Agencja SEO/SEM dla Twojej Firmy

Oczekujesz skuteczności, jakości i indywidualnego podejścia? Dlaczego zatem nie wykorzystać 16-letniego doświadczenia KS do skutecznej promocji Twojej firmy. Pozycjonowanie stron, kampanie Google Ads (Adwords), obsługa Social Media i znacznie więcej.

Średnia ocen 4,9

Klienci wysoko cenią nasz wkład w rozwój ich biznesów. Średnia ocen na wizytówce Google wynosi 4,9 na 5,0.

Najlepiej widoczna witryna

Według rankingu Senuto agencja KS może szczycić się mianem najlepiej wypozycjonowanej strony marketingowej w 2023 roku.

Mistrz Polski w SEO

W szeregach naszego zespołu pracuje Mistrz Polski w SEO. Tytuł uzyskał Daniel Jędrysik w 2022 roku na konferencji SEO Poland.


Zamów bezpłatną wycenę!

(czytaj więcej) Na podstawie tej zgody będziemy mogli skontaktować się z Tobą za pośrednictwem np. telefonu czy poczty elektronicznej w celu obsługi przez nas twojego zapytania. Administratorem Twoich danych osobowych jest KS Sp. z o.o. Gorzyce 141, 38-230 Nowy Żmigród, NIP: 6852338589. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityka Prywatności). (zwiń)

Twoi ludzie od marketingu 👍

Każdy Partner zasługuje na indywidualne podejście ze względu na różne wymagania i cele. Lepsza świadomość oczekiwań oraz znajomość produktów lub usług pozwoli przygotować unikalną i efektywną propozycję działań. Wierzymy, że takie podejście zapewni sukces Twojej firmie.

Współpracując z Agencją KS oczekuj profesjonalizmu, jakości i skuteczności, na którą zasługujesz.

Zapomnij o niskiej jakość działań, nieefektywnemu wykorzystaniu budżetu czy niezrozumiałym raportom.

Postaw na agencję SEO/SEM z ponad 16 letnim doświadczeniem w marketingu internetowym, która będzie traktować Cię jak równorzędnego partnera!

Poznaj nas bliżej
Dział handlowy i biuro Agencji KS

Współpracuj z najlepszymi

Dlaczego warto nam zaufać?

Tworzymy skuteczne kampanie reklamowe i prowadzimy efektywne działania SEO, które przełożą się na zyski dla Twojej firmy.

Działania
oparte na danych

Zapomnij o zmarnowanym budżecie. Dzięki zgromadzonej wiedzy i doświadczeniu oraz analizie danych jesteśmy w stanie zaproponować najlepszą strategię dla Twojej firmy.

Kompleksowe
strategie reklamowe

Z nami dotrzesz do odpowiedniej grupy docelowej. Prowadzimy kampanie reklamowe wszędzie tam, gdzie są Twoi klienci - w wyszukiwarce Google i w mediach społecznościowych.

Przejrzyste
warunki współpracy

Nie obawiaj się ukrytych kosztów czy długoterminowych zobowiązań. Działamy w sposób klarowny, a każde działanie ma na celu zwiększenie sprzedaży na Twojej stronie internetowej.

Wojciech Budziak - CEO Agencji KS

Do skutecznego prowadzenia biznesu w sieci nie wystarczy dziś sama strona internetowa. Potrzebne jest poznanie potrzeb klienta, przygotowowanie dopasowanej oferty, a następnie wykorzystanie marketingu internetowego do jej promocji.

Wojciech Budziak

CEO Agencja KS

Z naszą pomocą

Twój biznes rozkwitnie

Prowadzenie biznesu bez reklamy jest jak puszczanie oka do dziewczyny po ciemku. Sprawdź, jak możemy wypromować Twój biznes!

Pozycjonowanie stron

Dzięki zwiększeniu widoczności strony internetowej lub sklepu w wynikach wyszukiwania, dotrzesz do nowych klientów, którzy na co dzień korzystają z wyszukiwarek.

