Co to jest Google - Definicja

Google - to amerykańskie przedsiębiorstwo z branży informatycznej, którego flagowym produktem jest wyszukiwarka Google Chrome, w której okół firma zbudowała całą strukturę narzędzi i aplikacji pomagających w korzystaniu z niej. Google jest też między innymi producentem własnych telefonów pod nazwą Pixel oraz jest zaangażowane w rozwój systemu operacyjnego android.

Co to Google?

Pozycjonowanie w Google

Każdy może dodać i wyświetlać swoją stronę we flagowym produkcie firmy, jakim jest wyszukiwarka Google jeśli tylko spełnia wytyczne wyszukiwarki, ale już nie każdy może czerpać z tego korzyści, ponieważ obecnie w każdej branży są setki stron konkurencyjnych, a realne zyski można czerpać tylko w przypadku pojawienia się na pierwszej stronie wyników wyszukiwania. Przyczyniło się to do powstawania firm, które specjalizują się w pozycjonowaniu stron w wyszukiwarce. Firmy te codziennie dokonują setki analiz strony swoich klientów i konkurencji, tylko po to, aby strony ich klientów były na pierwszych pozycjach na interesujące klienta słowa kluczowe. Sprawdź, jaki jest koszt pozycjonowania stron.

Ostatnia aktualizacja: 12 czerwca 2024

Czy ta definicja była dla Ciebie pomocna?

(4.7/5), głosów: 107
Ocena strony:
CEO w Localo
LinkedIn

Pozyskuj klientów online i zwiększaj zyski dzięki reklamie w Internecie!

Skontaktuj się z nami

Zamów bezpłatną wycenę!

(czytaj więcej) Na podstawie tej zgody będziemy mogli skontaktować się z Tobą za pośrednictwem np. telefonu czy poczty elektronicznej w celu obsługi przez nas twojego zapytania. Administratorem Twoich danych osobowych jest KS Sp. z o.o. Gorzyce 141, 38-230 Nowy Żmigród, NIP: 6852338589. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityka Prywatności). (zwiń)
Go Top