Jak pomogliśmy zbudować wizerunek firmy i aplikacji biznesowej?

Podczas naszej trzyletniej współpracy, wspólnie udało nam się zbudować silny wizerunek firmy w internecie. Proponując rozpoznawalny design, który doskonale identyfikuje się z marką, znacząco przyczyniliśmy się do zwiększenia jej rozpoznawalności w różnych obszarach, w tym poprzez wykorzystanie kanałów społecznościowych, takich jak Facebook i LinkedIn.

Zamawiam darmową wycenę

Krótko o kliencie

FlowDog to innowacyjne rozwiązanie, które dopasowuje się do potrzeb biznesowych. Platforma i aplikacja w jednym, która ułatwia pracę, oszczędza czas i rozwija się wraz ze wzrostem biznesu. Niekończąca się skarbnica możliwości złożona z modułów, z których może powstać nawet najbardziej wymagająca aplikacja.

Efekty współpracy z Agencją KS ⭐️

67

grafik
reklamowych

100+

nietypowych
projektów

25

widoków do platformy
FlowDog

Sytuacja wyjściowa

Klient zgłosił się do nas z prośbą o pomoc w stworzeniu wizerunku firmy w internecie. Jest to proces, który wymaga uwzględnienia wielu czynników i podejścia wieloaspektowego. Zadbaliśmy o profesjonalne i estetyczne projekty graficzne, które są spójne z ideą firmy i przekazują jej charakter.

pozycje wizytówki przed

Cele i oczekiwania

 • Zrozumienie marki i klienta docelowego
 • Kreowanie spójnego wizerunku marki
 • Tworzenie atrakcyjnych materiałów marketingowych
 • Udoskonalanie interfejsu użytkownika aplikacji
 • Kreatywność i innowacyjne podejście

Problemy i wyzwania

Nie lada wyzwaniem było zrozumienie wymagań i oczekiwań klienta oraz dopasowanie do różnych platform i urządzeń. Zadbaliśmy o spójność wizerunku marki na wszystkich materiałach marketingowych i interfejsie użytkownika, aby zapewnić rozpoznawalność i profesjonalny wygląd. Dużym wyzwaniem była konieczność tworzenia unikalnych i innowacyjnych rozwiązań oraz dopasowanie do zmieniających się w tym czasie trendów.

Wspinaczka na szczyt

Zrealizowane działania

Pierwszym krokiem było przeprowadzenie analizy marki i grupy docelowej oraz zrozumienie założeń marketingowych.

Klient dostarczył nam gotowy logotyp, który stanowił punkt wyjścia do dalszej pracy. Dobraliśmy odpowiednią kolorystykę i fonty, aby utrzymać spójność z identyfikacją wizualną marki. Dzięki temu mogliśmy przystąpić do projektowania różnorodnych materiałów promocyjnych od grafiki na media społecznościowe po broszury, stronę WWW oraz widoki aplikacji.

Cały proces projektowania był owocem naszej kreatywności i umiejętności pracy zgodnie z określonymi wytycznymi. Efektem tego były materiały, które wyróżniały się na tle konkurencji, jednocześnie wpisując się w spójny i profesjonalny wizerunek firmy.

 • Analiza i zrozumienie marki oraz grupy docelowej
 • Zapoznanie z założeniami marketingowymi
 • Dobranie odpowiednich kolorów, fontów, które będą tworzyć spójny wizerunek
 • Kreacja materiałów promocyjnych
 • Projektowanie grafik na media społecznościowe
 • Projektowanie broszur, referencji, ulotek
 • Projektowanie widoków aplikacji
 • Projektowanie podstron WWW
 • Montaż krótkich video
 • Projektowanie infografik oraz e-booków

Efekty współpracy

Spójny i atrakcyjny wizerunek jest kluczowym aspektem podczas budowania silnej marki. Nasza praca przyniosła wiele pozytywnych efektów:

 • Atrakcyjne i profesjonalne materiały marketingowe
 • Profesjonalny wygląd strony internetowej i aplikacji
 • Wydajne kampanie marketingowe
 • Przyspieszenie procesu tworzenia materiałów
 • Optymalizacja działań marketingowych
 • Zwiększenie konkurencyjności

A co na to klient?

„Na szczególne uznanie zasługuje grafik Łukasz Żebracki - fenomenalne wyczucie estetyki, zrozumienie potrzeb klienta, spójność w tworzeniu, kreatywność i ciągły rozwój. Nie ma dla niego projektu nie do zrobienia!”

Katarzyna WiktorowiczHead of Marketing
Referencje od klienta

Zadbamy w pełni o reklamę Twojej firmy w internecie

Zamów bezpłatną wycenę!

(czytaj więcej) Na podstawie tej zgody będziemy mogli skontaktować się z Tobą za pośrednictwem np. telefonu czy poczty elektronicznej w celu obsługi przez nas twojego zapytania. Administratorem Twoich danych osobowych jest KS Sp. z o.o. Gorzyce 141, 38-230 Nowy Żmigród, NIP: 6852338589. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityka Prywatności). (zwiń)

Sprawdź inne referencje

11-krotne zwiększenie działań użytkowników na wizytówce Google

"Pani Joanna, podejmuje ogrom prac, aby profil przysparzał mi coraz to więcej Klientów. Mam poczucie, że przez cały czas ktoś czuwa nad profilem i go optymalizuje. Dodatkowo mogę liczyć na wsparcie w prowadzeniu innych kanałów m.in. strony internetowej."

Eva’s Beauty Room
Ewa Doszczak
Zobacz Case Study

Dwa razy więcej telefonów i rezerwacji wizyt!

"Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Agencją KS. Już na samym początku spotkaliśmy się z profesjonalną obsługą. [...] Efekty pracy są nie do podważenia. Agencję KS darzymy ogromnym zaufaniem i mamy świadomość, że nasza firma jest pod stałą opieką profesjonalistów."

Kanon Piękna
Mariusz Kaczmarczyk Kanon Piękna - Salon Kosmetyczny Nowy Sącz
Zobacz Case Study
(4.7/5), głosów: 22
Ocena strony:
Go Top