofertą do tysięcy osób, które na co dzień korzystają z wyszukiwarki Google!

Dowiedz się więcej

Zamów bezpłatną wycenę!

(czytaj więcej) Na podstawie tej zgody będziemy mogli skontaktować się z Tobą za pośrednictwem np. telefonu czy poczty elektronicznej w celu obsługi przez nas twojego zapytania. Administratorem Twoich danych osobowych jest KS Sp. z o.o. Gorzyce 141, 38-230 Nowy Żmigród, NIP: 6852338589. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityka Prywatności). (zwiń)

Ściągniemy klientów na Twoją stronę!

Twoja strona internetowa codziennie mierzy się z konkurencyjnymi domenami oraz zmieniającymi się algorytmami, które ustalają ranking wyników wyszukiwań. Ponadto ciągły rozwój technologii i rosnące wymagania użytkowników sieci wymuszają dostosowywanie jej do aktualnych trendów i standardów.

Przez to Twoja strona internetowa może nie być gotowa do skutecznego pozyskiwania klientów z wyszukiwarki Google.

Rozwiązaniem będzie usługa pozycjonowania stron internetowych wykonana przez specjalistów Agencji KS. Przygotowana przez nich strategia przyczyni się do sukcesu Twojej firmy w Internecie.

Średnia ocen
w Google

4,9/5,0

Wysoka ocena w Google to nie przypadek. Klienci cenią nas za zaangażowanie, doświadczenie, bardzo dobry kontakt oraz indywidualne i empatyczne podejście.

Sprawdź nasze opinie
Dzięki Agencji KS jesteśmy na pierwszym miejscu w wyszukiwarce!
Przemysław Kapituła
Przemysław Kapituła
Instytut Surzyńskiego i Nowowiejskiego

Poprzez pozycjonowanie stron zwiększył się portfel klientów o 60 proc., dzięki temu w mojej firmie nastąpił znaczący rozwój mojej działalności. Współpraca jest bezkonfliktowa. Szybka odpowiedź na każde zadane pytanie.

Przeczytaj referencję

Jolanta Radecka
Jolanta Radecka
Salon psiej piękności Łapy4
Profesjonalne i skuteczne pozycjonowanie strony, jak i prowadzenie kampanii Adwords. Polecam :)
Łukasz Zagrodzki
Łukasz Zagrodzki
Crea

Agencja KS skutecznie wprowadziła naszą domenę do TOP3 lub pierwszą stronę wyników wyszukiwarki Google w odpowiedzi na większość interesujących nas słów kluczowych... Kontakt z opiekunem działa bez zarzutu - dziękujemy za cierpliwość i szybkie merytoryczne odpowiedzi na na sze przeróżne pytania.

Przeczytaj referencję

Paweł Piwowar
Paweł Piwowar
Dobre Ziele
KS to super profesjonalna firma oferująca nie tylko wysokiej jakości usługi marketingu internetowego, ale również miłą obsługę, profesjonalizm i szybkość reakcji. Zawsze można liczyć na ich pomoc i świetną obsługę, a wyniki pozycjonowania są naprawdę IMPONUJĄCE.
Arek Żuławnik
Arek Żuławnik
ABC Tłumaczenia

Nasza strona widoczna jest na czołowych pozycjach w wyszukiwarce Google na słowa kluczowe, które na początku współpracy zostały przez nas uznane za priorytetowe. Zauważyliśmy znacznywzrost zainteresowania naszymi usługami, w efekcie czego firma OKNO-BEST zaczęła dynamicznie się rozwijać.

Przeczytaj referencje

Marcin Trzebińczyk
Marcin Trzebińczyk
Okno-Best

Z Agencja KS współpracujemy już 3 lata i szkoda tylko ze 3 lata, a nie więcej, bo z pewnością byli byśmy jako firma zupełnie w innym miejscu. Dzięki Agencji KS zwiększyliśmy swoje obroty o ponad 900% w przedziale 3 lat. Pan Marek Rogowski wyciągał systematycznie Nas z samego dołu na sam szczyt.

Współpraca z Panem Markiem to czysta przyjemność, profesjonalizm pod każdym względem, a na koniec wyniki mega i przede wszystkim skuteczność w działaniu. Jeszcze raz Dziękujemy

Łukasz Buntkowski
Łukasz Buntkowski
Lucas LEDKorzyści pozycjonowania stron

Dlaczego warto pozycjonować stronę z Agencją KS?

Wzrost ruchu na stronie internetowej

Na Twojej stronie firmowej pojawią się nowi użytkownicy zainteresowani produktami lub usługami, które oferujesz.

Wzrost widoczności na popularne słowa kluczowe

Większa widoczność na zapytania związane z działalnością firmy oznacza dla Ciebie większą rozpoznawalność w sieci, która przełoży się na zwiększenie liczby klientów.

