Blog Developer

Jeśli jesteś osobą o analitycznym umyśle, potrafisz łączyć fakty, wyciągać wnioski i szybko reagować na nieprzewidziane sytuacje, to koniecznie czytaj dalej!

W związku z tym, że nasza Agencja nieustannie się rozwija, szukamy osoby, która zajmie się działaniami na naszych zapleczach blogowych.

Gorzyce
8 h
UoP / B2B
stacjonarna

MIEJSCE PRACY:

Gorzyce 14 km od Jasła, gmina Nowy Żmigród

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Dobrej znajomości WordPress.
  • Podstawowej znajomości HTML, CSS.
  • Podstawowej znajomości zasad SEO.
  • Dobrej organizacji pracy i samodzielności.
  • Zdolności analitycznego myślenia.

JAKIE BĘDZIESZ MIAŁ OBOWIĄZKI?

  • Wdrażanie optymalizacji na wpisach blogowych.
  • Wspomaganie zespołu SEO przy realizacji zadań.
  • Planowanie i koordynowanie publikacji wpisów blogowych.
  • Analiza statystyk.
  • Opieka nad stronami WWW.
  • Tworzenie nowych blogów tematycznych.

CO OFERUJEMY?

  • Umowę o pracę na pełen etat lub B2B.
  • Wymiar pracy: 8 godzin od poniedziałku do piątku w przedziale czasowym 07.00 - 17.00.
  • Dla pracowników z dłuższym stażem możliwość pracy w systemie hybrydowym.
  • Atrakcyjne, progresywne zarobki, uzależnione od umiejętności i zaangażowania.
  • Pracę poza miastem w nowoczesnym biurze, z pięknymi widokami.
  • Możliwość rozwoju - wprowadzimy Cię w świat marketingu, jakiego jeszcze nie znałeś!
  • Uczestnictwo w konferencjach branżowych, darmowe szkolenia.
  • Pracę na sprzęcie Apple.

CHCIAŁBYŚ PRACOWAĆ W AGENCJI KS?

Wyślij CV wraz z listem motywacyjnym na adres rekrutacja@ks.pl
  • w tytule napisz swoje imię i nazwisko oraz stanowisko, na jakie aplikujesz. W ten sam sposób podpisz również wszystkie załączniki.
  • załącz CV wraz z dopiskiem: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”.
  • załącz list motywacyjny - będzie on dla nas ważną prezentacją Twojej kreatywności i lekkości w tworzeniu treści. Może on być kluczowym czynnikiem do podjęcia decyzji o zaproszeniu Cię na rozmowę.
Go Top