Co to jest Ruch Organiczny - Definicja

Ruch Organiczny (ang. Organic Traffic) - to zanotowany ruch na stronę internetową, który pochodzi z wyników wyszukiwania na konkretne słowa kluczowe wpisane w wyszukiwarce i Mapach Google. Do ruchu organicznego nie zaliczamy użytkowników, którzy trafią na stronę np. z reklamy, polecenia od innej osoby itd.

Jak zwiększyć ruch organiczny na stronie?

Najlepszym sposobem, aby zwiększyć organiczny ruch, jest pozycjonowanie strony internetowej lub wizytówki firmy w wynikach wyszukiwania Google. Stosuje się do tego sprawdzone techniki SEO. 

Ile ruchu dostarczają wyniki wyszukiwania?

Wszystko jest zależne od tego, jak bardzo jest popularne dane słowo kluczowe. Wyobraź sobie, że masz słowo kluczowe, które jest wyszukiwane 1 000 razy dziennie. Poniżej przedstawiamy wykres, który informuje, ile możesz spodziewać się ruchu dla tego słowa kluczowego w zależności od pozycji w Google z podziałem na urządzenia:


 

Ostatnia modyfikacja: 2023-05-19 14:21:42

Czy ta definicja była dla Ciebie pomocna?

(4.8/5), głosów: 77
Ocena strony:
CEO w Localo
LinkedIn

Chcesz zarabiać więcej pozyskując klientów z Internetu? Skontaktuj się z nami!

Zamów bezpłatną ofertę

Zamów bezpłatną wycenę!

(czytaj więcej) Na podstawie tej zgody będziemy mogli skontaktować się z Tobą za pośrednictwem np. telefonu czy poczty elektronicznej w celu obsługi przez nas twojego zapytania. Administratorem Twoich danych osobowych jest KS Sp. z o.o. Gorzyce 141, 38-230 Nowy Żmigród, NIP: 6852338589. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityka Prywatności). (zwiń)
Go Top