Zespół KS

Wiemy, że dobry zespół jest kluczem do sukcesu Twojej firmy. Poznaj nas i przekonaj się, że spełniamy oczekiwania.

Nasz zespół

Sprawdź kto
dla Ciebie pracuje

Sławomir Czajkowski  

Sławomir Czajkowski

Founder

Właściciel agencji KS. Ponad 13 lat doświadczenia w zarządzaniu projektami oraz kreowaniu strategii marketingowych. Specjalizacja: pozycjonowanie stron, w tym audyty, analityka oraz link building. W świecie marketingu internetowego czuje się jak u siebie w domu. Dzieli się wiedzą na blogach, szkoleniach, konferencjach. Pomaga firmom promować i rozwijać swoje pomysły. Miał okazję współpracować przy ponad 500 projektach, nie tylko SEO.

Fan innowacyjnych rozwiązań, prowadzi testy czynników rankingowych Google i wykorzystuje wiedzę w skutecznej współpracy z klientami. Całą wiedzę przekazuje swojemu zespołowi na systematycznych szkoleniach.

Wyróżniony za projekty SEO, Certyfikowany Specjalista Google Adwords (wszystkie specjalizacje) oraz Google Analytics, a także Certyfikowany User Google Analytics.

Wojciech Budziak  

Wojciech Budziak

CEO

Z firmą związany niemal od początku jej istnienia. Specjalizuje się w analizie potrzeb klienta i znajdowaniu najlepszych rozwiązań marketingowych. Odpowiedzialny za kontakt bezpośredni oraz planowanie strategii marketingowych. Przy współpracy z klientem zawsze kieruje się zasadą win-win. Odpowiedzialny za stabilny rozwój i prawidłowe funkcjonowanie firmy.

Przemek Durał  

Przemysław Durał

Head of SEO

Zajmujący się optymalizacją stron internetowych, przeprowadzaniem audytów technicznych i UX. Dodatkowo wdraża zmiany na stronach internetowych, nadzoruje projekty i odpowiada za kontakt z klientami. Z wykształcenia informatyk lubiący nowinki techniczne i łamigłówki.

Alina Budziak  

Alina Budziak

Starszy specjalista SEO

Mocno związana z branżą marketingu internetowego od początku 2015 roku. W KS odpowiedzialna za optymalizację stron internetowych, przygotowywanie audytów i koordynowanie pracy swojego zespołu. Pasjonatka, zawsze głodna wiedzy, na bieżąco śledzi wszelkie nowinki w branży. Prywatnie uwielbia góry, owczarki niemieckie i jazdę na rowerze. Zafascynowana naturalną medycyną i zdrowym odżywianiem.

Daniel Jędrysik  

Daniel Jędrysik

Starszy specjalista SEO

Specjalizuje się w pozycjonowaniu stron. Fan pracy nad najtrudniejszymi projektami SEO oraz technicznej optymalizacji witryn. Z powodzeniem realizuje projekty na rynkach polskim i anglojęzycznych. W wolnych chwilach zgłębia wiedzę z zakresu analityki. Prywatnie miłośnik historii i fan fantastyki.

Marek Rogowski  

Marek Rogowski

Starszy specjalista SEO

Na co dzień zajmuje się optymalizacją stron WWW w oparciu o wcześniej opracowane strategie długoterminowe. Poszukujący nowości ze świata SEO , które chętnie sprawdza w swoich projektach. Przygotowuje również unikalne treści na strony klientów, wykorzystując doświadczenie zdobyte w Copywritingu. Prywatnie mocno zainteresowany nowymi technologiami, fan spędzania wolnego czasu na łonie natury.

Sebastian Żarnowski  

Sebastian Żarnowski

CEO w Surfer Local

Dawniej pracownik Agencji KS, aktualnie pomysłodawca i twórca Surfer Local - pierwszego na świecie narzędzia, które służy do kompleksowego monitorowania i zarządzania profilami firm w Google. Prywatnie lubi śledzić poczynania firmy Apple i testować ich produkty. 

Dariusz Kmiecik  

Dariusz Kmiecik

Specjalista SEO

Zaczynał od własnego lifestylowego bloga, stopniowo zagłębiając się w tajniki optymalizacji i pozycjonowania stron. Posiada kilkuletnie doświadczenie w copywritingu. Nie boi się wyzwań. Jego różnotematyczne artykuły wielokrotnie publikowane były w lokalnej prasie i serwisach internetowych. Po pracy trener i ceniony działacz piłkarski.

