Średni ROAS na poziomie 7,22

W trakcie współpracy z Hundstaff udało nam się zwiększyć grono zadowolonych klientów, umocnić ich pozycję na rynku jako producenta ręcznie szytych akcesoriów premium dla psów i osiągnąć satysfakcjonujący zwrot z pocienionych kosztów.

Zamawiam darmową wycenę
Hundstaff - człowiek spacerujący z psem

Krótko o kliencie

Hundstaff tworzy akcesoria premium dla silnych psów. Rzemieślniczą produkcję prowadzą w polskim zakładzie, gdzie akcesoria wykonywane są ręcznie z dbałością o każdy detal.

Wytrzymałość, wygoda i bezpieczeństwo to priorytety, jednak marka nie zapomniała również, by zadbać o unikatowy design i praktyczne rozwiązania.

Efekty współpracy z Agencją KS ⭐️

7,22

średni ROAS z Google Ads

+200

komentarzy ze zdjęciami i opiniami

+122%

większy płatny zasięg na FB

Sytuacja wyjściowa

Klient zgłosił się do nas w drugiej połowie 2022 roku z chęcią promocji nowego sklepu w Google Ads na terenie Polski.

W pierwszej kolejności wykonaliśmy audyt sklepu, który wykazał obszary do zmiany, które klient mógł samodzielnie wprowadzić jak zmiany nagłówków produktów.

Po wprowadzeniu zmian rozpoczęliśmy współpracę w grudniu 2022 r. od promocji sklepu w Google Ads, następnie w marcu 2023 r. klient zdecydował się na poszerzenie działań o płatne reklamy w Social Mediach.

pozycje wizytówki przed

Cele i oczekiwania

 • Wzrost ruchu na stronie
 • Poszerzenie znajomości marki na rynku polskim
 • Stały wzrost sprzedaży produktów

Problemy i wyzwania

Wyzwanie, jakie stało przed nami to przekonanie miłośników psów do ceny produktów, która na rynku należała do jednych z wyższych.

Podkreślenie jakości wykonania, bardzo dobry materiał reklamowy i precyzyjnie dopasowana grupa odbiorców pozwoliła w szybki sposób uzyskać satysfakcjonujące wyniki sprzedażowe.

Wspinaczka na szczyt

Zrealizowane działania

Google Ads

Do promocji oferty klienta wybraliśmy kampanie Performance Max, która przy użyciu feed'a produktowego zapewniła wyświetlanie produktów w sieci zakupowej.

W sieci wyszukiwań skupiliśmy się na frazach brandowych, które wraz ze wzrostem znajomości marki zyskiwały na sile i uzyskiwały rekordowe zwroty.

Sieć reklamowa została wykorzystana do promocji ofert specjalnych, prezentacji nowości i remarketingu.

Social Media.

Działania w Social Mediach również skupiały się na kampaniach sprzedażowych. Format reklamowy - kolekcja - pozwolił na prezentacje zarówno produktów jak i filmu reklamowego przy pomocy jednej kreacji.

Posty statyczne i karuzele zostały wykorzystane w kampaniach z celem poszerzenia znajomości marki i zwiększania ruchu na stronie.

Google Ads

 • Stała optymalizacja konta Google Ads
 • Wybrane sieci reklamowego:
  • Performance Max
  • Sieć wyszukiwań
  • Sieć reklamowa

Social Media

 • Kampanie sprzedażowe oparte na sprzedaży z katalogu
 • Wspierające kampanie z użyciem celu Ruch i Zasięg
 • Wideo materiał reklamowy przedstawiający zalety produktu

Efekty współpracy

Google Ads

Wykorzystując potencjał Google Ads do promocji marki jak i sprzedaży produktów przez 10 msc współpracy osiągnęliśmy średni zwrot miesięczny na poziomie 7,22 i dotarliśmy do ponad 115 000 nowych użytkowników.

Social Media

Wykorzystując do promocji materiał wideo, który przedstawiał produkty w akcji, udało się w szybki sposób uzyskać zaufanie nowych klientów. Ich pozytywne opinie po użytkowaniu produktów Hundstaff przekonywały niezdecydowanych, dzięki czemu sprzedaż i pozycja marki ciągle się umacnia.


A co na to klient?

Nawiązaliśmy współpracę z Agencją KS Sp. z o.o. w grudniu 2022 roku. Rozpoczęliśmy od płatnych kampanii w Google Ads, a następnie w marcu 2023 roku poszerzyliśmy obsługę o płatne kampanie w mediach społecznościowych.

Opiekę nad reklamami sprawowała Karolina Pietruś, która wprowadziła nowe rozwiązania do kampanii, rekomendowała najlepsze kreacje reklamowe i czuwała nad analizą danych.

Rekomendujemy współpracę z Agencją KS Sp. z o.o.

Dawid FurmanekHundstaff Poland Sp. z o.o.
Referencje od klienta

Zadbamy w pełni o reklamę Twojej firmy w internecie

Zamów bezpłatną wycenę!

(czytaj więcej) Na podstawie tej zgody będziemy mogli skontaktować się z Tobą za pośrednictwem np. telefonu czy poczty elektronicznej w celu obsługi przez nas twojego zapytania. Administratorem Twoich danych osobowych jest KS Sp. z o.o. Gorzyce 141, 38-230 Nowy Żmigród, NIP: 6852338589. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityka Prywatności). (zwiń)

Sprawdź inne referencje

Jak pomogliśmy zbudować markę w branży cateringowej?

"Z przyjemnością polecam Łukasza Żebrackiego, który przez ostatnie 2 lata był odpowiedzialny za projektowanie materiałów dla naszej firmy. Jego kreatywność, umiejętności projektowe oraz zaangażowanie mają ogromny wpływ na nasz sukces w zakresie wizerunku i marketingu..."

Tim Catering
Natalia Szwed-Kisielewicz Marketing & Content Specialist
Zobacz Case Study

Zwiększenie przychodu o 38%

"Na współprace z Agencją KS Sp. z.o.o. zdecydowaliśmy się w czerwcu 2022 r. Od początku jej trwania odnotowujemy wzrost transakcji zarówno w sklepie e-commerce, jak i poza nim."

King of Cotton
Dariusz Danek King of Cotton
Zobacz Case Study
(4.6/5), głosów: 18
Ocena strony:
Go Top