Niższy koszt pozyskania klienta

Dobrze wypozycjonowana strona umożliwia tańsze generowanie leadów niż płatne reklamy w wyszukiwarce czy mediach społecznościowych.

Wysoki zwrot z inwestycji (ROI)

Niższe koszty pozyskania klienta, gwarantują osiągnięcie wyższego zwrotu z inwestycji w pozycjonowanie strony.

Poprawa funkcjonowania strony internetowej

Pozycjonowanie strony wymaga dostosowania jej do wytycznych Google i potrzeb użytkowników, co poprawia jej funkcjonalność.

Długotrwałe rezultaty pozycjonowania

Nawet w przypadku chwilowego wstrzymania działań, dobrze wypozycjonowana strona będzie nadal widoczna w wynikach wyszukiwania.

Branże i sektory

Dla kogo jest pozycjonowanie stron internetowych?

Pozycjonowanie stron WWW w Google sprawdzi się niemal dla wszystkich, niezależnie od branży, typu strony czy też skali działalności. Nie ważne czy prowadzisz lokalny punkt usługowy w centrum Warszawy czy firmę o ogólnopolskim zasięgu - skuteczne pozycjonowanie stron internetowych sprawi, że od użytkowników zacznie spływać więcej zamówień i zapytań ofertowych.

Pozycjonować można strony typu:

 • One Page, Landing Page;
 • Strony internetowe, wizytówki;
 • Sklepy internetowe i stacjonarne;
 • Blogi, portale, porównywarki;
 • Serwisy internetowe;

Działania z zakresu pozycjonowania powinny być prowadzone, jeżeli chcesz:

 • budować świadomość marki;
 • pozyskiwać potencjalnych klientów na swoje usługi;
 • sprzedawać produkty, kursy, szkolenia przez internet;
 • budować pozycję eksperta w danej dziedzinie;
 • zwiększać bazę subskrybentów;

Zasięg pozycjonowania

Pozycjonowanie lokalne, krajowe czy międzynarodowe

W zależności od tego, na jakim obszarze chcesz się promować w wynikach wyszukiwania Google, wybierzemy dla Ciebie jeden z wariantów usługi pozycjonowania.

Pozycjonowanie
lokalne

Jest to wariant skierowany dla firm chcących promować się organicznie na terenie lokalnym. Pozycjonowanie lokalne skupia się w głównej mierze na zdobyciu widoczności na frazy, które zawierają informację o lokalizacji — np. „dentysta Kraków”, „mechanik Warszawa". Poza optymalizacją strony kluczową rolę w tym wariancie odgrywa wizytówka Google, czyli profil firmy w Google Business Profile.

Działasz lokalnie?
Wybierz pakiet SEO Local

Pozycjonowanie
krajowe

Jest przeznaczone dla firm oferujących swoje produkty czy usługi w skali kraju. Wymaga to innej strategii SEO i zazwyczaj szerszej formy link buildingu opartej o pozyskiwanie naturalnych linków. W tym segmencie znajdzie się większość e-commerce oraz firmy, dla których strona internetowa to jeden z podstawowych kanałów komunikacji z klientami.

Działasz w całej Polsce?
Wybierz pakiet SEO Leader

Pozycjonowanie
międzynarodowe

Usługa w tym wariancie nastawiona jest na biznes obejmujący zasięgiem kilka krajów lub cały świat. Globalne pozycjonowanie stron WWW wymaga większej inwestycji i bardziej zaawansowanych działań SEO na stronie i poza nią, ale jednocześnie rozszerza rynek na oferowane produkty lub usługi. Wymaga często tworzenia oddzielnych strategii pozycjonowania na poszczególne rynki.

Działasz globalnie?
Przygotujemy dla Ciebie wycenę indywidualną.

Oferta pozycjonowania stron

Popraw widoczność swojej strony internetowej

SEO Local

Oferta dla firm działających na rynku lokalnym

już od 1490 zł netto/miesięcznie

Dowiedz się więcej
Zamawiam darmową wycenę

SEO Leader

Oferta dla firm, które chcą zwiększyć widoczność strony w całej Polsce

już od 2790 złnetto/miesięcznie

Dowiedz się więcej
Zamawiam darmową wycenę

Audyt SEO

Profesjonalny audyt SEO, który wskaże błędy i możliwości usprawnień

już od 2400 zł netto

Dowiedz się więcej
Zamawiam darmową wycenę

Przedstawione powyżej pakiety umożliwiają kompleksowe pozycjonowanie stron, którego efektem będzie poprawa widoczności w wyszukiwarce Google, zwiększenie ruchu na stronie, poprawa konwersji (pozyskiwanie zapytań z formularzy, większa sprzedaż usług, produktów, kursów czy szkoleń) oraz poprawa doświadczeń użytkowników przebywających na stronie.

