Sylwia Gudyka

Sylwia Gudyka

GBP Specialist

Absolwentka Karpackiej Państwowej Uczelni w Krośnie na kierunku Międzynarodowa Komunikacja Językowa o specjalizacji Media i Językoznawstwo, aktualna studentka Uniwersytetu Warszawskiego na wydziale Dziennikarstwa i Bibliologii.

Z agencją KS związana od marca 2022 roku, gdzie odpowiedzialna jest za opracowanie i optymalizację treści oraz pozycjonowanie wizytówek Google Business Profile. Od początku działalności aktywnie się rozwija, biorąc udział w licznych szkoleniach i warsztatach. Nieustannie wzbogaca swoją wiedzę z obszaru SEO o kolejne nowinki.

W życiu prywatnym, jako miłośniczka literatury, prowadzi konto na Instagramie @fantastyka.w.recenzji, gdzie ocenia książki różnego gatunku, głównie fantasy i science fiction. Propagatorka kultury słowiańskiej i miłośniczka wszelkich mitologii, zwłaszcza nordyckiej. W chwilach wolnych od komputera uwielbia spędzać czas na górskich wędrówkach, w szczególności wielką atencją darzy rodzinne strony – Bieszczady, ale drugą nieskrywaną miłością jest południowa Norwegia.

 
Wizytówka Google oszuści – poznaj 6 najczęstszych oszustw związanych z wizytówką Google

Wizytówka Google oszuści – poznaj 6 najczęstszych oszustw związanych z wizytówką Google

Prowadząc biznes, masz wiele na głowie. Musisz zaplanować strategię działań firmy, opracować marketing, czy przygotować narzędzie do promowania Twojej firmy w sieci....

Przeczytaj artykuł >>
(4.4/5), głosów: 21
Ocena strony:
Go Top