Pozycjonowanie stron Cennik 2024

Pora na współpracę z profesjonalistami. Na jakość, którą odczujesz już po pierwszym kontakcie z nami. Pora na Standard KS.

Sprawdź pakiety

Zamów bezpłatną wycenę!

(czytaj więcej) Na podstawie tej zgody będziemy mogli skontaktować się z Tobą za pośrednictwem np. telefonu czy poczty elektronicznej w celu obsługi przez nas twojego zapytania. Administratorem Twoich danych osobowych jest KS Sp. z o.o. Gorzyce 141, 38-230 Nowy Żmigród, NIP: 6852338589. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityka Prywatności). (zwiń)

Cennik pozycjonowania

Poznaj nasze pakiety

SEO Local

Polecany dla mniejszych
lokalnych firm

już od 1490 zł netto/miesięcznie

Dowiedz się więcej
Zamawiam darmową wycenę

SEO Leader

Polecany dla firm
o zasięgu ogólnopolskim

już od 2790 złnetto/miesięcznie

Dowiedz się więcej
Zamawiam darmową wycenę

SEO e-commerce

Polecany dla sklepów
internetowych

już od 3490 zł netto/miesięcznie

Dowiedz się więcej
Zamawiam darmową wycenę

Każdy pakiet uwzględnia koszt pracy dedykowanych specjalistów, a w cenę wliczony jest również audyt SEO. Forma audytu dostosowana jest do rodzaju witryny oraz budżetu. Różnica pomiędzy pakietami to ilość roboczogodzin specjalisty przeznaczonych na obsługę projektu czy budżet na pozyskanie linków. Oferta oraz strategia SEO tworzona jest w sposób pozwalający uzyskać najlepszy efekt w postaci pozycji w wynikach wyszukiwania, wzrostu ruchu na stronie, a także konwersji. Zależy nam na tym, aby koszt był jak najniższy - bez dodatkowych opłat.

Zamów darmową wycenę

Standard KS

Wyznaczamy nowe standardy w branży

Masz wrażenie, że obecna agencja nic nie robi? Masz dość obietnic bez pokrycia? Naciągaczy, którzy obiecują, a nawet gwarantują najwyższe pozycje, po czym nic nie robią? Nie chcesz zawierać wielomiesięcznych umów z karami za ich zerwanie i długim okresem wypowiedzenia? Postaw na KS!

Umowa na czas nieokreślony

Nie oferujemy długoterminowych umów, których nie sposób wypowiedzieć. Masz prawo w każdej chwili wypowiedzieć umowę bez konsekwencji!

Gwarancja zwrotu pieniędzy!

Gwarantujemy, że będziesz zadowolony z naszych usług. Jeżeli jednak przez pierwsze 30 dni nie spełnimy Twoich oczekiwań co do obsługi otrzymasz zwrot pieniędzy.

Nie usuwamy
linków

Wszystkie pozyskane przez nas linki zostają z Tobą, także po naszym rozstaniu. Gwarantujemy to w umowie!

Pełna
transparentność

Po każdym przepracownym miesiącu otrzymasz przejrzysty raport, który zrozumiesz bez konieczności uczenia się skomplikowanych pojęć.

Dedykowany
opiekun SEO

Nasi specjaliści są nastawieni na realizację Twoich celów biznesowych! Nie tylko zwiększymy ruch na stronie, ale także będziemy pracować nad konwersją.

Sprawdzone
metody

W naszej codziennej pracy wykorzystujemy jedynie sprawdzone metody zapewniające stabilne wyniki, które nie zaszkodzą w przyszłośći Twojej stronie.

Standard potwierdzony opiniami

Opinie naszych klientów

Średnia ocen
w Google

4,9/5,0

Wysoka ocena w Google to nie przypadek. Klienci cenią nas za zaangażowanie, doświadczenie, bardzo dobry kontakt oraz indywidualne i empatyczne podejście.

Sprawdź nasze opinie
KS to super profesjonalna firma oferująca nie tylko wysokiej jakości usługi marketingu internetowego, ale również miłą obsługę, profesjonalizm i szybkość reakcji. Zawsze można liczyć na ich pomoc i świetną obsługę, a wyniki pozycjonowania są naprawdę IMPONUJĄCE.
Arek Żuławnik
Arek Żuławnik
ABC Tłumaczenia
Komunikacja na najwyższym poziomie, doskonały kontakt z pracownikami agencji, realizacja planu zgodnie z uzgodnieniami, pracownicy bardzo pomocni, czuć podczas rozmowy, że ludzie tu wiedzą, czym się zajmują. Jeśli chodzi o marketing w swojej działalności to tylko z Agencją KS. Zadowolony klient!
Tomasz Gołda
Tomasz Gołda
Derato
Z całego serca polecamy Agencję KS! Znakomita obsługa klienta i pełen profesjonalizm nawet w przypadku tych najmniejszych firm. Konsultant odpowiada na wszystkie zapytania bardzo szybko i wyczerpująco. Efekty są widoczne już po kilku miesiącach. Gorąco polecamy!
Antoni Działowy
Antoni Działowy
Divin

