Co to jest Planer Słów Kluczowych Google - Definicja

Planer słów kluczowych Google Ads - to bezpłatne narzędzie od Google, które służy do wyszukiwania słów kluczowych. Planer słów oprócz średniej miesięcznej liczby wyszukiwań danego słowa kluczowego pokazuje również jego konkurencyjność oraz stawki za kliknięcie. Są to dane historyczne.

Planer słów kluczowych - czym jest?

Jak korzystać z planera słów i sprawdzić ilość wyszukiwań słowa kluczowego?

Aby skorzystać z planera i analizować słowa kluczowe oraz ich średnią miesięczną liczbę wyszukiwań w wynikach wyszukiwania zaloguj się na dedykowanej stronie Google Ads. Po zalogowaniu się musisz stworzyć pierwszą kampanię oraz podpiąć kartę bankową. Po wykonaniu całego procesu możesz od razu wyłączyć lub wstrzymać kampanię i dobrowolnie korzystać z planera słów kluczowych.

Jak sprawdzić słowa kluczowe konkurencji?

Aby otrzymać listę fraz, na które rankuje strona konkurencji w wyszukiwarce możemy skorzystać z kilku dedykowanych narzędzi do analizy. Poniżej znajduje się lista najlepszych narzędzi, dzięki którym możesz sprawdzić, na jakie frazy rankują strony Twojej konkurencji.

  1. SERP Analyzer - Okres próbny: 1 dolar za 7 dni | Abonament: 29,00 - 650,00 dolarów miesięcznie.
  2. Semstorm - Okres próbny: brak | Abonament: 99,00 -799,00 zł netto miesięcznie.
  3. KWFinder - Okres próbny: 10 dni | Abonament: 29, 90 - 129,00 euro miesięcznie.
  4. NEILPATEL - Okres próbny: 7 dni | Abonament: 20 zł netto miesięcznie.
  5. Ahrefs - Okres próbny: 7 dolarów za 7 dni | Abonament: 82,00 - 999,00 dolarów miesięcznie.

Jeśli chcesz pozycjonować swoją stronę, skorzystaj z narzędzia SERP Analyzer i Ahrefs. Oprócz analizy konkurencji otrzymasz mnóstwo informacji pod kątem tego, co należy wykonać na stronie i poza nią, aby zwierzyć swoją pozycję w wyszukiwarce na najpopularniejsze frazy. Są to dwa narzędzia, które pozwolą Ci dosłownie pod każdym kątem rozłożyć konkurencję na części pierwsze.

Jeśli chcesz tylko sprawdzić, na jakie słowo kluczowe rankuje konkurencja, znaleźć kilka nowych fraz, sprawdzić statystyki Twojej strony i wykonać jej ogólny audyt, wybierz NEILPATEL - tanie i w miarę dobre narzędzie.

Jesteś zainteresowany pełną analizą firm, z którymi konkurujesz w internecie? Sprawdź nasz poradnik -> Jak przeanalizować konkurencje w internecie.

Ostatnia modyfikacja: 2023-05-19 14:11:55

Czy ta definicja była dla Ciebie pomocna?

(4.8/5), głosów: 84
Ocena strony:
CEO w Localo
LinkedIn

Chcesz zarabiać więcej pozyskując klientów z Internetu? Skontaktuj się z nami!

Zamów bezpłatną ofertę

Zamów bezpłatną wycenę!

(czytaj więcej) Na podstawie tej zgody będziemy mogli skontaktować się z Tobą za pośrednictwem np. telefonu czy poczty elektronicznej w celu obsługi przez nas twojego zapytania. Administratorem Twoich danych osobowych jest KS Sp. z o.o. Gorzyce 141, 38-230 Nowy Żmigród, NIP: 6852338589. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityka Prywatności). (zwiń)
Go Top