Pozycjonowanie sklepów internetowych

W agencji KS oferujemy skuteczne pozycjonowanie sklepów internetowych w Google w oparciu o sprawdzone i uczciwe metody:

 • gwarancja wyników lub zwrot pieniędzy,
 • pozycjonowanie w oparciu o Data-Driven,
 • dobór fraz o największym potencjale sprzedażowym,
 • opieka dedykowanego specjalisty SEO,
 • brak długotrwałej umowy.

Masz świetny sklep, ale nie sprzedaje? Twojej strony nie ma na pierwszej stronie w Google? Wykorzystaj z nami potencjał marketingu online i dołącz do grona marek, które osiągnęły sukces w Internecie!

Gwarancja wyników albo zwrot kasy!

Nie jesteś pewien, czy możesz nam zaufać? Masz wątpliwości, czy jesteśmy skuteczni? Skorzystaj z okresu próbnego na pozycjonowanie sklepu internetowego! Jeżeli dowieziemy wynik - możesz przedłużyć współpracę na pozycjonowanie, jeśli nie - zwrócimy Ci 100% zainwestowanych pieniędzy za okres próbny.

pozycjonowanie z gwarancją efektów

Zobacz dlaczego jesteśmy najlepszym partnerem dla Ciebie

Twój sklep internetowy może sprzedawać więcej!

Sukces biznesu w internecie zależy głównie od widoczności Twojego sklepu internetowego w wynikach wyszukiwania. Promocja strony w Google to najlepszy sposób na wysokie pozycje, zwiększenie widoczności i ruchu w sklepie internetowym, a w efekcie pozyskanie nowych Klientów i zwiększenie sprzedaży oraz budowanie świadomości marki.

W Agencji KS jesteśmy zorientowani na wyniki. Wieloletnie doświadczenie w branży SEO i ciągły rozwój sprawiają, że wiemy, jak maksymalnie wykorzystać potencjał sklepu internetowego, niezależnie od branży e-commerce. Realizując pozycjonowanie jesteśmy skoncentrowani na konwersji i maksymalizacji zysków Twojej firmy.

Skontaktuj się z nami

Godziny pracy:
pon. - pt.
08:00 - 16:00

Prowadzisz sklep internetowy, chcesz dotrzeć do nowych Klientów i zwiększyć sprzedaż oferowanych produktów? Nie czekaj, skontaktuj się z naszym doradcą. Przygotujemy bezpłatną ofertę na pozycjonowanie sklepu internetowego w Google, wzbogaconą o audyt strony sklepu, analizę konkurencji i prognozowane efekty.

Czy pozycjonowanie sklepu internetowego jest dla Ciebie?

Twój sklep internetowy stoi w miejscu i nie generuje zadowalającej sprzedaży? Google miesza Ci szyki? Aktualizacje algorytmów powodują spadki pozycji? Klienci kupują u konkurencji, mimo że oferujesz to czego szukają. Codziennie przez palce przecieka Ci mnóstwo zamówień, bo Twój sklep internetowy nie sprzedaje!

A może tracisz czas na robienie SEO po amatorsku, a za narzędzia do pozycjonowania strony płacisz krocie i nie widzisz efektów?

Każdy dzień, kiedy SEO nie pracuje dla Twojego sklepu online, to stracona szansa na sukces!

Dzisiejszy e-commerce jest konkurencyjny, a bitwa o kartę kredytową konsumenta będzie się nasilać. Nie pozwól, aby konkurencja w branży zostawiła w tyle Twój sklep internetowy! Jeśli, zależy Ci na rozwoju i sprzedaży, zadbaj o promocję swojego biznesu w sieci.

Pomożemy Ci osiągnąć sukces w sieci. Współpracując z nami kupujesz czas, który możesz poświęcić na to w czym jesteś najlepszy. Na rozwijanie swojego biznesu. Dzięki wykorzystaniu data-driven jesteśmy w stanie szybciej i skuteczniej realizować założenia strategii i ustalone z Klientem cele. Zapewniamy dobór słów kluczowych o potencjale sprzedażowym - money-keywords i mid-tail keywords - prowadzące do monetyzacji ruchu w sklepie. Realizując wysokiej jakości content marketing na Twoim blogu możemy wygenerować tysiące dodatkowych przejść po frazach z długiego ogona - long tail.