Agencja KS skutecznie wprowadziła naszą domenę do TOP3 lub pierwszą stronę wyników wyszukiwarki Google w odpowiedzi na większość interesujących nas słów kluczowych... Kontakt z opiekunem działa bez zarzutu - dziękujemy za cierpliwość i szybkie merytoryczne odpowiedzi na na sze przeróżne pytania.

Przeczytaj referencję

Paweł Piwowar
Paweł Piwowar
Dobre Ziele

Z Agencja KS współpracujemy już 3 lata i szkoda tylko ze 3 lata, a nie więcej, bo z pewnością byli byśmy jako firma zupełnie w innym miejscu. Dzięki Agencji KS zwiększyliśmy swoje obroty o ponad 900% w przedziale 3 lat. Pan Marek Rogowski wyciągał systematycznie Nas z samego dołu na sam szczyt.

Współpraca z Panem Markiem to czysta przyjemność, profesjonalizm pod każdym względem, a na koniec wyniki mega i przede wszystkim skuteczność w działaniu. Jeszcze raz Dziękujemy

Łukasz Buntkowski
Łukasz Buntkowski
Lucas LED

Bardzo cenimy sobie współpracę z Agencją, która z zaangażowaniem zajmuje się pozycjonowaniem naszej strony i wizytówki Google oraz prowadzi kampanie google Ads oraz w Social Media, wspierając nas w realizacji celów strategicznych naszej organizacji. Do dyspozycji mamy zarówno dedykowanego specjalistę SEO, jak również sztab programistów czy copywriterów.

Przeczytaj referencję

Marek Winiarski
Marek Winiarski
Delikatesy z naturyPrzejrzysty plan działania

Proces pozycjonowania w KS


  • Audyt SEO/SXO strony


  • Strategia pozycjonowania i harmonogram zadań


  • Konfiguracja analityki


  • Optymalizacja data-driven


  • Link building


  • Content marketing


  • Pozycjonowanie wizytówki Google


  • Raportowanie

Audyt SEO/SXO strony

Analizujemy Twoją stronę www pod kątem kilkuset czynników rankingowych, określamy wagi problemu. Analizujemy problemy techniczne serwisu, ścieżkę konwersji i UX.

Strategia pozycjonowania i harmonogram zadań

Przygotowujemy najlepszą strategię, w której uwzględniamy działania i ich intensywność potrzebną do wypromowania strony w Google.

Konfiguracja analityki

Konfigurujemy / analizujemy konto Google Analytics, ustawiamy zdarzenia i konwersje, weryfikujemy poprawność zbierania danych.

Optymalizacja data-driven

Na podstawie danych i analizy porównawczej optymalizujemy wszystkie podstrony. Tworząc przy tym niezbędne treści przyjazne dla ludzi i robotów :)

Link building

Sporządzamy plan, a następnie pozyskujemy linki. Masz pełen wgląd co gdzie i za ile zostaje zakontraktowane. Wszystkie treści publikowane w sieci pisane są przez profesjonalnych copywriterów. Nie będziesz wstydził się tych wzmianek.

Content marketing

Planujemy o czym należy pisać na blogu, a następnie przygotujemy super zoptymalizowane treści, na życzenie opracujemy również teksty do newslettera oraz wykonamy konfigurację narzędzia do mailingu.

Pozycjonowanie wizytówki Google

Wykonujemy optymalizację wizytówki i stale ją rozwijamy. Celem jest top1 na mapie. Jest to opcja dodatkowa polecana przy pozycjonowaniu biznesów działających lokalnie.

Raportowanie

Przygotowujemy dla Ciebie raport miesięczny uwzględniając w nim wykonane prace oraz efekty, dzięki temu zawsze masz kontrolę i możliwość sprawdzenia, na jakie działania wykorzystywany jest Twój budżet, a także jakie generują one zyski.

Abonament dla firm

Co zawiera się w cenie usług SEO?

Rozpoczynając współpracę z Agencja KS możesz być pewny, że dołożymy wszelkich starań, aby działania SEO przyczyniły się do rozwoju Twojej firmy. Sprawdź, co otrzymujesz w Standardzie KS.

