Digital Marketing szyty na miarę

Potrzebujesz „czegoś więcej”? Postaw na marketing dopasowany do potrzeb Twojej firmy. Poznaj naszą skuteczność, jakość i indywidualne podejście!

Sprawdź pakiety

Zamów bezpłatną wycenę!

(czytaj więcej) Na podstawie tej zgody będziemy mogli skontaktować się z Tobą za pośrednictwem np. telefonu czy poczty elektronicznej w celu obsługi przez nas twojego zapytania. Administratorem Twoich danych osobowych jest KS Sp. z o.o. Gorzyce 141, 38-230 Nowy Żmigród, NIP: 6852338589. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityka Prywatności). (zwiń)
Kamilla Bugała
Kamilla Bugała Head of Digital

Połączona siła kampanii płatnych i Social Mediów

Kompleksowo wspieramy firmy w optymalizacji działań marketingowych i lokowaniu budżetów tylko w skuteczne kanały marketingowe. W ramach Digital Marketingu łączymy poszczególne typy i elementy kampanii z różnych kanałów i tworzymy efektywne lejki. Na sukces Twoich kampanii pracuje cały zespół specjalistów, co sprawia, że każdy jej element jest przemyślany i spójny z koncepcją.

Nie musisz znać się na marketingu, skup się na tym co robisz najlepiej - zarządzaj swoją firmą. My zapoznamy się z modelem Twojego biznesu i na tej podstawie zaproponujemy takie działania w ramach Google Ads oraz Twoich Social Mediów, które najszybciej doprowadzą Cię do celu. Digital Marketing to również świetna usługą do skalowania marketingu i kampanii już skutecznie sprzedających. Poszukamy ciekawych i niestandardowych kampanii, które pozwolą Ci zdobyć kolejnych klientów.

Zamów darmową wycenę

Współpracuj z najlepszymi

Dlaczego warto nam zaufać?

Od lat wspieramy naszych partnerów w rozwijaniu ich firm. Znamy ich wyzwania i problemy, co pozwala nam lepiej zrozumieć i dopasować marketing do potrzeb danej struktury.

Spójne kreacje reklamowe

Twoi Klienci korzystają z różnych obszarów internetu, dlatego tak ważna jest spójna kreacja reklamowa. Digital Marketing zapewni Ci spójność graficzną we wszystkich obszarach marketingu, tym samym budując świadomość Twoich potencjalnych klientów.

Kompleksowe strategie reklamowe

Zadbamy o wszystkie elementy zaplanowanych kampanii, od analityki po raportowanie i sugestie. Nie musisz analizować, który kanał marketingu wybrać. Zaproponujemy tylko takie, które przyniosą Ci efekty, bez przepalania budżetów.

Przejrzyste warunki współpracy

Współpraca oparta jest na jasnych warunkach. Nie wiążemy klientów długoterminowymi umowami, które nie sposób wypowiedzieć. Wychodzimy z założenia, że owocna współpraca jest najlepszym argumentem, dla którego warto pozostać z nami na dłużej.

Cennik - Digital Marketing

Poznaj nasze pakiety

Digital Local

Pakiet dla małych firm
działających lokalnie

już od 1790 zł netto/miesięcznie

Sugerowany budżet: od 2500 zł miesięcznie

Kupon Google do 1200 zł na budżet Gratis dla nowych kont Google Ads

Dowiedz się więcej
Zamawiam darmową wycenę

Digital Leader

Pakiet dla firm usługowych i B2B działających na większym obszarze

już od 2190 złnetto/miesięcznie

Sugerowany budżet: od 4000 zł miesięcznie

Kupon Google do 1200 zł na budżet Gratis dla nowych kont Google Ads

Dowiedz się więcej
Zamawiam darmową wycenę

Digital e-commerce

Pakiet dla sklepów
internetowych

już od 2699 zł netto/miesięcznie

Sugerowany budżet: od 6000 zł miesięcznie

Kupon Google do 1200 zł na budżet Gratis dla nowych kont Google Ads

Dowiedz się więcej
Zamawiam darmową wycenę

Każdy pakiet uwzględnia koszt pracy dedykowanych specjalistów, w cenę wliczona jest również analityka i wsparcie graficzne na potrzeby prowadzonych kampanii.

