Referencje i opinie o Agencji KS 🤝

Uwielbiamy efektywnie pracować i wspólnie cieszyć się z sukcesów, które osiągamy z naszymi Partnerami! Nie spoczywając na laurach, codziennie dokładamy wszelkich starań i stawiamy kolejne kroki do osiągnięcia następnych spektakularnych sukcesów! Zobacz, co już udało nam się zdobyć oraz co piszą o nas nasi klienci!👇

Referencje

Opinie od naszych klientów 🌟

Każda pozytywna ocena od naszego Partnera biznesowego to naprawdę solidny impuls i zastrzyk pozytywnej energii dla całego zespołu! Poniżej prezentujemy kilka opinii, które naszym zdaniem najlepiej odzwierciedlają sposób, w jaki działamy i korzyści, jakie odnieśli nasi klienci.

opinia

Polecam. Świetny kontakt z klientem. Firma prowadziła dla nas kampanię AdWords, dbając o stałą optymalizację i efektywność kampanii.

Kamila Jasinska
StudioCB

opinia

Polecam. Obsługa na bardzo wysokim poziomie. Jestem bardzo zadowolony z wzrostu sprzedaży w moim sklepie internetowym. Firma godna polecenia.

Jarosław Bialecki
Citycosmetics

opinia

Strona od dawna na podium w Google, kilka haseł na 1 miejscu. Świetny kontakt z firmą, bardzo miła i owocna współpraca. Polecam i pozdrawiam.

Aneta Zaciewska
Koncentratory Tlenu

opinia

Z firmą Kampanie SEO współpracuję od ponad 4 lat. W tym czasie firma Kampanie SEO wykazała się pełnym profesjonalizmem i doskonałymi wynikami pozycjonowania. Pod względem profesjonalnej obsługi SEO jest to na prawdę firma godna polecenia każdemu

Arek Żuławnik
ABC Tłumaczenia

Opinia
opinia

chłopaki dają radę , skuteczne pozycjonowanie, super kontakt
polecam

Grzegorz Bereś
BMB Technologie

Opinia
opinia

Bardzo dobra współpraca.
Rezultaty z pozycjonowania SEO zdecydowanie szybciej niż zakładałem.
Wcześniej klienci dzwonili raz na miesiadz dziś mamy 3 telefony w tygodniu na pracę remontowe.

Pawel Bryska
WAWER-BUD

Opinia
opinia

(...) Współpraca układała się bardzo pomyślnie. Jesteśmy zadowoleni z kontaktu, profesjonalizmu, elastyczności, a także efektu pozycjonowania fraz kluczowych. Realnie odczuliśmy przypływ klientów zainteresowanych naszymi usługami. (...)

Piotr Szczerbowski
AUTO ZŁOM
SZCZERBOWSKI

Opinia

Referencje Agencji KS ✍️

Przemyślane i efektywne działania przerodziły się w sukcesy naszych klientów. Otrzymywanie rzetelnych referencji od partnerów biznesowych, dla których realizowaliśmy np. pozycjonowanie strony, obsługę Google Ads, obsługę Social Media czy też inne działania marketingowe, to naprawdę nietuzinkowe wyróżnienia, zarówno dla naszej firmy jak i specjalistów pracujących nad osiągnięciem sukcesu dla danego partnera.

Zapewnienie widoczności w wynikach wyszukiwania Jeszcze w 2017 roku ruch na stronie language-link.pl wynosił 0. Stworzenie nowych podstron pod konkretne języki i specjalizacje oraz regularne działania SEO przyczyniły się do znacznego wzrostu widoczności w organicznych wynikach wyszukiwania. Dzisiaj strona generuje dziesiątki wejść dziennie.
pozycje - Seostation
pozycje - Seostation
wykres ruchu z Analytics
wykres ruchu z Analytics

Language Link to biuro tłumaczeń z Krakowa, które oferuje tłumaczenia pisemne i ustne w ponad 30 językach dla Klientów z różnych branż.

