Pozycjonowanie wizytówki Google - Cena

Zwiększ sprzedaż docierając do setek nowych klientów korzystających z Google. Oferujemy skuteczne pozycjonowanie wizytówki Google Moja Firma, które pozwoli Ci wyprzedzić konkurencję.

Zamów bezpłatną wycenę!

(czytaj więcej) Na podstawie tej zgody będziemy mogli skontaktować się z Tobą za pośrednictwem np. telefonu czy poczty elektronicznej w celu obsługi przez nas twojego zapytania. Administratorem Twoich danych osobowych jest KS Sp. z o.o. Gorzyce 141, 38-230 Nowy Żmigród, NIP: 6852338589. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityka Prywatności). (zwiń)

Pozycjonowanie lokalne w Mapach Google

Abonament na pozycjonowanie wizytówki firmy w Google do 10 lokalizacji

W ramach pakietu abonamentowego na pozycjonowanie lokalne w mapach Google oferujemy zarówno zarządzanie profilem firmy, jak i jego pozycjonowanie w Google tak, aby po wpisaniu słowa kluczowego wyświetlał się on w pierwszej trójce wyników wyszukiwania.

Abonament zawiera między innymi:

 • Pozycjonowanie wizytówki w wynikach wyszukiwania
 • Aktualizacja danych
 • Publikowanie wpisów na wizytówce
 • Promowanie wizytówki w Google Ads
 • Zarządzanie opiniami
 • Kontakt z Supportem Google
 • Comiesięczny raport pozycji

Miesięczna cena obsługi jednej lokalizacji wynosi: 490 - 990 zł netto. (Cena jest uzależniona od wielkości miasta, konkurencji i historii Twojej wizytówki).

Tak, chcę darmową wycenę

Opinie naszych klientów

Z pracy opiekuna profilu, Pana Wojciecha jesteśmy bardzo zadowoleni. Nieustannie podejmuje działania, które pozwalają wizytówce na zajmowanie coraz to lepszych pozycji w wynikach wyszukiwania i zwiększenie widoczności. Możemy liczyć na pełną pomoc w rozwiązywaniu wszelkich komplikacji podczas prowadzenia wizytówki oraz rzetelne porady.
Łukasz Kupczyk
Łukasz Kupczyk
Limuzynki
"Po sprawdzeniu wielu firm, w końcu znaleźliśmy odpowiednią agencję, która rzetelnie wywiązuje się ze swoich obowiązków. Wizytówki są prowadzone bardzo profesjonalnie i znajdują się wysoko w wynikach wyszukiwania"
Magdalena Pałasz
Magdalena Pałasz
Super-Apartamenty
Jestem bardzo zadowolony z współpracy, bardzo dobry kontakt, odpisują na maile jasno i rzetelnie, mają ogromną wiedzę na temat marketingu twojej firmy, współpraca z tą firmą przeszła moje oczekiwania. Bardzo polecam!
Grzegorz Polaczyk
Grzegorz Polaczyk
Port Pienin
Polecam Agencję KS, która zajmuje się pozycjonowaniem mojej wizytówki. Firma jest solidna, godna zaufania, z dobrym podejściem do klienta. Wyróżnia ją profesjonalizm, rzetelność w wykonywaniu obowiązków. Sprawny kontakt w przypadku pytań i dobra komunikacja z klientem. Szczerze polecam!
Małgorzata Goworek
Małgorzata Goworek
Taxi Sokołów Podlaski
Serdecznie polecam agencję KS, każdemu, kto chce rozwinąć swój lokalny biznes i ma aspirację na rozwój działalności na dalsze regiony :). Dla mnie, jako osoby, która posiada pewne pojęcie w temacie to najlepsi partnerzy biznesowi, zawsze odpowiedzą na maila, doradzą, zaproponują rozwiązanie/zmianę, wytłumaczą co, jak i dlaczego, oraz wykonają swoją pracę w sposób stricte profesjonalny. Współpracujemy od marca tego roku i ani razu nie pomyślałem nawet o zakończeniu tej współpracy, dzięki usługom marketingowym, które świadczy dla mnie w/w firma mój biznes odbił się od dna i przynosi spore przychody, a ja mogę docierać do szerszego grona klientów.
Maciej Bruzi - Tomczak
Maciej Bruzi - Tomczak
PC Safe
Profesjonaliści! Polecam serdecznie każdemu, kilka wskazówek dotyczących wizytówki i automatycznie wskoczyła z 40 pozycji do TOP5! Znają się świetnie na rzeczy! Obsługa j kontakt rewelacyjna. Jestem bardzo zadowolony i myślę nad dłuższą współpracą.
Kamil Ryś
Kamil Ryś

Zobacz co zyskujesz, dzięki współpracy z nami

Czas - który musiałbyś poświęcić na nauczenie się jak posługiwać się narzędziami, zarządzać profilem firmy i go pozycjonować, jak analizować konkurencję, publikować informacje...

