Pozycjonowanie stron Cennik

 • Gwarancja efektów lub zwrot środków
 • Wycena pozycjonowania strony www w 24h
 • Darmowy szybki audyt z analizą konkurencji
 • Brak długoterminowej umowy
Gwarancja wyników albo zwrot kasy!

Jeżeli jesteś znudzony obietnicami bez pokrycia? Boisz się, że po raz kolejny nie zobaczysz efektów pozycjonowania? Dobrze trafiłeś! Jako jedyni oferujemy efekty z gwarancją. Jeżeli nie dowieziemy wyniku, zwrócimy Ci 100% zainwestowanych środków. Napisz do nas, a przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę ze szczegółami promocji.

Zobacz dlaczego jesteśmy najlepszym partnerem dla Ciebie
Skontaktuj się z nami

Godziny pracy:
pon. - pt.
08:00 - 16:00

Nie czekaj, skontaktuj się z naszym doradcą lub od razu wyślij zapytanie. Przygotujemy dla Ciebie darmową ofertę SEO wzbogaconą o audyt strony, analizę konkurencji, praktyczne porady dotyczące branży, a także realne prognozy rozwoju Twojego biznesu. To wszystko w 24h!

Ile kosztuje pozycjonowanie stron?

Koszt pozycjonowania stron internetowych uzależniony jest od zakresu działań oraz konkurencyjności branży. Zwykle cena oscyluje w granicach od 990 zł do 3000 zł netto miesięcznie.

Pozycjonowanie Stron Cennik - 2020

Usługa
Cena Umowa
Pozycjonowanie lokalne od 990 zł na czas nieokreślony
SEO ogólnopolskie
od 1490 zł na czas nieokreślony
Pozycjonowanie globalne od 1990 zł na czas nieokreślony
Rozwiązania dedykowane cena ustalana indywidualnie na czas nieokreślony

Przykładowe pakiety

już od
990 zł

netto/miesięcznie

Pakiet PODSTAWOWY

Polecany dla małych firm

 • Pozycjonowanie kilku do kilkunastu fraz
 • Optymalizacja strony internetowej
 • Linkbuilding - pozyskiwanie linków
 • Analityka
 • Promocja w Mapach Google
 • Copywriting
 • Content Marketing
 • Systematyczne planowanie strategii
 • Raportowanie działań

już od
1490 zł

netto/miesięcznie

Pakiet OPTYMALNY

Polecany dla średnich firm

 • Pozycjonowanie kilkudziesięciu fraz
 • Optymalizacja strony internetowej
 • Linkbuilding
 • Analityka
 • Promocja w Mapach Google
 • Copywriting
 • Content Marketing
 • Systematyczne planowanie strategii
 • Raportowanie działań

już od
1990 zł

netto/miesięcznie

Pakiet ROZSZERZONY

Polecany dla dużych firm oraz trudnych branż

 • Kilkaset fraz
 • Optymalizacja strony internetowej
 • Linkbuilding
 • Analityka
 • Promocja w Mapach Google
 • Copywriting
 • Content Marketing
 • Systematyczne planowanie strategii
 • Raportowanie działań

Każdy pakiet uwzględnia koszt pracy dedykowanych specjalistów, a w cenę wliczony jest również audyt SEO. Forma audytu dostosowana jest do rodzaju witryny oraz budżetu. Różnica pomiędzy pakietami to ilość roboczogodzin specjalisty przeznaczonych na obsługę projektu. Oferta oraz strategia SEO tworzona jest w sposób pozwalający uzyskać najlepszy efekt w postaci pozycji w wynikach wyszukiwania, wzrostu ruchu na stronie, a także konwersji. Zależy nam na tym, aby koszt był jak najniższy - bez dodatkowych opłat.

Zapewniamy!

biuro agencji KS

Dedykowanego specjalistę

Nie wyobrażamy sobie, abyś miał kontaktować się z każdym działem osobno.

Jako profesjonalna agencja SEO stawiamy na dedykowanego opiekuna, z którym będziesz stale w kontakcie mailowym, telefonicznym bądź wideo.

Tym samym unikniesz niedomówień, nieporozumień i będziesz wiedział, do kogo dzwonisz ;)

Raportowanie kwartalne

Chcesz czy nie, i tak wyślemy Ci raz na kwartał szczegółowy raport. W każdej wolnej chwili masz możliwość zaglądnąć, czy rozsądnie gospodarujemy Twoim budżetem.

szczegółowe raporty z wykonywanych działań
wykres pozycji słów kluczowych

Monitoring pozycji przez 24/7

Jeszcze w ten sam dzień, w którym wybierzemy frazy, przydzielimy Ci dostęp do narzędzia, w którym możesz codziennie sprawdzać pozycję każdego słowa kluczowego z osobna.

