Tworzenie sklepów internetowych

Zacznij sprzedawać w internecie, dzięki własnemu sklepowi internetowemu

 • atrakcyjna szata graficzna
 • wygodne środowisko zakupowe
 • bezpieczne zakupy
 • integracje z innymi systemami

Zamów bezpłatną wycenę!

(czytaj więcej) Na podstawie tej zgody będziemy mogli skontaktować się z Tobą za pośrednictwem np. telefonu czy poczty elektronicznej w celu obsługi przez nas twojego zapytania. Administratorem Twoich danych osobowych jest KS Sp. z o.o. Gorzyce 141, 38-230 Nowy Żmigród, NIP: 6852338589. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityka Prywatności). (zwiń)
Wiktor Szura
Wiktor Szura Head of Web Development

Zaprojektujemy sklep internetowy, który pokochają Twoi Klienci

Chcesz sprzedawać w Internecie? Z naszą pomocą zbudujesz Twój wymarzony sklep internetowy, który będzie skutecznie sprzedawał.

Stworzymy dla Ciebie sklep internetowy w oparciu o jedną z platform:

 • WordPress + WooCommerce
 • Shoper
 • PrestaShop

Zaprojektujemy szatę graficzną, skonfigurujemy sklep, wdrożymy niezbędne integracje (kurierzy, systemy płatności) i skonfigurujemy wersję na urządzenia mobilne — jednym słowem w pełni przygotujemy Twój sklep do sprzedaży online!

Partnerzy:

Cyber FolksShoper

Własny sklep internetowy

Co wyróżnia nasze sklepy internetowe?

Łatwa
obsługa

Prosto i wygodnie zacznij sprzedawać swoje produkty w Internecie. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi i przyjaznym funkcjom zarządzania błyskawicznie wejdziesz w świat e-commerce.

Techniczna
optymalizacja SEO

Twój sklep będzie nie tylko atrakcyjny dla użytkowników, ale także przyjazny dla wyszukiwarek. Zoptymalizujemy go według wytycznych SEO, by jak najlepiej radził sobie w wynikach wyszukiwania.

Bezpieczeństwo na wysokim poziomie

Zadbaj o zaufanie do swojego sklepu. Wdrożymy dla Ciebie certyfikat SSL, który zapewni ochronę danych transakcyjnych Twoich klientów podczas przesyłania ich na serwer.

Cennik

Twój własny sklep internetowy

Sklep internetowy Shoper Standard

Abonamentowy sklep internetowy oparty o platformę Shoper.

 • uruchomienie i konfiguracja sklepu
 • dostosowanie szablonu do Twoich potrzeb
 • techniczna optymalizacja SEO
 • 1 rok abonamentu gratis
 • Certyfikat SSL na rok gratis

już od 5 990 zł netto

Zamawiam darmową wycenę

Sklep internetowy WooCommerce Standard

Sklep internetowy oparty o platformę WordPress + WooCommerce.

 • uruchomienie i konfiguracja sklepu
 • autorski szablon
 • techniczna optymalizacja SEO
 • brak opłaty abonamentowej
 • pomoc w zakupie domeny i hostingu

już od 10 990 zł netto

Zamawiam darmową wycenę

Portfolio

Nasze realizacje

Naszym partnerom dostarczamy estetyczne i funkcjonalne sklepy internetowe, które są przyjazne dla użytkowników. Sprawdź nasze projekty i przekonaj się, że warto powierzyć nam stworzenie sklepu online.

Zobacz portfolio agencji KS Zobacz nasze portfolio

Własny sklep internetowy

Zainwestuj w nowoczesny e‑commerce

Przygotuj platformę do sprzedaży online

Razem stworzymy miejsce w Internecie dla Twoich produktów. Zaprojektujemy sklep, który trafi w gusta grupy docelowej, będzie przyjazny w użytkowaniu i zgodny z najnowszymi trendami. Dopełnimy wszelkich starań, by był on czytelny i intuicyjny w obsłudze.

