Referencje od naszych klientów 🤝

Uwielbiamy efektywnie pracować i wspólnie cieszyć się z sukcesów, które osiągamy z naszymi Partnerami! Nie spoczywając na laurach, codziennie dokładamy wszelkich starań i stawiamy kolejne kroki do osiągnięcia następnych spektakularnych sukcesów! Zobacz, co już udało nam się zdobyć oraz co piszą o nas nasi klienci!👇

Referencje Agencji KS ✍️

Przemyślane i efektywne działania przerodziły się w sukcesy naszych klientów. Otrzymywanie rzetelnych referencji od partnerów biznesowych, dla których realizowaliśmy np. pozycjonowanie strony, obsługę Google Ads, obsługę Social Media czy też inne działania marketingowe, to naprawdę nietuzinkowe wyróżnienia, zarówno dla naszej firmy jak i specjalistów pracujących nad osiągnięciem sukcesu dla danego partnera.

16

lat na rynku

700

zrealizowanych projektów

8500

miesięcy przepracowanych dla klientów

432

zadowolonych klientów

32

specjalistów SEO, ADS, SM, GBP, copywriting

Sukcesy naszych klientów 🚀

Filtruj według:

  • Pozycjonowanie stron
  • Pozycjonowanie sklepów
  • Pozycjonowanie lokalne
  • Pozycjonowanie wizytówek
  • Google Ads
  • Prowadzenie fanpage
  • Case Study
  • Pokaż wszystkie

Zdobycie szerokiego zasięgu marki i zwiększanie sprzedaży

"Firma KS nie miała łatwego zadania, przejmując naszą stronę po agencji, która zniszczyła nasze fundamenty SEO. Jednak w ciągu paru miesięcy odbudowali widoczność, a następnie wypozycjonowali ją na zupełnie nowym poziomie."

Cyrulicy
Dominik Rychlik Cyrulicy
Zobacz Case Study

Innowacyjne rozwiązania graficzne dla firmy z branży GSM

"W ramach tej współpracy korzystamy również z usług graficznych zarówno na potrzeby FB jak również dla bieżących potrzeb przy różnego rodzaju akcjach marketingowych (...) Pan Łukasz Żebracki od samego początku wyczuł nasz styl i nasze potrzeby w dotarciu z obrazem graficznym do naszych klientów"

Inncomm
Jacek Piątkowiak Prezes Zarządu
Zobacz Case Study

Znaczny wzrost nowych użytkowników zainteresowanych ofertą

"[...] zanotowaliśmy zwiększone zainteresowanie usługami, znaczny wzrost polubień naszej strony na Facebooku oraz wzrost liczby użytkowników zainteresowanych naszą ofertą i odwiedzających naszą stronę internetową.

Na każdym z etapów otrzymywaliśmy wsparcie Pani Sandry i Pani Marii oraz mogliśmy liczyć na uzyskanie cennych dla nas wskazówek odnośnie działań w Social Mediach i Google Ads. Ogromnym plusem Agencji KS."

OKI-VITA
Paweł Pawlikowski Ski&Sail OKI-VITA
Zobacz Case Study

Wzrost ruchu o ponad 500%

"Po kilku miesiącach współpracy zauważyliśmy wzrost zainteresowania naszymi produktami oraz usługami, a nasza strona internetowa znacznie podskoczyła w liczbie odwiedzin. Oczywiście, jak najbardziej rekomendujemy Agencję KS i idziemy dalej, aby razem zdobywać następne cele."

Hedom
Melchior Murdzek Prezes
Zobacz Case Study

Strona internetowa dostępna cyfrowo

"Ciepło wspominamy proces współpracy, który odznaczał się nie tylko wysokim poziomem kompetencji, ale również ludzkim podejściem, zrozumieniem i empatią. Dziękujemy całemu zespołowi, a w szczególności Panu Wojciechowi, za ich trud, pasję i profesjonalizm. Z pełnym przekonaniem polecamy Agencję KS wszystkim, którzy oczekują najlepszej jakości usług i produktów, które nie tylko spełniają, ale i przekraczają oczekiwania."

