Dwukrotny wzrost działań klientów na wizytówce i poprawa widoczności

Systematyczne działania na wizytówce sprawiły, że jej widoczność zdecydowanie się poprawiła. Jeszcze w grudniu profil znajdował się na około 25 pozycji w wynikach wyszukiwania, aktualnie zajmuje 1 miejsce. Warto również dodać, że ilość działań wykonywanych przez klientów systematycznie wzrasta.

Zamawiam darmową wycenę
Efekty współpracy z PhoneFix

Krótko o kliencie

Serwis Telefonów PhoneFix tworzy zespół profesjonalistów, którzy na co dzień zajmują się naprawą różnego rodzaju usterek w telefonach komórkowych. Skupują również smartfony używane i oferują ciekawe akcesoria GSM. Mają dwie siedziby we Wrocławiu - jedną na ulicy Sikorskiego 5F, drugą na Alei Wiśniowej 36A/118.

Efekty współpracy z Agencją KS ⭐️

+24

pozycje
w górę

prawie2 x

więcej przejść
na stronę

2 x

więcej
telefonów

Sytuacja wyjściowa

Klient zgłosił się do nas w grudniu 2021 roku. Pozycje wizytówki były bardzo niskie, a konwersje średnie. Drugi oddział we Wrocławiu działał znacznie dłużej i cieszył się o wiele wyższymi pozycjami.

Wizytówka była niezoptymalizowana - brak konkretnych informacji, dużo ubytków w panelu informacyjnym. Co więcej, sekcja usług i produktów również nie była uzupełniona, a wpisy nie pojawiały się regularnie. Do poprawy była również witryna business.site, którą oczywiście się zajęliśmy!

Naszym celem była poprawa pozycji i konwersji. Udało się do tego stopnia, że młodszy oddział jest wyżej od starszego, a działania wykonywane przez użytkowników nieustannie wzrastają.


Cele i oczekiwania

  • Zwiększenie konwersji wykonywanych przez użytkowników
  • Poprawa pozycji wizytówki
  • Zwiększenie rozpoznawalności na rynku lokalnym
  • Zwiększenie wejść na stronę www

Problemy i wyzwania

Jednymi z największych problemów, jakie napotkaliśmy to bardzo duża konkurencja, brak jakichkolwiek wzmianek w katalogach NAP i słabo zoptymalizowany profil wizytówki (mało informacji w panelu, brak uzupełnionej sekcji produktów i usług, nieregularne wdrażanie wpisów).

Wspinaczka na szczyt

Zrealizowane działania

Podczas współpracy wykonywaliśmy szereg działań dostosowanych do rodzaju działalności oraz konkurencji. Stała analiza i dobór odpowiednich działań przyniosły spektakularne efekty.

  • Optymalizacja informacji na profilu i dostosowanie ich do rodzaju działalności
  • Regularne publikowanie wpisów
  • Uzupełnienie sekcji produktów
  • Uzupełnienie sekcji usług
  • Optymalizacja witryny business.site
  • Dodanie wzmianek o firmie w katalogach NAP

Efekty współpracy

Efekt? TOP 1! Wizytówka po kilku miesiącach współpracy osiągnęła pozycję 1 w lokalnych wynikach wyszukiwania, a konwersje i wyświetlenia wizytówki zdecydowanie wzrosły.

Jeszcze w grudniu profil znajdował się na około 25 pozycji w wynikach wyszukiwania, aktualnie zajmuje 1 miejsce. Warto również dodać, że ilość konwersji systematycznie wzrasta. W okresie listopad-styczeń kwartalna liczba konwersji wynosiła 789, natomiast w okresie kwiecień-czerwiec aż 1,09 tys.


A co na to klient?

“,,Jesteśmy niezwykle zadowoleni ze współpracy z Agencją KS. Od samego początku zostaliśmy profesjonalnie obsłużeni! Opiekunem naszej wizytówki została Pani Weronika Gronek, która rzetelnie zarządza profilem i co miesiąc dobiera odpowiednie działania, które przyczyniły się do zwiększenia widoczności i konwersji wykonywanych przez użytkowników. Pani Weronika jest otwarta na innowacyjne rozwiązania, które przynoszą widoczne rezultaty. Co więcej, mamy pewność, że opiekun stale czuwa nad naszym profilem i dba o to, by wszystkie dane były aktualne.

Dzięki podjętym działaniom nasz serwis telefonów generuje większy ruch i jest zdecydowanie wyżej w lokalnym rankingu Google! Nie da się zaprzeczyć, że efekty są zdumiewające. Możemy zapewnić, że Agencja KS to naprawdę świetny partner biznesowy, którego darzymy wielkim zaufaniem.

Serdecznie polecamy współpracę z Agencją KS!’’

Albert MalikPhoneFix - Serwis Telefonów
"Referencje

Zadbamy w pełni o reklamę Twojej firmy w internecie

Zamów bezpłatną wycenę!

(czytaj więcej) Na podstawie tej zgody będziemy mogli skontaktować się z Tobą za pośrednictwem np. telefonu czy poczty elektronicznej w celu obsługi przez nas twojego zapytania. Administratorem Twoich danych osobowych jest KS Sp. z o.o. Gorzyce 141, 38-230 Nowy Żmigród, NIP: 6852338589. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityka Prywatności). (zwiń)

Sprawdź inne referencje

11-krotne zwiększenie działań użytkowników na wizytówce Google

"Pani Joanna, podejmuje ogrom prac, aby profil przysparzał mi coraz to więcej Klientów. Mam poczucie, że przez cały czas ktoś czuwa nad profilem i go optymalizuje. Dodatkowo mogę liczyć na wsparcie w prowadzeniu innych kanałów m.in. strony internetowej."

Eva’s Beauty Room
Ewa Doszczak
Zobacz Case Study

Dwa razy więcej telefonów i rezerwacji wizyt!

"Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Agencją KS. Już na samym początku spotkaliśmy się z profesjonalną obsługą. [...] Efekty pracy są nie do podważenia. Agencję KS darzymy ogromnym zaufaniem i mamy świadomość, że nasza firma jest pod stałą opieką profesjonalistów."

Kanon Piękna
Mariusz Kaczmarczyk Kanon Piękna - Salon Kosmetyczny Nowy Sącz
Zobacz Case Study
(4.7/5), głosów: 21
Ocena strony:
Go Top