Uwaga, to uzależnia.

Wzrost ruchu

Musisz się na to przygotować, ponieważ działamy z najlepszą skutecznością. Od momentu podpisania umowy, bądź gotowy na ROI w setkach, a z czasem nawet tysiącach % - sorry, taki mamy klimat.

wykres pokazujący wzrost ruchu organicznego
kompleksowa analityka na Twojej stronie

Zaawansowaną analitykę

Nasi analitycy są niczym szaleni naukowcy i nie poprzestaną w wykonywaniu testów A/B i śledzeniu każdego użytkownika NA ŻYWO, dopóki nie znajdą złotej ścieżki zakupowej dla Twojej firmy.

Przygotuj się, będzie ciekawie!

Gwarancję najlepszych narzędzi

Tak, to właśnie w KS grupa naszych szalonych seowców podjęła się tworzenia niesamowitego narzędzia.

Aktualnie na całym świecie w branży SEO narzędzie jest tak popularne jak Netflix w branży video.

Jak myślisz, kto zna się na tym najlepiej i pozwoli Ci być o krok przed wszystkimi? ;)

Surfer SEO
nieszablonowe podejście marketingowe

Kreatywny marketing

Chcesz sprzedawać piasek na pustyni czy drzewa w lesie?

Spoko, z dobrym zapleczem wyjadaczy marketingowych sprzedasz nawet wodę na środku oceanu - serio, chcesz spróbować?

Korzystamy z najlepszych narzędzi

Każda strategia i realizowane działania oparte są o analizę danych z najlepszych dostępnych na rynku narzędzi. Poniżej kilka z nich wraz z cenami dla własnego użytku - U nas masz to w pakiecie!

Surfer SEO

59$ - 199$ / miesiąc

ScreamingFrog - Crawler strony

£144 / rok

Ahrefs - ruch, pozycje i widoczność strony

99$ - 999$ / miesiąc

Surfer Content Editor - Tworzenie treści

59$ - 199$ / miesiąc

Semstrorm

99zł - 499zł / miesiąc

Majestic

47€ - 380€ / miesiąc

http Logs Viewer

70€

MOZ

99$ - 599$ / miesiąc

Semrush

99$ - 399$ / miesiąc

Answer The Public

79$ / miesiąc

Awario

89$ / miesiąc

Sitebulb

£10 - £25 / miesiąc

SeoStation

27zł - 127 zł / miesiąc

LightHouse

Darmowe

WhiteSpark

17$ - 80$ / miesiąc

HotJar

29€ - 89€ / miesiąc (za stronę)

Yandex

Darmowe

LocalFalcon

10$ - 500$

GTMetrix

15$ - 150$ / miesiąc

Pingdom

42$ - 228$ / miesiąc

Mangools

30€ - 80€ / miesiąc

NeilPatel

20zł / miesiąc

GoogleCloud

Darmowe

LocalViking

39$ - 149$ / miesiąc

Google Search Console
Google Analytics
Google Data Studio
Google PageSpeed Insights
Google My Business
Google Trends
Google Optimize

Cennik "płatność za efekt" i "abonament" dla firm

cennik - poproś o darmową wycenę

Wysyłając prośbę o przygotowanie oferty na pozycjonowanie stron internetowych, otrzymasz do wyboru kilka wariantów rozliczeń opartych na płatności za efekt oraz cenie abonamentowej. Często wybieranym przez klientów rozwiązaniem są modele hybrydowe. Przygotujemy dla Ciebie kilka opcji, indywidualnie dopasowując cennik i warunki współpracy tak, aby zaoferować maksymalne korzyści i satysfakcjonujący efekt w jak najniższej cenie. Dzięki takiemu podejściu zapewniamy najlepsze tempo i szybkie uzyskanie efektu w postaci wysokich pozycji w Google dla najważniejszych fraz, co w przypadku pozycjonowania stanowi kwestię absolutnie kluczową.

Ze względu na bardzo dynamiczny rozwój algorytmu wyszukiwarek, w ramach działań opartych o formę abonamentową prowadzonych jest wiele dodatkowych czynności, wpływających nie tylko na wypozycjonowanie ustalonych fraz w top10 wyników wyszukiwania, ale również top5 i top3 dla całych segmentów słów kluczowych.

W opcji kompleksowej obsługi marketingowej, prace dla klientów obejmują nie tylko Google, ale również portale branżowe, instytucje i inne możliwe miejsca, które pozwalają skutecznie pozycjonować i wspierać promocję marki. Strategie ukierunkowane są na osiągnięcie relatywnie szybkiego efektu. Dzięki nieszablonowym działaniom, dobrym praktykom i kreatywności, gwarantujemy najlepsze wyniki za najniższą cenę.