Gabinet Leśna Ścieżka
Natalia Kliś Fundacja "Serca dla Maluszka"
Zobacz Case Study

Średni ROAS na poziomie 7,22

"Nawiązaliśmy współpracę z Agencją KS Sp. z o.o. w grudniu 2022 roku. Rozpoczęliśmy od płatnych kampanii w Google Ads, a następnie w marcu 2023 roku poszerzyliśmy obsługę o płatne kampanie w mediach społecznościowych. Opiekę nad reklamami sprawowała Karolina Pietruś, która wprowadziła nowe rozwiązania do kampanii, rekomendowała najlepsze kreacje reklamowe i czuwała nad analizą danych. Rekomendujemy współpracę z Agencją KS Sp. z o.o."

Hundstaff
Dawid Furmanek Hundstaff Poland Sp. z o.o.
Zobacz Case Study

Jak pomogliśmy zbudować wizerunek firmy i aplikacji biznesowej?

"Na szczególne uznanie zasługuje grafik Łukasz Żebracki - fenomenalne wyczucie estetyki, zrozumienie potrzeb klienta, spójność w tworzeniu, kreatywność i ciągły rozwój. Nie ma dla niego projektu nie do zrobienia!"

Flow Dog
Katarzyna Wiktorowicz Head of Marketing
Zobacz Case Study

Jak pomogliśmy zbudować markę w branży cateringowej?

"Z przyjemnością polecam Łukasza Żebrackiego, który przez ostatnie 2 lata był odpowiedzialny za projektowanie materiałów dla naszej firmy. Jego kreatywność, umiejętności projektowe oraz zaangażowanie mają ogromny wpływ na nasz sukces w zakresie wizerunku i marketingu..."

Tim Catering
Natalia Szwed-Kisielewicz Marketing & Content Specialist
Zobacz Case Study

Zwiększenie przychodu o 333%

"Zawsze możemy liczyć na profesjonalne doradztwo i wsparcie ze strony Pani Kamilli która sumiennie wywiązuje się z powierzonych jej zadań. Kontakt z Agencją KS jest bezproblemowy, zawsze odbierają telefony i odpisują na e-maile. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z Agencją KS, którą zamierzamy kontynuować. Z czystym sumieniem możemy ją polecić do działań marketingowych w internecie."

Laboratorium Zielarza
Jan Nowak Prezes Zarządu
Zobacz Case Study

Zwiększenie przychodu o 38%

"Na współprace z Agencją KS Sp. z.o.o. zdecydowaliśmy się w czerwcu 2022 r. Od początku jej trwania odnotowujemy wzrost transakcji zarówno w sklepie e-commerce, jak i poza nim."

King of Cotton
Dariusz Danek King of Cotton
Zobacz Case Study

10-krotny wzrost zamówień tortów

"Od początku współpracy jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów i bezproblemowego kontaktu z opiekunem, którym jest Pani Weronika Gronek. Zawsze możemy liczyć na jej fachową pomoc i doradztwo w zakresie prowadzenia naszej wizytówki."

Taki Torcik
Paulina Klepacka Taki Torcik - Torty Gdańsk
Zobacz Case Study

5 krotny wzrost ruchu organicznego oraz zwiększenie liczby konwersji z płatnych kampanii

"Nasza współpraca trwa od czerwca 2021 roku. Agencja KS jest odpowiedzialna za promocje usług mojej firmy w sieci poprzez pozycjonowanie stron z usługami oraz reklamy Google Ads."

Klinika dla Kobiet
dr Sylwia Jankowska Klinika dla Kobiet
Zobacz Case Study

Dwa razy więcej telefonów i rezerwacji wizyt!

"Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Agencją KS. Już na samym początku spotkaliśmy się z profesjonalną obsługą. [...] Efekty pracy są nie do podważenia. Agencję KS darzymy ogromnym zaufaniem i mamy świadomość, że nasza firma jest pod stałą opieką profesjonalistów."