Różnica pomiędzy pakietami to ilość kampanii i postów, które stworzymy, a także roboczogodzin specjalistów przeznaczonych na obsługę projektu. Strategia tworzona jest w sposób pozwalający uzyskać najlepsze efekty przy możliwie najniższym koszcie.

W ramach usługi, niezależnie od pakietu, kompleksowo zajmiemy się przygotowaniem i optymalizacją kampanii. Bez dodatkowych opłat.

Sprawdź realizacje przygotowane dla naszych klientów

Projekty graficzne są istotnym elementem kampanii w internecie. To od nich zależy czy uwaga odbiorcy zostanie skutecznie przyciągnięta i wzbudzi jego zainteresowanie.

Sprawdź, jakie projekty realizujemy dla naszych partnerów w ramach wielopłaszczyznowej współpracy i przekonaj się, że warto!

Zobacz nasze portfolio

Standard powierdzony opiniami

Opinie naszych klientów

Moja firma współpracuje z firmą KS od kilku miesięcy i muszę przyznać, że robią kawał dobrej roboty. Jestem bardzo mile zaskoczona i serdecznie polecam każdemu, kto ma nową firmę, lub jest na rynku od lat a chce, żeby jego firma zaistniała w internecie jak należy, również w mediach społecznościowych takich jak Facebook
Nina Snocka
Nina Snocka
Ogród Pro

Agencja KS to doskonały przykład rzetelnej agencji social media. To ludzie, którzy mówią prawdę o postach, social mediach i efektach. Oferują fachowe doradztwo, doskonałe przedstawienie indywidualnych możliwości i realne wyniki.

Z całego serca dziękujemy Pani Kamilli Bugała oraz Joannie Brożyna za wykazanie się wielkim profesjonalizmem, oraz zaangażowaniem w projekty dotyczące naszej firmy.

Bukowy Park
Bukowy Park
Bardzo dobra współpraca, wysoka jakość świadczonych usług. Efekty widoczne od pierwszych tygodni. Zdecydowaliśmy się na Facebook oraz Google adwords w tej agencji - to zdecydowanie dobry wybór! Serdecznie polecam! Pozdrawiam cały zespół :)
Piotr Modrzyński
Piotr Modrzyński
Flow Apps
Bardzo dziękuję Pani Karolinie za obsługę ads! Osiągnęliśmy bardzo dobre wyniki :)
Piotr
Piotr
drzewkaowocowe24.pl
od dawna nie spotkałem się z tak miłą obsługą Pan Piotr mimo młodego wieku ( po głosie :) zajdzie daleko w branży IT Jako firma Trzymajcie go bo na runku pracy coraz mniej tak zaangażowanych pracowników Jak bedę miał jakieś jeszcze problemy z reklamami na pewno skorzystam z usług
Piotr Majos
Usługi na najwyższym poziomie:) Gorąco Polecam !!
Artur Szostek
Kuźnia naklejek

Przejrzysty plan działania

Jak wygląda współpraca z KS?


 • Poznanie potrzeb


 • Wstępna analiza strony


 • Opracowanie strategii kampanii Digital


 • Konfiguracja analityki


 • Przygotowanie treści i grafik reklamowych


 • Optymalizacja konwersji


 • Nowe kanały dotarcia

Poznanie potrzeb

Współpracę rozpoczynamy od briefu i zapoznania się ze specyfiką firmy. Analizujemy dotychczasowe sposoby pozyskiwania klientów, zapoznajemy się ofertą i konkurencyjnością. Badamy potrzeby i oczekiwania.

Wstępna analiza strony

Nawet najlepsze reklamy nie przyniosą efektu, jeżeli strona docelowa będzie miała braki. Otrzymasz od nas zestaw porad i wytycznych, które pozwolą zmaksymalizować efektywność kampanii.