#

Dedykowany specjalista

Nie wyobrażamy sobie, abyś miał kontaktować się z każdym działem osobno.

Jako profesjonalna agencja SEO stawiamy na dedykowanego opiekuna, z którym będziesz stale w kontakcie mailowym, telefonicznym bądź wideo.

Tym samym unikniesz niedomówień, nieporozumień i będziesz wiedział, do kogo dzwonisz ;)

Raportowanie miesięczne

Chcesz czy nie, i tak wyślemy Ci raz w miesiącu szczegółowy raport. W każdej wolnej chwili masz możliwość sprawdzić, czy rozsądnie gospodarujemy Twoim budżetem.

Nie rozumiesz raportów, które przygotowują inni specjaliści SEO? Bez obaw. Już w pierwszym miesiącu naszej współpracy skontaktuje się z Tobą opiekun, by wyjaśnić wszystkie wątpliwości i dostosować raport do Twoich potrzeb biznesowych.

#
#

Zaawansowana analityka

Nasi analitycy są gotowi skonfigurować narzędzia analityczne, gromadzić i przetwarzać dane, przeprowadzać testy A/B, czy też w tworzyć rozbudowane raporty z wizualizacjami.

Nie spoczniemy, dopóki nie znajdziemy idealnej ścieżki zakupowej, która będzie najlepsza dla Twojej firmy.

Najlepsze narzędzia

Korzystamy tylko z najlepszych narzędzi dostępnych na rynku. Mało tego, sami jesteśmy twórcami lub pomysłodawcami kilku z nich.

Na bazie zgormadzonej wiedzy i nabytego doświadzenia postał Surfer, Localo (dawniej Surfer Local) oraz Easy Local - każde z nich może pracować na Twoją korzyść i budować pozycję Twojej firmy w internecie.

#

Pozycjonowanie - Cena

Ile kosztuje pozycjonowanie i co wpływa na koszty?

Wyceniając usługę bierzemy pod uwagę szereg czynników, które mogą wpłynąć na proces pozycjonowania strony. Realnie oceniamy szansę w oparciu o wygląd i zawartość strony docelowej, a także otoczenie rynkowe.

Historia
domeny

Konkurencja
i otoczenie biznesowe

Jakość strony
internetowej

Ilość i konkurencyjność
słów kluczowych

Wielkość
i typ serwisu

Skala
działalności

Referencje

Sukcesy naszych klientów

Wdrożenie Standardu KS w działaniach dla naszych partnerów spowodowały wzrost widoczności ich stron w wynikach wyszukiwania, co przełożyło się na ich większe zyski.

11-krotne zwiększenie działań użytkowników na wizytówce Google

"Pani Joanna, podejmuje ogrom prac, aby profil przysparzał mi coraz to więcej Klientów. Mam poczucie, że przez cały czas ktoś czuwa nad profilem i go optymalizuje. Dodatkowo mogę liczyć na wsparcie w prowadzeniu innych kanałów m.in. strony internetowej."

Eva’s Beauty Room
Ewa Doszczak
Zobacz Case Study

Dwa razy więcej telefonów i rezerwacji wizyt!

"Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Agencją KS. Już na samym początku spotkaliśmy się z profesjonalną obsługą. [...] Efekty pracy są nie do podważenia. Agencję KS darzymy ogromnym zaufaniem i mamy świadomość, że nasza firma jest pod stałą opieką profesjonalistów."

Kanon Piękna
Mariusz Kaczmarczyk Kanon Piękna - Salon Kosmetyczny Nowy Sącz
Zobacz Case Study

Skontaktuj się z nami

Nie czekaj, skontaktuj się z naszym doradcą
 lub wyślij zapytanie poprzez formularz.

Przygotujemy dla Ciebie darmową ofertę wzbogaconą o podstawowy audyt strony, analizę konkurencji, praktyczne porady dotyczące branży, a także realne prognozy rozwoju Twojego biznesu.

Zamów bezpłatną wycenę!

(czytaj więcej) Na podstawie tej zgody będziemy mogli skontaktować się z Tobą za pośrednictwem np. telefonu czy poczty elektronicznej w celu obsługi przez nas twojego zapytania. Administratorem Twoich danych osobowych jest KS Sp. z o.o. Gorzyce 141, 38-230 Nowy Żmigród, NIP: 6852338589. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityka Prywatności). (zwiń)

Nasze usługi

W czym jeszcze możemy Ci pomóc?

