Tworzenie stron internetowych

Wyróżnij się w internecie dzięki naszym projektom.

 • indywidualna szata graficzna
 • łatwa rozbudowa o nowe funkcjonalności
 • optymalizacja pod wyszukiwarki
 • 30-dniowe wsparcie techniczne

Zamów bezpłatną wycenę!

(czytaj więcej) Na podstawie tej zgody będziemy mogli skontaktować się z Tobą za pośrednictwem np. telefonu czy poczty elektronicznej w celu obsługi przez nas twojego zapytania. Administratorem Twoich danych osobowych jest KS Sp. z o.o. Gorzyce 141, 38-230 Nowy Żmigród, NIP: 6852338589. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityka Prywatności). (zwiń)
Wiktor Szura
Wiktor Szura Head of Web Development

Stworzymy witrynę, którą pokochają Twoi Klienci

Budowanie zaufania wśród klientów to podstawa skutecznego biznesu. Jednym z elementów, które wpływają na wiarygodność firmy, jest posiadania łatwej w obsłudze i intuicyjnej strony internetowej.

Jest ona niczym wizytówka firmy w cyfrowym świecie. Dobrze zaprojektowana i dostosowana do potrzeb grupy odbiorców strona WWW, wywrze odpowiednie pierwsze wrażenie i przekona potencjalnych klientów do skorzystania z oferty.

Takie są właście nasze projekty. Poza aspektami wizualnymi i UX, duży nacisk kładziemy na przystosowanie stron do wymogów wyszukiwarek internetowych. Dzięki temu proces ich pozycjonowania jest łatwiejszy.

Dla kogo przeznaczona jest usługa:

 • firmy usługowe
 • producenci i dystrybutorzy
 • placówki handlowe
 • organizacje non-profit
 • instytucje edukacyjne
 • placówki medyczne

Partnerzy:

Cyber FolksShoper

Twoja strona firmowa

Co wyróżnia nasze strony internetowe?

Szybkość
ładowania

Już nigdy nie utracisz klienta z powodu zbyt wolno ładującej się witryny. Nasze strony są niezwykle szybkie, co poprawia satysfakcję użytkowników, zwiększa współczynnik konwersji i pozytywnie wpływa na SEO.

Techniczna
optymalizacja SEO

Twoja strona będzie nie tylko atrakcyjna dla użytkowników, ale także przyjazna dla wyszukiwarek. Budujemy witryny zgodnie z wytycznymi SEO, które stają się magnesem dla ruchu organicznego.

Bezpieczeństwo na wysokim poziomie

Śpij spokojnie. Zabezpieczymy Twoją stronę przed dostępem nieupoważnionych osób oraz innymi cyberzagrożeniami czyhającymi w sieci, stosując jedynie sprawdzone rozwiązania.

Cennik

Strona internetowa dla Twojej firmy

Strona internetowaWordPress Standard

Przygotowanie strony na naszym autorskim szablonie, dostosowanym do Twoich potrzeb.

 • autorski responsywny szablon
 • podstawowe funkcjonalności strony
 • techniczna optymalizacja SEO
 • pomoc w zakupie domeny
 • pomoc w zakupie hostingu

już od 7 990 złnetto

Zamawiam darmową wycenę

Strona internetowaWordPress Premium

Stworzenie strony na podstawie indywidualnego projektu graficznego według Twoich wytycznych.

 • indywidualny projekt graficzny
 • rozbudowane funkcjonalności strony
 • techniczna optymalizacja SEO
 • pomoc w zakupie domeny
 • pomoc w zakupie hostingu

już od 14 990 zł netto

Zamawiam darmową wycenę

Portfolio

Nasze realizacje

Naszym partnerom dostarczamy funkcjonalne i estetyczne strony internetowe, które realizują ich cele biznesowe. Sprawdź, nasze projekty i przekonaj się, że warto powierzyć nam stworzenie strony firmowej!

