Anna Sewielska

Anna Sewielska

Młodszy specjalista SEO

Multipotencjalistka, która w pracy SEOwca z radością łączy swoje pasje i zdobyte umiejętności. Z wykształcenia anglistka. Po kilku latach pracy w zawodzie, wyjechała do Irlandii, gdzie przez 10 lat pracowała w środowisku międzynarodowym, w jednym z dublińskich instytutów naukowych. W tym czasie również nauczyła się projektować strony internetowe oraz obsługiwać programy graficzne. Jednocześnie z sukcesem prowadziła własny sklep internetowy, a od 2016 roku również anglojęzycznego bloga.

Po powrocie do kraju dołączyła do zespołu KS, gdzie jako młody SEOwiec zajmuje się optymalizacją stron internetowych oraz tworzeniem unikalnych treści w j. polskim i angielskim. Dzięki własnemu doświadczeniu doskonale rozumie potrzeby i oczekiwania klientów i mocno angażuje się w każde zadanie. Wyróżnia ją wysokie poczucie estetyki, zmysł analityczny oraz dążenie do perfekcji.

Od kilku lat amatorsko zajmuje się fotografią portretową. W wolnej chwili słucha muzyki, czyta książki fantasy lub uprawia sport. Na blogu fitnclassy.org dzieli się swoją największą pasją, jaką jest joga.

 
(4.8/5), głosów: 39
Ocena strony:
Go Top