Obsługa i zarządzanie wizytówką Google - Pozycjonowanie wizytówki w Mapach - Oferta i Cennik

Jako profesjonalna agencja oferujemy jeden z najlepszych kanałów pozycjonowania dla lokalnych firm, czyli pozycjonowanie lokalne w Google Maps oraz profesjonalne prowadzenie wizytówki Google Moja Firma. Jesteśmy jedną z pierwszych firm w Polsce, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich lokalnych klientów. Czy wiedziałeś o tym, że dobrze prowadzona wizytówka to 20, 30, 40, a nawet 50% dodatkowego ruchu na stronie internetowej Twojej firmy? A zaraz pokażemy Ci, o co w tym chodzi :)

Zamów bezpłatną wycenę!

(czytaj więcej) Na podstawie tej zgody będziemy mogli skontaktować się z Tobą za pośrednictwem np. telefonu czy poczty elektronicznej w celu obsługi przez nas twojego zapytania. Administratorem Twoich danych osobowych jest KS Sp. z o.o. Gorzyce 141, 38-230 Nowy Żmigród, NIP: 6852338589. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityka Prywatności). (zwiń)


Oferta na pozycjonowanie lokalne w Mapach Google

Stawiamy na elastyczność i zawsze staramy się przygotować usługi szyte na miarę konkretnych oczekiwań, dlatego w ofercie na lokalne pozycjonowanie posiadamy dwa warianty pakietów na pozycjonowanie w lokalnych wynikach wyszukiwania oraz ofertę na jednorazową optymalizację wizytówki w Google Moja Firma. 

Oszczędzasz:

 • Czas - który musiałbyś poświęcić na nauczenie się jak posługiwać się narzędziami, zarządzać profilem firmy i go pozycjonować, jak analizować konkurencję, publikować informacje....
 • Pieniądze - na codzień do optymalizacji wykorzystujemy wiele narzędzi jak Ahrefs, Surfer SEO, Screaming Frog... których ceny przekraczają koszt miesięcznej obsługi Twojej wizytówki. 
 • Nerwy - sam zarządzałbyś wizytówką metodą prób i błędów, co skutkowałoby tym, że często byłbyś poirytowany, że wykonałeś sporo pracy i nie przyniosła ona żadnych korzyści dla Twojej firmy. 
 • Narażanie swojej firmy na straty - zarządzanie profilem w Google, aby było skuteczne i rentowne dla Twojej firmy, absorbowałoby sporo Twojego czasu, który możesz przeznaczyć na zarządzanie firmą, czyli to, w czym jesteś naprawdę dobry!
 • I wiele więcej...,

Zobacz poniższe pakiety i wybierz coś dla siebie. Oczywiście możemy stworzyć pakiet dostosowany do potrzeb Twoich i Twojej firmy. 

Audyt i jednorazowa optymalizacja Google Moja Firma


W ramach audytu i jednorazowej optymalizacji wykonujemy dziesiątki analiz wizytówki Google mające na celu znalezienie braków i niedociągnięć w profilu firmy. 

Następnie na podstawie audytu sporządzana jest optymalizacja, która po akceptacji zostaje wdrożona. Cały proces trwa od 7 do 14 dni. 

 • Jednorazowy audyt i optymalizacja wynosi pomiędzy 990 a 1490 zł netto.
Zamów bezpłatną wycenę audytu

Abonament na pozycjonowanie wizytówki firmy w Google


W ramach pakietu abonamentowego na pozycjonowanie lokalne w mapach Google oferujemy zarówno zarządzanie profilem firmy, jak i jego pozycjonowanie w Google tak, aby po wpisaniu słowa kluczowego wyświetlał się on w na pierwszych pozycjach. 

 • Miesięczna cena obsługi wynosi pomiędzy 290 a 590 zł netto. 
Zarmów bezpłatną wycenę pozycjonowania

Konsultacja


W ramach konsultacji oferujemy rozmowę telefoniczną lub wideo ze specjalistą ds. Google Maps. 

Konsultacja odbywa się w ustalonym z klientem terminie, przed którym do dwóch dni specjalista powinien otrzymać szacowany zestaw pytań i tematów, do których będzie się musiał przygotować. 