Kanon Piękna
Mariusz Kaczmarczyk Kanon Piękna - Salon Kosmetyczny Nowy Sącz
Zobacz Case Study

Dwukrotny wzrost działań klientów na wizytówce i poprawa widoczności

"Dzięki podjętym działaniom nasz serwis telefonów generuje większy ruch i jest zdecydowanie wyżej w lokalnym rankingu Google! Nie da się zaprzeczyć, że efekty są zdumiewające. Możemy zapewnić, że Agencja KS to naprawdę świetny partner biznesowy, którego darzymy wielkim zaufaniem."

PhoneFix
Albert Malik PhoneFix - Serwis Telefonów
Zobacz Case Study

Zwiększenie widoczności o 35% rok do roku

"Każdego roku Zespół prowadzony przez Pana Marka Rogowskiego wykonuje nieocenioną pracę. Dba o wprowadzenie nowych rozwiązań. Wszystkie zmiany odbywają się po wcześniejszych konsultacjach i ustaleniach tak, by wszelkie rozwiązania podtrzymywały początkowe założenia naszej działalności. Dla tego Zespołu nie ma rzeczy niemożliwych."

Psychologgia Plus
Katarzyna Sawinda-Dziadecka Ośrodek Psychoterapii Psychologgia
Zobacz referencję

Wzrost ruchu organicznego o ponad 500%

"Osobiście doceniam wkład, kompetencje i pomysły naszego opiekuna Pana Dariusza Kmiecika, który jest dla nas zawsze dostępny, otwarty na nasze pomysły oraz szybko zrozumiał styl i specyfikę naszej palarni kawy. Pan Dariusz jest też autorem wielu pomysłów niepowiązanych bezpośrednio z pozycjonowaniem, a które przełożyły się na większą sprzedaż."

Roastains
Przemysław Tarnawski Właściciel Roastains
Zobacz referencję

Wzrost liczby klientów z wyników organicznych i płatnych

"Rekomenduję Agencję Interaktywną KS jako firmę, która posiada doświadczenie i umiejętności w kwestii marketingu internetowego, a także w kwestii zaangażowania i profesjonalnego podejścia do powierzonych im celów."

LOGOMIX
Przemysław Cierlik LOGOMIX
Zobacz referencję

11-krotne zwiększenie działań użytkowników na wizytówce Google

"Pani Joanna, podejmuje ogrom prac, aby profil przysparzał mi coraz to więcej Klientów. Mam poczucie, że przez cały czas ktoś czuwa nad profilem i go optymalizuje. Dodatkowo mogę liczyć na wsparcie w prowadzeniu innych kanałów m.in. strony internetowej."

Eva’s Beauty Room
Ewa Doszczak
Zobacz Case Study

Wzrost widoczności strony i generowanego przez nią ruchu

"Nasza strona widoczna jest na czołowych pozycjach w wyszukiwarce Google na słowa kluczowe, które na początku współpracy zostały przez nas uznane za priorytetowe. Zauważyliśmy znacznywzrost zainteresowania naszymi usługami, w efekcie czego firma OKNO-BEST zaczęła dynamicznie się rozwijać."

Okno-Best
Marcin Trzebińczyk Okno-Best
Zobacz referencję

Wzrost widoczności strony internetowej oraz wizytówki Google

"Dzięki pozycjonowaniu strony internetowej firma widoczna jest na topowych pozycjach na frazy, które są dla nas istotne. Udało się to dzięki odpowiedniej strategii, która opracowana została na początku współpracy i jest ciągle realizowana. Odpowiednie pozycjonowanie jest niezbędne dla funkcjonowania każdej nowoczesnej firmy."

Trans-Bus
Bogdan Rusinko Trans-Bus
Zobacz referencję

Zwiększenie widoczności i ruchu organicznego strony

"Od poczatku współpracy z opiekunem naszej strony, którym jest Pan Marek Rogowski, możemy liczyćna fachową pomoc i doradztwo w zakresie marketingu internetowego. Indywidualnie przygotowany plan działania dla naszej strony jest konsekwentnie realizowany, czego efektem są wysokie pozycje na najważniejsze dla nas zapytania. Szybki i sprawny kontakt oraz sprawna realizacja dziłań wyróżnia agencję na tle konkurencji."

