Referencje
zobacz jak nas widzą

Cieszymy się z sukcesów, które odnoszą nasi Partnerzy. Jesteśmy wdzięczni za każdy miły gest, wszystkie opinie, a także bardziej formalne referencje ;-). Robimy wszystko, żeby spełniać oczekiwania.

Referencje
logo

Współpraca Kampanie SEO z działem pozycjonowanie stron Eactive jest owocna i przynosi wiele korzyści dla obu stron. Cenimy sobie profesjonalne podejście i wywiązywanie się z powierzonych zadań.

Michał Kliszczak
Eactive

opinia

Polecam. Świetny kontakt z klientem. Firma prowadziła dla nas kampanię AdWords, dbając o stałą optymalizację i efektywność kampanii.

Kamila Jasinska
StudioCB

opinia

Jako itCraft pracujemy z Kampaniami już od dłuższego czasu. Chociaż dzielą nas kilometry, czujemy się, jakbyśmy pracowali biurko w biurko. KampanieSEO to świetny partner biznesowy. Dziękujemy za współpracę!

Paulina Chmielewska
ItCraft

opinia

Polecam. Obsługa na bardzo wysokim poziomie. Jestem bardzo zadowolony z wzrostu sprzedaży w moim sklepie internetowym. Firma godna polecenia.

Jarosław Bialecki
Citycosmetics

opinia

Usługi na najwyższym poziomie:) Gorąco Polecam !!

Artur Szostek
Kuźnia Naklejek

opinia

Strona od dawna na podium w Google, kilka haseł na 1 miejscu. Świetny kontakt z firmą, bardzo miła i owocna współpraca. Polecam i pozdrawiam.

Aneta Zaciewska
Koncentratory Tlenu

opinia

Współpracowaliśmy razem. Potem poszli do innych i wrócili do nich ponownie. W tej chwili nie ma lepszej firmy SEO w Polsce. Pełen profesjonalizm.

Piotr Nowak
it-academy

(4.9/5), głosów: 20
Ocena strony:
Go Top