 • Cena godzinnej konsultacji wynosi 250 zł netto
Zamów konsultację

Oferta dla firm - zarządzanie i obsługa wizytówki Google - wiele oddziałów

Oferujemy kompleksowe zarządzanie wizytówką Google lub wieloma lokalizacjami firmy w panelu Google Moja Firma. Oferta ta jest głównie dla firm, które posiadają większą liczbę lokalizacji w Polsce i za granicą. Sprawujemy stałą i profesjonalną opiekę nad profilami firmy w Google. Biorą pod swoje skrzydła wizytówki Google moja Firma, aktualizujemy na bieżąco takie informacje jak:

 • numer telefonu,
 • nazwę firmy,
 • godziny pracy,
 • poprawność adresów URL,
 • wpisy,
 • odpowiedzi na opinie,
 • odpowiedzi na pytania,
 • odpowiedzi na wiadomości wysłane do firmy - o ile będziemy pewni, że udzielimy odpowiedniej informacji,
 • sprawdzamy wizytówkę pod kątem jakości,
 • i inne.

Oczywiście są to tylko przykłady, a każda oferta jest przygotowywana indywidualnie wg. wymagań przedstawionych przez firmę. 

Dodatkowo w ramach usługi możemy wg. podanych przez firmę lokalizacji oddziałów odnaleźć wizytówki i zweryfikować ich własność na konto firmy, aby móc zaktualizować wyświetlane przez nie informacje. Możemy też zakładać je dla firm od podstaw


Zamów darmową wycenę
Dlaczego warto nam zaufać?

Skuteczna agencja SEO/SEM

Dziesiątki zadowolonych klientów

To tak naprawdę tylko namiastka wszystkich opinii, które posiada nasza firma. Wszystkie opinie możesz sprawdzic tutaj: Opinie o Agencja KS

Referencje 

Oprócz pozytywnych opinii posiadamy też bardziej rozbudowane referencje od naszych klientów, które możecie zobaczyć tutaj: Referencje

Skuteczne reklamy Google Ads dla twojej witryny internetowej
Skuteczna agencja SEO/SEM

Jesteśmy autorem największego Fanpage o pozycjonowaniu w Mapach Google w Polsce

Fanpage zrzesza juz ponad 2000 osób a na dedykowanej grupie jest już ponad półtorej tysiąca właścicieli firm, którzy wymieniają się spostrzeżeniami i własnymi doświadczeniami. 

Odwiedź fanpage

Stworzyliśmy narzędzie do optymalizacji profili firm w Google

Tak, to właśnie w naszej agencji rozwinął się pomysł i powstał pierwszy prototyp dostępnego już na całym świecie narzędzia jakim jest Surfer Local. 

Skuteczne reklamy Google Ads dla twojej witryny internetowej


Zamów darmową wycenę

Teraz spójrz na nasze portfolio z pozycjonowania wizytówek w Google

Czyny, nie słowa - to nasza dewiza, dlatego poniżej przedstawiamy kilka realizacji dla klientów, którzy już korzystają z usług profesjonalnego pozycjonowania w mapach.

efekty pozycjonowania w mapach Google B2B

Lokalne pozycjonowanie w Mapach Google dla klienta B2B

Wykres przedstawia efekty z działań dla firmy, organizującej i udostępniającej przestrzeń na eventy firmowe w zacisznym miejscu z dala od zgiełku miasta, w którym aż roi się od konkurencji. Idealnie zaplanowana strategia pozwoliła wyeliminować problem z lokalizacją, która znajdowała się kilkanaście kilometrów od centrum Warszawy. Firma odnotowała 100% zwiększenie konwersji w postaci wysłań formularzy.

efekty pozycjonowania działań dla Klienta B2C

Pozycjonowanie lokalne dla klienta B2C

Wykres obrazuje nagły wzrost i błyskawiczne pojawienie się wizytówki w top 3 wyników wyszukiwania w mapach na wybrane wcześniej słowa kluczowe. Zwiększająca się ilość konwersji potwierdza, że wizytówka jest pozycjonowana na odpowiednie słowa kluczowe dla modelu biznesowego firmy. Przedstawiony wykres dotyczy firmy, która świadczy swoje usługi na terenie województwa małopolskiego.