Ile kosztuje pozycjonowanie i co wpływa na koszty?

 • Historia domeny - jest jednym z najważniejszych czynników wpływających na cennik pozycjonowania stron internetowych. Domeny nowe wymagają zazwyczaj większego nakładu pracy, a efekty są widoczne w nieco dłuższej perspektywie czasowej niż w przypadku domen kilkuletnich.
 • Konkurencja - Duża i mocna konkurencja w określonej branży może wydłużyć czas potrzebny na osiągnięcie założonego celu. Jest to naturalny duży czynnik znacząco wpływający na koszty. Cena pozycjonowania strony jest uzależniona od jakości działań konkurencji. Aby uzyskać top10, top5, a docelowo top3 i top1 w konkurencyjnych branżach, musimy poświęcić zdecydowanie więcej czasu, niż przy usługach lub produktach niszowych.
 • Jakość strony internetowej - Strony intuicyjne, szybkie i atrakcyjne wizualnie, często wymagają mniejszego nakładu środków przeznaczonych na SEO. W przypadku witryn dostarczających pozytywne czynniki behawioralne dla Google, wyniki są zauważalne zdecydowanie szybciej. Mowa tutaj o współczynniku odrzuceń, konwersji, średnim czasie spędzonym na stronie internetowej itd.
 • Ilość i konkurencyjność słów kluczowych - ma kluczowy wpływ na wymagany nakład pracy, co relatywnie przekłada się na koszt pozycjonowania. Zawsze dążymy do jak najlepszego zestawu fraz, który wspólnie z Klientem dobieramy na podstawie analizy konkurencji, miesięcznych wyszukiwań oraz realnych możliwości.
 • Wielkość i typ serwisu - Oczywiście, podczas ustalania ceny pozycjonowania witryny, zwracamy uwagę na wielkość serwisu oraz rodzaj prowadzonej działalności. Duże znaczenie ma fakt z jakim typem strony mamy do czynienia - czy jest to strona usługowa, informacyjna bądź sklep internetowy. Istotne jest również ile stron liczy serwis, a w przypadku sklepu internetowego - jaka jest wielkość asortymentu.
 • Skala działalności - Większy budżet będzie konieczny do skutecznego pozycjonowania sklepu internetowego w skali globalnej, niż do wypromowania firmy działającej na rynku lokalnym.


Ile kosztuje pozycjonowanie stron?

Cena pozycjonowania jest zależna m.in. od historii domeny, konkurencyjności, jakości strony internetowej, wielkości serwisu i skali prowadzonego biznesu. Wyślij zapytanie, a my przygotujemy dla Ciebie darmową ofertę ;)

Kiedy widoczne są pierwsze efekty?

Zazwyczaj efekty są już widoczne po wdrożeniu pierwszej optymalizacji i po uzyskaniu kilku wartościowych linków. Oczywiście jest to zależne od jakości strony, skali działalności, obranej strategii czy budżetu.

Co zawiera darmowa wycena?

Bezpłatna wycena zawiera ofertę z kilkoma wariantami cenowymi i pakietem słów kluczowych. Oferta jest również wzbogacona o podstawowy audyt strony, analizę konkurencji i realne prognozy rozwoju Twojego biznesu. Skontaktuj się z nami!

Co zapewniamy w cenie pozycjonowania?

Przede wszystkim: wzrost ruchu albo zwrot pieniędzy, dedykowanego specjalistę, raportowanie miesięczne / kwartalne, monitoring pozycji fraz 24/7, kompleksową analitykę internetową, brak długoterminowej umowy i wiele więcej. 

Pozostałe usługi

Kampanie reklamowe Google Ads

Reklamy w sieci wyszukiwania, sieci reklamowej, w zakupach Google, YouTube i remarketing.

Obsługa Social Media

Prowadzenie kont na FB, Instagramie, Twitterze i Linkedin. Skuteczna promocja firmy, marki, produktu.

Tworzenie stron internetowych

Unikalne projekty graficzne i strony zgodne z wytycznymi SEO / UX. Responsywne i spełniające Twoje wymagania.

Migracje stron www

Kompleksowe migrowanie stron na inny CMS, hosting, na inną domenę. Łączenie stron, rebranding, redesign.

Konsultacje SEO / SEM / UX Online

Umów się na konsultacje z doświadczonym specjalistą. Poznaj odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.

Szkolenia

Chcesz zostać specjalistą ds. pozycjonowania stron, reklam Google Ads, czy Social Media? Zapisz się na nasze szkolenie.

(4,5/5), głosów: 207
Ocena strony:
Go Top