W cenę wliczony jest profesjonalny audyt SEO/UX, analiza konkurencji, działania link buildingowe, pomoc programisty, copywritera czy grafika. Różnica w pakietach wynika z liczby roboczogodzin specjalisty SEO oraz budżetu na pozyskanie linków.

Współpracuj z najlepszymi

Dlaczego warto nam zaufać?

Współpraca z nami ma Ci się opłacać. W naszych działaniach skupiamy się na pozyskaniu wartościowego ruchu, a następnie przekuwamy go na konwersje. Dbamy o to, by strona WWW realizowała Twoje cele biznesowe. Gwarantujemy:

Partnerskie
podejście

Zbudujemy z Tobą partnerskie relacje oparte na wzajemnym zaufaniu. Zapewniamy skuteczne pozycjonowanie strony internetowej, doradzimy jakie techniki sprawdzą się w Twojej branży, a także podpowiemy, które kanały warto przetestować.

Przejrzyste warunki współpracy

Działamy transparentnie. Nie podpisujemy długoterminowych umów i nie ukrywamy kosztów. O ewentualnych dodatkowych kosztach zostaniesz poinformowany przed rozpoczęciem działań.

Dedykowany
specjalista SEO

Masz bezpośredni kontakt z opiekunem pracującym nad Twoją stroną. Zawsze możesz do niego zadzwonić lub napisać, aby dowiedzieć się, jak przebiega proces pozycjonowania strony Twojej firmy.

Wsparcie
całego zespołu

Na Twój sukces pracować będzie nie tylko specjalista SEO, ale także, specjalista ds. link buildingu, copywriter, grafik, analityk, programista oraz specjalista Google Maps. W uzasadnionych przypadkach angażujemy również ekspertów Google Ads i Social Media.

Sprawdzone
metody

Bazujemy jedynie na sprawdzonych przez nas metodach pozycjonowania stron, które nie zaszkodzą Twojej witrynie. Dobieramy techniki w ten sposób, aby w zakładanym budżecie osiągnąć jak najlepsze rezultaty.

Comiesięczne
raporty

Prowadzenie biznesu to nie działalność charytatywna. Dlatego też otrzymasz dostęp do przejrzystego raportu, w który przedstawimy działania realizowane w ramach naszej współpracy.

Zapytaj o niezobowiązującą wycenę i dowiedz się, jak skuteczne pozycjonowanie strony WWW przyczyni się do rozwoju Twojego biznesu.

Zamawiam darmową wycenę

Standard potwierdzony opiniami

Opinie naszych klientów

Dzięki Agencji KS jesteśmy na pierwszym miejscu w wyszukiwarce!
Przemysław Kapituła
Przemysław Kapituła
Instytut Surzyńskiego i Nowowiejskiego

Poprzez pozycjonowanie stron zwiększył się portfel klientów o 60 proc., dzięki temu w mojej firmie nastąpił znaczący rozwój mojej działalności. Współpraca jest bezkonfliktowa. Szybka odpowiedź na każde zadane pytanie.

Przeczytaj referencję

Jolanta Radecka
Jolanta Radecka
Salon psiej piękności Łapy4
Profesjonalne i skuteczne pozycjonowanie strony, jak i prowadzenie kampanii Adwords. Polecam :)
Łukasz Zagrodzki
Łukasz Zagrodzki
Crea

Agencja KS skutecznie wprowadziła naszą domenę do TOP3 lub pierwszą stronę wyników wyszukiwarki Google w odpowiedzi na większość interesujących nas słów kluczowych... Kontakt z opiekunem działa bez zarzutu - dziękujemy za cierpliwość i szybkie merytoryczne odpowiedzi na na sze przeróżne pytania.

Przeczytaj referencję

Paweł Piwowar
Paweł Piwowar
Dobre Ziele
KS to super profesjonalna firma oferująca nie tylko wysokiej jakości usługi marketingu internetowego, ale również miłą obsługę, profesjonalizm i szybkość reakcji. Zawsze można liczyć na ich pomoc i świetną obsługę, a wyniki pozycjonowania są naprawdę IMPONUJĄCE.
Arek Żuławnik
Arek Żuławnik
ABC Tłumaczenia

Nasza strona widoczna jest na czołowych pozycjach w wyszukiwarce Google na słowa kluczowe, które na początku współpracy zostały przez nas uznane za priorytetowe. Zauważyliśmy znacznywzrost zainteresowania naszymi usługami, w efekcie czego firma OKNO-BEST zaczęła dynamicznie się rozwijać.

Przeczytaj referencje

Marcin Trzebińczyk
Marcin Trzebińczyk
Okno-Best

Przetestuj usługę

Zamów konsultacje online ze specjalistą!