Pieniądze - na co dzień do optymalizacji wykorzystujemy wiele narzędzi jak Ahrefs, Surfer SEO, Surfer Local, Screaming Frog,... których ceny przekraczają koszt miesięcznej obsługi Twojej wizytówki.

Święty spokój -  sam zarządzałbyś wizytówką metodą prób i błędów, co skutkowałoby tym, że często byłbyś poirytowany, że wykonałeś sporo pracy i nie przyniosła ona żadnych korzyści dla Twojej firmy. 

Przestrzeń do rozwoju firmy - zarządzanie profilem w Google, aby było skuteczne i rentowne dla Twojej firmy, absorbowałoby sporo Twojego czasu, który możesz przeznaczyć na zarządzanie firmą, czyli to, w czym jesteś naprawdę dobry!

Zarządzanie wizytówkami Google - wiele lokalizacji

Oferujemy kompleksowe zarządzanie wieloma lokalizacjami firmy w panelu Google Moja Firma. Oferta ta jest skierowana do firm, które posiadają większą liczbę lokalizacji w Polsce i za granicą.

W ramach zarządzania wizytówkami realizujemy m.in.:

 • Audyt wszystkich lokalizacji
 • Ujednolicenie danych adresowych
 • Analiza konkurencji
 • Zarządzanie opiniami
 • Rozbudowane raporty ruchu i ocen
 • Masowa publikacja wpisów i zdjęć
 • Promowanie wizytówek w Google Ads
 • Bieżąca aktualizacja danych, zakładanie, zamykanie lokalizacji
 • Kontakt z supportem Google

Do pracy wykorzystujemy narzędzia do masowego zarządzania wieloma lokalizacjami, dzięki czemu obniżamy koszty obsługi.

Zamów bezpłatną wycenę, napisz nam czego potrzebujesz, a my przygotujemy dla ciebie indywidualne rozwiązanie.

Dowiedz się więcej
Wiele lokalizacji

Zobacz referencje od naszych klientów

Zwiększenie widoczności czterech wizytówek i ilości rezerwacji apartamentów

"Wizytówki są prowadzone bardzo profesjonalnie i znajdują się wysoko w wynikach wyszukiwania. Pani Joanna, opiekun wizytówek nieustannie dba o wysoką jakość dodawanych treści i poprawne działanie naszych profili w Google Moja Firma."

Super-Apartamenty.pl
Magdalena Pałasz
Zobacz referencję

Poprawa widoczności wizytówki i zwiększenie liczby konwersji

"Już po pierwszych działaniach zaobserwowaliśmy spore efekty, a teraz znajdujemy się w topowych pozycjach na wiele fraz kluczowych. Pan Wojciech nieustannie czuwa nad naszą wizytówką, dbając o jej stan."

PCSafe
Maciej Bruzi-Tomczak
Zobacz referencję
Dołącz do grona zadowolonych klientów
Zamów darmową wycenę

Co nas wyróżnia?

Jedni z pierwszych

Jesteśmy jedną z nielicznych firm, która zaczęła się zajmować optymalizacją wizytówek Google Moja Firma zanim to było modne.

Pozyskiwanie opinii

Przygotujemy dla Ciebie materiały reklamowe, które pomogą Twojej firmie zwiększyć ilość pozyskiwanych opinii i średnią ocenę.

Surfer Local

Współtworzymy najlepsze narzędzie do monitorowania i optymalizacji wizytówek Google Moja Firma.

Szybkie efekty

Większość naszych klientów zauważa efekty już po pierwszej optymalizacji, co potwierdzają liczne opinie, referencje, case study.

Wiele lokalizacji

Zarządzamy wszystkimi Twoimi wizytówkami w jednym miejscu, dbając o spójność danych.

Tanio i skutecznie

Prawdopodobnie Twoja konkurencja jeszcze nie pozycjonuje wizytówki, co przekłada się na niższy próg wejścia i szybszy zwrot inwestycji.

Dołącz do największej społeczności Google Moja Firma na Facebooku

Fanpage Top1 w Mapach zrzesza już blisko 3000 osób, właścicieli firm i specjalistów.