Zwiększenie ruchu i widoczności sklepu w wynikach organicznych Dokładna analiza i wdrożenie niezbędnych zmian, a także długoterminowa strategia działania pozwoliły zwiększyć 15-krotnie ruch w sklepie, a także o ponad 500% zwiększyć liczbę fraz w TOP3.
zwiększenie ruchu i widoczności strony
zwiększenie ruchu i widoczności strony
wzrost ilości słów kluczowych
wzrost ilości słów kluczowych
Sklep oferuje szeroki asortyment produktów spod znaku ekologicznej żywności oraz kosmetyki na bazie jedynie naturalnych składników.
Zwiększenie widoczności strony w wynikach organicznych, co przełożyło się na wzrost liczby klientów sklepu. Połączenie zmian technicznych, działań linkbuildingowych oraz optymalizacji treści pozwoliło znacząco zwiększyć liczbę fraz w TOP10, na które wyświetla się strona. Przełożyło się to wymiernie na rozpoznawalność marki oraz na zwiększenie liczby klientów.
Słowa kluczowe w TOP10
Słowa kluczowe w TOP10
Wzrost liczby użytkowników na stronie
Wzrost liczby użytkowników na stronie
Sklep internetowy ze sprzętem i akcesoriami do domowej produkcji alkoholi.
Wzrost liczby sesji do kilku tysięcy w miesiącu! Kilkadziesiąt lub kilkaset, tyle sesji miesięcznie generowała strona, kiedy została nam przekazana. Odpowiedni plan strategii i konsekwentne działania pozwoliły zwiększyć miesięczną liczbę sesji do kilku tysięcy!
Software house tworzący aplikacje mobilne szyte na miarę.
Setki nowych fraz na pierwszych pozycjach w Google Dzięki odpowiednim działaniom i strategii marketingowej firma Cylindersi osiągnęła pierwsze pozycje w wynikach Google na setki słów kluczowych. Dzięki temu strona zwiększyła dzienną widoczność z kilkudziesięciu do kilku tysięcy wyświetleń.
Wypożyczalnia samochodów sportowych i luksusowych działająca na terenie całego kraju
Zwiększenie ruchu oraz liczby słów kluczowych, na które rankuje strona. Rok, tyle czasu wystarczyło, aby zwiększyć ruch miesięczny na stronie z 3,500 do ponad 30,000 tysięcy. W tym samym czasie strona zaczęła się też wyświetlać na ponad 30,000 słów kluczowych.
Księgarnia językowa Online
Osiągnięcie pierwszych pozycji dla nowej lokalizacji na Warszawę. Po wypozycjonowaniu firmy w jej lokalizacji oraz na słowa ogólnokrajowe przyszedł czas na promocję drugiej lokalizacji firmy w Warszawie, która przyniosła oczekiwane efekty.
Zakład kamieniarski działający na terenie całego kraju z siedzibą w Strzegomiu i oddziałem w Warszawie
Trzykrotne zwiększenie ruchu na stronie. 5 miesięcy, tylko tyle czasu potrzebowaliśmy, aby opracować plan strategii i później z sukcesem go wdrożyć zwiększając tym samym miesięczny ruch na stronie z 500 do 1500.
Producent nawiewników okiennych
Link building to jakość a nie ilość! Nie paczki tanich i bezwartościowych linków tylko starannie wybrane wartościowe oraz tematyczne miejsca z dużym ruchem. Czy było warto pozyskać 30 wartościowych linków, zamiast kupować paczkę 3000 losowych z różnych stron? TAK!
Sklep z półproduktami i surowcami do produkcji kosmetyków
Dwukrotne zwiększenie widoczności! Po wykonaniu pierwszych optymalizacji treści i naprawieniu największych problemów strona oraz wizytówka Google zaczęły notować systematyczne wzrosty widoczności w Google.
Firma zajmująca się projektowaniem i wykańczaniem wnętrz domów we Wrocławiu
Zwiększenie miesięcznej widoczności strony z 5,000 do 45,000 Optymalizacja na samym początku przynosiła niewiele korzyści i główną przeszkodą była ogromna konkurencja w branży. Oczywiście znaleźliśmy złoty środek, który wystrzelił stronę na szczyty wyników wyszukiwania.
Wizytówka Google to skarb! Średnio 50 telefonów miesięcznie oraz blisko 100 przejść na stronę internetową z samej wizytówki Google, która jest zupełnie darmowa!
Z 500 do 2,000 użytkowników miesięcznie na stronie To bardzo specyficzna branża i ten sukces udało nam się osiągnąć, łącząc ze sobą działania mające na celu optymalizację treści oraz grafik na stronie.
Zwiększona widoczność firmy o 500% w przeciągu miesiąca. Wizytówka notuje systematyczny wzrost widoczności w wyszukiwarce Google oraz aplikacji Google Maps, co przełożyło się też na zwiększenie liczby przejść na stronę, wyznaczeń trasy czy też telefonów.
Firma organizująca spływy na Dunajcu

Zaufanie i jakość nie biorą się znikąd

600
zrealizowanych projektów
80%
klientów zostaje z nami na dłużej niż 12 miesięcy
98%
pozytywnych opinii
100%
wzrost widoczności strony już w pierwszym miesiącu
Podczas pozycjonowania stron, korzystamy z najlepszych dostępnych na rynku narzędzi, między innymi z Surfer SEO - który powstał w naszej agencji i obecnie stanowi podstawowe narzędzie pracy dla tysięcy marketingowców na całym świecie.
Obsługą kampanii Google Ads, zajmują się jedni z najlepszych specjalistów Google Ads w Polsce. Dysponują ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w branży. Podczas pracy wykorzystują światowej klasy narzędzia do automatyzacji, obniżając koszty kampanii do 25%.
Skuteczne i atrakcyjne posty oraz kampanie reklamowe tworzone przez zespół doświadczonych specjalistów Social Media. Przyciągają uwagę, zachęcają do reakcji i rzecz jasna - sprzedają. Tworzymy kompletny plan działania oraz koncept na jego realizację, który potem konsekwentnie realizujemy, dowożąc efekty.

Nie spoczywając na laurach…

„Jedynym sposobem na prawdziwą satysfakcję z pracy, jest robienie tego, w czego wielkość się wierzy. A jedynym sposobem na robienie rzeczy wielkich, jest miłość do tego, co się robi”.

Steve Jobs

Każdy sukces, opinia, referencja - motywuje nas jeszcze bardziej do pracy i utrwala w przekonaniu, że możemy osiągać, a nawet przekraczać granice możliwości dla Ciebie i Twojego biznesu.

Pamiętaj, że przyszłość i sukces Twojej firmy będą zależały również od osób, którym powierzysz obsługę działań marketingowych.

⭐ Agencja KS

(4,8/5), głosów: 133
Ocena strony:
Go Top