Co to jest Surfer Local - Definicja

Surfer Local - to narzędzie stworzone dla właścicieli firm, którym pomaga w stałym monitorowaniu widoczności wizytówek Google na mapie oraz w zwiększaniu widoczności pinezki firmy dzięki gotowym wytycznym opracowywanym na bazie konkurencyjnych wizytówek.

Co to jest Surfer Local?

Jak działa Surfer Local?

Za pomocą tego narzędzia możesz zarówno sprawdzić pozycję i widoczność swojej firmy (pinezki) w Google, jak i włączyć jej stałe monitorowanie.

Oprócz tego narzędzie dokładnie analizują konkurencję Twojej firmy i na tej podstawie opracowuje dla Ciebie gotowe wytyczne, za pomocą których wyprzedzisz swoją konkurencję. Z jego pomocą zwiększysz widoczność wizytówki Google i tym samym dotrzesz do setek, tysięcy czy milionów potencjalnych klientów, którzy mogą być zainteresowani Twoimi usługami lub produktami.

Jak Surfer Local pomaga właścicielom firm?

  • Pomaga im w zweryfikowaniu, jak widoczna jest ich firma w internecie dla osób, które szukają jej produktów lub usług.
  • Automatycznie monitoruje widoczność firmy na najważniejsze dla niej słowa kluczowe
  • Na podstawie dokładnej analizy konkurencji, dostarcza właścicielowi firmy kompletny audyt z informacjami, co i jak musi poprawić, aby zwiększyć widoczność swojej firmy w internecie.
  • Tworzy dla właściciela firmy spersonalizowany plakat do pozyskiwania opinii w Google, dzięki któremu firma częściej otrzymuje opinie i są one wyższej jakości.

Wskaźnik UR dla strony Ks.pl

Ostatnia modyfikacja: 2022-01-04 13:53:33

Czy ta definicja była dla Ciebie pomocna?

(5/5), głosów: 1
Ocena strony:
CEO w Surfer Local
LinkedIn

Chcesz zarabiać więcej pozyskując klientów z Internetu? Skontaktuj się z nami!

Zamów bezpłatną ofertę

Zamów bezpłatną wycenę!

(czytaj więcej) Na podstawie tej zgody będziemy mogli skontaktować się z Tobą za pośrednictwem np. telefonu czy poczty elektronicznej w celu obsługi przez nas twojego zapytania. Administratorem Twoich danych osobowych jest KS Sp. z o.o. Gorzyce 141, 38-230 Nowy Żmigród, NIP: 6852338589. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityka Prywatności). (zwiń)
Go Top