Zaufali nam:

opinia

Polecam. Obsługa na bardzo wysokim poziomie. Jestem bardzo zadowolony z wzrostu sprzedaży w moim sklepie internetowym. Firma godna polecenia.

Jarosław Bialecki
Citycosmetics

opinia

chłopaki dają radę , skuteczne pozycjonowanie, super kontakt
polecam

Grzegorz Bereś
BMB Technologie

Opinia
opinia

Bardzo dobra współpraca.
Rezultaty z pozycjonowania stron SEO zdecydowanie szybciej niż zakładałem.
Wcześniej klienci dzwonili raz na miesiąc dziś mamy 3 telefony w tygodniu na prace remontowe.

Pawel Bryska
WAWER-BUD

Opinia
Case study
Zobacz sukcesy naszych klientów

Wiemy jak pozycjonować sklepy internetowe!

ponad
600
zrealizowanych projektów
ponad
80%
klientów zostaje z nami na dłużej niż 12 miesięcy
99%
pozytywnych opinii
średnio
300%
wzrostu ruchu już w pierwszym kwartale

Skończ z działaniami, które nie przynoszą efektów!

 • słabej jakości linki przynoszą więcej szkód niż pożytku,
 • przesycone słowami kluczowymi treści, Google traktuje jako spam,
 • nieetyczne działania mogą być przyczyną nałożenia filtru na Twoją stronę,
 • brak dobrej strategii marketingowej nie przyniesie Ci optymalnych efektów,
 • stosowanie półśrodków nie pozwoli Ci się przebić do TOP10.

Korzyści współpracy z agencją KS

Wygodne warunki współpracy

Brak długoterminowej umowy

Nie wiążemy Cię umową! Umowę podpisujemy na czas nieokreślony z 1-miesięcznym okresem wypowiedzenia.

Indywidualne podejście

Indywidualne podejście

Dostosujemy się do Twoich potrzeb, do każdego projektu podchodzimy indywidualnie.

Skuteczna strategia

Przemyślane działania

Zaplanujemy strategię pozycjonowania sklepu internetowego i drogę dotarcia na szczyt wyników wyszukiwania w Google.

Wysoka skuteczność działań

Wysoka skuteczność

Wynik naszych działań zobaczysz gołym okiem, zwiększona widoczność sklepu online w organicznych wynikach wyszukiwania i zwiększenie przychodów ze sprzedaży produktów to nasz główny cel.

Kompleksowe usługi SEO

Kompleksowe usługi SEO

Pozycjonowaniem sklepu internetowego zajmujemy się kompleksowo. Mamy w zespole programistów, analityków, grafików oraz copywriterów.

Bezpieczne działania

Bezpieczeństwo

Oferujemy etyczne pozycjonowanie stron www i uwzględniamy zmiany w algorytmach wyszukiwarki Google - gwarantujemy to w umowie.

Doświadczenie z różnymi platformami e-commerce

Różne platformy

Pozycjonujemy sklepy e-commerce na różnych platformach sprzedażowych tj. Magento, PrestaShop, Shoper, Shoplo, Sky Shop, WooCommerce i wielu innych.

Skuteczne działania marketingowe dla sklepów

Kompleksowy marketing internetowy

Chcesz skuteczniej wykorzystać możliwości reklamy w Internecie i zwiększyć sprzedaż? Działamy kompleksowo, pomożemy Ci dotrzeć do potencjalnych Klientów za pomocą różnych usług marketingowych. Zapewniamy wiele możliwości promocji. Możemy założyć wizytówkę w Mapach Google, jeśli masz również sklep stacjonarny. Nasi specjaliści mogą zająć się przygotowaniem artykułów na Twojego bloga, skonfigurować skuteczną kampanię Google Ads oraz w Social Media (Facebook i Instagram).

