Co to jest SEMSTORM — Definicja

SEMSTORM - to profesjonalne polskie narzędzie, stworzone z myślą o skutecznym pozycjonowaniu stron internetowych. SEMSTORM umożliwia monitorowanie widoczności w organicznych wynikach wyszukiwania, research słów kluczowych, tworzenie jakościowego contentu, analizę konkurencji oraz audyt strony. Narzędzie oferuje 14-dniową wersję próbną, dzięki której można za darmo zweryfikować jego możliwości.

Co to jest SEMSTORM?

Jak działa SEMSTORM i jakie funkcjonalności mają do dyspozycji jego użytkownicy?

SEMSTORM to kompleksowe narzędzie usprawniające pozycjonowanie strony, które w przystępny sposób podpowiada, co musisz zmienić lub poprawić na swojej stronie internetowej, aby osiągnąć lepszy wynik w rankingu, a także jak wiele możesz zyskać, wdrażając konkretne rozwiązania. To również niezawodny asystent content marketingu dostarczający szczegółowe dane na temat słów kluczowych konkurencji, miesięcznej liczby wyszukiwań oraz pozycji w rankingu wyszukiwarek internetowych.

Aktualnie SEMSTORM oferuje 5 praktycznych funkcji, w tym:

    • planer słów kluczowych,
    • analizę stron konkurencji,
    • Asystenta Contentu,
    • audyt,
    • monitoring pozycji.

Planer słów kluczowych

Niezawodny asystent contentu — przedstawia sugestie słów kluczowych, wykorzystując do tego najświeższe dane z różnych źródeł. Wyszukuje najlepsze frazy kluczowe wraz z ich potencjałem. Wystarczy, że wskażesz główne słowo kluczowe, a SEMSTORM zwróci konkretne wskazówki i wytyczne. Wybrane przez narzędzie słowa kluczowe wykorzystasz do optymalizacji w opisach strony, meta tagach atrybutach alt oraz planach content marketingowych.

Analiza stron konkurencji

SEMSTORM to system, który poddaje analizie konkurencję i przedstawia szczegółowe dane dotyczące najlepszych sekcji, opisów lub artykułów blogowych na konkurencyjnych witrynach. Umożliwia bieżące monitorowanie działań oraz pozycji rywali w czasie rzeczywistym. W narzędziu sprawdzisz widoczność strony dowolnego konkurenta, możesz porównać do 5 stron naraz.

Asystent Contentu

Umożliwia tworzenie opisów oraz artykułów bezpośrednio w narzędziu. Podpowiada najlepsze słowa kluczowe i sprawdza błędy. Posiada generator tematów, który analizuje pytania i problemy, z którymi użytkownicy zwracają się do wyszukiwarek. Edytor pozwoli Ci na przeanalizowanie treści konkurencji i zasugeruje najlepsze praktyki.

Audyt

SEMSTORM pozwala przeprowadzić nowatorskie audyty w technologii Google Lighthouse, dzięki nim sprawdzisz jakość strony, zwiększysz jej wydajność, zweryfikujesz dostępność, wdrożysz najlepsze praktyki i ewentualne poprawki SEO.

Monitoring pozycji

Narzędzie wykonuje rzetelny pomiar pozycji wybranych fraz kluczowych, weryfikuje ich ranking za pomocą rzeczywistej przeglądarki i zgłasza lokalizację dokładnie tak, jak internauci. Dzięki temu zwrócone wyniki są precyzyjne i wiarygodne. Proste raporty pozwolą Ci zorientować się, w jakiej kondycji jest Twoja witryna, sprawdzać pozycje konkurentów i szybko porównać skuteczność Waszych działań.

SEMSTORM — wsparcie procesu pozycjonowania

Analiza konkurencji, wybór fraz kluczowych, monitoring pozycji, audyt, tworzenie contentu to ważne elementy skutecznego pozycjonowania. SEMSTORM pomaga prowadzić większość działań SEO na wysokim poziomie.

Ostatnia aktualizacja: 13 czerwca 2024

Czy ta definicja była dla Ciebie pomocna?

(0/5), głosów: 0
Ocena strony:
Twoi Ludzie od Marketingu

Pozyskuj klientów online i zwiększaj zyski dzięki reklamie w Internecie!

Skontaktuj się z nami

Zamów bezpłatną wycenę!

(czytaj więcej) Na podstawie tej zgody będziemy mogli skontaktować się z Tobą za pośrednictwem np. telefonu czy poczty elektronicznej w celu obsługi przez nas twojego zapytania. Administratorem Twoich danych osobowych jest KS Sp. z o.o. Gorzyce 141, 38-230 Nowy Żmigród, NIP: 6852338589. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityka Prywatności). (zwiń)
Go Top