Poznaj szczegóły usługi >>

Audyt SEO

Profesjonalny audyt SEO strony WWW nie tylko wskaże błędy i obszary do optymalizacji, ale także będzie stanowił krok w kierunku zwiększenia widoczności witryny w Google.

Poznaj szczegóły usługi >>

Wizytówki Google

Dobrze zoptymalizowany profil biznesowy w Google sprawi, że Twoje lokalne punkty sprzedaży czy obsługi będzie można łatwo znaleźć w organicznych wynikach wyszukiwania.

Poznaj szczegóły usługi >>

Google Ads

Płatne kampanie reklamowe pomogą Ci trafić do potencjalnych klientów, którzy mogą być zainteresowani ofertą oraz zaktywizować osoby, które już miały kontakt z Twoją stroną.

Poznaj szczegóły usługi >>

Social Media

Portale społecznościowe to doskonały sposób na komunikacje z Twoimi klientami, jak również na dotarcie do potencjalnych odbiorców poprzez reklamy płatne czy posty organiczne.

Poznaj szczegóły usługi >>

Content Marketing

Ciekawe i wartościowe treści pozwolą Ci przyciągnąć na stronę internetową nowych użytkowników i przekształcić ich w lojalnych klientów.

Poznaj szczegóły usługi >>
Kamilla Bugała - Specjalistka ds. Social Mediów

Marketing Twojej firmy w dobrych rękach

KS to profesjonalna agencja SEO / SEM, która posiada szeroką wiedzę i bogate doświadczenie w optymalizacji stron internetowych, link buildingu, prowadzeniu audytów SEO, planowaniu kampanii i strategii reklamowych, content marketingu czy też pozycjonowaniu wizytówki Google. Bądź pewien, że promocja Twojej firmy, strona internetowa czy sklep internetowy jest w dobrych rękach.

Średnia ocen
w Google

4,9/5,0

Wysoka ocena w Google to nie przypadek. Klienci cenią nas za zaangażowanie, doświadczenie, bardzo dobry kontakt oraz indywidualne i empatyczne podejście.

Sprawdź nasze opinie
Komunikacja na najwyższym poziomie, doskonały kontakt z pracownikami agencji, realizacja planu zgodnie z uzgodnieniami, pracownicy bardzo pomocni, czuć podczas rozmowy, że ludzie tu wiedzą, czym się zajmują. Jeśli chodzi o marketing w swojej działalności to tylko z Agencją KS. Zadowolony klient!
Tomasz Gołda
Tomasz Gołda
Derato
KS to super profesjonalna firma oferująca nie tylko wysokiej jakości usługi marketingu internetowego, ale również miłą obsługę, profesjonalizm i szybkość reakcji. Zawsze można liczyć na ich pomoc i świetną obsługę, a wyniki pozycjonowania są naprawdę IMPONUJĄCE.
Arek Żuławnik
Arek Żuławnik
ABC Tłumaczenia
Z całego serca polecamy Agencję KS! Znakomita obsługa klienta i pełen profesjonalizm nawet w przypadku tych najmniejszych firm. Konsultant odpowiada na wszystkie zapytania bardzo szybko i wyczerpująco. Efekty są widoczne już po kilku miesiącach. Gorąco polecamy!
Antoni Działowy
Antoni Działowy
Divin
Świetna agencja jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Mieliśmy już kilka agencji ale ta jest o kilka lig ponad innymi.
Grzegorz Słupianek
Grzegorz Słupianek
Art Dress
Bardzo dobra współpraca, wysoka jakość świadczonych usług. Efekty widoczne od pierwszych tygodni. Zdecydowaliśmy się na Facebook oraz Google adwords w tej agencji - to zdecydowanie dobry wybór! Serdecznie polecam! Pozdrawiam cały zespół :)
Piotr Modrzyński
Piotr Modrzyński
Flow Apps

Agencja KS skutecznie wprowadziła naszą domenę do TOP3 lub pierwszą stronę wyników wyszukiwarki Google w odpowiedzi na większość interesujących nas słów kluczowych... Kontakt z opiekunem działa bez zarzutu - dziękujemy za cierpliwość i szybkie merytoryczne odpowiedzi na na sze przeróżne pytania.