Zadbaj o bezpieczeństwo i wiarygodność

Pomożemy w doborze hostingu, który zapewni płynne działanie sklepu o każdej porze. Wdrożymy certyfikat SSL, który zagwarantuje bezpieczny transfer danych między klientem a sklepem, a także przystosujemy sklep do wymogów RODO.

Buduj relacje z klientami

Wdrożymy i skonfigurujemy na stronie formularze kontaktowe, chaty, newslettery lub inne rozwiązanie, które umożliwi Ci budowanie relacji z Twoimi klientami. Zadbamy o pozytywne doświadczenia użytkowników, a także zachęcimy ich do interakcji i konwersji.

Pozyskaj klientów z wyszukiwarki

Optymalizujemy sklepy pod silniki wyszukiwarek. Dbamy o czytelność kodu, stosownie odpowiednich technologi oraz prędkość strony. Dzięki temy Twój sklep będzie lepiej widoczny w popularnych wyszukiwarkach.

Przejrzysty plan działania

Jak wygląda proces budowy sklepu internetowego?


Projektowanie sklepu

Zaczniemy od analizy Twoich potrzeb oraz branży, w której działasz. Poznamy Twoje cele, grupę docelową oraz konkurencję i na podstawie zgromadzonych informacji wybierzemy najlepsze rozwiązanie.

Zaprojektujemy szatę graficzną zgodną z Twoimi oczekiwaniami (dla platform WordPress WooCommerce i Shoper). Zadbamy o to, aby strona była czytelna, estetyczna i przyjazna dla odwiedzających.

W projekcie uwzględnimy to, jak sklep będzie się prezentować na komputerach, laptopach i smartfonach. Zadbamy o jego pełną responsywność na najpopularniejszych urządzeniach i przeglądarkach.

Otrzymasz do wglądu gotowy projekt graficzny, a po akceptacji przystąpimy do jego wdrożenia.

Wdrożenie

W zależności od wybranej platformy zainstalujemy i skonfigurujemy WordPress'a z WooCommerce lub skonfigurujemy Shoper'a. W ramach usługi:

 • podepniemy domeny internetowej,
 • dodamy skrzynek pocztowych,
 • dodamy kategorii produktów,
 • skonfigurujemy kosztów wysyłki,
 • pomożemy w aktywacji Shoper płatności,
 • zmodyfikujemy szablon graficzny zgodnie z wytycznymi oraz wymaganiami trzymając się zasad SEO (pozycjonowania stron),
 • przygotowujemy grafik i banery,
 • przygotujemy i uzupełnimy podstrony informacyjne.

Na koniec ustawimy niezbędne wtyczki i integracje, które wprowadzą nowe funkcjonalności na stronę. Mogą to być dodatkowe formularze, newslettery, systemy rezerwacji online, integracja z mediami społecznościowymi czy narzędzia SEO.

Optymalizacja

Zadbamy o to, by sklep szybko się ładował. Sprawi to, że Twoi klienci będą czuć się komfortowo na stronie i nie będą jej przedwcześnie opuszczać. Z kolei roboty wyszukiwarek będą mogły bez trudu go analizować.

Przeprowadzimy wstępną optymalizację pod kątem SEO i zadbamy o dostępność sklepu dla robotów wyszukiwarek. Dzięki temu Twój sklep będzie lepiej widoczna dla potencjalnych klientów z poziomu wyszukiwarek internetowych.

Zainstalujmy certyfikat SSL, który gwarantuje bezpieczeństwo transferu danych między sklepem a użytkownikiem.

Publikacja sklepu w Internecie

Po Twojej ostatecznej akceptacji, opublikujemy sklep w Internecie. Jeszcze raz sprawdzimy czy wszystkie funkcjonalności działają poprawnie i zajmiemy się wszelkimi problemami, które mogły się pojawić.

Na koniec otrzymasz od nas dostępy do platformy e‑commerce, abyś mógł samodzielnie zarządzać swoim sklepem.