efekt dla firmy stacjonarnej

Usługa pozycjonowania lokalnego dla firmy stacjonarnej

Powyższy wykres obrazuje systematyczny wzrost konwersji dla klienta, którego model biznesowy polega na zapraszaniu klientów do swojej firmy i prezentowaniu im w niej swoich produktów. Kilkukrotne zwiększenie obrotów firmy w krótkim czasie przełożyło się na kolejne działania marketingowe.

zwiększenie liczby połączeń w Google Moja Firma

Promocja mająca na celu zwiększenie ilości odbieranych telefonów

Dla tego klienta priorytetowym celem było zwiększenie ilości połączeń telefonicznych, które były jego głównym kanałem sprzedażowym. Systematyczne prace w wizytówce wraz z odpowiednią strategią (call to action) pozwoliły zwiększyć widoczność i ilość konwersji.

Case Study


Przemysław Durał

Przemek, rozpoczynając działania dla nowego klienta mające na celu pozycjonowanie strony www, postawił m.in. na pozycjonowanie lokalne wizytówki w Google Maps, które jak się później okazało, przełożyło się na świetne i szybkie efekty.

Zobacz Case Study 📈

Sebastian Żarnowski
Jak przy startującym biznesie pozyskiwać klientów, aby było to tanie, a zarazem skuteczne rozwiązanie? Zobacz Case Study Sebastiana Żarnowskiego opracowane na podstawie promocji salonu fryzjerskiego z okolic Gdańska, któremu miał okazję pomóc wypromować salon.
Zobacz Case Study 📈Wyjaśnienie niektórych elementów, które wchodzą w skład oferty na lokalne SEO

Analiza słów kluczowych jest realizowana na samym początku współpracy i polega ona na wykonaniu dokładnej analizy, na podstawie której zostaną wybrane słowa do pozycjonowania.

Publikowanie wpisów polega na przygotowywaniu wpisów do wizytówki, które będą zarówno optymalne pod wybrane słowa kluczowe, jak i będą cieszyły się największą skutecznością w postaci przejść na stronę www.

Implementacja analityki polega na wdrożeniu do wizytówki specjalnego kodu śledzenia, który pozwoli nam śledzić każdego użytkownika. Dzięki temu będziemy w stanie zobaczyć realne efekty z lokalnego SEO.

Optymalizacja krótkiej nazwy polega na przygotowaniu unikatowego hasła dla Twojej firmy, które nie tylko zwiększy wyświetlenia wizytówki, ale pozwoli Ci też pozyskiwać klientów.

Utworzenie schematu LocalBusiness polega na stworzeniu specjalnego kodu, który jest następnie implementowany na stronie. Pozwala on lepiej połączyć stronę z wizytówką oraz szeptami o firmie w internecie.

Wygenerowanie adresu URL do wdrożenia na stronę polega na tym, że opracowujemy specjalny adres URL, który po wdrożeniu na stronę zwiększa widoczność wizytówki w wyszukiwarce.

Uruchomienie Business Site pozwala nam przede wszystkim na indeksowanie wpisów przez Google. Dodatkowy aspekt to większa widoczność oraz link do dedykowanej strony www.

LinkBuilding i NAP polega na tym, że na podstawie dokładnej analizy wybieramy miejsca, w których publikujemy wzmianki o firmie. Są to miejsca, które z największym prawdopodobieństwem wpłyną na poprawę rankingu wizytówki i strony.

Analiza zdjęć za pomocą soczewek polega na tym, że przed publikacją zdjęcia dokładnie badamy, co Google rozumie poprzez to zdjęcie i czy spełnia ono tematykę. Następnie zdjęcie to jeszcze otrzymuje drobne korekty w metadanych i jest publikowane na wizytówce.