Zobacz portfolio agencji KSZobacz nasze portfolio

Strona firmowa na WordPressie

Zainwestuj w profesjonalną stronę internetową

Stwórz wiarygodny wizerunek firmy

Przygotowana przez nas strona będzie estetyczna, funkcjonalna w pełni zgodna z Twoją wizją biznesu. Dopełnimy wszelkich starań, by informacje o ofercie firmy zostały przedstawione w czytelny sposób, a nawigacja nie sprawiała użytkownikowi problemu.

Pozyskaj klientów z wyszukiwarki

Nasze strony są optymalizowane pod silniki wyszukiwarek. Dbamy o czytelność kodu, stosowanie odpowiednich technologii oraz prędkość wczytywania się strony, co ułatwia ich późniejsze pozycjonowanie w Google i innych wyszukiwarkach.

Buduj relacje z klientami

Wdrożymy i skonfigurujemy na stronie formularze kontaktowe, chaty lub inne rozwiązanie, które umożliwi Ci budowanie relacji z Twoimi klientami. Zadbamy o pozytywne doświadczenia użytkowników, zachęcając ich tym samym do interakcji i konwersji.

Łatwo zarządzaj treściami

Tworzymy strony na WordPressie, którego obsługę stosunkowo łatwo jest opanować. Umożliwi Ci to dodawanie nowych podstron czy wpisów blogowych bez konieczności angażowania programisty.

Przejrzysty plan działania

Jak wygląda proces budowy strony internetowej?


Projektowanie strony

Zaczniemy od analizy Twoich potrzeb oraz branży, w której działasz. Poznamy Twoje cele, grupę docelową oraz konkurencję i na podstawie zgromadzonych informacji wybierzemy najlepsze rozwiązanie.

Zaprojektujemy szatę graficzną zgodną z Twoimi oczekiwaniami. Zadbamy o to, aby strona była czytelna, estetyczna i przyjazna dla odwiedzających.

W projekcie uwzględnimy to, jak strona będzie prezentować się na komputerach, laptopach czy smartfonach. Zadbamy o jej pełną responsywność na najpopularniejszych urządzeniach i przeglądarkach.

Otrzymasz do wglądu gotowy projekt i będziesz mógł zasugerować do niego poprawki. Po akceptacji przystąpimy do jego wdrożenia.

Wdrożenie

Zainstalujemy i skonfigurujemy WordPress'a na Twoim serwerze. Jest to najpopularniejszy systemem zarządzania treścią (CMS) na świecie. Z jego pomocą, bez pomocy programisty będziesz w stanie zmieniać teksty i grafiki na swojej stronie.

Następnie zakodujemy wszystkie potrzebne podstrony, które przygotowaliśmy na etapie projektowania. Uzupełnimy je o przygotowane przez Ciebie treści i grafiki. Nie masz własnych tekstów i zdjęć? Bez obaw. Możemy je dla Ciebie przygotować. Zapytaj doradcę o dodatkową usługę.

Później ustawimy niezbędne wtyczki, które wprowadzą nowe funkcjonalności na stronę. Mogą to być formularze kontaktowe, newslettery, systemy rezerwacji online, galerie zdjęć, integracja z mediami społecznościowymi czy narzędzia SEO.

Na koniec zintegrujemy stronę WWW z narzędziami analitycznymi, takimi jak Google Analytics, dzięki czemu otrzymasz informacje o ruchu na stronie i działaniach użytkowników.

Optymalizacja

Zadbamy o to, by strona szybko się ładowała. Sprawi to, że Twoi klienci będą czuć się komfortowo na stronie, a roboty wyszukiwarek „spojrzą” na nią przychylnym okiem.

Wykonamy optymalizację pod kątem SEO i zadbamy o dostępność strony dla robotów wyszukiwarek. Dzięki temu Twoja strona będzie lepiej widoczna dla potencjalnych klientów.

Zainstalujmy certyfikat SSL, który gwarantuje bezpieczeństwo przesyłu danych między stroną a użytkownikiem.

Publikacja strony w internecie

Po tym jak zaakceptujesz ostateczną wersję Twojej nowej strony, opublikujemy ją w Internecie. Jeszcze raz sprawdzimy, czy wszystkie funkcjonalności działają poprawnie i rozwiążemy wszelkie problemy, które mogły się pojawić.