Wsparcie techniczne

Zapewniamy 30 dniowe wsparcie techniczne w przypadku wystąpienia problemów związanych z funkcjonowaniem sklepu. W razie wystąpienia jakichkolwiek problemów technicznych związanych z działaniem strony, oferujemy także serwisowanie i naprawę błędów.

Potrzebujesz kogoś, kto będzie czuwał nad sklepem i dbał, aby WordPress był zawsze aktualny? Zapytaj koniecznie o usługę opieki nad stronę, w ramach której:

 • aktualizujemy sytem WordPress, wtyczki, motywy i szablony strony WWW;
 • aktualizujemy wersję PHP;
 • usuwamy błędy powstałe w wyniku jej uszkodzenia przez niekompatybilne wtyczki oraz zmiany wprowadzane w ramach hostingu;
 • tworzymy kopie bezpieczeństwa strony WWW;
 • wprowadzamy zmiany w treściach, dodajemy funkcjonalności;
 • usuwamy wirusy ze strony.

Usługi dodatkowe

Dotrzyj ze swoją ofertą do nowych klientów

Na stworzeniu sklepu internetowego nasza pomoc się nie kończy. Zajmiemy się jego promocją, tak abyś dotarł ze swoją ofertą do jak największej liczby osób.

Pozycjonowanie

Zwiększymy widoczność Twojego sklepu w wyszukiwarce Google, dzięki czemu dotrzesz do klientów z całego kraju.

Google Ads

Zbudujemy świadomość wśród potencjalnych klientów, a także zachęcimy do zakupu te osoby osoby, które nic nie kupiły.

Social Media

Wprowadzimy Twój sklep w świat Social Mediów i dotrzemy do osób zainteresowanych Twoimi produktami.

Współpracuj z najlepszymi

Dlaczego warto nam zaufać?

Od 15 lat działamy w branży marketingowej i wiemy, że reklama to tylko jeden z elementów skutecznej sprzedaży w Internecie. Z nami zbudujesz funkcjonalny i przyjazny dla użytkownika sklep internetowy, który będzie przynosił zyski.

Partnerskie
podejście

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Nie tylko stworzymy Twój sklep internetowy, ale także pomożemy go wypromować.

Przejrzyste warunki współpracy

Umowa, którą otrzymasz jest jasna i przejrzysta. Nie ma w niej ukrytych kruczków i warunków, które mogą zachwiać Twoje zaufanie do nas.

Profesjonalne
doradztwo

Podpowiemy Ci, jak prowadzić działania reklamowe w sieci, aby Twój biznes stale się rozwijał. Z nami osiągniesz sukces w Internecie.

Zaufali nam

Guliard Track Motor DetlaTech Electronics Kenhuru FeelComfort

Chcesz założyć własny sklep internetowy?

Zapytaj o bezpłatną i niezobowiązującą wycenę. Prześlemy do Ciebie brief, który posłuży nam do oszacowania kosztu stworzenia Twojego wymarzonego sklepu internetowego.

Zamów bezpłatną wycenę!

(czytaj więcej) Na podstawie tej zgody będziemy mogli skontaktować się z Tobą za pośrednictwem np. telefonu czy poczty elektronicznej w celu obsługi przez nas twojego zapytania. Administratorem Twoich danych osobowych jest KS Sp. z o.o. Gorzyce 141, 38-230 Nowy Żmigród, NIP: 6852338589. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityka Prywatności). (zwiń)

Zamów bezpłatną wycenę!

(czytaj więcej) Na podstawie tej zgody będziemy mogli skontaktować się z Tobą za pośrednictwem np. telefonu czy poczty elektronicznej w celu obsługi przez nas twojego zapytania. Administratorem Twoich danych osobowych jest KS Sp. z o.o. Gorzyce 141, 38-230 Nowy Żmigród, NIP: 6852338589. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityka Prywatności). (zwiń)
(4.3/5), głosów: 12
Ocena strony:
Go Top