Opracowanie strategii kampanii Digital

Znając potrzeby klienta przygotowujemy plan kampanii z wykorzystaniem tych kanałów i typów kampanii, które z największym prawdopodobieństwem przyniosą oczekiwane konwersje.

Konfiguracja analityki

Odpowiednie ustawienie narzędzi analitycznych pozwala nam monitorować efekty prowadzonych przez nas kampanii oraz wprowadzać zmiany zwiększające ich skuteczność.

Przygotowanie treści i grafik reklamowych

Zgodnie z opracowaną strategią przygotujemy dla Ciebie zestaw kreacji reklamowych do wykorzystania w wybranych kanałach oraz zestaw postów na media społecznościowe.

Optymalizacja konwersji

Ciągły monitoring ruchu i zachowań użytkowników, umożliwiają dokonywanie niezbędnych korekt w kampaniach. Wszystko po to, aby Twój biznes miał stały dopływ klientów.

Nowe kanały dotarcia

Osiągnięcie założonych w strategii kampanii Digital celów to dopiero początek. W trakcie współpracy będziemy analizować inne kanały, którymi dotrzesz do nowych klientów i sugerować dalsze możliwości rozwoju.

Digital marketing

Co zyskujesz w cenie abonamentu?

Decydując się na współpracę z nami, możesz być pewny, że dołożymy wszelkich starań, aby kampanie marketingowe prowadzone dla Twojej firmy przyniosły zamierzone efekty i przyczyniły się do rozwoju Twojej firmy. Sprawdź, co otrzymujesz w Standardzie KS.

dedykowany specjalista PPC

Dedykowany opiekun wsparty zespołem

Na Twój sukces pracuje cały zespół specjalistów pod sterami dedykowanego opiekuna, z którym będziesz w stałym kontakcie telefonicznym, e-mailowym czy wideo.

Bardzo dużą wagę przykładamy do transparentności działań i budowania partnerskich relacji. Dlatego w każdej chwili możesz skontaktować się z opiekunem i omówić ważne dla Ciebie kwestie.

Kampanie szyte na miarę

Nie musisz znać się na marketingu internetowym, od tego masz nas.

Zaproponujemy i poprowadzimy dla Ciebie taki zestaw działań w digital marketingu, który najlepiej będzie odpowiadał na potrzeby Twojej firmy.

Wybierzemy takie elementy kampanii w Google Ads i Social Mediach, które pozwolą wygenerować najlepsze efekty.

Indywidualne tworzenie kampanii reklamowych
Kompleksowa obsługa

Kompleksowa obsługa

Współpracując z nami w zakresie Digital Marketingu, nie musisz się obawiać o dodatkowe koszty. Zajmiemy się wszystkim, co potrzebne do uruchomienia kampanii, które zaplanujemy.

Dbamy o wszystkie elementy, które mają wpływ na skuteczność kampanii. Weryfikujemy ścieżkę zakupową, poprawność działania strony czy poprawność przesyłania danych analitycznych. Poinformujemy Cię, jeśli którykolwiek z obszarów będzie wymagał poprawy. Nie zostawimy Cię z problemem bez propozycji rozwiązania i sugestii.

Transparentne warunki współpracy

Nie wiążemy partnerów długimi umowami. Dostarczamy efekty, które same się bronią.

Naszym Partnerom sugerujemy pracę na ich własnych kontach, dzięki temu kampanie i efekty naszej pracy zostają z nimi, nawet po zakończeniu współpracy.

Przejrzyste warunki współpracy z Agencją KS

Digital z KS

Co wpływa na koszt usługi?

Cena usługi Digital jest zależna od wielu czynników. Realnie oceniamy potrzebny czas i nakład pracy, który musimy włożyć, by móc osiągać zamierzone efekty.