Mariola Forystek  

Mariola Forystek

Specjalista SEO

Zajmuje się optymalizacją stron WWW w oparciu o monitoring i analizę trendów rynkowych. Copywriter, tworzy unikalne teksty wykorzystywane w spersonalizowanym content marketingu i Link Buildingu. Z KS związana od ponad 4 lat. Osoba z kreatywnym podejściem do pracy i otwartym umysłem. W swojej pracy bazuje na wieloletnim doświadczeniu oraz praktykach zgodnych z najnowszymi trendami.

Wojtek Forystek  

Wojtek Forystek

Specjalista ds. Link Buildingu

W KS od 6 lat. Ma szeroką wiedzę z zakresu utrzymywania i budowania strategii linkowania oraz pozyskiwania nowych źródeł ruchu. Analityczny umysł, cechuje go kreatywność oraz łatwość nawiązywania relacji biznesowych. W pracy zajmuje się researchem oraz dbaniem o profile linków naszych klientów.

Justyna Czajkowska  

Justyna Czajkowska

Lider zespołu Google Ads z ponad 10-cio letnim doświadczeniem

Może pochwalić się wieloma sukcesami w obszarze prowadzenia skutecznych kampanii Adwords zarówno dla klientów typu ecommerce jak i firm oferujących sprzedaż produktów lub usług w skali lokalnej, ogólnopolskiej oraz globalnej. Odpowiada za planowanie strategii, prowadzenie kampanii i analizę skuteczności. Dba o relację z klientem, która zwykle rozpoczyna się od wspólnego wyznaczenia celu i określenia zestawu działań wspomagających jego uzyskanie. Certyfikowany Specjalista Google Adwords i Google Analytics.

Piotr Rysz  

Piotr Rysz

Starszy specjalista Google Ads

Przygotowuje i optymalizuje kampanie oparte na linkach sponsorowanych. Zajmuje się także prowadzeniem szczegółowej analityki wykorzystując narzędzia Google Analytics. Zbiera potrzebne dane o użytkownikach i ich zachowaniach. Mistrz w wyciąganiu odpowiednich wniosków. Pomaga w realizacji określonych celów biznesowych. Z wykształcenia mgr inż. na kierunku elektronika i telekomunikacja.

Karolina Szura  

Karolina Szura

Specjalista Google Ads

W KS odpowiedzialna za reklamę w Google Ads. Z branżą marketingu internetowego związana od ponad 6 lat. Z ciekawością śledzi nowinki z branży, stale powiększając swoją wiedzę i umiejętności. Ceni porządek i dobrą organizację czasu, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym.

Piotr Osika  

Piotr Osika

Analityk

Absolwent Uniwersytetu Rzeszowskiego na kierunku informatyka. Zajmuje się szczegółową analizą statystyk serwisów WWW, przy pomocy narzędzi Google Analytics. Zbiera odpowiednie dane o użytkownikach na stronie, ich działaniach oraz zachowaniach, a następnie wykorzystuje w procesie dążącym do realizacji celów biznesowych naszych klientów.

Paulina Żarnowska  

Paulina Żarnowska

Lider zespołu Social Media

Odpowiada za planowanie strategii i wdrażanie ciekawego contentu oraz prowadzenie kampanii reklamowych w mediach społecznościowych. Wraz ze świetnym teamem graficznym potrafi stworzyć spójny i atrakcyjny przekaz tekstowy oraz graficzny. Stale śledzi nowości z branży social media i testuje nowe rozwiązania, co przekłada się na wysoką skuteczność prowadzonych działań.

Karolina Adamik  

Karolina Adamik

Facebook & Google Ads Specialist

Dzięki wieloletniemu stażowi w pracy z klientem, nabrała dużego doświadczenia, co pozwala jej w łatwy i szybki sposób nawiązać pozytywne relacje z ludźmi. Z dużym zaangażowaniem i energią przykłada się do powierzonego zadania. Jest na bieżąco z każdą nowością w mediach społecznościowych i lubi wdrażać je w życie. Po godzinach pasjonatka sportów kynologicznych.