SEO i pozycjonowanie sklepów internetowych - zobacz, jak wygląda współpraca

Realizacja SEO dla e-commerce to złożony proces, który obejmuje wiele skoordynowanych ze sobą działań. Kompleksowe pozycjonowanie sklepów internetowych krok po kroku wygląda w ten sposób:

 • Przygotowanie oferty - Po otrzymaniu zapytania nasz specjalista skontaktuje się z Tobą telefonicznie w celu dogadania szczegółów. Przygotowujemy najbardziej korzystną ofertę, sugerujemy jeden z pakietów cenowych lub tworzymy indywidualną ofertę. Pozycjonowanie sklepu internetowego rozpoczynamy po otrzymaniu umowy drogą mailową lub pocztą.
 • Strategia pozycjonowania e-sklepu - Analizując branżę i mocne strony Twojej oferty opracowujemy strategię na pozycjonowanie sklepu w Internecie oraz przygotowujemy listę słów kluczowych pod które sklep internetowy będzie zoptymalizowany.
 • Audyt SEO i UX (SXO) - Realizując audyt sklepu badamy minimum kilkadziesiąt elementów zarówno na sklepie internetowym klienta jak i na sklepach konkurencyjnych. Zadaniem audytu SEO jest określenie najważniejszych wytycznych do optymalizacji, tak aby strona była intuicyjna w obsłudze dla użytkowników oraz przyjazna dla robotów wyszukiwarki Google. Pozycjoner przygotowuje wytyczne i sugestie odnośnie zmian technicznych oraz wizualnych pod kątem użyteczności. Audyt SEO realizowany jest w ciągu pierwszych dwóch tygodni współpracy i jest niezbędny, aby określić kolejne kroki.
 • Optymalizacja sklepu internetowego - Regularna optymalizacja stron jest niezwykle ważna. Na podstawie analizy i danych z audytu, poprawiamy elementy techniczne na stronie internetowej. Kolejno opiekun seo przypisuje pozycjonowane słowa kluczowe do określonych podstron produktu czy kategorii lub sugeruje utworzenie nowych, następnie przygotowuje unikalne meta title i description oraz optymalizuje opisy produktów i kategorii. Pozycjonowanie sklepów online często wymusza poprawną konfigurację kilkudziesięciu elementów. Nie skupiamy się tylko i wyłącznie na optymalizacji treści, ale również na optymalizacji czynnikków w strukturze i kodzie strony internetowej. Działanie to jest kontynuowane w kolejnych miesiącach. Regularna optymalizacja sklepu to podstawa. Nasi specjaliści zadbają o działania SEO uwzględniając analizę konkurencji w branży, algorytmy Google oraz o przyjazną strukturę w sklepie, aby użytkownicy i roboty mogli szybko dotrzeć do każdej kategorii i produktu z Twojej oferty.
 • Konfiguracja analityki - Nasz zespół analityczny konfiguruje Google Analytics z wykorzystaniem Google Tag Managera. Wdrażamy funkcję e-commerce oraz konfigurujemy cele i zdarzenia dokonywane przez użytkowników w sklepie. Zbieramy dokładne dane o wielkości i głównych źródłach ruchu, i zachowaniu użytkowników i ścieżkach konwersji. Przygotowujemy również dla Ciebie dynamiczny raport Google Data Studio, w którym w przejrzysty sposób prezentujemy dane z Analytics, Search Console oraz Ads. Specjalista SEO jest w stałym kontakcie z Klientem i na bieżąco monitoruje efekty pozycjonowania sklepu internetowego, sprawdzając czy przyjęta strategia, dobór fraz i optymalizacja sklepu internetowego przynoszą określone korzyści.
 • Linkbuilding - Jeden z kluczowych elementów SEO dla sklepów internetowych zakłada systematyczne akcje linkbuildingowe, których zadaniem jest pozyskanie naturalnego profilu odnośników wspomagających osiągnięcie wysokich pozycji w wyszukiwarce Google i co najważniejsze - wzrost ruchu na stronach, który przekłada się na wzrost liczby. Realizując linkbuilding działamy etycznie. Pozyskujemy tylko wartościowe, wysokiej jakości linki przychodzące. Współpracujemy z portalami tematycznymi i lokalnymi, a także organizacjami społecznymi i instytucjami oraz z blogerami. Na bieżąco analizujemy profil linków oraz moc domen.
 • Raport pozycji i działań - Na koniec miesiąca / kwartału przygotowujemy raport z wykonanych działań wraz z wskazaniem wszystkich pozyskanych linków oraz osiągniętych efektów naszej pracy. Do Twojej dyspozycji oddajemy stały dostęp do monitoringu pozycji sklepu online na pozycjonowane frazy kluczowe.
 • Pozostałe działania - Realizujemy szereg dodatkowych działań jak na przykład: promocja marki, marketing szeptany, Google Adwords, promocja w mediach społecznościowych (prowadzenie profili oraz IG i Facebook Ads). Zakres wykonywanych czynności jest bardzo szeroki i w dużej mierze opiera się na systematycznych audytach sklepu oraz analizie rynku i konkurencyjnych sklepów internetowych.
Pozycjonując u nas dostajesz więcej:
 • przygotujemy ciekawe teksty z komunikatami CTA,
 • pomożemy skonfigurować skuteczny newsletter,
 • doradzimy, jak prowadzić Social Media,
 • zadbamy o optymalizację filmów na YouTube,
 • pomożemy w konfiguracji kampanii Ads,
 • zapewnimy pomoc grafika i programistów.

