Co to jest Google Ads - Definicja

Kampania Google Adwords - to tzw. system reklamowy firmy Google, czyli narzędzie, które służy do planowania, uruchamiania oraz wyświetlania reklamy sponsorowanej. Reklamę można uruchomić w sieci wyszukiwania w wyszukiwarce Google pośród wyników wyszukiwania, sieci reklamowej, remarketingu, na YouTube czy w Google Merchant i rozliczać się za tysiąc wyświetleń (CPM) lub za kliknięcie (CPC).

Google Ads co to jest?

Jakie są zalety korzystania z reklam Google Ads?

  1. Sam ustalasz wysokość budżetu kampanii oraz ustawiasz budżet, który chcesz wydać w przeciągu dnia/tygodnia/miesiąca na kampanię AdWords (Ads).
  2. Sam decydujesz o tym, któremu z klientów wyświetli się reklama (na jakie słowa kluczowe, na jakim obszarze).
  3. W każdym momencie możesz włączyć lub też wyłączyć reklamę Google AdWords.
  4. Ty decydujesz o tym, ile maksymalnie zapłacisz za kliknięcie poszczególnych słów kluczowych.

Ostatnia modyfikacja: 2022-11-22 10:05:10

Czy ta definicja była dla Ciebie pomocna?

(4.9/5), głosów: 81
Ocena strony:
Co-Founder w Surfer Local
LinkedIn

Chcesz zarabiać więcej pozyskując klientów z Internetu? Skontaktuj się z nami!

Zamów bezpłatną ofertę

Zamów bezpłatną wycenę!

(czytaj więcej) Na podstawie tej zgody będziemy mogli skontaktować się z Tobą za pośrednictwem np. telefonu czy poczty elektronicznej w celu obsługi przez nas twojego zapytania. Administratorem Twoich danych osobowych jest KS Sp. z o.o. Gorzyce 141, 38-230 Nowy Żmigród, NIP: 6852338589. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityka Prywatności). (zwiń)
Go Top