A czy wiesz, że możesz sam realizować lokalne pozycjonowanie w Mapach? Tak! I w związku z tym przygotowaliśmy dla Ciebie darmowy poradnik 👇

Fakt może to wydawać się nieco dziwne, ale wiemy bardzo dobrze, że wchodząc na rynek, musisz oszczędnie gospodarować budżetem. Stąd też pomysł, aby podzielić się wiedzą i między innymi dla Ciebie stworzyć serię artykułów w formie poradników oraz Fanpage i grupę na Facebooku. Na fanpage Top 1 w Mapach, który zrzesza blisko 2 tysiące osób i jest największym tego typu fanpagem w Polsce, dzielimy się przede wszystkim wiedzą o tym, jak możesz i jak powinieneś rozwijać swój biznes w Google Maps i podejść do pozycjonowania lokalnego. Z kolei na grupie możesz zapytać zarówno nas, jak i inne osoby o to, jak powinieneś realizować pozycjonowanie lokalne w przypadku swojej firmy, aby przynosiło to możliwie największe efekty - jest tam blisko tysiąc właścicieli lokalnych firm, którzy tak samo, jak Ty szukali pomocy w kwestii wizytówki. Daj lajka i wpadaj na grupę!

A tutaj masz kawał konkretnego poradnika o tym, jak pozycjonować wizytówkę w Google Maps.

Grafika przedstawiające wyszukiwarkę internetową i wyniki wyszukiwania

A tak poza tym to byliśmy pierwsi na rynku

Tak, wiemy, może wydawać się dziwne, że trafiłeś na firmę, która jako pierwsza w Polsce zaczęła oferować tego typu usługę, no ale ktoś musi być pierwszy ;). Tak naprawdę to praktycznie zawsze jesteśmy o krok przed konkurencją a dzięki 13-letniemu doświadczeniu naszego zespołu w pozycjonowaniu stron internetowych, jesteśmy obecnie w gronie najlepszych firm tej branży w Polsce. Jesteśmy niemal pewni, że usługę pozycjonowania lokalnego w Mapach Google realizujemy w cenie, na którą możesz sobie pozwolić zarówno Ty, jak i każda lokalna firma w kraju, co znacznie wyróżnia nas na tle konkurencji, nieprawdaż?. Tak więc, jeśli teraz jesteś pewny i chcesz, to skorzystaj z najlepszej jakości na rynku.

Psst, teraz powiemy Ci, na czym tak naprawdę polega lokalne pozycjonowanie w Mapach, ale 🤫.

Aby być wysoko w mapach, musisz spełnić trzy główne elementy, które wpływają na ranking wizytówek.

Pierwszym czynnikiem rankingowym jest trafność, który bada to, jak wizytówka Twojej firmy pasuje do wyszukiwanego słowa kluczowego. Aby go spełnić, musisz przede wszystkim publikować wpisy w Google Moja Firma oraz dobrze zoptymalizować wszystkie istniejące na niej treści pod najważniejsze dla Ciebie słowa kluczowe. Tak między nami, my używamy do tego narzędzia, które pozwala na tworzenie treści, dzięki którym zostawiamy konkurencję daleko w tyle w wynikach wyszukiwania i jest nim Content Editor -> kosmiczne narzędzie i co ważne, powstało w naszej agencji i obecnie korzystają z niego tysiące agencji na całym świecie!

Trafność
Wyniki wyszukiwania na słowo kluczowe seo jasło

Drugim czynnikiem jest rozpoznawalność, który bada to, jak znana jest Twoja firma w internecie. Aby go spełnić, musisz publikować artykuły na lokalnych oraz tematycznych forach, tworzyć wpisy w katalogach oraz robić wizytówki NAP (Name, Address, Phone). Psst, jeśli będziesz umieszczał naprawdę wysokiej jakości treści w katalogach, możesz być wyżej map!

Pewnie nie zaskoczymy Ci tym, że takie wyniki pomaga nam osiągać Content Editor, ale na pewno zaskoczy Cię fakt, że jesteśmy w stanie pokazać tam Twoją firmę w mniej niż tydzień!