Masz wątpliwości czy pozycjonowanie strony firmowej ma sens? Skontaktuj się z nami, a specjalista SEO przygotuje dla Ciebie 5-punktową analizę strony, w której zawrze istotne błędy wraz z sugestiami ich poprawy.

 • szybka realizacja
 • bez zobowiązań
 • jedynie 450 zł
Zamów teraz!

Przejrzysty plan działania

Pozycjonowanie strony internetowej w KS


 • Audyt SEO/SXO strony


 • Strategia pozycjonowania i harmonogram zadań


 • Wdrożenie zaleceń z audytu


 • Konfiguracja analityki


 • Optymalizacja strony


 • Link building


 • Content marketing


 • Pozycjonowanie wizytówki Google


 • Raportowanie

Audyt SEO/SXO strony

Pierwszym działaniem przy pozycjonowaniu stron internetowych jest gruntowny audyt SEO i UX Twojej strony. Skupimy się w nim na problemach technicznych, które mogą powodować problemy z widocznością w wyszukiwarce. Sprawdzimy słowa kluczowe, na które już jesteś widoczny, oraz zaproponujemy nowe. Przeanalizujemy treści, ścieżkę konwersji klienta oraz dokonamy sprawdzenia czynników związanych z doświadczeniami użytkowników (UX).

Ponadto przeanalizujemy kilku Twoich najbliższych konkurentów — sprawdzimy, na jakie frazy pozycjonowane są ich strony internetowe, z jakich kanałów korzystają oraz skąd pozyskują linki.

Strategia pozycjonowania i harmonogram zadań

Na bazie audytu SEO, analizy konkurencji, własnego doświadczenia oraz Twoich celów biznesowych przygotujemy najlepszą strategię biznesową. Uwzględnimy w niej działania, które potrzebne będą do osiągnięcia wysokich pozycji w Google oraz ich intensywność.

Na tym etapie otrzymasz również informację o możliwych działaniach dodatkowych — spoza zakresu pozycjonowania — które to mogą przyczynić się do rozwoju Twojego biznesu.

Wraz ze strategią pozycjonowania Twojej strony otrzymasz harmonogram, w którym przedstawimy plan działań w poszczególnych kwartałach oraz określimy cele, które będziemy chcieli osiągnąć.

Wdrożenie zaleceń z audytu

Nasi programiści wprowadzą wszelkie wytyczne, które zostały zaproponowane w audycie. Dołożymy wszelkich starań, aby strona WWW pod względem technicznym była dostosowana do wymagań Google.

Wdrożymy dla Ciebie także wszystkie zaakceptowane dodatkowe funkcjonalności oraz pojawiające się na późniejszym etapie współpracy optymalizacje.

Konfiguracja analityki

Aby móc mierzyć efekty pozycjonowania stron internetowych, wdrożymy i skonfigurujemy za Ciebie wszelkie narzędzia analityczne: Google Search Console, Google Analytics 4, Google Tag Manager, Microsoft Clarity czy HotJar.

Mierzyć będziemy nie tylko ruch na stronie z wyszukiwarki Google, ale także będziemy analizować zachowania użytkowników na stronie. Pozwoli nam to na ustalenie optymalnej ścieżki klienta do realizacji celu biznesowego strony.

Optymalizacja strony

Zajmiemy się optymalizacja strony internetowej w tym: poprawą elementów technicznych, optymalizacją treści (bez limitu znaków), poprawą linkowania wewnętrznego, tworzeniem treści na stronę, poprawą konwersji i CTR.

Działania optymalizacyjne mają za zadanie dostosowanie strony do wymagań algorytmów indeksujących, z zachowaniem jej użytecznego charakteru dla użytkownika. Dzięki nim nie tylko poprawimy Twoją widoczność w sieci, ale także zwiększymy zadowolenie użytkowników Twojej strony.

Link building

Przygotujemy plan link building, który w kolejnych miesiącach będziemy skutecznie wdrażać w życie. Będziesz miał stały dostęp do planu, w którym zobaczysz nie tylko gdzie, ale też ile kosztowało pozyskanie linku w danej lokalizacji. Dbamy o to, aby każdy pozyskany przez nas link został zaindeksowany.

Treści artykułów sponsorowanych czy wpisów gościnnych przygotowywane są przez profesjonalnych copywriterów z wieloletnim doświadczeniem. Naszych treści nie będziesz musiał się wstydzić.

Content marketing

Masz bloga firmowego lub chcesz takiego założyć? Nic prostszego. W ramach abonamentu przygotujemy dla Ciebie plan content marketingowy na kilka, kilkanaście miesięcy regularnego publikowania artykułów blogowych.

