10-krotny wzrost zamówień tortów

Przemyślane i systematyczne działania na wizytówce przyczyniły się nie tylko do wzrostu pozycji profilu, ale również do wzrostu ilości zamówień od klientów. Jeszcze w kwietniu profil znajdował się na 56 miejscu, aktualnie zajmuje 4 pozycję po wpisaniu najważniejszej frazy kluczowej.

Zamawiam darmową wycenę

Krótko o kliencie

Taki Torcik to domowa pracownia cukiernicza w Gdańsku. Można w niej zamówić wyśmienite torty i drobne słodkości wykonywane wyłącznie z naturalnych składników. Wszystkie wypieki są tworzone z dbałością o każdy szczegół.

Efekty współpracy z Agencją KS ⭐️

+52

pozycji
w górę

prawie6x

więcej przejść
na stronę

10x

więcej
telefonów

Sytuacja wyjściowa

Klientka zgłosiła się do nas w kwietniu 2022 roku. Nie da się ukryć, że pozycja wizytówki była bardzo niska, a ilość działań wykonywanych przez użytkowników praktycznie zerowa.

Profil nie był zoptymalizowany i co gorsza - posiadał duplikat, który nie tylko obniżał pozycje głównej wizytówki, ale również wprowadzał klientów w błąd. Klienci pozostawiali na zduplikowanej wizytówce pozytywne opinie, które tak naprawdę powinny pojawiać się na innym profilu.

Sekcja produktów, usług i wpisów nie była w ogóle uzupełniona. Co więcej, firma nie miała żadnych katalogów NAP.

Oczywiście zajęliśmy się tym kompleksowo! Podejmowane przez nas działania zdecydowanie poprawiły sytuację firmy. Klienci dzwonią, a wizytówka widnieje wysoko w rankingu.


Cele i oczekiwania

 • Zwiększenie ilości zamówień składanych przez klientów
 • Poprawa pozycji wizytówki
 • Zwiększenie rozpoznawalności na rynku lokalnym

Problemy i wyzwania

Głównymi problemami, jakie napotkaliśmy już na samym początku współpracy były:

 • Duplikat wizytówki
 • Bardzo mała ilość opinii
 • Bardzo duża konkurencja
 • Brak jakichkolwiek wzmianek w katalogach NAP
 • Słabo zoptymalizowany profil wizytówki (bardzo mało danych, brak uzupełnionej sekcji produktów, usług oraz wpisów)
Wspinaczka na szczyt

Zrealizowane działania

Przez cały okres współpracy regularnie wykonujemy mnóstwo działań dopasowanych do rodzaju działalności i konkurencji. Dzięki stałej analizie oraz wykonywaniu przemyślanych działań wizytówka zaczęła generować świetne rezultaty.

 • Usunięcie zduplikowanej wizytówki
 • Przeniesienie opinii z duplikatu na główną wizytówkę
 • Optymalizacja podstawowych informacji na profilu i dostosowanie ich do rodzaju działalności
 • Regularne publikowanie wpisów
 • Optymalizacja sekcji produktów
 • Optymalizacja sekcji usług
 • Regularne dodawanie wzmianek o firmie w dobrej jakości katalogach NAP
 • Przygotowanie dedykowanej makiety, która zachęca klientów do wystawiania opinii na wizytówce
 • Analiza strony internetowej i wdrożenie niezbędnych elementów

Efekty współpracy

Jaki efekt uzyskaliśmy? TOP 4!

Wizytówka po kilku miesiącach zajęła 4 miejsce w lokalnym rankingu, co daje nam 52 pozycje w górę. Ponadto, w kwietniu ilość telefonów wykonywanych przez użytkowników wynosiła 0, natomiast w listopadzie aż 12.

Poprawiła się nie tylko widoczność firmy oraz konwersje użytkowników, ale również rozpoznawalność firmy na rynku lokalnym.


A co na to klient?

Od początku współpracy jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów i bezproblemowego kontaktu z opiekunem, którym jest Pani Weronika Gronek. Zawsze możemy liczyć na jej fachową pomoc i doradztwo w zakresie prowadzenia naszej wizytówki.

Agencję ⭐ KS darzymy ogromnym zaufaniem i wiemy, że nasza wizytówka jest pod stałą opieką. Serdecznie polecamy współpracę z Agencją ⭐ KS!

Paulina KlepackaTaki Torcik - Torty Gdańsk
Referencje od klienta

Zadbamy w pełni o reklamę Twojej firmy w internecie

Zamów bezpłatną wycenę!

(czytaj więcej) Na podstawie tej zgody będziemy mogli skontaktować się z Tobą za pośrednictwem np. telefonu czy poczty elektronicznej w celu obsługi przez nas twojego zapytania. Administratorem Twoich danych osobowych jest KS Sp. z o.o. Gorzyce 141, 38-230 Nowy Żmigród, NIP: 6852338589. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityka Prywatności). (zwiń)

Sprawdź inne referencje

11-krotne zwiększenie działań użytkowników na wizytówce Google

"Pani Joanna, podejmuje ogrom prac, aby profil przysparzał mi coraz to więcej Klientów. Mam poczucie, że przez cały czas ktoś czuwa nad profilem i go optymalizuje. Dodatkowo mogę liczyć na wsparcie w prowadzeniu innych kanałów m.in. strony internetowej."

Eva’s Beauty Room
Ewa Doszczak
Zobacz Case Study

Dwa razy więcej telefonów i rezerwacji wizyt!

"Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Agencją KS. Już na samym początku spotkaliśmy się z profesjonalną obsługą. [...] Efekty pracy są nie do podważenia. Agencję KS darzymy ogromnym zaufaniem i mamy świadomość, że nasza firma jest pod stałą opieką profesjonalistów."

Kanon Piękna
Mariusz Kaczmarczyk Kanon Piękna - Salon Kosmetyczny Nowy Sącz
Zobacz Case Study
(4.6/5), głosów: 14
Ocena strony:
Go Top