Ostatnim czynnikiem rankingowym jest odległość, który bada to, jak daleko od Twojej firmy znajduje się osoba, która poszukuje oferowanych przez Ciebie usług. Tak naprawdę nie jesteś w stanie wpłynąć na ten czynnik, ale wiedz, że w rankingu będziesz wyżej od konkurentów, którzy będą bliżej klienta niż Ty, jeśli tylko spełnisz lepiej pierwszy i drugi czynnik rankingowy. Bierz się roboty!

Albo zadzwoń i porozmawiaj z nami:
☎️ - 504 876 242

Nie, nie z działem sprzedaży, ale ze specjalistą ds. Google Maps.

Odległość

No dobra, ok… ale czy pozycjonowanie lokalne w mapach będzie w ogóle odpowiednie dla Twojej firmy 🤔

Może wydać się nieco śmieszne, ale nie wiemy... Wiesz, każdy biznes jest inny, i tak naprawdę nie możemy teraz z góry napisać, że TAK, MAPY SĄ DLA CIEBIE - jeszcze z fusów nie wróżymy 😐. Ale zawsze możesz do nas zadzwonić i powiedzieć czym się zajmujesz. Możliwe, że w momencie rozmowy powiemy Ci, że tak, to jest dla Ciebie, ale raczej na dokładną analizę będziemy potrzebowali trochę więcej czasu. W sumie zawsze możesz sprawdzić to sam, zobacz jak:

 1. Pobierz darmową wtyczkę do Chrome - Keyword Surfer, która pokaże Ci, jak często są wyszukiwane dane słowa kluczowe.
 2. Teraz wpisz w wyszukiwarkę jedną z oferowanych przez Ciebie usług + dodaj na końcu miasto, np. pozycjonowanie stron krosno.
 3. Jeśli to słowo kluczowe będzie posiadało wyszukiwania, a w wynikach pokażą się mapy, będzie to znak, że powinieneś pozycjonować się w Mapach.
Miesięczna liczba zapytań na słowo kluczowe pozycjonowanie w Mapach Google

Ile realnie jesteś w stanie osiągnąć dzięki pozycjonowaniu lokalnym?

Nie będziemy Cię oszukiwać, ponieważ nie ma jednej tabelki, która określałaby, ile jesteś w stanie zyskać w przypadku pozycjonowania lokalnego w wynikach wyszukiwania w Mapach. Możemy natomiast posłużyć się danymi, które zbieramy od naszych klientów i wyglądają one następująco:

 • Dla gabinetu dentystycznego dzięki pozycjonowaniu lokalnym w wynikach wyszukiwania w Mapach udało się zwiększyć ruch na stronie o 30%.
 • W przypadku firmy montującej rolety było to aż 25%.
 • Hotel dzięki wizytówce zwiększył ruch na stronie o blisko 50%.
 • Restauracja oprócz zwiększenia ruchu na stronie o 35% zwiększyła również liczbę wyznaczeń trasy.
 • Firma montująca drzwi i okna zyskała aż 15% dodatkowego ruchu.
 • Adwokat zyskał dodatkowo 20% ruchu na swojej stronie.

Według statystyk obecnie pozycje od 1 do 3 w Mapach zbierają 30% całej liczby kliknięć z wyników wyszukiwania, więc jeśli np. słowo kluczowe ma 1000 wyszukiwań miesięcznie, będąc w top 3, możesz liczyć na zgarnięcie 15-30% ruchu, czyli 150-300 przejść na Twoją stronę.

Statystyki w Google Moja Firma - wzrost widoczności wizytówki firmy w wynikach wyszukiwania

Ale wiesz, że nie musisz mieć strony internetowej?

Serio! Siedzimy w tym biznesie, więc bardzo dobrze wiemy, że koszt zaprojektowania i stworzenia strony nie kończy się na tysiącu złotych, a już nawet taka kwota przy małym bądź startującym biznesie jest naprawdę spora. Tak więc, jeśli nie masz strony internetowej, stworzymy ją dla Ciebie za darmo, zoptymalizujemy i będziemy pozycjonować razem z wizytówką. Co prawda kwota z pakietu nie pozwoli nam zaszaleć w kwestii jej wyglądu i funkcjonalności, ale na pewno pomoże Ci znacząco zwiększyć liczbę klientów i sprzedaż usług, co pozwoli odłożyć części zarobionych pieniędzy na nową stronę internetową.

mapy google pozycjonowanie stron business site

Możesz być też wyżej map, zobacz 👇

Możemy śmiało powiedzieć o tym, że jako pierwsi w Polsce opracowaliśmy skuteczną metodologię na to, aby w 30 minut stworzyć taki widok dla Twojej firmy. Co ważne, byłoby to niemalże niemożliwe, gdyby nie Surfer - narzędzie, które powstało u nas, w KS.