Nie czujesz się na siłach, aby taki blog prowadzić. Bez obaw. Nasi copywriterzy są do Twojej dyspozycji. Stworzymy dla ciebie treści wg. wcześniej przygotowanego planu — zarówno te ogólnotematyczne, jak i bardziej specjalistyczne i eksperckie. Wykorzystamy do tego narzędzia takie jak Surfer Content Editor, aby mieć pewność, że artykuł jest zoptymalizowany pod wyszukiwarkę Google i wpisuje się w intencje użytkownika.

Pozycjonowanie wizytówki Google

Przy pozycjonowaniu lokalnych firm wskazane jest założenie i prowadzenie wizytówki Google. Wykonamy to wszystko za Ciebie. W ramach abonamentu wykonamy optymalizację profilu firmy w Google, uzupełnimy go o potrzebne informacje oraz będziemy regularnie publikować na nim wpisy — wszystko po to, aby Twoi potencjalni klienci mogli łatwo Cię znaleźć.

Dodatkowo profil Twojej firmy w Google zostanie objęty ochroną przed niepożądanymi zmianami czy próbą zamknięcia lokalizacji. Nasze autorskie narzędzie wykryje i zablokuje wszelkie próby nieautoryzowanej modyfikacji wizytówki.

Raportowanie

Jako nasz partner biznesowy otrzymasz dostęp do KS Business Panel — specjalnego dynamicznego raportu, który zawiera informacje o działaniach wykonywanych w ramach pozycjonowania stron oraz efekty naszej pracy. Sprawdzisz także aktualne pozycje strony na istotne dla Ciebie frazy kluczowe.

Zawsze będziesz miał możliwość skontaktowania się ze swoim opiekunem, który udzieli Ci wyczerpujących informacji dotyczących strategii, harmonogramu i celu wykonywania poszczególnych działań.

Pozycjonowanie w Google

Co zyskujesz w cenie abonamentu?

Współpracując z Agencją KS masz gwarancję, że dołożymy wszelkich starań, aby działania SEO przyczyniły się do rozwoju Twojej firmy i poprawy widoczności strony. Sprawdź, co otrzymujesz w Standardzie KS.

#

Dedykowany opiekun

Pozycjonowaniem Twojej strony zajmie się specjalista SEO, z którym będziesz miał bezpośredni kontakt - bez pośredników, call center czy project managerów.

Jak mogę skontaktować się z opiekunem?

Możesz do niego zadzwonić lub napisać maila. Na dłuższe rozmowy telefoniczne bądź wideo radzimy umówić się mailowo. Zaproponujemy dogodny termin i formę kontaktu.

Co jeżeli specjalista będzie niedostępny?

Jeżeli Twój opiekun będzie chwilowo niedostępny, nasi pozostali specjaliści dołożą wszelkich starań, aby udzielić pomocy i odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.

Wsparcie całego zespołu

Współpracując z nami, otrzymujesz dostęp do całego zespołu specjalistów, którzy będą pracować na Twój sukces, budując widoczność strony w sieci.

Kto wdraża wytyczne i zmiany optymalizacyjne?

Dysponujemy zespołem programistów, którzy są w stanie wdrożyć wytyczne optymalizacyjne, a także dodatkowe funkcjonalności.

Czy przygotowujecie także teksty na stronę?

Jeżeli jest tylko taka potrzeba, nasi copywriterzy przygotują teksty stron ofertowych, wpisy blogowe czy treść strony "o nas".

#
#

Dostęp do KS Business Panel

Cenimy uczciwość i przejrzystość działań. Dlatego też przydzielimy Ci dostęp do KS Business Panel — miejsca, w którym sprawdzisz, nad czym aktualnie pracujemy. Będziesz w stanie także na bieżąco monitorować intensywność i efekty naszych działań.

Czy dostęp do panelu jest dodatkowo płatny?

Nie. Nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów związanych z dostępem do tego narzędzia.

Czy dodatkowe raporty i analizy są płatne?

To zależy od stopnia ich szczegółowości. Jeżeli dodatkowe raporty i analizy będą wymagały dodatkowego budżetu, zostaniesz o tym poinformowany przed rozpoczęciem działań.

Zaawansowana analityka

Wdrożenie analityki jest częścią naszej pracy przy pozycjonowaniu stron WWW. Dzięki Google Analytics czy Google Search Console jesteśmy w stanie określić, czy nasze działania przynoszą realne efekty.

Jakie działania wykonujecie w ramach analityki?

Nasi analitycy skonfigurują potrzebne narzędzia, utworzą zdarzenia i konwersje wraz z dokumentacją, przygotują listy odbiorców dla remarketingu, zaplanują i przeprowadzą testy A/B, a także stworzą łatwe w interpretacji raporty.

Czy jest możliwość wdrażania niestandardowych kodów?

Tak. W zależności od stopnia skomplikowania może zajść konieczność wygospodarowania dodatkowego budżetu na ten cel.

