Biblioteczka KS

Zapoznaj się z naszą biblioteczką. Zawiera ona e-booki, checklisty, szablony i materiały dodatkowe, które pomogą w prowadzeniu marketingu w Twojej firmie.

  • Najlepsi specjaliści
  • Merytoryczna wiedza
  • Przydatne materiały

E-booki

Okładka E-booka: Twórz blogposty, które pokocha Google

Twórz blogposty, które pokocha Google

E-book "Twórz blogposty, które pokocha Google" to przewodnik stworzony z myślą o właścicielach małych firm, specjalistach marketingu i copywriterach. Jego celem jest przekazanie wiedzy na temat tego, w jaki sposób pisać teksty na bloga, aby były one lepiej widoczne w wyszukiwarce Google. Poradnik oferuje praktyczne wskazówki dotyczące wyboru odpowiednich słów kluczowych, zaplanowania struktury artykułu, optymalizacji treści blogowych, a także wykorzystania narzędzi do analizy i poprawy widoczności w wyszukiwarkach. Znajdziesz w nim także przykładowe formy wpisów, które możesz z powodzeniem wykorzystać na własnym blogu.

Autor: Sylwester Zięba

Czytaj więcej i pobierz

Okładka E-booka: Popraw widoczność swojej firmy w Mapach Google

Popraw widoczność swojej firmy w Mapach Google

Pozycja obowiązkowa dla lokalnych przedsiębiorców. W poradniku znajdziesz użyteczne wskazówki, jak optymalizować swoją wizytówkę Google Moja Firma (Google Business Profile), aby przyciągnąć więcej klientów. E-book składa się z 10 części, nawiązujących do różnych elementów związanych z wizytówką. Każda z części jest przystępnie wyjaśniona, a na końcu każdego wątku znajdziesz zadania do wykonania, dzięki czemu od razu przejdziesz do części praktycznej.

Praca zbiorowa pod nadzorem: Joanna Brożyna

Czytaj więcej i pobierz

Okładka E-booka: Odkryj sekret swoich rywali. Analiza konkurencji w małej firmie

Odkryj sekret swoich rywali. Analiza konkurencji w małej firmie

„Odkryj sekret swoich rywali” to praktyczny przewodnik dla właścicieli małych firm, którzy chcą sprawdzić, jak konkurencja działa w Internecie. Zawiera on wartościowe i użyteczne wskazówki, które pomogą wykonać prostą analizę Twoich rywali przy użyciu dostępnych darmowych i płatnych narzędzi. Na podstawie przygotowanego raportu będziesz mógł stworzyć własny plan marketingowy.

Autor: Daniel Jędrysik

Czytaj więcej i pobierz
(4.4/5), głosów: 13
Ocena strony:
Go Top