Nie, nie musisz za to dodatkowo płacić! Realizujemy to zarówno podczas pozycjonowania wizytówki w Mapach Google, jak i w ramach pozycjonowania stron.

Wpisz w wyszukiwarce np. pozycjonowanie jasło i zobacz, jak to wygląda. Istnieje prawdopodobieństwo, że nie zobaczysz takiego wyniku, jak nie będziesz z województwa podkarpackiego. 

Wyniki wyszukiwana na wpisane słowo kluczowe
Zamów darmową wycenę

Jeśli dobrnąłeś aż tutaj, pozwól, że przedstawimy Ci realne korzyści, które wynikają ze współpracy z nami

I teraz tak jak inne agencje moglibyśmy zasypać Cię regułkami, na podstawie tego, co nas wyróżnia, czyli tym, czego i tak nikt nie czyta. Postanowiliśmy podejść do tego nieco inaczej, kreatywniej 😏

 • Otóż w naszej codziennej pracy z wizytówkami korzystamy z różnych narzędzi. Jest to między innymi Surfer, LocalFalcon, SeoStation, Ahrefs…, których najniższe pakiety miesięcznie wynoszą mniej więcej tyle, za ile moglibyśmy pozycjonować dla Ciebie blisko 10 lokalizacji. Zobacz, możesz płacić 300, 400 czy 500 zł za pozycjonowanie lokalne w mapach, a my będziemy używać do tego narzędzi wartych kilka tysięcy.
  A teraz pomyśl sobie, że aby dojść do takiej skuteczności i wprawy w wykonywaniu działań, jaką na starcie Ci oferujemy, musiałbyś uczyć się minimum rok. Wydaje się ok do czasu, aż nie policzysz, że poświęcając 8 godzin dziennie przez rok i mnożąc to przez Twoją roboczo godzinę, wychodzi kwota, w której moglibyśmy Cię pozycjonować przez kilka czy kilkanaście lat - jest to kwota, którą zarobisz przez rok w swojej firmie, zamiast tracąc czas i pieniądze na naukę czegoś nowego.
 • Dodatkowo w naszej agencji posiadamy kilka działów, które są wyspecjalizowane w danej tematyce. Są to programiści, copywriterzy, specjaliści SEO, specjaliści Social Media itd., tak więc w każdej chwili możesz liczyć nie tylko na naszą pomoc i pełne zaangażowanie odnośnie do Map, ale również w innych kwestiach związanych z reklamą w internecie.

Certyfikowani specjaliści!

Nie wyobrażamy sobie, aby pozycjonowanie lokalne dla Twojej firmy miała pracować osoba, która byłaby niekompetentna - nigdy! Stawiamy przede wszystkim na profesjonalistów z certyfikatami, którym będziesz mógł zaufać i być pewnym, że wypromują Twój biznes w internecie. Jako jedni z nielicznych posiadamy dedykowane certyfikaty potwierdzające, że jesteśmy przeszkoleni w tym, co robimy. Dodatkowo jak już wspominaliśmy, prowadzimy największy fanpage o pozycjonowaniu lokalnym w mapach w Polsce!