Konkurencyjność i otoczenie biznesowe

Branża oraz różnorodność oferty

Charakterystyka zachowań zakupowych w branży

Jakość strony internetowej

Skala działalności firmy

Typ oczekiwanych konwersji

Referencje

Sukcesy naszych klientów

Wdrożenie Standardu KS w działaniach dla naszych partnerów spowodowały wzrost widoczności ich stron w wynikach wyszukiwania, co przełożyło się na ich większe zyski.

Zwiększenie przychodu z kampanii Google Ads i wzrost ruchu na stronie

"Rekomendujemy działania Agencji KS. Jesteśmy zadowoleni z kontaktu z opiekunami: Karoliną Pietruś - Google Ads i Markiem Rogowskim - pozycjonowanie stron. Dzięki ich działaniom jesteśmy widoczni w wyszukiwarce Google, dzięki czemu od lat utrzymujemy wysoki poziom sprzedaży naszych produktów."

Radpak
Grzegorz Świętek Kierownik Działu Handlowego
Zobacz referencję

5 krotny wzrost ruchu organicznego oraz zwiększenie liczby konwersji z płatnych kampanii

"Nasza współpraca trwa od czerwca 2021 roku. Agencja KS jest odpowiedzialna za promocje usług mojej firmy w sieci poprzez pozycjonowanie stron z usługami oraz reklamy Google Ads."

Klinika dla Kobiet
dr Sylwia Jankowska Klinika dla Kobiet
Zobacz Case Study

Skontaktuj się z nami

Nie czekaj, skontaktuj się z naszym doradcą
 lub wyślij zapytanie poprzez formularz.

Przygotujemy dla Ciebie darmową ofertę wzbogaconą o podstawowy audyt strony, analizę konkurencji, praktyczne porady dotyczące branży, a także realne prognozy rozwoju Twojego biznesu.

Robert Pietruś Edyta Ostafin Stanisław StachurskiAleksandra DobekMichał Urban

Zamów bezpłatną wycenę!

(czytaj więcej) Na podstawie tej zgody będziemy mogli skontaktować się z Tobą za pośrednictwem np. telefonu czy poczty elektronicznej w celu obsługi przez nas twojego zapytania. Administratorem Twoich danych osobowych jest KS Sp. z o.o. Gorzyce 141, 38-230 Nowy Żmigród, NIP: 6852338589. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityka Prywatności). (zwiń)

Nasze usługi

W czym jeszcze możemy Ci pomóc?

Naszym partnerom oferujemy kompleksowe działania z zakresu marketingu internetowego. Przygotujemy dla Ciebie kampanie Google Ads, przeprowadzimy migrację, wykonamy audyt SEO/SXO czy nawet zbudujemy stronę internetową od podstaw.

Kampanie reklamowe Google Ads

Reklamy w sieci wyszukiwania, sieci reklamowej, w zakupach Google, YouTube i remarketing.

Poznaj szczegóły usługi >>

Obsługa Social Media

Prowadzenie kont na FB, Instagramie, Twitterze i Linkedin. Skuteczna promocja firmy, marki, produktu.

Poznaj szczegóły usługi >>

Reels

Wykorzystaj magię krótkich form wideo pubikowanych na Facebooku, Instagramie czy TikToku, które przyciągną uwagę i zwiększa zasięg profilu firmowego.

Poznaj szczegóły usługi >>

Audyt SEO

Profesjonalny audyt SEO strony WWW nie tylko wskaże błędy i obszary do optymalizacji, ale także będzie stanowił krok w kierunku zwiększenia widoczności witryny w Google.

Poznaj szczegóły usługi >>

Content Marketing

Ciekawe i wartościowe treści pozwolą Ci przyciągnąć na stronę internetową nowych użytkowników i przekształcić ich w lojalnych klientów.

Poznaj szczegóły usługi >>

Pozycjonowanie stron

Dzięki zwiększeniu widoczności strony internetowej lub sklepu w wynikach wyszukiwania, dotrzesz do nowych klientów, którzy na co dzień korzystają z wyszukiwarek.