Korzystamy z najlepszych narzędzi

Efektywne pozycjonowanie stron na określone słowa kluczowe w wyszukiwarce Google wymaga analizy w oparciu o różnego rodzaju narzędzia -korzystamy z tych najlepszych. Jako jedna z czołowych agencji SEO w Polsce mamy dostęp do wielu narzędzi, które wspierają specjalistów w diagnostyce problemów, określaniu strategii pozycjonowania e-commerce, optymalizacji sklepu i linkbuidingu.

Surfer

Pomaga przy optymalizacji stron www w modelu data driven, opiera się o analizę korelacji między czynnikami on-page, a pozycją strony w SERP.

Screaming Frog SEO

Zaawansowany crawler stron internetowych do analizy struktury witryny oraz jej elementów (on-site SEO)

Ahrefs

Multinarzędzie do analizy profilu linków, fraz kluczowych oraz widoczności stron www w wyszukiwarkach internetowych.

Content Editor Surfer

Funkcjonalność w narzędziu Surfer do optymalizacji treści wpisów blogowych, kategorii i produktów - najlepszy sposób na skuteczny content.

Majestic

Zaawansowane narzędzie do analizy linków prowadzących do strony.

SemStorm

Narzędzie analityczne pomaga w analizie słów kluczowych, ruchu na stronie www oraz konkurencji.

SEMrush

Koncentruje się na kompleksowej analizie stron i pomaga badać efektywność działań SEO i kampanii PPC.

Awario

Monitoruje dyskusje w mediach społecznościowych i dostarcza danych, które mają znaczenie dla Twojej działalności.

DeepCrawl

Polecany do kompleksowych audytów technicznych w szczególności serwisów o rozbudowanej strukturze np. sklepów internetowych.

http Logs Viewer

To potężne narzędzie, które pozwala na łatwe monitorowanie, przeglądanie i analizowanie plików dziennika Apache / IIS / nginx.

SeoStation

Usługa online do monitorowania pozycji fraz kluczowych dla określonej witryny. Udostępniamy monitoring dla każdego Klienta.

GTmetrix

Usługa online do badania wydajności witryny, szybkość strony analizuje wg. wytycznych PageSpeed i YSlow.

Google Search Console

Narzędzie dla webmasterów dostarczająca informacji o stanie witryny, jej widoczności i występujących błędach.

Google Analytics

Dostarcza informacji na temat ruchu na stronie (z różnych źródeł) oraz zachowań użytkowników.

Google Data Studio

Narzędzie do przygotowywania dynamicznych raportów uwzględniających dane z Search Console, Analytics czy z arkuszy Google Sheets.

Dlaczego warto pozycjonować sklep internetowy?
 • Po pierwsze sprzedaż - pozycjonowanie sklepu w Google zapewni Ci przede wszystkim znaczący wzrost liczby potencjalnych Klientów i zwiększenie sprzedaży produktów.
 • Najkorzystniejsza forma reklamy - w długoterminowej perspektywie optymalizacja i pozycjonowanie e-commerce to najkorzystniejsza finansowo forma reklamy w internecie.
 • Większa widoczność i ruch z wyników wyszukiwania - Jeżeli Twój serwis będzie widoczny w wyszukiwarce Google na setki zapytań, wartościowy ruch w sklepie internetowym znacząco wzrośnie.
 • Zwiększenie rozpoznawalności marki - wraz ze wzrostem widoczności Twojego sklepu w wyszukiwarce na frazy kluczowe, których odbiorcy szukają najczęściej, wzrośnie rozpoznawalność Twojej marki.
 • Wyższa konwersja - organiczne wyniki wyszukiwania w Google nadal cieszą się bardzo dużym zaufaniem, dzięki temu klienci trafiający do Twojego sklepu internetowego, chętniej dokonują zakupu. Dbamy o elementy UX (User Experience) dzięki czemu pozyskany ruch generuje sprzedaż dla Twojej firmy.

