Co to jest Google Sites - Definicja

Google Sites - to darmowy edytor stron internetowych od Google, który daje możliwość łatwego i szybkiego stworzenia strony internetowej. Po opublikowaniu strony w internecie jest ona widoczna w wyszukiwarce, a jej adres URL zaczyna się od https://sites.google.com/view/*twojanazwa*.

Co to jest Google Sites?

Google Sites - własna domena

Istnieje możliwość wyświetlania witryny pod niestandardowym adresem URL własnej domeny. Aby to zrobić, musisz przede wszystkim być właścicielem danej witryny w Witrynach Google. Czytaj dedykowany poradnik o tym, jak ustawić niestandardowy adres URL dla strony internetowej.

Ostatnia aktualizacja: 12 czerwca 2024

Czy ta definicja była dla Ciebie pomocna?

(4.7/5), głosów: 89
Ocena strony:
CEO w Localo
LinkedIn

Pozyskuj klientów online i zwiększaj zyski dzięki reklamie w Internecie!

Skontaktuj się z nami

Zamów bezpłatną wycenę!

(czytaj więcej) Na podstawie tej zgody będziemy mogli skontaktować się z Tobą za pośrednictwem np. telefonu czy poczty elektronicznej w celu obsługi przez nas twojego zapytania. Administratorem Twoich danych osobowych jest KS Sp. z o.o. Gorzyce 141, 38-230 Nowy Żmigród, NIP: 6852338589. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityka Prywatności). (zwiń)
Go Top