Naszym partnerom oferujemy kompleksowe działania z zakresu marketingu internetowego. Przygotujemy dla Ciebie kampanie Google Ads, przeprowadzimy migrację, wykonamy audyt SEO/SXO czy nawet zbudujemy stronę internetową od podstaw.

Kampanie reklamowe Google Ads

Reklamy w sieci wyszukiwania, sieci reklamowej, w zakupach Google, YouTube i remarketing.

Poznaj szczegóły usługi >>

Obsługa Social Media

Prowadzenie kont na FB, Instagramie, Twitterze i Linkedin. Skuteczna promocja firmy, marki, produktu.

Poznaj szczegóły usługi >>

Wizytówki Google

Dobrze zoptymalizowany profil biznesowy w Google sprawi, że Twoje lokalne punkty sprzedaży czy obsługi będzie można łatwo znaleźć w organicznych wynikach wyszukiwania.

Poznaj szczegóły usługi >>

Audyt SEO

Profesjonalny audyt SEO strony WWW nie tylko wskaże błędy i obszary do optymalizacji, ale także będzie stanowił krok w kierunku zwiększenia widoczności witryny w Google.

Poznaj szczegóły usługi >>

Content Marketing

Ciekawe i wartościowe treści pozwolą Ci przyciągnąć na stronę internetową nowych użytkowników i przekształcić ich w lojalnych klientów.

Poznaj szczegóły usługi >>

Pozycjonowanie stron

Dzięki zwiększeniu widoczności strony internetowej lub sklepu w wynikach wyszukiwania, dotrzesz do nowych klientów, którzy na co dzień korzystają z wyszukiwarek.

Poznaj szczegóły usługi >>

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje pozycjonowanie stron?

Cena pozycjonowania jest zależna m.in. od historii domeny, konkurencyjności, jakości strony internetowej, wielkości serwisu i skali prowadzonego biznesu. Wyślij zapytanie, a my przygotujemy dla Ciebie darmową ofertę ;)

Kiedy widoczne są pierwsze efekty?

Zazwyczaj efekty są już widoczne po wdrożeniu pierwszej optymalizacji i po uzyskaniu kilku wartościowych linków. Oczywiście jest to zależne od jakości strony, skali działalności, obranej strategii czy budżetu.

Co zawiera darmowa wycena?

Bezpłatna wycena zawiera ofertę z kilkoma wariantami cenowymi i pakietem słów kluczowych. Oferta jest również wzbogacona o podstawowy audyt strony, analizę konkurencji i realne prognozy rozwoju Twojego biznesu. Skontaktuj się z nami!

Co zapewniamy w cenie pozycjonowania?

Przede wszystkim: wzrost widoczności serwisu w Google, dedykowanego specjalistę, raportowanie miesięczne / kwartalne, monitoring pozycji fraz 24/7, kompleksową analitykę internetową, brak długoterminowej umowy i wiele więcej.

Za co będę musiał dodatkowo zapłacić?

W cenie abonamentu jest wszystko co niezbędne do realizowania skutecznego pozycjonowania. Jeżeli jednak będziesz zainteresowany innymi dodatkowymi usługami przedstawimy ci wcześniej dokładny kosztorys.

Ile pozycjonujecie fraz?

Tyle ile chcesz i ile warto pozycjonować. Rynek wyznacza limit.

Co jeżeli będę chciał zmienić frazy?

Dzwonisz lub piszesz i zmieniamy lub dokładamy do obecnych.

Co stanie się z linkami po zakończeniu współpracy?

Nie usuwamy linków po zakończeniu współpracy. 90% pozyskujemy z nawiązanych współprac. Z reguły linki opłacone są dożywotnio, ale zdarzają się też, że promowanie linku jest opłacane na 12 miesięcy.

W jaki sposób kontaktuję się z opiekunem?

Jak tylko zechcesz 😃 - telefon, mail lub wideokonferencja. Możesz również odwiedzić nas w naszym biurze w Gorzycach.

Co jeżeli będę potrzebował wrzucić zdjęcie lub tekst na stronę?

Przesyłasz materiał, a my zajmujemy się resztą, bez dodatkowych opłat.


Zamów bezpłatną wycenę!

(czytaj więcej) Na podstawie tej zgody będziemy mogli skontaktować się z Tobą za pośrednictwem np. telefonu czy poczty elektronicznej w celu obsługi przez nas twojego zapytania. Administratorem Twoich danych osobowych jest KS Sp. z o.o. Gorzyce 141, 38-230 Nowy Żmigród, NIP: 6852338589. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityka Prywatności). (zwiń)
(4.8/5), głosów: 739
Ocena strony:
Go Top