Zwiększenie przychodu o 333%

W trakcie współpracy zwiększyliśmy ruch na stronie o 160%. Dzięki temu liczba transakcji wzrosła aż o 386%, a przychód o 333%. Działania te wzmocniły rozpoznawalność marki.

Zamawiam darmową wycenę
Referencje - Laboratorium Zielarza

Krótko o kliencie

Laboratorium Zielarza to firma, która prowadzi dystrybucję własnych suplementów diety, stworzonych przez doświadczony zespół specjalistów z zakresu zielarstwa i fitoterapii. Głównym celem jest kompleksowe wsparcie organizmu na wielu płaszczyznach — nie tylko w aspekcie fizycznym, ale również psychicznym.

Efekty współpracy z Agencją KS ⭐️

+333%

wzrost
przychodu

+386%

więcej
transakcji

+160%

zwiększony ruch
na stronie

Sytuacja wyjściowa

Płatne kampanie Facebook Ads zostały rozpoczęte w lutym 2022 r. Klientowi zależało na zwiększeniu sprzedaży w sklepie internetowym, jak i poszerzenie świadomości marki na polskim rynku.

pozycje wizytówki przed

Cele i oczekiwania

  • Wzrost ruchu na stronie
  • Zwiększenie świadomości marki
  • Zwiększenie ilości polubień i obserwujących
  • Zwiększenie sprzedaży w sklepie internetowym

Problemy i wyzwania

Social Media

Wyzwaniem, przed jakim stanęliśmy, była promocja suplementów diety sama w sobie i przedstawienie jej w odpowiedni sposób. Dzięki atrakcyjnym zdjęciom i odpowiednio dobranym treściom udało nam się stworzyć reklamy akceptowane przez Meta.

Wspinaczka na szczyt

Zrealizowane działania

Kampanie na Facebooku i Instagramie miały na celu zwiększyć rozpoznawalności marki, informować użytkowników o ciekawych promocjach i zachęcać do wykonania konwersji.

Zaoferowaliśmy Klientowi pomoc w tworzeniu zdjęć i krótkich wideo, które pomogły nam w uzyskaniu spójnego i atrakcyjnego feedu.

  • Stała optymalizacja kampanii Facebook Ads;
  • Zdjęcia i wideo produktów, wykorzystywane do postów i reklam;
  • Reels;
  • Doradztwo marketingowe.

Efekty współpracy

Facebook:

Optymalizacja kampanii Facebook Ads oraz atrakcyjne zdjęcia pozwoliły na zwiększenie zasięgu oraz obserwujących zarówno na fanpage'u, jak i na Instagramie, poszerzenie świadomości marki oraz zwiększenie ilości odwiedzin strony internetowej.


A co na to klient?

Zawsze możemy liczyć na profesjonalne doradztwo i wsparcie ze strony Pani Kamilli która sumiennie wywiązuje się z powierzonych jej zadań. Kontakt z Agencją KS jest bezproblemowy, zawsze odbierają telefony i odpisują na e-maile.

Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z Agencją KS, którą zamierzamy kontynuować. Z czystym sumieniem możemy ją polecić do działań marketingowych w internecie.

Jan NowakPrezes Zarządu
Referencje od klienta

Zadbamy w pełni o reklamę Twojej firmy w internecie

Zamów bezpłatną wycenę!

(czytaj więcej) Na podstawie tej zgody będziemy mogli skontaktować się z Tobą za pośrednictwem np. telefonu czy poczty elektronicznej w celu obsługi przez nas twojego zapytania. Administratorem Twoich danych osobowych jest KS Sp. z o.o. Gorzyce 141, 38-230 Nowy Żmigród, NIP: 6852338589. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityka Prywatności). (zwiń)

Sprawdź inne referencje

11-krotne zwiększenie działań użytkowników na wizytówce Google

"Pani Joanna, podejmuje ogrom prac, aby profil przysparzał mi coraz to więcej Klientów. Mam poczucie, że przez cały czas ktoś czuwa nad profilem i go optymalizuje. Dodatkowo mogę liczyć na wsparcie w prowadzeniu innych kanałów m.in. strony internetowej."

Eva’s Beauty Room
Ewa Doszczak
Zobacz Case Study

Dwa razy więcej telefonów i rezerwacji wizyt!

"Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Agencją KS. Już na samym początku spotkaliśmy się z profesjonalną obsługą. [...] Efekty pracy są nie do podważenia. Agencję KS darzymy ogromnym zaufaniem i mamy świadomość, że nasza firma jest pod stałą opieką profesjonalistów."

Kanon Piękna
Mariusz Kaczmarczyk Kanon Piękna - Salon Kosmetyczny Nowy Sącz
Zobacz Case Study
(4.5/5), głosów: 13
Ocena strony:
Go Top