Sylwia Gudyka

Sylwia Gudyka

GBP Specialist

Absolwentka Karpackiej Państwowej Uczelni w Krośnie na kierunku Międzynarodowa Komunikacja Językowa o specjalizacji Media i Językoznawstwo, aktualna studentka Uniwersytetu Warszawskiego na wydziale Dziennikarstwa i Bibliologii.

Z agencją KS związana od marca 2022 roku, gdzie odpowiedzialna jest za opracowanie i optymalizację treści oraz pozycjonowanie wizytówek Google Business Profile. Od początku działalności aktywnie się rozwija, biorąc udział w licznych szkoleniach i warsztatach. Nieustannie wzbogaca swoją wiedzę z obszaru SEO o kolejne nowinki.

W życiu prywatnym, jako miłośniczka literatury, prowadzi konto na Instagramie @fantastyka.w.recenzji, gdzie ocenia książki różnego gatunku, głównie fantasy i science fiction. Propagatorka kultury słowiańskiej i miłośniczka wszelkich mitologii, zwłaszcza nordyckiej. W chwilach wolnych od komputera uwielbia spędzać czas na górskich wędrówkach, w szczególności wielką atencją darzy rodzinne strony – Bieszczady, ale drugą nieskrywaną miłością jest południowa Norwegia.

 
(4/5), głosów: 11
Ocena strony:
Go Top