Karolina Czajkowska  

Karolina Czajkowska

Lider zespołu ds. Copywritingu

Z branżą SEO związana jest od 6 lat. Bazując na doświadczeniu i systematycznie pozyskiwanej wiedzy tworzy oryginalne teksty wykorzystywane w Link Buildingu i Content Marketingu. Kreatywna, rzetelna i systematyczna - mistrzyni lekkiego pióra. W swojej pracy kieruje się dobrą znajomością mechanizmów marketingowych. Prywatnie miłośniczka podróży oraz historii starożytnego Egiptu.

Agnieszka Kurek  

Agnieszka Kurek

Copywriter

Copywriter z czteroletnim doświadczeniem. Z KS związana od dwóch lat. Pisanie to dla niej nie tylko praca, ale także sposób na zdobywanie wiedzy, której zawsze jej mało. Pisze na każdy temat, nigdy w pośpiechu - każdy tekst traktuje jako swoją osobistą wizytówkę i powód do dumy. Prywatnie mama, miłośniczka psów i wiejskiego trybu życia oraz amazonka.

Katarzyna Przepiórka-Caputa  

Katarzyna Przepiórka-Caputa

Specjalista ds. Social Media

W KS zajmuje się content marketingiem w mediach społecznościowych oraz planowaniem i konfiguracją kampanii reklamowych Facebook Ads. Bazując na wiedzy nabytej oraz doświadczeniu w copywritingu i SEO, tworzy pełne polotu i finezji wciągające posty, angażujące nawet najbardziej opornych na interakcje użytkowników. Energiczna, pomysłowa, ciekawa świata, głodna wiedzy. Kończy właśnie swoje piąte (podobno ostatnie) studia. Po godzinach Instruktor fitness, Nauczyciel tańca, Matka Polka, Perfekcyjna Pani Domu i Żona Idealna.

Renata Leś  

Renata Leś

Copywriter

Zamiłowanie do pisania, zagościło w jej życiu już w czasach liceum, kiedy to zajmowała się redagowaniem tekstów do lokalnej gazetki. Nowe doświadczenia oraz zdobyta wówczas wiedza, stanowiły mocny fundament do rozwijania umiejętności, a także podejmowania nowych wyzwań. Obecnie, tworzenie oryginalnych i wartościowych tekstów stanowi integralną część jej życia, jest formą relaksu i oderwania się od rzeczywistości oraz doskonałą metodą na wyzwolenie emocji. Osoba niezwykle ambitna i rzetelna, która nie boi się wyzwań. Trudne tematy traktuje jako szansę na poszerzenie swojej wiedzy w przeróżnych dziedzinach, w końcu jak sama mówi - nigdy nie wiadomo, co się w życiu przyda. Prywatnie miłośniczka literatury, spacerów a także wypraw w Bieszczady i Beskidy.

Sylwester Ziemba  

Sylwester Zięba

Copywriter

Współpracę z KS nawiązał w 2019 roku. Zamiłowanie do pisania towarzyszy mu już od ponad dziesięciu lat. Tworzy teksty na najróżniejsze tematy, rozwijając się i poszerzając swoją wiedzę z każdym kolejnym zleceniem. W wolnych chwilach przeżywa przygody w tekstowych grach fabularnych.

Wiktor Szura  

Wiktor Szura

Lider zespołu programistów

W branży IT od ponad 13 lat. Z zamiłowania programista dla którego każdy dzień w pracy to nowa przygoda. Lubi dzielić się swoimi umiejętnościami i stara się rozwiązać każdy problem.

Wojtek Jakieła  

Wojtek Jakieła

Programista / Grafik

Posiada 9 letnie doświadczenie w projektowaniu graficznym. Miłośnik pracy z Photoshopem. Projektuje efektywne grafiki wykorzystywane w kampaniach Google Ads. Ninja w kwestii obsługi oraz edycji stron opartych na silniku Wordpress.

Łukasz Żebracki  

Łukasz Żebracki

Grafik

Szeroko pojętą grafiką komputerową zajmuje się od ponad 5 lat. Doświadczenie zawodowe zdobył w kilku agencjach reklamowych oraz jako freelancer, realizując zlecenia dla indywidualnych klientów oraz małych i dużych firm. Każdy projekt traktuje jako nowe wyzwanie. Jest osobą kreatywną, pełną pomysłów i zainteresowań.

Robert Pietruś  

Robert Pietruś

Doradca Klienta Biznesowego

Z obsługą klienta związany od 2014 r. W KS wykorzystuje zdobyte doświadczenie w nawiązywaniu relacji do budowania pozytywnego wizerunku firmy. Tworząc ofertę dla nowych klientów proponuje rozwiązania, które w szybkim czasie przyniosą oczekiwane efekty. Po pracy pasjonat motorsportu i sympatyk nowinek technologicznych.