Hortino Zakład Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego
Damian Szklany Regionalny Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu
Zobacz referencję

Wzrost świadomości marki i obniżenie kosztów konwersji

"Od 2021 roku współpracujemy z Agencją KS w zakresie obsługi Social Mediów oraz prowadzenia kampanii Facebook Ads. Zanotowaliśmy zwiększoną aktywność na obu kanałach oraz sprzedaży pokrowców na telefony i akcesoriów."

Upleder
Artur Bojko
Zobacz referencję

Zwiększenie liczby zapytań ze strony o ponad 200%

"Niesamowicie kreatywny zespół, ludzie którzy cechują się ogromną wiedzą, cierpliwością i życzliwością. Wszystkie zaplanowane działania SEO oraz prowadzone przez KS Sp. z o.o. kampanie marketingowe wspierane Google ADS sukcesywnie i konsekwentnie osiągają założone cele."

P.P.H.U. Duet
Piotr Bęben P.P.H.U Duet
Zobacz referencję

Ponad 4 krotny wzrost ruchu organicznego

"Podczs trwającej już rok współpracy, Specjaliści z KS Sp. z o.o. diametralnie zwiększyli nasze zasięgu w sieci, pozycjonując naszą witrynę, poprawiając i rozbudowując naszą stronę internetową. Podczas trwania współpracy zapewniają wsparcie znakomitych Specjalistów od SEO i Copywriterów."

MSKamp
Mariusz Dudek P.H.U. Elektrotechnika
Zobacz referencję

Zwiększenie ruchu o 467% i wzrost realizacji celów o 335%

"Rozpoczęłam współpracę z Agencją KS w styczniu 2021 roku i to co się wydarzyło przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Przede wszystkim osiągnęłam swoje cele, m.in. pozyskanie nowych klientów oraz umocnienie pozycji lidera na rynku ślubnym w Polsce. Decyzja o współpracy była najlepszą inwestycją w moją firmę i jestem pewna, że moje zawodowe sukcesy są bezpośrednio powiązane z działaniami Agencji KS"

Grzymała Weddings & Events
Justyna Grzymała Grzymała Weddings & Events
Zobacz referencję

Wzrost widoczności strony o ponad 400%

"Poprzez pozycjonowanie stron zwiększył się portfel klientów o 60 proc., dzięki temu w mojej firmie nastąpił znaczący rozwój mojej działalności. Współpraca jest bezkonfliktowa. Szybka odpowiedź na każde zadane pytanie."

Salon Groomerski Łapy4
Jolanta Radecka Salon psiej piękności Łapy4
Zobacz referencję

Zwiększenie współczynnika konwersji celu oraz wzrost ruchu na stronie

""Od rozpoczęcia współpracy odnotowaliśmy spory wzrost ilości zapytań, przez co zwiększyliśmy sprzedaż naszych usług. Kontakt z Agencja KS uważamy za bardzo dobry. Do naszej dyspozycji jest zarówno dedykowany opiekun Google Ads - Karolina Pietruś jak i specjalista SEO - Alina Budziak.""

Bakar
Sylwia Tańcula Bakar
Zobacz referencję

Znacząca poprawa widoczności wizytówki Google

"Od samego początku współpraca układa się bardzo dobrze. Już po pierwszych działaniach na wizytówce, zaobserwowaliśmy spore efekty. Aktualnie wizytówka znajduje się na czołowych pozycjach po wpisaniu najważniejszych fraz kluczowych."

Fix AGD
Paweł Romanek Fix AGD
Zobacz referencję

Wypozycjonowanie wizytówki w Top1

"Przez cały okres współpracy czujemy, że Pani Joanna rzetelnie podchodzi do tematu pozycjonowania naszej wizytówki i kieruje się jej dobrem. Nasz profil jest pod stałą opieką i wiemy, że powierzyliśmy go w dobre ręce. Możemy polecić Agencję KS wszystkim firmom, które chcą poprawić jakość swojej wizytówki GBP i pozyskać nowych klientów."