👉 Odwiedź Top 1 w Mapach

Certyfikat Google My Business

Czerp garściami profity ze współpracy z KS

Szaleństwem jest robienie ciągle tego samego i oczekiwanie innych rezultatów, dlatego, jeśli Twoja firma wciąż nie może przebić się do czołówki, jeśli nie zadowalają Cię dotychczasowe sukcesy i chcesz wznosić się na nowe wyżyny biznesowego Olimpu - skontaktuj się z nami! Jesteśmy przekonani, że razem osiągniemy wspólny cel, jakim jest wzajemna satysfakcja. Zapominając o przeszłości, dziś tworzymy treści, które jutro zmienią internetowy świat. Twój sukces jest naszym sukcesem, a szczęście sprzyja lepszym, dlatego zaufaj nam już teraz i skorzystaj z usługi lokalnego SEO!Pozycjonowanie Lokalne w Mapach Google Cennik - 2021

Usługa
Cena Umowa
Jednorazowa optymalizacja
1490 zł na czas usługi
Pozycjonowanie podstawowe od 449 zł na czas nieokreślony
Lokalne SEO w Mapach rozszerzone od 599 zł na czas nieokreślony
Rozwiązania dedykowane cena ustalana indywidualnie na czas nieokreślony
Tak, chcę darmową wycenę

Nie chcesz płacić agencji i chcesz sam/a spróbować dodać swoją firmę do Google? Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy dedykowany artykuł pt. Jak dodać firmę do Google Maps w panelu Google Moja Firma.


FAQ

Często zadawane pytania od przyszłych klientów

Ile kosztuje pozycjonowanie w Mapach Google?

Koszt pozycjonowania się w Mapach Google jest zazwyczaj stały oraz niski i wynosi od 390 do 490 zł netto miesięcznie.

Na jak długo jest podpisywana umowa na pozycjonowanie wizytówki Google?

Umowę na pozycjonowanie wizytówki w Mapach Google podpisujemy na czas nieokreślony z miesięcznym okresem wypowiedzenia. Jesteśmy pewni swoich działań i dlatego nie wiążemy naszych przyszłych klientów długoterminowymi umowami.

Po jakim czasie wizytówka pojawi się na pierwszych pozycjach?

Pierwsza informacja o przewidywanym czasie, po którym pojawi się wizytówka na pierwszych pozycjach, zostanie przesłana wraz z ofertą. Dokładniej określi to indywidualny specjalista ds. Google Maps.

Na jakiej zasadzie przebiega współpraca?

Decydując się na współpracę z nami, otrzymują Państwo kompleksową i profesjonalną obsługę wizytówki firmy. Co miesiąc indywidualny specjalista ds. Google Maps będzie kontaktował się z Państwem oraz przesyłał gotowe optymalizacje do akceptacji.

Czy SEO lokalne pozwoli mi pozyskać potencjalnych klientów?

Jeśli po wpisaniu oferowanej przez Twoją firmę usługi w wyszukiwarkę Google pokażą się lokalne wyniki wyszukiwania a w nich mapa oraz lokalne firmy - tak.

Czy pozycjonując moją wizytówkę lokalnie, potrzebujecie dostęp do strony internetowej?

Jednym z elementów optymalizacji jest sugestia zmiany Meta Title, Description oraz prośba o wdrożenie danych strukturalnych Schema LocalBusiness. Możesz to zrobić sam, ale jeśli nie miałeś doczynienia z kodowaniem, lepiej na ten moment przekazać nam dostęp do strony www.

Jakie zmiany obejmuje realizowane przez Was SEO lokalne?

Realizując pozycjonowanie w lokalnych wynikach wyszukiwania, optymalizujemy w wizytówce niemalże wszystko, co jest konieczne i niezbędne. Zmianie może ulec nazwa firmy, adres firmy (o ile coś jest z nim nie tak), dane kontaktowe, numer telefonu, godziny otwarcia, wpisy, usługi, karuzela produktowa, strona business site, katalogi i linki zewnętrzne itd.
Zamów bezpłatną wycenę!

(czytaj więcej) Na podstawie tej zgody będziemy mogli skontaktować się z Tobą za pośrednictwem np. telefonu czy poczty elektronicznej w celu obsługi przez nas twojego zapytania. Administratorem Twoich danych osobowych jest KS Sp. z o.o. Gorzyce 141, 38-230 Nowy Żmigród, NIP: 6852338589. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityka Prywatności). (zwiń)
(4,8/5), głosów: 138
Ocena strony:
Go Top