Wzrost ruchu o ponad 500%

Podczas roku współpracy podnieśliśmy ruch organiczny na stronie Klienta o ponad 500%, co bezpośrednio przełożyło się na wzrost ilości zamówień produktów i usług

Zamawiam darmową wycenę

Krótko o kliencie

HEDOM to drukarnia z ponad 100-letnią tradycją! Oferuje nowoczesne i wydajne metody druku, obsługując klientów z kraju i zagranicy. Nowoczesny park maszynowy, wykwalifikowani pracownicy oraz ich niesłabnący entuzjazm pozwala firmie realizować nawet najbardziej wymagające i niestandardowe zamówienia. HEDOM oferuje nie tylko drukowanie, ale także usługi poligraficzne i projektowe.

Efekty współpracy z Agencją KS ⭐️

1200%

więcej fraz w wynikach organicznych

500%

większy ruch na stronie

1

miejsce w wynikach lokalnych

Sytuacja wyjściowa

W styczniu 2023 Klient zgłosił się do Agencji KS w celu podjęcia działań, mających na celu zwiększenie ruchu organicznego na stronie oraz zwiększenie świadomości marki w środowisku lokalnym. Marginalny ruch organiczny oraz odległe pozycje na frazy lokalne powodowały brak zainteresowania ofertą drukarni zarówno na rynku ogólnopolskim, jak i rodzimym — krośnieńskim. Dodatkowy minus stanowił brak podstawowych funkcjonalności strony, które wspierałyby konwersję.

pozycje wizytówki przed

Cele i oczekiwania

 • Wzrost ruchu na stronie
 • Wzrost pozycji na frazy biznesowe
 • Rozszerzenie widoczności
 • Zwiększenie konwersji
 • Wzrost pozycji na frazy lokalne
 • Zwiększenie rozpoznawalności brandu

Problemy i wyzwania

Na stronie poza kilkoma stronami informacyjnymi praktycznie nie istniała kategoryzacja. Należało dodać kategorie i podkategorie odpowiadające świadczonym usługom. Bogata oferta oraz konkurencyjna branża wymagały również obszernych analiz i specyficznego podejścia do tematu.

Wspinaczka na szczyt

Zrealizowane działania

W pierwszej kolejności na stronie poprawiliśmy parametry techniczne, aby dostosować ją do wymagań Google. Zaprojektowanie struktury kategorii oraz dostosowanie dedykowanych im podstron do potrzeb SEO stanowiło kolejny etap prac. Równolegle stworzyliśmy plan link buildingowy i zaczęliśmy pozyskiwać pierwsze linki zewnętrzne.

W kolejnych krokach zoptymalizowaliśmy linkowanie wewnętrzne oraz rozpoczęliśmy tworzenie wpisów blogowych, aby wprowadzić element content marketingu. W pierwszych miesiącach współpracy zajęliśmy się także pozycjonowaniem lokalnym.

 • Optymalizacja szybkości strony
 • Zaprojektowanie i wdrożenie struktury kategorii
 • Optymalizacja linkowania wewnętrznego
 • Przygotowanie planu link buildingowego i pozyskiwanie wartościowych odnośników
 • Tworzenie wpisów na bloga
 • Optymalizacja pod frazy lokalne
 • Wdrożenie zaawansowanej analityki
 • Optymalizacja pod kątem UX

Efekty współpracy

Pierwsze efekty pojawiły się już w II kwartale 2023 roku. Strona zaczęła wyświetlać się na wysokich pozycjach na frazy ogólne, jednocześnie osiągnęła 1 pozycje na najważniejsze frazy lokalne. Wzrost widoczności, zwiększył świadomość marki, a kampania link buildingowa podbudowała autorytet domeny. Zwiększenie ruchu organicznego oraz widoczności zarówno w skali lokalnej, jak i globalnej, przełożyło się na większą ilość leadów, co w konsekwencji zwiększyło liczbę zleceń.


A co na to klient?

Po kilku miesiącach współpracy zauważyliśmy wzrost zainteresowania naszymi produktami oraz usługami, a nasza strona internetowa znacznie podskoczyła w liczbie odwiedzin. Oczywiście, jak najbardziej rekomendujemy Agencję KS i idziemy dalej, aby razem zdobywać następne cele.

Melchior MurdzekPrezes
Referencje od klienta

Zadbamy w pełni o reklamę Twojej firmy w internecie

Zamów bezpłatną wycenę!

(czytaj więcej) Na podstawie tej zgody będziemy mogli skontaktować się z Tobą za pośrednictwem np. telefonu czy poczty elektronicznej w celu obsługi przez nas twojego zapytania. Administratorem Twoich danych osobowych jest KS Sp. z o.o. Gorzyce 141, 38-230 Nowy Żmigród, NIP: 6852338589. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityka Prywatności). (zwiń)

Sprawdź inne referencje

Zwiększenie przychodu o 333%

"Zawsze możemy liczyć na profesjonalne doradztwo i wsparcie ze strony Pani Kamilli która sumiennie wywiązuje się z powierzonych jej zadań. Kontakt z Agencją KS jest bezproblemowy, zawsze odbierają telefony i odpisują na e-maile. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z Agencją KS, którą zamierzamy kontynuować. Z czystym sumieniem możemy ją polecić do działań marketingowych w internecie."

Laboratorium Zielarza
Jan Nowak Prezes Zarządu
Zobacz Case Study

Wzrost ruchu organicznego o ponad 500%

"Osobiście doceniam wkład, kompetencje i pomysły naszego opiekuna Pana Dariusza Kmiecika, który jest dla nas zawsze dostępny, otwarty na nasze pomysły oraz szybko zrozumiał styl i specyfikę naszej palarni kawy. Pan Dariusz jest też autorem wielu pomysłów niepowiązanych bezpośrednio z pozycjonowaniem, a które przełożyły się na większą sprzedaż."

Roastains
Przemysław Tarnawski Właściciel Roastains
Zobacz referencję
(4.7/5), głosów: 12
Ocena strony:
Go Top