Co to jest Presell Pages - Definicja

Presell Pages (potocznie nazywane preclami) - to z reguły niskiej jakości strony internetowe, na których umieszczane są teksty o niewygórowanej wartości merytorycznej, w których znajdują się linki prowadzące do pozycjonowanych stron.

Co to jest Presell Pages?

Cel stosowania precli

Strona typu presell page jest po to aby wspierać działania SEO w zakresie zdobywania linków. W przypadku tego rodzaju stron nie jest ważna jakość tekstu pod względem gramatycznym i ortograficznym, a odpowiednie zastosowanie słów kluczowych. Tworząc strony presell pages warto jednak zwrócić uwagę na to, aby artykuły nie były samym zlepkiem przypadkowych słów, a wnosiły jakąś wartość merytoryczną. Dobrej jakości teksty są lepiej oceniane przez Google.

Linkowanie i bezpieczeństwo

Precle pozwalają na umieszczenie linków w treści. Należy zadbać o prawidłowe umiejscowienie na stronie, anchor, ilość linków oraz odpowiednie słowa kluczowe. Dzięki temu mogą przynieść wymierne korzyści dla pozycjonowanej strony. Korzystanie z tego typu stron nie zawsze jest bezpieczne i skuteczne. Warto analizować docelowe miejsce pod kątem tematyki oraz sprawdzić podstawowe parametry strony. Presell pages są coraz rzadziej stosowaną praktyką w pozycjonowaniu.

Ostatnia modyfikacja: 2020-10-22 09:50:23

Czy ta definicja była dla Ciebie pomocna?

(4.9/5), głosów: 76
Ocena strony:
Senior Link Building Specialist
LinkedIn

Chcesz zarabiać więcej pozyskując klientów z Internetu? Skontaktuj się z nami!

Zamów bezpłatną ofertę

Zamów bezpłatną wycenę!

(czytaj więcej) Na podstawie tej zgody będziemy mogli skontaktować się z Tobą za pośrednictwem np. telefonu czy poczty elektronicznej w celu obsługi przez nas twojego zapytania. Administratorem Twoich danych osobowych jest KS Sp. z o.o. Gorzyce 141, 38-230 Nowy Żmigród, NIP: 6852338589. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityka Prywatności). (zwiń)
Go Top