Zwiększenie przychodu o 38%

W trakcie współpracy z King of Cotton zwiększyliśmy ruch na stronie o 1450%. Dzięki temu liczba transakcji wzrosła aż o 139%, a przychód o 38%. Dodatkowe działania zasięgowe wzmocniły rozpoznawalność marki na polskim rynku.

Zamawiam darmową wycenę
Referencje - King of Cotton- Kobieta w szlafroku

Krótko o kliencie

Firma King of Cotton rozpoczęła swoją działalność w Wielkiej Brytanii w 1995 roku. Od początku jej głównym założeniem było stworzenie najlepszej oferty dla brytyjskich hoteli. W 2003 roku, aby móc sprawniej dostarczać produkty bezpośrednio do klientów prywatnych, powstała strona i sklep internetowy.

Efekty współpracy z Agencją KS ⭐️

+38%

wzrost
przychodu

+139%

więcej
transakcji

+1450%

większy ruch
na stronie

Sytuacja wyjściowa

Google Ads

Płatne kampanie Google Ads zostały rozpoczęte w czerwcu 2022 r. Klientowi zależało na zwiększeniu sprzedaży w sklepie internetowym, jak i poszerzenie świadomości marki na Polskim rynku.

Pozycjonowanie

W czerwcu 2022, kiedy rozpoczęliśmy działania SEO, średni ruch wynosił około 20 wejść dziennie, co było wynikiem dalekim od oczekiwań Partnera. Ta skromna liczba odwiedzin jasno sygnalizowała potrzebę wprowadznie pozycjonowania, jako jednego z kanałów pozyskiwania nowych klientów.

Wykresy sprzed współpracy

Cele i oczekiwania

 • Wzrost ruchu na stronie
 • Zwiększenie świadomości marki na polskim rynku
 • Dotarcie z ofertą do klienta indywidualnego i biznesowego
 • Zwiększenie sprzedaży w sklepie internetowym

Problemy i wyzwania

Google Ads

Głównym problemem było zwiększenie transakcji bez prawidłowego feed'a produktowego. Nasz zespół stworzył feed, który w dalszym ciągu umożliwił prawidłowej funkcjonowanie kampanii.

Pozycjonowanie

Dużym wyzwaniem przy pozycjonowaniu okazał się CMS oraz ograniczenia dostępowe, które uniemożliwiają wdrożenie wiele elementów technicznych istotnych dla SEO.

Wspinaczka na szczyt

Zrealizowane działania

Google Ads

Do promocji oferty klienta wybraliśmy następujące kanały: sieć wyszukiwań, sieć reklamowa, sieć zakupowa. Odpowiedni dobro słów kluczowych pozwolił nam szybko zająć wysokie pozycje.

Kampanie w sieci reklamowej miały na celu zwiększyć rozpoznawalności marki, informować użytkowników o ciekawych promocjach i nowościach.

By rozpocząć działania w sieci zakupowej, potrzebowaliśmy feed'a produktowego. Dzięki zaangażowaniu działu analitycznego udało się samodzielnie stworzyć potrzebny plik i z sukcesem wyświetlać się w sieci zakupowej.

 • Stała optymalizacja kampanii Google Ads
 • Wybrane kanały:
  • sieć wyszukiwań
  • sieć reklamowa
  • sieć zakupowa
 • Stworzenie feed'u produktowego bez specjalnej wtyczki do CMSa

Pozycjonowanie

W czerwcu 2022 roku rozpoczęliśmy pozycjonowanie strony. W pierwszej kolejności przygotowaliśmy audyt, który wykazał szereg elementów i błędów do poprawy. Na podstawie audytu określiliśmy również strategię działania w ujęcie krótko i długoterminowym.

Podczas wdrażania zmian wskazanych w audycie, okazało się, że CMS ma duże ograniczenia i tylko niewielki ułamek poprawek technicznych będzie można z powodzeniem zastosować. W związku z tym skupiliśmy się na rozbudowie struktury serwisu i utworzeniu nowych kategorii, które umożliwiają pozycjonowanie wiele nowych słów kluczowych. Dodatkowo przygotowaliśmy plan content marketingowy i zaczęliśmy prowadzić bloga.

Działania on-site tj. optymalizacja semantyczne kategorii, przygotowanie meta tagów, linkowanie wewnętrzne i publikacja blogpostów w połączeniu z kampanią link buildingową, sprawiły że ruch organiczny w ciągu pół roku wzrósł pięciokrotnie, a w ciągu półtora roku piętnastokrotnie. Ruch cały czas sukcesywnie rośnie, co przekłada się przede wszystkim za wzrost sprzedaży, a także na zwiększenie świadomości marki.

 • Audyt SEO
 • Rozbudowa struktury kategorii
 • Optymalizacja semantyczna kategorii i produktów
 • Przygotowanie meta tagów
 • Przygotowanie planu content marketingowego
 • Regularne publikacja blogpostów
 • Opracowanie planu link buildingowego
 • Stała kampania link buildingowa

Efekty współpracy

Google Ads

W pół roku na zadowalającym poziomie zwiększyliśmy liczbę kliknięć, wyświetleń i konwersji.

Pozycjonowanie:

Po roku współpracy osiągnęliśmy ponad 1450% wzrost ruchu pochodzącego z wyników organicznych Google.


A co na to klient?

Na współprace z Agencją KS Sp. z.o.o. zdecydowaliśmy się w czerwcu 2022 r. Od początku jej trwania odnotowujemy wzrost transakcji zarówno w sklepie e-commerce, jak i poza nim.

Dariusz DanekKing of Cotton
Referencje od klienta

Zadbamy w pełni o reklamę Twojej firmy w internecie

Zamów bezpłatną wycenę!

(czytaj więcej) Na podstawie tej zgody będziemy mogli skontaktować się z Tobą za pośrednictwem np. telefonu czy poczty elektronicznej w celu obsługi przez nas twojego zapytania. Administratorem Twoich danych osobowych jest KS Sp. z o.o. Gorzyce 141, 38-230 Nowy Żmigród, NIP: 6852338589. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityka Prywatności). (zwiń)

Sprawdź inne referencje

11-krotne zwiększenie działań użytkowników na wizytówce Google

"Pani Joanna, podejmuje ogrom prac, aby profil przysparzał mi coraz to więcej Klientów. Mam poczucie, że przez cały czas ktoś czuwa nad profilem i go optymalizuje. Dodatkowo mogę liczyć na wsparcie w prowadzeniu innych kanałów m.in. strony internetowej."

Eva’s Beauty Room
Ewa Doszczak
Zobacz Case Study

Dwa razy więcej telefonów i rezerwacji wizyt!

"Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Agencją KS. Już na samym początku spotkaliśmy się z profesjonalną obsługą. [...] Efekty pracy są nie do podważenia. Agencję KS darzymy ogromnym zaufaniem i mamy świadomość, że nasza firma jest pod stałą opieką profesjonalistów."

Kanon Piękna
Mariusz Kaczmarczyk Kanon Piękna - Salon Kosmetyczny Nowy Sącz
Zobacz Case Study
(4.7/5), głosów: 19
Ocena strony:
Go Top