#
#

Najlepsze narzędzia

Aby wypromować Twoją stronę WWW, w naszej codziennej pracy wykorzystujemy najlepsze narzędzia dostępne na rynku takie jak: Sufrer, Localo, Easy Local, Ahrefs, Senuto, Screaming Frog i wiele innych.

Jakie narzędzia stosujecie do analizy słów kluczowych?

Odpowiedni dobór słów kluczowych możliwy jest dzięki wykorzystaniu kilku narzędzi. Są to m.in. Planer Słów Kluczowych, Ahrefs, Surfer czy Senuto. Posiłkujemy się także bezpłatnym rozszerzeniem do przeglądarki Chrome: Keyword Surfer.

Czy tworzycie treści z użyciem Surfer'a?

Tak. Surfer'a wykorzystujemy zarówno do tworzenia nowych tekstów, jak i optymalizacji już istniejących treści strony. Narzędzie pomocne jest również przy optymalizacji linkowania wewnętrznego czy grupowaniu fraz kluczowych w tematyczne klastry.

Widoczność strony internetowej w Google

Ile trwa pozycjonowanie stron internetowych?

Wypozycjonowanie strony na konkretne frazy może trwać od kliku do nawet kilkunastu miesięcy. Na pozycję strony w wynikach wyszukiwania wpływ ma wiele czynników zewnętrznych oraz intensywność prowadzonych działań.

Historia
domeny

Konkurencja

Jakość strony
internetowej

Ilość i konkurencyjność
słów kluczowych

Budżet
na pozycjonowanie

Skala
działalności

Referencje

Sukcesy naszych klientów

Pozycjonowaniem stron internetowych zajmujemy się od 2008 roku. W tym czasie pomogliśmy wielu firmom zdobyć widoczność w Internecie, a tym samym pozyskać dla nich nowych klientów.

Zwiększenie widoczności i ruchu organicznego strony

"Od poczatku współpracy z opiekunem naszej strony, którym jest Pan Marek Rogowski, możemy liczyćna fachową pomoc i doradztwo w zakresie marketingu internetowego. Indywidualnie przygotowany plan działania dla naszej strony jest konsekwentnie realizowany, czego efektem są wysokie pozycje na najważniejsze dla nas zapytania. Szybki i sprawny kontakt oraz sprawna realizacja dziłań wyróżnia agencję na tle konkurencji."

Hortino Zakład Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego
Damian Szklany Regionalny Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu
Zobacz referencję

Wzrost ruchu oraz liczby słów kluczowych w TOP10

"Bardzo doceniamy indywidualne podejście i jakość wykonywanych usług, co zaowocowało podwojeniem ilości odwiedzin na sklepie internetowym."

Bookland
Piotr Szafranek Wiceprezes
Zobacz referencję

Skontaktuj się z nami

Nie czekaj, skontaktuj się z naszym doradcą lub wyślij zapytanie poprzez formularz.

Przygotujemy dla Ciebie darmową ofertę wzbogaconą o podstawowy audyt strony, analizę konkurencji, praktyczne porady dotyczące branży, a także realne prognozy rozwoju Twojego biznesu.

Zamów bezpłatną wycenę!

(czytaj więcej) Na podstawie tej zgody będziemy mogli skontaktować się z Tobą za pośrednictwem np. telefonu czy poczty elektronicznej w celu obsługi przez nas twojego zapytania. Administratorem Twoich danych osobowych jest KS Sp. z o.o. Gorzyce 141, 38-230 Nowy Żmigród, NIP: 6852338589. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityka Prywatności). (zwiń)

Nasze usługi

Zadbamy w pełni o reklamę Twojej firmy w internecie

Naszym partnerom oferujemy kompleksowe działania z zakresu marketingu internetowego. Przygotujemy dla Ciebie strategię pozycjonowania, skonfigurujemy kampanie Google Ads, wykonamy migrację na nową wersję strony, przeprowadzimy audyt SEO/SXO, stworzymy treści, a nawet zbudujemy stronę internetową od podstaw.

Pozycjonowanie lokalne

Optymalizacja i pozycjonowanie na konkretne miasto to szansa dla małych i średnich przedsiębiorstw na wyprzedzenie konkurencji i pozyskanie klientów z lokalnego rynku.

Poznaj szczegóły usługi >>

Pozycjonowanie sklepów

Pozycjonowanie sklepu internetowego w Google i usprawnienie procesu zakupowego to przepustka do większych zysków ze sprzedaży.

Poznaj szczegóły usługi >>

Audyt SEO

Profesjonalny audyt SEO strony WWW, nie tylko wskaże błędy i obszary do optymalizacji, ale także będzie stanowił krok w kierunku zwiększenia widoczności witryny w Google.