Joanna Stopyra  

Joanna Stopyra

Doradca klienta

W KS zasila Dział Obsługi Klienta. Studiowała Komunikację Społeczną bo fascynuje ją psychologia i ludzie. Wcześniej, przez wiele lat, związana z Public Relations, Projektami i Marketingiem Produktowym, gdzie była odpowiedzialna za zarządzanie międzynarodowymi projektami. Specjalistka od budowania długoterminowych relacji z klientami i błyskawicznego nawiązywania kontaktów zarówno biznesowych, jak i przyjacielskich. Prywatnie miłośniczka Beskidu Niskiego i Nordic Walking.

Jolanta Pięta  

Jolanta Pięta

Asystent ds. księgowości

Ze skrupulatnością dba o rozliczenia finansowe z klientami, koordynuje pracą biura oraz dba o dobrą komunikację ze wszystkimi działami agencji z rzetelnym i otwartym podejściem do pracy. Przygotowuje również różnorodne teksty doskonaląc się w copywritingu codziennie poszerzając i budując swoje doświadczenie. Po godzinach miłośniczka przyrody, naturalistka, fanka fotografii, sztuki -sama chętnie sięga po pędzel - śledząca nowinki designu zarówno we wnętrzach jak i ogrodach, miłośniczka zdrowego stylu życia.

Joanna Brożyna  

Joanna Brożyna

Specjalista ds. Google Maps

W KS odpowiedzialna za analizę oraz optymalizację profilii Google My Business i pozycjonowanie ich w Google Maps. Nieustannie zgłębia także tajniki SEO i poszerza swoją wiedzę o nowości w pozycjonowaniu. Nie boi się nowych wyzwań, a swoim klientom zawsze proponuje innowacyjne i skuteczne rozwiązania. Jej celem zawsze jest Top 1, dlatego też robi wszystko, by go osiągnąć. Jest otwarta na świat oraz lubi poznawać nowych ludzi. W życiu prywatnym jest miłośniczką literatury, gier planszowych oraz sportu. Uwielbia także podróże i relaks na łonie natury.

Michał Kuchta  

Michał Kuchta

Młodszy specjalista SEO

Zajmuje się optymalizacją stron internetowych i tworzeniem unikalnych treści dla klientów. Z Agencją KS związany jest od 2020 roku. W pracy wykorzystuje doświadczenie, które zdobył, prowadząc w przeszłości własne strony internetowe. Chętnie podejmuje się nowych wyzwań. Miłośnik nowych technologii, aktywny działacz społeczny, od kilku lat prezes lokalnego klubu sportowego.

Kamilla Bugała  

Kamilla Bugała

Młodszy Specjalista ds. Social Media

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Swoje pierwsze doświadczenia zawodowe zdobywała na praktykach w studenckim radiu oraz telewizji publicznej. Interesuje się tematyką kształtowania stosunków społecznych oraz procesem tworzenia wizerunku marki. Aktualnie studentka I roku studiów magisterskich o kierunku komunikowanie promocyjno-wizerunkowe na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie. Wiecznie głodna wiedzy, pragnie ją stale poszerzać. Prywatnie wielka miłośniczka psów.

Wojciech Pochroń  

Wojciech Pochroń

Młodszy programista

Młody programista, którego pasją jest programowanie stron internetowych oraz aplikacji webowych. Posiada zamiłowanie do nowych technologii i chęć do ciągłego rozwoju. Lubi nowe wyzwania i jest osobą wytrwałą w dążeniu do celu. Dobrze odnajduje się w pracy zespołowej jak i w indywidualnych zadaniach.

Karol Frączek  

Karol Frączek

Młodszy specjalista ds. link buildingu

W KS odpowiedzialny jest za realizację dla klientów skutecznego i efektywnego link buildingu. Dba o pozyskiwanie i utrzymanie wartościowych linków prowadzących do strony internetowej. W pracy szczególną uwagę przykłada do odpowiedniego doboru źródeł ruchu. Dba o wysoka jakość realizowanych działań. Z wykształcenia technik organizacji reklamy z zamiłowania fan motoryzacji.

 
(4,7/5), głosów: 136
Ocena strony:
Go Top