KOSMEDICA
Karol Jankowicz Kosmedica
Zobacz Case Study

Zwiększenie przychodu z kampanii Google Ads i wzrost ruchu na stronie

"Rekomendujemy działania Agencji KS. Jesteśmy zadowoleni z kontaktu z opiekunami: Karoliną Pietruś - Google Ads i Markiem Rogowskim - pozycjonowanie stron. Dzięki ich działaniom jesteśmy widoczni w wyszukiwarce Google, dzięki czemu od lat utrzymujemy wysoki poziom sprzedaży naszych produktów."

Radpak
Grzegorz Świętek Kierownik Działu Handlowego
Zobacz referencję

Zwiększenie ruchu organicznego o ponad 130%

"Nasze doświadczenie z firmą KS powoduje, że z czystym sumieniem możemy polecić usługę Agencji KS każdej firmie z branży e-commerce, chcącej wzmocnić swoją widoczność w Internecie"

Zdro-Vita
Marcin Kozera Zdro-Vita
Zobacz referencję

Zwiększenie ilości fraz w TOP10 o ponad 300%

"Zawsze możemy liczyć na profesjonalne doradztwo Pana Michała Kuchty, który dba o stabilny rozwój, sumiennie realizuje założone cele i stale nadzoruje działania naszych stron internetowych. Zespół Agencji KS wykazuje się kreatywnością, profesjonalizmem i elastycznością. Bardzo pozytywnie oceniamy kontakt z opiekunem jak i szybkość wdrażania zmian na stronach przez zespół programistów."

Studio CB
Jakub Cieślak Studio CB
Zobacz referencję

Zwiększenie widoczności na frazach lokalnych i ogólnopolskich

"Firma Rol-Tex współpracuje z Agencją KS w zakresie pozycjonowania strony rol-tex.pl od niemal 3 lat. Przez ten czas zanotowaliśmy wzrost sprzedaży. Wysokie miejsce w mapach Google, a także przebicie się kilku kluczowych fraz do pierwszej strony wyszukiwań."

Rol-Tex
Rafał Urbański Rol-Tex
Zobacz referencję

Trzykrotne zwiększenie ruchu na stronie

"Firma KS w podejmowanych pracach wykazuje duży profesjonalizm i rzetelność. Systematycznie otrzymujemy raporty przedstawiające wyniki na dany miesiąc. Podejmowane działania są fachowe i omawiane na bieżąco."

biggie.pl
Dawid Frączkowski biggie.pl
Zobacz referencję

Zwiększenie miesięcznego ruchu na stronie o ponad 300% i liczby obserwujących o 80%

"Współpraca przebiega rewelacyjnie, zarówno strona jak i firmowy fanpage zyskały na widoczności o kilkaset %, zyskaliśmy bardzo dużo nowych klientów. Strona WWW zawsze zajmuje jedno z pierwszych miejsc w wyszukiwarce."

MB Partner
Marcin Bohdanowicz
Zobacz referencję

Znaczne zwiększenie widoczności wizytówki

"Niezmiernie cieszy nas fakt, że agencja wykorzystuje najnowsze sposoby pozycjonowania i optymalizacji wizytówki, a wszystkie treści dodawane do profilu są najwyższej jakości. Co więcej, wszelkie zmiany zawsze są z nami konsultowane."

Limuzynki.pl
Łukasz Kupczyk
Zobacz referencję

Zwiększenie widoczności wizytówki na rozległym obszarze

"Wszelkie grafiki dodawane do profilu prezentują się estetycznie, a treśći są spójne i poprawne merytorycznie. Wizytówka znajduje się w TOP 1 na najważniejsze dla nas frazy, co przeradza się w obszerną ilość nowych klientów."

Taxi Sokołów Podlaski Całodobowe
Antoni Goworek
Zobacz referencję

Zwiększenie widoczności czterech wizytówek i ilości rezerwacji apartamentów

"Wizytówki są prowadzone bardzo profesjonalnie i znajdują się wysoko w wynikach wyszukiwania. Pani Joanna, opiekun wizytówek nieustannie dba o wysoką jakość dodawanych treści i poprawne działanie naszych profili w Google Moja Firma."