Poznaj szczegóły usługi >>

Wizytówki Google

Dobrze zoptymalizowany profil biznesowy w Google sprawi, że Twoje lokalne punkty sprzedaży, czy obsługi będzie można łatwo znaleźć w organicznych wynikach wyszukiwania.

Poznaj szczegóły usługi >>

Copywriting

Teksty publikowane na stronach mają zaciekawić i zachęcić do dokonania transakcji lub skorzystania z oferty. Takie właśnie są nasze treści.

Poznaj szczegóły usługi >>

Analityka internetowa

Dostęp do danych analitycznych ze strony internetowej pozwala podejmować skuteczniejsze decyzje biznesowe. Wdrożymy i skonfigurujemy popularne narzędzia za Ciebie.

Najczęściej zadawane pytania

Co to jest pozycjonowanie stron (SEO)?

Pozycjonowanie stron (z ang. SEO - search engine optimization) to proces mający na celu zwiększenie widoczności strony WWW oraz zwiększenie ruchu organicznego na wybrane słowa kluczowe w wyszukiwarkach internetowych, w tym Google.

Proces pozycjonowania strony obejmuje: audyt SEO, optymalizację on-site i off-site, działania link buildingowe, analityczne, wizytówkę Google, content marketing itd. Skuteczne pozycjonowanie gwarantuje efekty w postaci wzrostu ruchu, sprzedaży, zainteresowania oferowanymi produktami i usługami, a także realnie przekłada się na budowanie popularności marki.

Jak długo trwa pozycjonowanie i współpraca z firmą SEO?

Umowa zawierana jest na czas nieokreślony z 1-miesięcznym okresem wypowiedzenia. Pozycjonowanie strony WWW to proces stały, który można wstrzymać lub wznowić w zależności od preferencji i obecnej sytuacji. Zadaniem każdej agencji reklamowej jest zapewnienie skuteczności i rentowności, aby to klient był największym beneficjentem współpracy.

Od czego zależy cena pozycjonowania?

Cena pozycjonowania ustalana jest indywidualnie na podstawie przeprowadzonej analizy. Na wysokość ceny wpływ ma wiele czynników: zasięg, jakość treści, ilość i trudność fraz, historia domeny, profil linków, obecny stan i jakość strony internetowej, zakres potrzebnych prac do wykonania itd.

Wycena w Agencji KS realizowana jest BEZPŁATNIE.

Kiedy mogę spodziewać się efektów pozycjonowania?

Wzrost ruchu na stronie z naturalnych wyników wyszukiwania pojawiają się zazwyczaj już po kilku-kilkunastu dniach od wdrożenia pierwszej optymalizacji SEO. Czas osiągnięcia najwyższych pozycji na najtrudniejsze słowa kluczowe (top 10) w procesie pozycjonowania strony jest jednak dłuższym procesem, co jest uwarunkowane dodatkowymi zmiennymi jak: jakość i liczba firm konkurencyjnych, lokalna lub ogólnopolska skala działań, sprawny procesu komunikacji, decyzyjności klienta itd.

Czy gwarantujemy osiągnięcie efektów?

Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać Twoim oczekiwaniom. Gwarantujemy wzrost widoczności i ruchu organicznego oraz profesjonalne podejście do tematu. Nieustannie dążymy do osiągnięcia zamierzonych celów w możliwie jak najkrótszym czasie. Działamy według jasno określonej strategii, cele realizowane są stopniowo i oparte na mocnych fundamentach. Twój sukces, to również nasz sukces :)

Czy wysyłacie raporty z działań?

Każde nasze działanie przedstawiane jest w comiesięcznym raporcie. Jako nasz partner otrzymujesz dostęp do panelu, w którym masz wgląd w to, na co przeznaczyliśmy Twoje pieniądze. KS Business panel umożliwia też sprawdzenie efektów pozycjonowania stron internetowych oraz zapoznanie się planami na kolejny okresy współpracy.

Ile słów kluczowych można pozycjonować?

Liczba fraz, którymi zajmujemy się w trakcie trwania współpracy, jest nieograniczona. Na to, jak duże jest pole manewru, wpływ ma branża, w jakiej działasz, zasięg pozycjonowania i to jak bardzo Twoja stron WWW jest rozbudowana. Spośród wszystkich fraz wybieramy reprezentatywna grupę, którą codziennie monitorujemy

Najpierw skupiamy się na frazach podstawowych oraz budowaniu long tail (długiego ogona) i stopniowo przechodzimy do trudniejszych słów kluczowych. Systematycznie dążymy do wzrostu liczby potencjalnych klientów, zainteresowanych Twoją ofertą. Liczbę monitorowanych i pozycjonowanych fraz kluczowych można aktualizować.

Jak weryfikować efekty pozycjonowania strony?