Efekty pozycjonowania sklepów internetowych przez agencje KS

Prowadzisz sprzedaż w internecie i potrzebujesz pomocy w pozycjonowaniu sklepu?

FAQ - najczęściej zadawane pytania na temat pozycjonowania sklepów internetowych
Ile kosztuje pozycjonowanie sklepu internetowego?

Koszt pozycjonowania sklepu internetowego zawsze ustalany jest indywidualnie i zależy od wielu czynników m.in takich jak: wielkość serwisu internetowego, branża, rodzaj słów kluczowych, aktualne, i widoczność sklepu, czy też intensywność działań i okres w jakim klient chce otrzymać efekty. Im bardziej rozbudowana strona i konkurencyjna branża tym wyższa cena pozycjonowania sklepu. Do każdej wyceny podchodzimy indywidualnie i uwzględniamy wymagania klienta - jesteśmy w stanie przygotować pakiet szyty na miarę. Specjaliści przygotują wstępny audyt SEO i indywidualną ofertę obejmującą 3 pakiety na pozycjonowanie strony - podstawowy, optymalny i rozszerzony. U nas Klient ma wybór, a usługa dostępna jest dla każdego w konkurencyjnych cenach.

Na jaki okres podpisywana jest umowa?

Pozycjonowanie sklepów internetowych w wynikach wyszukiwania ma się opłacać, co jest podstawą zdrowej oraz długofalowej współpracy. Dlatego oferujemy umowę na czas nieokreślony z miesięcznym okresem wypowiedzenia - to Klient decyduje, jak długo chce z nami współpracować. Nie wiążemy klientów długoterminową umową. Do projektu podchodzimy indywidualnie, profesjonalnie i z ogromnym zaangażowaniem. Sukces Twojego sklepu online traktujmy jak własny.

Ile trwa pozycjonowanie sklepu internetowego?

Nie można jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie ile trwa pozycjonowanie sklepu internetowego. Czas oczekiwania na efekty zależy od wielu czynników takich jak historia domeny, aktualne pozycje sklepu internetowego, treści, profil linków, skala działalności, aspekty techniczne, ilość produktów w sklepie czy konkurencja. Pierwsze efekty zwykle obserwujemy po 3 miesiącach od rozpoczęcia współpracy. Jednak warto zwrócić uwagę, że praca nad pozycjonowaniem to proces ciągły, systematyczna optymalizacja i link building mają na celu ciągły wzrost ruchu na stronie oraz utrzymanie osiągniętych pozycji. W długoterminowej perspektywie pozycjonowanie to najbardziej opłacalna forma reklamy w Internecie.

Co wpływa na pozycjonowanie sklepów?

Na szybkość i skuteczność pozycjonowania sklepów online wpływa dostosowanie poszczególnych elementów strony do zmieniających się wymagań Google oraz zakres i intensywność działań SEO. Istnieje ponad 200 czynników wpływających na wysokie pozycję strony w organicznych wynikach wyszukiwania. Pozycjonując stronę e-commerce skupiamy się na następujących obszarach: aspekty techniczne, optymalizacja on-site, UX, link building, optymalizacja konwersji oraz analityka.

Sklepy na jakich platformach e-commerce pozycjonujecie?

W agencji KS doświadczeni specjaliści SEO pozycjonują sklepy internetowe postawione na większości platform e-commerce dostępnych na rynku m.in. PrestaShop, Shoper, Magento, WooCommerce i wiele innych.

Czy działania SEO są raportowane?

W zależności od oczekiwań klienta przygotowujemy raporty miesięczne lub kwartalne. Dodatkowo udostępniamy monitoring, w którym w dowolnym momencie możesz sprawdzić pozycje monitorowanych fraz.

Co jest Wam potrzebne do rozpoczęcia współpracy?

Do rozpoczęcia współpracy potrzebna jest działająca strona internetowa oraz dostęp do CMS i FTP. Dodatkowo Klient powinien przyznać nam dostęp do Search Console, Analytics, Data Studio i wizytówki Google. W przypadku braku usług Google pomożemy w ich wdrożeniu.

(4,8/5), głosów: 49
Ocena strony:
Go Top