Przeczytaj referencję

Paweł Piwowar
Paweł Piwowar
Dobre Ziele

Z Agencja KS współpracujemy już 3 lata i szkoda tylko ze 3 lata, a nie więcej, bo z pewnością byli byśmy jako firma zupełnie w innym miejscu. Dzięki Agencji KS zwiększyliśmy swoje obroty o ponad 900% w przedziale 3 lat. Pan Marek Rogowski wyciągał systematycznie Nas z samego dołu na sam szczyt.

Współpraca z Panem Markiem to czysta przyjemność, profesjonalizm pod każdym względem, a na koniec wyniki mega i przede wszystkim skuteczność w działaniu. Jeszcze raz Dziękujemy

Łukasz Buntkowski
Łukasz Buntkowski
Lucas LEDDołącz do grona
zadowolonych klientów

Dzięki współpracy z nami setki firm osiągnęło sukces i wysokie pozycje w Google. Ty również możesz do nich dołączyć!

Chcę darmową wycenę

Branże i sektory

Działamy z różnymi biznesami

Każda branża jest inna, dlatego kampanie marketingowe powinny być oparte o analizę, indywidualną strategię i różne formy promocji. Wśród najczęściej stosowanych znajduje się pozycjonowanie stron internetowych, pozycjonowanie sklepów internetowych, kampanie Google Ads, pozycjonowanie wizytówek Google oraz Social Media (m.in. Facebook, Twitter, Instagram, LinkedIn).

Firmy
lokalne

Wspieramy biznesy działające lokalnie lub firmy, które posiadają oddziały w różnych miastach na terenie Polski.

Firmy
krajowe

Pomagamy w marketingu internetowym biznesom oferującym produkty lub usługi na rynku krajowym.

Firmy
międzynarodowe

Ułatwiamy wejście zagranicznym firmom na rynek polski oraz wspieramy krajowe firmy w ekspansji na kraje anglojęzyczne.

Firmy
usługowe

Pomagamy w rozwoju firmy usługowych - zarówno tych świadczących usługi stacjonarne, jak i on-line.

Producenci

Zajmujemy się marketingiem internetowym producentów działających w modelu B2B, jak również B2C.

Sklepy
internetowe

Budujemy widoczność sklepów internetowych i pomagamy w osiąganiu coraz wyższych zysków ze sprzedaży.

Zaufali nam

Vitcas Brevis Gamrat Poltino Saint Gobain KGHM ZANAM

Działamy transparentnie

Zacznij współpracować z najlepszymi

Naszą misją jest pomoc przedsiębiorstwom i firmom w działaniach marketingowych. Kierujemy się przy tym etyką i uczciwością w relacjach z naszymi Partnerami.


Bez umowy
długoterminowej

Zgodnie z polityką naszej agencji marketingowej nie zaproponujemy Państwu długoterminowej umowy na działania marketingowe. Współpraca ma się opłacać i to ma być jej podstawą. Utrzymujemy klientów dzięki skuteczności i wartościowym usługom.


Brak ukrytych
kosztów

Jasno określamy zasady współpracy i przedstawiamy cennik przed rozpoczęciem działań. Informujemy, na czym polega promocja stron internetowych przez nasz zespół, co zawiera audyt SEO, a także jak wygląda współpraca na każdym etapie realizacji.


Bezpieczne działania
i szybki efekt

Niektóre agencje SEO obiecują szybki efekt kosztem bezpieczeństwa. Nasze działania nie zagrażają Twojej witrynie i marce. Unikamy ryzykownych praktyk. Skupiamy się na osiągnięciu dobrych pozycji oraz szybkiego efektu w działaniach SEO, SEM i innych.


Cykliczne
raporty z działań

Cyklicznie otrzymasz raporty z działań wykonywanych dla Twojej firmy. Dzięki temu będziesz miał pewność, że prace są wykonywane systematycznie, profesjonalnie i zgodnie z założeniami ustalonymi na początku współpracy.