Wyniki i efekty pozycjonowania strony w wyszukiwarce Google można sprawdzić na wiele sposobów. Najbardziej oczywiste to wzrost aktywności potencjalnych klientów (zapytania, telefony, zakupy produktów). Udostępniamy dostęp do niezależnego monitoringu pozycji wybranych wspólnie fraz, aby można było weryfikować postęp z dnia na dzień. Ponadto mierzymy efekty w Google Analytics oraz Google Search Console, gdzie obserwujemy, jak pozycjonowanie strony internetowej przekłada się na widoczność i ruch organiczny.

Czy pozycjonowanie w Google wymaga zmian na stronie?

Na początku współpracy wykonywany jest audyt SEO, w którym przedstawione zostają konieczne zmiany mające wpływ m.in. na poprawę pozycji w Google. Wszelkie zmiany na stronie wprowadzamy po wcześniejszym uzyskaniu od Ciebie akceptacji oraz po wykonaniu kopii bezpieczeństwa (backup).

Zmiany proponowane w audycie możemy wdrożyć sami. Dysponujemy zespołem doświadczonych programistów, którzy bez trudu poradzą sobie z wprowadzeniem koniecznych poprawek czy modułów.

Co dzieje się z efektami po zakończeniu współpracy?

Najlepsze efekty może zagwarantować stała współpraca oraz systematycznie realizowane działania. Po zakończeniu współpracy w żaden sposób nie działamy na niekorzyść klienta czy jego strony internetowej. Zrealizowane działania pozostają w niezmienionej formie - nie kasujemy utworzonych podstron serwisu ani pozyskanych linków. Przekazujemy też dostęp do utworzonych w trakcie współpracy narzędzi analitycznych.

Wypracowane efekty i pozycje w wynikach wyszukiwania mogą się utrzymywać, niemniej jednak zależy to od działań konkurencji i aktualizacji algorytmów wyszukiwania.

Strona w przygotowaniu - Czy mogę zacząć pozycjonowanie?

Tak, proce pozycjonowania strony warto rozpocząć jak najwcześniej. Możemy przygotować wytyczne SEO dla dopiero tworzonej strony WWW i pomóc np. w przygotowaniu struktury serwisu. Bez problemu możemy przygotować też wytyczne dla treści. Takie podejście pozwala uniknąć wdrażania poprawek technicznych i funkcjonalnych na stronie zaraz po jej stworzeniu.

Czy pozycjonujecie też sklepy internetowe?

Tak. W naszym szerokim zakresie działań znajdziesz także ofertę na pozycjonowanie sklepów internetowych. Budujemy widoczność, zwiększamy ruch i sprzedaż na sklepach opartych na Woocommerce, Shoperze, PrestaShop, Magento i wielu innych platformach open source'owych i SaaS.

Czy warto pozycjonować stronę samemu?

W niektórych przypadkach tak, szczególnie jeżeli prowadzisz firmę, w której wygospodarowanie dodatkowego budżetu na marketing jest dużym wyzwaniem. Warto jednak pamiętać o stosowaniu bezpiecznych technik zgodnych z wytycznymi Google dla webmasterów. Unikaj nieetycznych działań SEO (keywords stuffing, pozyskiwanie linków na spamerskich stronach internetowych itd.), po których Twoja strona może przestać być wyświetlana w naturalnych wynikach wyszukiwania Google, w skutek nałożenia filtra na stronę internetową. Twórz treść dla stron WWW z myślą o użytkowniku, a nie wyszukiwarkach. Nie zapominaj o elementach takich jak: odpowiednia struktura strony czy linkowanie wewnętrzne. Opieraj swoje działania o wiarygodne źródła wiedzy.

W większości przypadków samodzielne zajmowanie się pozycjonowaniem strony internetowej nie jest optymalne, ponieważ edukacja zajmuje sporo czasu, który jest bezcenny w kontekście rozwoju własnej oferty.


Zamów bezpłatną wycenę!

(czytaj więcej) Na podstawie tej zgody będziemy mogli skontaktować się z Tobą za pośrednictwem np. telefonu czy poczty elektronicznej w celu obsługi przez nas twojego zapytania. Administratorem Twoich danych osobowych jest KS Sp. z o.o. Gorzyce 141, 38-230 Nowy Żmigród, NIP: 6852338589. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityka Prywatności). (zwiń)

Zamów konsultacje online ze specjalistą!

(czytaj więcej) Na podstawie tej zgody będziemy mogli skontaktować się z Tobą za pośrednictwem np. telefonu czy poczty elektronicznej w celu obsługi przez nas twojego zapytania. Administratorem Twoich danych osobowych jest KS Sp. z o.o. Gorzyce 141, 38-230 Nowy Żmigród, NIP: 6852338589. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityka Prywatności). (zwiń)
(4.9/5), głosów: 513
Ocena strony:
Go Top