Agencja Interaktywna dla Twojej Firmy

Oczekujesz skuteczności, jakości i indywidualnego podejścia? Dlaczego zatem nie wykorzystać 12-sto letniego doświadczenia KS do skutecznej promocji Twojej firmy. Pozycjonowanie stron, kampanie Google Ads (Adwords), obsługa Social Media i znacznie więcej.

Poznajmy się ;-)

Każdy Partner zasługuje na indywidualne podejście ze względu na różne wymagania i cele. Lepsza świadomość oczekiwań oraz znajomość produktów lub usług pozwoli przygotować unikalną i efektywną propozycję działań. Wierzymy, że takie podejście zapewni sukces Twojej firmie.

Współpracując z KS oczekuj profesjonalizmu, jakości i skuteczności na którą zasługujesz. Pozwól wykorzystać 12 lat doświadczenia w marketingu internetowym i nie martw się o jakość działań, nieefektywne wykorzystanie budżetu i  możliwości marketingu internetowego.

Zobacz dlaczego jesteśmy najlepszym partnerem dla Ciebie

Skuteczna promocja wymaga znajomości wielu narzędzi, analityki a także skutecznych metod promocji w internecie. Każda branża jest inna, dlatego kampanie powinny być oparte o analizę, indywidualną strategię i różne formy promocji. Wśród najczęściej stosowanych znajduje się pozycjonowanie sklepów internetowych, stron www, kampanie Google Adwords (obecnie Google Ads) oraz obsługa social media (prowadzenie Fb, Twitter, Instagram, LinkedIn).

Skuteczna agencja SEO/SEM

Skuteczna promocja w wyszukiwarkach

Agencja reklamowa KS to skuteczną promocję stron www w skali lokalnej, ogólnopolskiej i globalnej. Dołącz do setek zadowolonych klientów i pozwól osiągnąć wysokie pozycje w Google dla Twojej firmy.

Kampanie Google Ads, które sprzedają

Jesteśmy Certyfikowanym Partnerem Google. Oferujemy profesjonalne audyty Google Ads, ale przede wszystkim konfigurację i obsługę kampanii AdWords (Ads) o dowolnym budżecie. Wykorzystujemy wszystkie dostępne rozwiązania programu Adwords, aby zapewnić rentowność, efektywność i spełnić cele sprzedażowe Twojej firmy. Prowadzimy również trudne, wymagające i specjalistyczne kampanie oparte na automatyzacji.

Skuteczne reklamy Google Ads dla twojej witryny internetowej
Promocja twojej strony i marki w social media

Social Media na oczekiwanym poziomie

Prowadzenie i reklama na Facebook, obsługa Twitter, LinkedIn, Instagram, kampanie sponsorowane. Poprowadzimy konto social media zgodnie z Twoimi oczekiwaniami i wytycznymi. Zapewnimy wysoki poziom komunikacji, w tym również dla kont wymagających codziennej obsługi. Stworzymy strategię komplementarną względem innych kanałów marketingowych.

Sukcesy naszych klientów

Za sukcesami partnerów kryje się nie tylko odpowiednia strategia reklamowa, ale również wiedza i doświadczenie zespołu. Dzięki wykorzystaniu optymalnych rozwiązań, agencja interaktywna KS zwiększa szansę na Twój sukces.

Sukcesy w pozycjonowaniu, reklamach ads i social media potwierdzone referencjami
Analityka i Strategia

Sukces oparty o analitykę i strategię działań

Efekty i Sprzedaż

Pierwsze efekty i sprzedaż szybciej niż myślisz

Dowolny budżet

Dowolny budżet, który możesz modyfikować

Kompleksowe kampanie reklamowe w Internecie

Działania marketingowe z agencją reklamową KS są skuteczne. Dzięki współpracy z nami setki firm osiągnęło sukces i wysokie pozycje w Google.

Klienci o nas

opinia

Polecam. Świetny kontakt z klientem. Firma prowadziła dla nas kampanię AdWords, dbając o stałą optymalizację i efektywność kampanii.

Kamila Jasinska
StudioCB

opinia

Jako itCraft pracujemy z Kampaniami już od dłuższego czasu. Chociaż dzielą nas kilometry, czujemy się, jakbyśmy pracowali biurko w biurko. KampanieSEO to świetny partner biznesowy. Dziękujemy za współpracę!

Paulina Chmielewska
ItCraft

opinia

Polecam. Obsługa na bardzo wysokim poziomie. Jestem bardzo zadowolony z wzrostu sprzedaży w moim sklepie internetowym. Firma godna polecenia.

Jarosław Bialecki
Citycosmetics

Oferujemy skuteczniejsze i lepsze usługi niż inne agencje reklamowe

Doświadczenie działające na Twoją korzyść

KS to zespół profesjonalistów posiadających szeroką wiedzę i wieloletnie doświadczenie w zakresie optymalizacji, linkbuildingu, audytów SEO oraz planowania kampanii i strategii reklamowych. Bądź pewien, że promocja Twojej firmy, strona internetowa czy sklep internetowy jest w dobrych rękach.

audyt seo, pozycjonowanie stron i reklamy Google Ads - 12 lat doświadczenia
punkt
Bezpieczna i kompleksowa realizacja usług - firma SEO i SEM

Bezpieczeństwo, odpowiedzialność i szybki efekt

Wiele rzeczy odróżnia nas od pozostałych agencji interaktywnych. Nasze działania są bezpieczne dla Twojej witryny i marki. Unikamy ryzykownych praktyk i skupiamy się na osiągnięciu dobrych pozycji oraz szybkiego efektu w działaniach SEO, SEM i innych.

punkt

Bez długoterminowej umowy

Zgodnie z polityką naszej agencji interaktywnej nie zaproponujemy Państwu długoterminowej umowy na działania marketingowe. Współpraca ma się opłacać i to ma być jej podstawą. Utrzymujemy klientów dzięki skuteczności i wartościowym usługom.

komfortowe warunki współpracy - brak długoterminowej umowy
punkt
Brak ukrytych opłat

Brak ukrytych kosztów

Jasno określamy zasady współpracy i przedstawiamy cennik przed rozpoczęciem działań. Informujemy na czym polega promocja stron internetowych przez nasz zespół, co zawiera audyt seo, a także jak wygląda współpraca na każdym etapie realizacji. Taka forma sprawia, że nasze działania są transparentne i zrozumiałe dla naszych Partnerów biznesowych. Dzięki temu nasi klienci mają świadomość odnośnie jakości

punkt

Cykliczne raporty z prowadzonych działań

Przedstawiamy raporty z działań wykonywanych dla Twojej firmy, aby dać pewność, że prace są wykonywane systematycznie, profesjonalnie i zgodnie z założeniami ustalonymi na początku współpracy.

regularne raporty z pozycjonowania, kampanii reklamowej i social media

Ostatnio na blogu

Link baiting co to jest i jakie daje korzyści
Go Top