Zwiększenie przychodu o 38%

W trakcie współpracy z King of Cotton zwiększyliśmy ruch na stronie o 85%. Dzięki temu liczba transakcji wzrosła aż o 139%, a przychód o 38%. Dodatkowe działania zasięgowe wzmocniły rozpoznawalność marki na polskim rynku.

Zamawiam darmową wycenę
Referencje - King of Cotton- Kobieta w szlafroku

Krótko o kliencie

Firma King of Cotton rozpoczęła swoją działalność w Wielkiej Brytanii w 1995 roku. Od początku jej głównym założeniem było stworzenie najlepszej oferty dla brytyjskich hoteli. W 2003 roku, aby móc sprawniej dostarczać produkty bezpośrednio do klientów prywatnych, powstała strona i sklep internetowy.

Efekty współpracy z Agencją KS ⭐️

+38%

wzrost
przychodu

+139%

więcej
transakcji

+85%

zwiększony ruch
na stronie

Sytuacja wyjściowa

Google Ads:

Płatne kampanie Google Ads zostały rozpoczęte w czerwcu 2022 r. Klientowi zależało na zwiększeniu sprzedaży w sklepie internetowym, jak i poszerzenie świadomości marki na Polskim rynku.

Wykresy sprzed współpracy

Cele i oczekiwania

 • Wzrost ruchu na stronie
 • Zwiększenie świadomości marki na polskim rynku
 • Dotarcie z ofertą do klienta indywidualnego i biznesowego
 • Zwiększenie sprzedaży w sklepie internetowym

Problemy i wyzwania

Google Ads

Głównym problemem było zwiększenie transakcji bez prawidłowego feed'a produktowego. Nasz zespół stworzył feed, który w dalszym ciągu umożliwił prawidłowej funkcjonowanie kampanii.

Wspinaczka na szczyt

Zrealizowane działania

Google Ads

Do promocji oferty klienta wybraliśmy następujące kanały: sieć wyszukiwań, sieć reklamowa, sieć zakupowa. Odpowiedni dobro słów kluczowych pozwolił nam szybko zająć wysokie pozycje.

Kampanie w sieci reklamowej miały na celu zwiększyć rozpoznawalności marki, informować użytkowników o ciekawych promocjach i nowościach.

By rozpocząć działania w sieci zakupowej, potrzebowaliśmy feed'a produktowego. Dzięki zaangażowaniu działu analitycznego udało się samodzielnie stworzyć potrzebny plik i z sukcesem wyświetlać się w sieci zakupowej.

 • Stała optymalizacja kampanii Google Ads
 • Wybrane kanały:
  • sieć wyszukiwań
  • sieć reklamowa
  • sieć zakupowa
 • Stworzenie feed'u produktowego bez specjalnej wtyczki do CMSa

Efekty współpracy

Google Ads:

W pół roku na zadowalającym poziomie zwiększyliśmy liczbę kliknięć, wyświetleń i konwersji.

Pozycjonowanie:

Po roku współpracy osiągnęliśmy ponad 370% wzrost ruchu pochodzącego z wyników organicznych Google.


A co na to klient?

Na współprace z Agencją KS Sp. z.o.o. zdecydowaliśmy się w czerwcu 2022 r. Od początku jej trwania odnotowujemy wzrost transakcji zarówno w sklepie e-commerce, jak i poza nim.

Dariusz DanekKing of Cotton
Referencje od klienta

Zadbamy w pełni o reklamę Twojej firmy w internecie

Zamów bezpłatną wycenę!

(czytaj więcej) Na podstawie tej zgody będziemy mogli skontaktować się z Tobą za pośrednictwem np. telefonu czy poczty elektronicznej w celu obsługi przez nas twojego zapytania. Administratorem Twoich danych osobowych jest KS Sp. z o.o. Gorzyce 141, 38-230 Nowy Żmigród, NIP: 6852338589. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityka Prywatności). (zwiń)

Sprawdź inne referencje

11-krotne zwiększenie działań użytkowników na wizytówce Google

"Pani Joanna, podejmuje ogrom prac, aby profil przysparzał mi coraz to więcej Klientów. Mam poczucie, że przez cały czas ktoś czuwa nad profilem i go optymalizuje. Dodatkowo mogę liczyć na wsparcie w prowadzeniu innych kanałów m.in. strony internetowej."

Eva’s Beauty Room
Ewa Doszczak
Zobacz Case Study

Dwa razy więcej telefonów i rezerwacji wizyt!

"Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Agencją KS. Już na samym początku spotkaliśmy się z profesjonalną obsługą. [...] Efekty pracy są nie do podważenia. Agencję KS darzymy ogromnym zaufaniem i mamy świadomość, że nasza firma jest pod stałą opieką profesjonalistów."

Kanon Piękna
Mariusz Kaczmarczyk Kanon Piękna - Salon Kosmetyczny Nowy Sącz
Zobacz Case Study
(0/5), głosów: 0
Ocena strony:
Go Top