Program partnerski Agencji KS

Szukasz partnera, który zajmie się marketingiem internetowym Twoich klientów? Trafiłeś w dobre miejsce. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu jesteśmy w stanie przygotować i wdrożyć skuteczne kampanie reklamowe — zarówno w wyszukiwarce Google, sieciach partnerskich, jak i w Social Mediach.

Skuteczne kampanie marketingowe dla Twoich klientów

Strona internetowa to w dzisiejszych czasach za mało. Chcąc generować sprzedaż lub pozyskiwać nowych klientów, potrzebna jest reklama, która pozwoli dotrzeć do szerszego grona osób.

Jeżeli Twoimi klientami są firmy lub sklepy internetowe, którym zależy na promocji w internecie, jednak to nie Twój obszar działań? Dołącz do naszego programu partnerskiego i uzupełnij swoją ofertę o nowe usługi!

Pomożemy Twoim klientom w:

  • pozycjonowaniu stron i sklepów internetowych
  • kampaniach Google Ads i Facebook Ads
  • prowadzeniu profilu w Social Mediach
  • tworzeniu artykułów i treści na stronę

Dowiedz się więcej o programie partnerskim Agencji KS

Dla kogo jest ten program?

Nasz program partnerski skierowany jest dla firm, które chcą zapewnić swoim klientom najlepszą obsługę z zakresu marketingu internetowego. Jesteśmy otwarci na współpracę z agencjami reklamowymi, hostingodawcami, Web Developerami, domami medialnymi czy też grafikami.

Poza kompleksową obsługą z zakresu kampanii SEO i Ads każdą z usług możemy wykonywać oddzielnie. Nie będziemy z Tobą konkurować w zakresie oferowanych przez Ciebie usług.

Agencje interaktywne

Domy mediowe

Agencje SEO / SEM

Agencje reklamowe

Web Developerzy

Hostingodawcy

Graficy

Freelancerzy

Co zyskujesz dołączając do programu…

Zwiększenie zakresu oferowanych usług

Proste i przejrzyste warunki współpracy

Atrakcyjny system prowizyjny

… a co zyskają Twoi klienci.

Skuteczny marketing w sieci

Więcej zamówień / zleceń

10%-ową zniżkę przez pierwsze 3 miesiące

Co oferujemy?

Polecając naszą Agencję swoim klientom, nie tylko zwiększysz zakres swoich usług, ale także będziesz w stanie generować pasywny przychód. Naszym partnerom oferujemy atrakcyjny system prowizji od każdej faktury opłaconej przez klienta, który skorzysta z usług Agencji KS. Działamy zarówno całkowicie jawnie, jak i jako podwykonawca usług.

Prowizja jednorazowa

Jednorazowy zastrzyk gotówki uzależniony od rodzaju umowy i wielkości budżetu przeznaczonego na obsługę kampanii reklamowych. Doskonała na przetestowanie współpracy z naszą agencją.

Prowizja cykliczna

Stała prowizja w wysokości zależnej od wielkości abonamentu, wypłacana od każdej faktury, którą opłaci Twój klient. Przejrzyste warunki współpracy i pewny zysk.

Dołącz do programu już dziś!

Skontaktuj się z Robertem

Zadzwoń lub wyślij mail z informacją o chęci przystąpienia do programu.

Poleć nas swoim klientom

Zaoferuj swoim klientom usługi z zakresu marketingu internetowego. Mogą to być kompleksowe usługi realizowane w trybie abonamentowym lub jednorazowe działanie.

Przekaż nam kontakt

Dla Twoich klientów, którzy zdecydują się skorzystać z naszych usług, przygotujemy dedykowane oferty z uwzględnieniem 10% rabatu na pierwsze 3 miesiące umowy.

Zgarnij prowizję

W następnym miesiącu po podpisaniu umowy przez klienta otrzymasz prowizję na swoje konto. Pamiętaj! Im więcej firm z polecenia podpisze z nami umowę, tym wyższy będzie Twój profit.

Dlaczego my?

Zastanawiasz się pewnie dlaczego, spośród setek agencji w Polsce, powinieneś zaufać właśnie nam.

Moglibyśmy pisać o kilkunastu latach doświadczenia w pozycjonowaniu stron, wysokiej pozycji w rankingach agencji SEO, korzystnym systemie prowizji czy też efektywności naszych działań. To wszystko prawda.

Jednak jest jedna rzecz, która przesądza o naszej przewadze nad konkurencją.

Zaopiekujemy się Twoim Klientem, jak nikt inny!

Wybierając Agencję KS na partnera masz pewność, że oddajesz swoich klientów w dobre ręce. Polecając nas do współpracy przy kampaniach reklamowych, Twoja reputacja nie zostanie narażona na szwank.

Dołożymy wszelkich starań, aby kampanie marketingowe Twoich klientów okazały się sukcesem. Podpowiemy, jakie kroki będą najlepsze dla danego etapu rozwoju firmy oraz pomożemy w planowaniu i realizacji określonych działań. Wykonamy również wdrożenie zaleceń specjalistów na stronie WWW.

Zainteresowany współpracą?

Napisz do Roberta i dowiedz się więcej o programie partnerskim Agencji KS

(4.6/5), głosów: 41
Ocena strony:
Go Top