Dwa razy więcej telefonów i rezerwacji wizyt!

Dzięki podjętym działaniom pozycja wizytówki zdecydowanie się poprawiła — profil zajmuje 1 miejsce w lokalnych wynikach wyszukiwania. Co więcej, ilość wyświetleń wizytówki oraz konwersji wykonywanych przez użytkowników wzrasta z miesiąca na miesiąc, co przekłada się na wysoką skuteczność wizytówki.

Zamawiam darmową wycenę
Efekty współpracy z Kanon Piękna

Krótko o kliencie

Salon Kosmetyczny Kanon Piękna to miejsce, w którym doświadczeni kosmetolodzy wykonują profesjonalne zabiegi twarzy i ciała. W tym miejscu można również skorzystać z usług tj. manicure, pedicure i makijaż okolicznościowy. Salon jest ulokowany w Nowym Sączu i to właśnie tu co dzień specjalistki przyjmują dziesiątki Klientów.

Efekty współpracy z Agencją KS ⭐️

+9

pozycji
w górę

prawie2,5 x

więcej przejść
na stronę

2 x

więcej
telefonów

Sytuacja wyjściowa

Klient zgłosił się do nas w październiku 2021 roku. Wizytówka znajdowała się na średnio 10 pozycji. Naszym celem była poprawa widoczności i co ważne - konwersji wykonywanych przez użytkowników.

Wizytówka nie była w pełni uzupełniona. Brakowało na niej kilka podstawowych (cennych dla klientów) informacji, regularnych wpisów, zdjęć oraz uzupełnionej sekcji usług. Również witryna business.site nie była zoptymalizowana, dlatego należało podjąć działania, żeby to poprawić!

Siatka z pozycjami Kanonu Piękna przed optymalizacją

Cele i oczekiwania

  • Zwiększenie telefonów wykonywanych przez użytkowników
  • Zwiększenie rezerwacji wykonywanych przez użytkowników
  • Poprawa pozycji wizytówki
  • Zwiększenie rozpoznawalności na rynku lokalnym

Problemy i wyzwania

Problemy, jakie napotkaliśmy to duża konkurencja i mało wzmianek w katalogach NAP. Co więcej, profil wizytówki był słabo zoptymalizowany - brakowało na nim regularnych wpisów, zdjęć, usług oraz podstawowych informacji o salonie.

Wspinaczka na szczyt

Zrealizowane działania

Podczas współpracy wykonywaliśmy szereg działań dostosowanych do rodzaju działalności oraz konkurencji. Wszystkie teksy pisaliśmy w oparciu o najważniejsze frazy kluczowe, a grafiki dopasowywaliśmy do stylu salonu. Co więcej, informacje o firmie zostały umieszczone na bardzo dobrej jakości stronach (katalogach NAP).

  • Optymalizacja informacji na profilu i dostosowanie ich do rodzaju działalności
  • Regularne publikowanie wpisów
  • Uzupełnienie sekcji usług
  • Optymalizacja witryny business.site
  • Dodanie wzmianek o firmie w katalogach NAP

Efekty współpracy

Wizytówka po kilku miesiącach współpracy zaczęła wykazywać widoczne efekty. Na najważniejsze frazy osiągnęła 1 pozycję w lokalnym rankingu.

Jeszcze w październiku 2021 zajmowała średnio 10 miejsce w wynikach wyszukiwania. Co warto dodać, ilość telefonów i rezerwacji systematycznie wzrasta. W okresie październik-grudzień kwartalna liczba konwersji wynosiła 1,14 tys., natomiast w okresie luty-kwiecień już 1,65 tys.

Siatka z pozycjami Kanonu Piękna po optymalizacji
Wyświetlenia wizytówki po optymalizacji
Działania klientów na wizytówce po optymalizacji

A co na to klient?

,,Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Agencją KS. Już na samym początku spotkaliśmy się z profesjonalną obsługą. Pani Edyta dokonała szczegółowej analizy naszej firmy i zaproponowała bardzo skuteczne rozwiązania, które przyniosły fantastyczne efekty! Co więcej, to osoba, która starannie rozpoznaje potrzeby Klienta i zawsze służy nieocenioną pomocą. Po konsultacji zostali nam przydzieleni opiekunowie — Pani Weronika, która starannie pozycjonuje naszą wizytówkę i Pani Karolina, która rzetelnie zarządza Kampanią Google Ads. Widać, że zarówno Pani Weronika, jak również Pani Karolina znają się na rzeczy! Są otwarte, kreatywne i zawsze proponują najlepsze rozwiązania. Dzięki ich działaniom nasza firma stała się dużo bardziej widoczna i generuje większy ruch. Efekty pracy są nie do podważenia. Agencję KS darzymy ogromnym zaufaniem i mamy świadomość, że nasza firma jest pod stałą opieką profesjonalistów.

Serdecznie polecamy Agencję KS jako najlepszego partnera biznesowego!’’

Mariusz KaczmarczykKanon Piękna - Salon Kosmetyczny Nowy Sącz
List referencyjny od klienta

Zadbamy w pełni o reklamę Twojej firmy w internecie

Zamów bezpłatną wycenę!

(czytaj więcej) Na podstawie tej zgody będziemy mogli skontaktować się z Tobą za pośrednictwem np. telefonu czy poczty elektronicznej w celu obsługi przez nas twojego zapytania. Administratorem Twoich danych osobowych jest KS Sp. z o.o. Gorzyce 141, 38-230 Nowy Żmigród, NIP: 6852338589. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityka Prywatności). (zwiń)

Sprawdź inne referencje

Dwa razy więcej telefonów i rezerwacji wizyt!

"Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Agencją KS. Już na samym początku spotkaliśmy się z profesjonalną obsługą. [...] Efekty pracy są nie do podważenia. Agencję KS darzymy ogromnym zaufaniem i mamy świadomość, że nasza firma jest pod stałą opieką profesjonalistów."

Kanon Piękna
Mariusz Kaczmarczyk Kanon Piękna - Salon Kosmetyczny Nowy Sącz
Zobacz Case Study

Dwukrotny wzrost działań klientów na wizytówce i poprawa widoczności

"Dzięki podjętym działaniom nasz serwis telefonów generuje większy ruch i jest zdecydowanie wyżej w lokalnym rankingu Google! Nie da się zaprzeczyć, że efekty są zdumiewające. Możemy zapewnić, że Agencja KS to naprawdę świetny partner biznesowy, którego darzymy wielkim zaufaniem."

PhoneFix
Albert Malik PhoneFix - Serwis Telefonów
Zobacz Case Study
(4.6/5), głosów: 16
Ocena strony:
Go Top