Co to jest Presell Pages - Definicja

Presell Pages (potocznie nazywane preclami) - to z reguły niskiej jakości strony internetowe, na których umieszczane są teksty o niewygórowanej wartości merytorycznej, w których znajdują się linki prowadzące do pozycjonowanych stron.

Co to jest Presell Pages?

Cel stosowania precli

Strona typu presell page jest po to aby wspierać działania SEO w zakresie zdobywania linków. W przypadku tego rodzaju stron nie jest ważna jakość tekstu pod względem gramatycznym i ortograficznym, a odpowiednie zastosowanie słów kluczowych. Tworząc strony presell pages warto jednak zwrócić uwagę na to, aby artykuły nie były samym zlepkiem przypadkowych słów, a wnosiły jakąś wartość merytoryczną. Dobrej jakości teksty są lepiej oceniane przez Google.

Linkowanie i bezpieczeństwo

Precle pozwalają na umieszczenie linków w treści. Należy zadbać o prawidłowe umiejscowienie na stronie, anchor, ilość linków oraz odpowiednie słowa kluczowe. Dzięki temu mogą przynieść wymierne korzyści dla pozycjonowanej strony. Korzystanie z tego typu stron nie zawsze jest bezpieczne i skuteczne. Warto analizować docelowe miejsce pod kątem tematyki oraz sprawdzić podstawowe parametry strony. Presell pages są coraz rzadziej stosowaną praktyką w pozycjonowaniu.

Ostatnia modyfikacja: 2020-10-22 09:50:23

Czy ta definicja była dla Ciebie pomocna?

(4,9/5), głosów: 60
Ocena strony:
Specjalista ds. Link Buildingu
LinkedIn
Go Top