Poznaj szczegóły usługi >>

Najczęściej zadawane pytania

Jaki budżet trzeba przeznaczyć na kampanie Digital?

Ustalenie optymalnego budżetu to kluczowa kwestia przy prowadzeniu skutecznej kampanii reklamowej. Zależy on od branży, skali i rodzaju prowadzonej działalności, może być na poziomie od kilkuset złotych w przypadku małych firm lokalnych po kilka tysięcy w przypadku sklepów o dużym asortymencie działających na terenie całego kraju. Równie ważna jest ilość kampanii potrzebnych do osiągnięcia celu. Przemyślany budżet ma kluczowe znaczenie dla efektywnego wzrostu wartościowego ruchu. Zaproponujemy budżet, który pozwoli rozwinąć Ci skrzydła.

Czy konkurencja może „wyklikać” mój budżet reklamowy?

System Google Ads wykrywa i blokuje nieuczciwe kliknięcia, aby zminimalizować ryzyko utraty środków na tego typu działania. Zarówno w przypadku sieci wyszukiwania, jak i w innych formach reklamy Google, takich jak reklamy wideo czy graficzne Twój budżet jest wydawany z głową. Zaufaj nam i ciesz się efektywnym wydatkowaniem budżetu!

Czy Google Ads będzie skuteczniejszym kanałem od Facebook/Linkedin/ Instagram Ads?

Należy wziąć pod uwagę typ produktu/usługi, świadomość marki i cel kampanii, aby wybrać odpowiedni kanał reklamowy. Google Ads daje możliwość wyświetlania reklam użytkownikom, którzy poszukują określonych produktów lub usług, natomiast Facebook oferuje precyzyjny podział użytkowników na grupy odbiorców o konkretnych cechach psychograficznych. Oba kanały wzajemnie się uzupełniają i wzmacniają skuteczność reklam, dlatego stworzyliśmy usługę, która jest hybrydą kampanii w różnych systemach PPC, co pozwala na skuteczne budowanie lejków sprzedażowych.

Google Ads - Co to jest?

Kampanie Google Ads (dawniej AdWords) to nic innego niż system reklamowy firmy Google. Więcej na ten temat przeczytasz w naszym słowniku w definicji pt.: co to jest Google Ads?

Czy tworzymy grafiki w ramach usługi Digital?

Tak, nasi Graficy przygotują wszystkie niezbędne grafiki, jakie będą potrzebne do poprowadzenia kampanii zgodnie z założeniami stworzonymi przez Opiekuna. Posty również zostaną opatrzone grafikami zgodnymi z najnowszymi trendami. Możemy natomiast potrzebować od Ciebie konkretnych zdjęć, które będą niezbędne do poprawienia potencjału kampanii.

Ile godzin pracy specjalistów mam do dyspozycji?

Ilość czasu, jaką zespół przeznacza na poszczególne projekty, jest zależna od skali projektu, wybranego pakietu oraz Państwa oczekiwań i założonych celów. Aby poznać szczegóły dopytaj specjalisty.

Jakie kampanie w Google Ads realizujemy?

Jako Certyfikowany Partner Google, specjalizujemy się w realizacji różnorodnych kampanii reklamowych. Zajmujemy się prowadzeniem kampanii dla klientów lokalnych, branży e-commerce, a także klientów działających globalnie. Nasza pasja to tworzenie kampanii dopasowanych do indywidualnych potrzeb, zapewniając przy tym pełną elastyczność.

W ramach usługi Digital oferujemy różnorodne kampanie w zakresie Google Ads, takie jak kampanie w sieci wyszukiwania Google, kampanie produktowe dla sklepów internetowych (Zakupy Google), kampanie w sieci reklamowej Google (reklamy graficzne / reklamy wideo), kampanie remarketingowe oraz Performance Max - nowy rodzaj kampanii od Google opierający się na automatyzacji. Typy kampanii dopasowujemy do potrzeb indywidualnych.