Referencje

Sukcesy naszych klientów

Działania marketingowe z agencją KS są skuteczne. Dzięki współpracy z nami setki firm osiągnęło sukces i wysokie pozycje w Google.

11-krotne zwiększenie działań użytkowników na wizytówce Google

"Pani Joanna, podejmuje ogrom prac, aby profil przysparzał mi coraz to więcej Klientów. Mam poczucie, że przez cały czas ktoś czuwa nad profilem i go optymalizuje. Dodatkowo mogę liczyć na wsparcie w prowadzeniu innych kanałów m.in. strony internetowej."

Eva’s Beauty Room
Ewa Doszczak
Zobacz Case Study

Dwa razy więcej telefonów i rezerwacji wizyt!

"Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Agencją KS. Już na samym początku spotkaliśmy się z profesjonalną obsługą. [...] Efekty pracy są nie do podważenia. Agencję KS darzymy ogromnym zaufaniem i mamy świadomość, że nasza firma jest pod stałą opieką profesjonalistów."

Kanon Piękna
Mariusz Kaczmarczyk Kanon Piękna - Salon Kosmetyczny Nowy Sącz
Zobacz Case Study

Skontaktuj się z nami

Nie czekaj, skontaktuj się z naszym doradcą
 lub wyślij zapytanie poprzez formularz.

Przygotujemy dla Ciebie darmową ofertę wzbogaconą o podstawowy audyt strony, analizę konkurencji, praktyczne porady dotyczące branży, a także realne prognozy rozwoju Twojego biznesu.

Zamów bezpłatną wycenę!

(czytaj więcej) Na podstawie tej zgody będziemy mogli skontaktować się z Tobą za pośrednictwem np. telefonu czy poczty elektronicznej w celu obsługi przez nas twojego zapytania. Administratorem Twoich danych osobowych jest KS Sp. z o.o. Gorzyce 141, 38-230 Nowy Żmigród, NIP: 6852338589. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityka Prywatności). (zwiń)

Blog

Dzielimy się wiedzą

Na naszej stronie WWW znajdziesz ciekawe artykuły z zakresu marketingu internetowego, sprawdzone porady, które pomogą w samodzielnej optymalizacji pod kątem wyszukiwarek oraz słownik najpopularniejszych pojęć z branży.

Linkowanie wewnętrzne — kompletny poradnik
Aleksandra Czechowicz
18.07.2024

Linkowanie wewnętrzne — kompletny poradnik

Linkowanie wewnętrzne — jego prawidłowe wprowadzenie jest pracochłonne, ale przynosi wiele korzyści zarówno robotom crawlującym jak i użytkownikom na...

Jak sprawdzić historię strony internetowej?
Dominik Gorczyca
11.07.2024

Jak sprawdzić historię strony internetowej?

Chcesz zobaczyć, jak wyglądała strona WWW 10 lat temu? Może straciłeś treści i chcesz je odzyskać? A może chciałbyś przywrócić kopie strony internetowej?...

Skalowanie biznesu, czyli jak zwiększyć przychody firmy bez ponoszenia dodatkowych kosztów
Michał Urban
27.06.2024

Skalowanie biznesu, czyli jak zwiększyć przychody firmy bez ponoszenia dodatkowych kosztów

Skalowanie biznesu umożliwia zwiększenie przychodów bez proporcjonalnego wzrostu kosztów operacyjnych. Dzięki temu możliwe jest obsługiwanie większej...

Odwiedź naszego bloga

Zamów bezpłatną wycenę!

(czytaj więcej) Na podstawie tej zgody będziemy mogli skontaktować się z Tobą za pośrednictwem np. telefonu czy poczty elektronicznej w celu obsługi przez nas twojego zapytania. Administratorem Twoich danych osobowych jest KS Sp. z o.o. Gorzyce 141, 38-230 Nowy Żmigród, NIP: 6852338589. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityka Prywatności). (zwiń)
Go Top