Nasi eksperci publikują tam najnowsze aktualizacje ze świata map Google, dzielą się swoim doświadczeniem i pomagają w rozwiązywaniu problemów.

Odwiedź fanpage

Top 1 w Mapach

Stworzyliśmy narzędzie do pozycjonowania wizytówek

Skuteczne reklamy Google Ads dla twojej witryny internetowej

Tak, to właśnie w naszej agencji rozwinął się pomysł i powstał pierwszy prototyp dostępnego już na całym świecie narzędzia jakim jest Surfer Local.

Przetestuj Surfer Local

Sprawdź za darmo widoczność firmy w mapach Google

Przygotowaliśmy darmowe narzędzie do sprawdzania pozycji i widoczności firm w Mapach Google. Sprawdź koniecznie!

Sprawdź widoczność

Skontaktuj się z nami

Nie czekaj, skontaktuj się z naszym doradcą
 lub wyślij zapytanie poprzez formularz.

Przygotujemy dla Ciebie darmową ofertę wzbogaconą o podstawowy audyt strony, analizę konkurencji, praktyczne porady dotyczące branży, a także realne prognozy rozwoju Twojego biznesu.

Zamów bezpłatną wycenę!

(czytaj więcej) Na podstawie tej zgody będziemy mogli skontaktować się z Tobą za pośrednictwem np. telefonu czy poczty elektronicznej w celu obsługi przez nas twojego zapytania. Administratorem Twoich danych osobowych jest KS Sp. z o.o. Gorzyce 141, 38-230 Nowy Żmigród, NIP: 6852338589. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityka Prywatności). (zwiń)

Najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje pozycjonowanie w Mapach Google?

Koszt pozycjonowania się w Mapach Google jest zazwyczaj stały oraz niski i wynosi od 490 do 990 zł netto miesięcznie.

Na jak długo jest podpisywana umowa na pozycjonowanie wizytówki Google?

Umowę na pozycjonowanie wizytówki w Mapach Google podpisujemy na czas nieokreślony z miesięcznym okresem wypowiedzenia. Jesteśmy pewni swoich działań i dlatego nie wiążemy naszych przyszłych klientów długoterminowymi umowami.

Po jakim czasie wizytówka pojawi się na pierwszych pozycjach?

Pierwsza informacja o przewidywanym czasie, po którym pojawi się wizytówka na pierwszych pozycjach, zostanie przesłana wraz z ofertą. Dokładniej określi to indywidualny specjalista ds. Google Maps.

Na jakiej zasadzie przebiega współpraca?

Decydując się na współpracę z nami, otrzymują Państwo kompleksową i profesjonalną obsługę wizytówki firmy. Co miesiąc indywidualny specjalista ds. Google Maps będzie kontaktował się z Państwem oraz przesyłał gotowe optymalizacje do akceptacji.

Czy SEO lokalne pozwoli mi pozyskać potencjalnych klientów?

Jeśli po wpisaniu oferowanej przez Twoją firmę usługi w wyszukiwarkę Google pokażą się lokalne wyniki wyszukiwania a w nich mapa oraz lokalne firmy - tak.

Czy pozycjonując moją wizytówkę lokalnie, potrzebujecie dostęp do strony internetowej?

Jednym z elementów optymalizacji jest sugestia zmiany Meta Title, Description oraz prośba o wdrożenie danych strukturalnych Schema LocalBusiness. Możesz to zrobić sam, ale jeśli nie miałeś doczynienia z kodowaniem, lepiej na ten moment przekazać nam dostęp do strony www.

Jakie zmiany obejmuje realizowane przez Was SEO lokalne?

Realizując pozycjonowanie w lokalnych wynikach wyszukiwania, optymalizujemy w wizytówce niemalże wszystko, co jest konieczne i niezbędne. Zmianie może ulec nazwa firmy, adres firmy (o ile coś jest z nim nie tak), dane kontaktowe, numer telefonu, godziny otwarcia, wpisy, usługi, karuzela produktowa, strona business site, katalogi i linki zewnętrzne itd.


Zamów bezpłatną wycenę!

(czytaj więcej) Na podstawie tej zgody będziemy mogli skontaktować się z Tobą za pośrednictwem np. telefonu czy poczty elektronicznej w celu obsługi przez nas twojego zapytania. Administratorem Twoich danych osobowych jest KS Sp. z o.o. Gorzyce 141, 38-230 Nowy Żmigród, NIP: 6852338589. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityka Prywatności). (zwiń)
(4.8/5), głosów: 164
Ocena strony:
Go Top