 1. Kampanie w sieci wyszukiwania Google: to reklamy tekstowe, które są kierowane na podstawie słów kluczowych. Reklama wyświetla się potencjalnemu klientowi, kiedy ten szuka produktów lub usług jak Twoje. Reklamy tekstowe wyświetlają się w wyszukiwarce Google oraz opcjonalnie w wyszukiwarkach Partnerów Google.
 2. Kampanie produktowe dla sklepów internetowych (Zakupy Google): to reklamy zawierające zdjęcie produktu, cenę i nazwę sklepu. To najefektywniejszy typ kampanii dla branży e-commerce. Reklamy wyświetlane są użytkownikom szukającym konkretnych produktów w wyszukiwarce Google oraz w sekcji Zakupy Google.
 3. Kampanie w sieci reklamowej Google - to reklamy graficzne lub wideo, które wyświetlają się na portalach tematycznych, blogach oraz na platformie YouTube. Kampanie Google Ads umożliwiają targetowanie odbiorców na podstawie lokalizacji, wieku, płci, zainteresowań i aktualnych intencji zakupowych. Dzięki odpowiedniemu targetowaniu grupy odbiorców w sieci reklamowej Google, można osiągnąć wysoką stopę zwrotu kosztów poniesionych na reklamę (ROAS).
 4. Kampanie remarketingowe - to reklamy, które targetują użytkowników, którzy mieli już styczność ze stroną, np. odwiedzili ją, dokonali w niej zakupu lub "porzucili koszyk". Reklamy remarketingowe często zawierają atrakcyjną promocję, oglądane produkty, nowości w ofercie lub produkty podobne/pasujące do zakupionych. Zachęcają one użytkownika do powrotu na stronę i dokonania porzuconej konwersji (np. zakupu, zapisu itp.).
 5. Performance MAX - Nowy rodzaj kampanii od Google polegający w pełni na automatyzacji. W ramach jednej kampanii reklamy mogą pojawiać się w sieci wyszukiwań, sieci reklamowej, w serwisie YouTube, na kartach Discovery, Mapach Google, w Gmail, albo po podpięciu feed z Google Merchant Center jako sieć zakupowa.

Na czyich kontach prowadzone są kampanie płatne?

Zdecydowanie stawiamy na współpracę na kontach należących do Klienta. Dzięki temu wszystkie efekty naszej pracy z nim pozostają, nawet jeśli nasza współpraca się zakończy. Udzielamy wsparcia w tworzeniu, konfiguracji i weryfikacji kont. Podpowiadamy rozwiązania, które warto wdrożyć dla większego bezpieczeństwa. Jeśli jednak obawy związane z podpięciem karty firmowej do konta są większe lub ze względu na strukturę organizacji, wręcz niemożliwe oferujemy możliwość budżetowania kampanii za naszym pośrednictwem. Bez względu na to, kto zasila budżet, masz przez cały czas wgląd do konta reklamowego i kampanii.

Kiedy i w jaki sposób mogę skontaktować się z opiekunem?

Twój opiekun jest do dyspozycji w godzinach 7-15 lub 8-16. W tym czasie możesz skontaktować się z nim e-mailowo, telefonicznie lub umówić na wideorozmowę.

Jakie działania mogą być dodatkowo płatne?

W wyniku wstępnej analizy strony opiekun może wskazać elementy na stronie, które wymagają poprawy. Wdrożenie wskazówek i sugestii będzie istotną kwestią dla powodzenia kampanii i poprawy konwersji. Wdrożenie zmian nie będzie jednak mogło zostać wykonane w ramach abonamentu Digital.


Zamów bezpłatną wycenę!

(czytaj więcej) Na podstawie tej zgody będziemy mogli skontaktować się z Tobą za pośrednictwem np. telefonu czy poczty elektronicznej w celu obsługi przez nas twojego zapytania. Administratorem Twoich danych osobowych jest KS Sp. z o.o. Gorzyce 141, 38-230 Nowy Żmigród, NIP: 6852338589. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityka Prywatności). (zwiń)
(4.3/5), głosów: 9
Ocena strony:
Go Top