Na koniec otrzymasz od nas dostępy do CMS, abyś mógł samodzielnie zarządzać swoimi treściami.

Wsparcie techniczne

Zapewniamy 30 dniowe wsparcie techniczne w przypadku wystąpienia problemów związanych z funkcjonowaniem strony.

Potrzebujesz kogoś, kto będzie czuwał nad stroną i dbał, aby WordPress był zawsze aktualny także po tym okresie? Zapytaj koniecznie o usługę opieki nad stroną, w ramach której:

 • aktualizujemy system WordPress, wtyczki, motywy i szablony strony WWW;
 • aktualizujemy wersję PHP;
 • usuwamy błędy powstałe w wyniku jej uszkodzenia przez niekompatybilne wtyczki oraz zmiany wprowadzane w ramach hostingu;
 • tworzymy kopie bezpieczeństwa strony WWW;
 • wprowadzamy zmiany w treściach, dodajemy funkcjonalności;
 • usuwamy wirusy ze strony.

Usługi dodatkowe

Dotrzyj ze swoją ofertą do nowych klientów

Nasza pomoc nie kończy się na przygotowaniu strony firmowej. Wypromujemy ją tak, abyś dotarł ze swoją ofertą do jak największej liczby osób.

Pozycjonowanie

Zwiększymy widoczność Twojej strony w Internecie, dzięki czemu dotrzesz do nowych klientów, którzy na co dzień korzystają z Google.

Google Ads

Zbudujemy świadomość Twojej marki wśród odbiorców, a także pobudzimy do działania osoby, które już miały kontakt z Twoją stroną.

Social Media

Wykorzystamy moc mediów społecznościowych i dotrzemy do osób, które będą zainteresowane Twoimi produktami lub usługami.

Współpracuj z najlepszymi

Dlaczego warto nam zaufać?

Od 15 lat działamy w branży marketingowej i wiemy, jak ważna jest funkcjonalna i intuicyjna strona internetowa. Sprawia to, że jesteśmy idealnym partnerem do budowania widoczności w Internecie.

Partnerskie
podejście

Z zaangażowaniem podchodzimy do każdego projektu. Nie tylko stworzymy dla Ciebie stronę, ale także podpowiemy, jak ją promować w Internecie.

Przejrzyste warunki współpracy

Umowa, którą otrzymasz jest jasna i przejrzysta. Nie ma w niej ukrytych kruczków i warunków, które mogą zachwiać Twoje zaufanie do nas.

Profesjonalne
doradztwo

Nie wiesz, jaki hosting wybrać? Zdaj się na specjalistów. Podpowiemy, które rozwiązanie będzie najlepsze dla Twojego biznesu.

Zaufali nam

Guliard Track Motor DetlaTech Electronics Kenhuru FeelComfort

Potrzebujesz nowej strony internetowej?

Zapytaj o bezpłatną i niezobowiązującą wycenę. Prześlemy do Ciebie brief, który posłuży nam do oszacowania kosztu stworzenia nowej strony internetowej.

Zamów bezpłatną wycenę!

(czytaj więcej) Na podstawie tej zgody będziemy mogli skontaktować się z Tobą za pośrednictwem np. telefonu czy poczty elektronicznej w celu obsługi przez nas twojego zapytania. Administratorem Twoich danych osobowych jest KS Sp. z o.o. Gorzyce 141, 38-230 Nowy Żmigród, NIP: 6852338589. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityka Prywatności). (zwiń)

Zamów bezpłatną wycenę!

(czytaj więcej) Na podstawie tej zgody będziemy mogli skontaktować się z Tobą za pośrednictwem np. telefonu czy poczty elektronicznej w celu obsługi przez nas twojego zapytania. Administratorem Twoich danych osobowych jest KS Sp. z o.o. Gorzyce 141, 38-230 Nowy Żmigród, NIP: 6852338589. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityka Prywatności). (zwiń)
(4.5/5), głosów: 29
Ocena strony:
Go Top