Super-Apartamenty.pl
Magdalena Pałasz
Zobacz referencję

Poprawa widoczności wizytówki i zwiększenie liczby konwersji

"Już po pierwszych działaniach zaobserwowaliśmy spore efekty, a teraz znajdujemy się w topowych pozycjach na wiele fraz kluczowych. Pan Wojciech nieustannie czuwa nad naszą wizytówką, dbając o jej stan."

PCSafe
Maciej Bruzi-Tomczak
Zobacz referencję

Zwiększenie ruchu na sklepie o 44,5%

"Agencja KS skutecznie wprowadziła naszą domenę do TOP3 lub pierwszą stronę wyników wyszukiwarki Google w odpowiedzi na większość interesujących nas słów kluczowych... Kontakt z opiekunem działa bez zarzutu - dziękujemy za cierpliwość i szybkie merytoryczne odpowiedzi na na sze przeróżne pytania."

Dobre Ziele
Paweł Piwowar
Zobacz referencję

Zwiększenie sprzedaży o 1200%

"... Zespół prowadzony przez Pana Marka Rogowskiego wykonał fantastyczną pracę. Wykonane osiągnięcia aż przekraczały Nasze najśmielsze oczekiwania, pod względem SEO już w 12-miesięcznym okresie KS zanotowaliśmy 1200% wzrost sprzedaży, który pozwolił na dalszy rozwój działalności."

Lucas LED
Łukasz Buntkowski
Zobacz referencję

Od 0 do kilku tysięcy wejść miesięcznie

"Działania podejmowane przez agencę przynoszą oczekiwane efekty. Stały kontakt z obsługującym nas specjalistą SEO odbywa się w miłej i profesjonalnej atmosferze. Agencja reaguje na wszystkie nasze dodatkowe zapytania i prośby, a także wychodzi sama z propozycjami skutecznych rozwiązań."

Language Link
Dorota Plutecka
Zobacz referencję

Zwiększenie ruchu i widoczności sklepu w wynikach organicznych

"Bardzo cenimy sobie współpracę z Agencją, która z zaangażowaniem zajmuje się pozycjonowaniem naszej strony i wizytówki Google oraz prowadzi kampanie google Ads oraz w Social Media, wspierając nas w realizacji celów strategicznych naszej organizacji. Do dyspozycji mamy zarówno dedykowanego specjalistę SEO, jak również sztab programistów czy copywriterów."

Delikatesy z Natury
Marek Winiarski
Zobacz referencję

Wzrost liczby klientów sklepu internetowego

"Współpraca z Agencją, a dokładniej z Panem Markiem Rogowskim układa się nam bardzo dobrze. Brak problemów z kontaktem czy to telefonicznym czy mailowym - zawsze wszystko na czas. Dzięki wyższej pozycji naszych produktów w wyszukiwarce Google zaobserwowaliśmy wzrost zainteresowania naszą ofertą."

Malinowy Nos
Piotr Zawiła
Zobacz referencję

Wzrost liczby sesji do kilku tysięcy w miesiącu!

"Największym plusem współpracy był fakt, że nie musieliśmy się martwić o żaden jej aspekt. Wszelkie zlecane zadania były terminowo wykonywane a propozycje od agencji wychodziły bez wcześniejszych próśb. Z obu stron wypracowaliśmy idealny system wpsółpracy, a także reakcji na pojawiające się trendy."

itCraft
Paulina Chmielewska Marketing Manager
Zobacz referencję

Setki nowych fraz na pierwszych pozycjach w Google

"Współpraca z agencją KS od samego początku przebiegała pomyślnie. Dedykowany specjalista SEO z sukcesem dba o widoczność naszej strony i wizytówki Google w Internecie. Zawsze możemy luczyć na profesjonalne doradztwo, a także fachową pomoc programistyczną przy wdrażaniu zmian na stronie."

Cylindersi
Mateusz Kacwin
Zobacz referencję

Wzrost ruchu oraz liczby słów kluczowych w TOP10

"Bardzo doceniamy indywidualne podejście i jakość wykonywanych usług, co zaowocowało podwojeniem ilości odwiedzin na sklepie internetowym."

