Co to jest Google - Definicja

Google - to amerykańskie przedsiębiorstwo z branży informatycznej, którego flagowym produktem jest wyszukiwarka Google Chrome, w której okół firma zbudowała całą strukturę narzędzi i aplikacji pomagających w korzystaniu z niej. Google jest też między innymi producentem własnych telefonów pod nazwą Pixel oraz jest zaangażowane w rozwój systemu operacyjnego android.

Co to Google?

Pozycjonowanie w Google

Każdy może dodać i wyświetlać swoją stronę we flagowym produkcie firmy, jakim jest wyszukiwarka Google jeśli tylko spełnia wytyczne wyszukiwarki, ale już nie każdy może czerpać z tego korzyści, ponieważ obecnie w każdej branży są setki stron konkurencyjnych, a realne zyski można czerpać tylko w przypadku pojawienia się na pierwszej stronie wyników wyszukiwania. Przyczyniło się to do powstawania firm, które specjalizują się w pozycjonowaniu stron w wyszukiwarce. Firmy te codziennie dokonują setki analiz strony swoich klientów i konkurencji, tylko po to, aby strony ich klientów były na pierwszych pozycjach na interesujące klienta słowa kluczowe.

Ostatnia modyfikacja: 2020-02-07 13:22:03

Czy ta definicja była dla Ciebie pomocna?

(5/5), głosów: 4
Ocena strony:

Z łatwością nawiązuje relacje oraz proponuje najbardziej efektywne i optymalne działania prowadzonym przez siebie klientom. Codziennie od ponad roku zagłębia się w tajniki Google Maps i stale analizuje wyniki, na podstawie których planuje działania zwiększające sprzedaż. Posiada odznakę lokalnego przewodnika i jest twórcą fanpage Top 1 w Mapach, na którym dzieli się swoimi doświadczeniami z Mapami Google.

LinkedIn
Go Top