Bookland
Piotr Szafranek Wiceprezes
Zobacz referencję

Osiągnięcie pierwszych pozycji dla nowej lokalizacji na Warszawę

"... rekomendujemy Agencję Interaktywną KS jako firmę, która posiada doświadczenie w kwestii pozycjonowania oraz profesjonalnie i z zaangażowaniem podchodzi do powierzonych im celów."

Lukstone
Łukasz Prucnel
Zobacz referencję

Trzykrotne zwiększenie ruchu na stronie

"W branży wentylacyjnej z pozycjonowaniem mamy pod górkę ale po dłuższej współpracy z Agencją KS udało nam się ustabilizować pozycję w czołówce wyszukiwań na wybrane słowa kluczowe."

Brevis
Jagoda Ćwikilewicz Specjalista ds. Marketingu
Zobacz referencję

Dwukrotne zwiększenie widoczności

"Wszystkie zadania zostały wykonane ku naszemu pełnemu zadowoleniu. podejście zespołu Agencji Interaktywnej KS. Sp. z o.o. ułatwiło nam cały obszar działalności marketingowej i przyniosło wielu nowych klientów. To zdecydowanie jedne z najlepiej zainwestowanych pieniędzy."

A&D INWEST
Dariusz Skoracki
Zobacz referencję

Zwiększenie miesięcznej widoczności strony z 5,000 do 45,000

"Mogę szczerze polecić zawierzenie kwestii pozycjonowania panu Danielowi Jędrysikowi ze względu nie tylko na jego wiedzę merytoryczną i rzetelność, ale przede wszystkim na proaktywne myślenie o potrzebach jego klientów. Na rynku SEO trudno o lepszego specjalistę."

Sunscrapers
Kamil Sabatowski Chief Operating Officer
Zobacz referencję

Blisko 50 telefonów miesięcznie z wizytówki Google

"Usługi wykonywane dla nas przez Agencję KS realizowane są na najwyższym poziomie. Każdorazowo Agencja KS dopasowuje się do naszych potrzeb, doradzając nam tak, by rezultaty uch działań były dla nas najbardziej korzystne."

Adam Popławski - Kancelaria Adwokacka
Adam Popławski
Zobacz referencję

Z 500 do 2,000 użytkowników miesięcznie na stronie

"Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z agencją, która skutecznie i z efektami zajmuje się pozycjonowaniem naszej strony i wizytówki Google. Do dyspozycji mamy przypisanego specjalistę SEO, który opiekuje się naszą strona od początku współpracy."

Wypożyczalnia strojów Kraków
Rafał Depta
Zobacz referencję

Zwiększona widoczność firmy o 500% w przeciągu miesiąca.

"Nigdy nie mieliśmy problemu z kontaktem czy to telefonicznym czy mailowym - zawsze wszystko na czas. Oczywiście pozycje również znacznie się poprawiły, co spowodowało wzrost zainteresowania naszymi usługami."

Port Pienin
Grzegorz Polaczyk
Zobacz referencję

Zwiększenie widoczności witryny i liczby klientów

"Jesteśmu zadowoleni z optymalizacji wprowadzonych na naszą stronę. Z KS współpracujemy już wiele lat i zauważyliśmy jak szybko potrafią reagować na zmiany i dostosować pod to pozycjonowanie. Dodatkowym plusem są czytelne raporty, które potrafi zrozumieć nawet osoba niezwiązana z branżą."

Centrum Zdrowia Ogrodowa
Dorota Inglot
Zobacz referencję

Nie spoczywamy na laurach 🙌

„Jedynym sposobem na prawdziwą satysfakcję z pracy, jest robienie tego, w czego wielkość się wierzy. A jedynym sposobem na robienie rzeczy wielkich, jest miłość do tego, co się robi”.

Steve Jobs

Każdy sukces, opinia, referencja - motywuje nas jeszcze bardziej do pracy i utrwala w przekonaniu, że możemy osiągać, a nawet przekraczać granice możliwości dla Ciebie i Twojego biznesu.

Pamiętaj, że przyszłość i sukces Twojej firmy będą zależały również od osób, którym powierzysz obsługę działań marketingowych.

⭐ Agencja KS Twoi ludzie od marketingu

(4.5/5), głosów: 31
Ocena strony:
Go Top