Jak pomogliśmy zbudować markę w branży cateringowej?

W trakcie dwuletniej współpracy z TIM Catering. Wykonaliśmy kompleksowy projekt wizerunku marki. Tworzyliśmy różnego rodzaju materiały promocyjne oraz projekty graficzne do druku.

Zamawiam darmową wycenę
Tim Catering

Krótko o kliencie

TIM Catering to smaczne i zdrowe posiłki w sprytnej cenie! Zaufało im ponad 20 tysięcy klientów. Ich diety układane są przez dietetyczki kliniczne, zgodnie z wytycznymi Narodowego Centrum Edukacji Żywieniowej. Posiłki przygotowywane są przez kucharzy, mistrzów w swoim fachu.

Efekty współpracy z Agencją KS ⭐️

512

grafik
do postów

89

zrealizowanych
reklam

73

nietypowych
projektów

Sytuacja wyjściowa

Klient zgłosił się do nas w 2020 roku, z małym lokalnym biznesem gastronomicznym i wielkim „apetytem” na więcej... Aktualnie dzięki naszej pomocy i wsparciu graficznemu jest mocnym graczem w branży cateringowej. Z powodzeniem dostarcza swoje diety pudełkowe w całej Polsce.

pozycje wizytówki przed

Cele i oczekiwania

 • Stworzenie indywidualnego stylu,
 • Tworzenie wyższej jakości materiałów,
 • Zwiększenie atrakcyjności grafik, które zachęcają użytkowników do reakcji.

Problemy i wyzwania

Największym wyzwaniem było stworzenie rozpoznawalnego stylu projektowanych materiałów, który wyróżnia się spośród innych cateringów dietetycznych. Ważnym elementem było zachowanie spójności i konsekwencji projektów przy równoczesnym rozwoju brandingu.

Kolejnym wyzwaniem było dopasowanie stylu do wartości marki, co pozwoliło zbudować autentyczność.

Wspinaczka na szczyt

Zrealizowane działania

Firma potrzebowała kompleksowego projektu wizerunku. Pracę rozpoczęliśmy od analizy marki i grupy docelowej oraz poznania założeń marketingowych dopiero z takimi informacjami przystąpiliśmy do projektowania warstwy wizualnej.

Gotowy logotyp dostaliśmy od klienta, dobraliśmy kolorystykę oraz font. Pozwoliło to nam rozpocząć projektowanie materiałów promocyjnych takich jak: posty na social media, reklamy, ulotki, plakaty, opakowania, materiały na stronę internetową. Głównym zadaniem było zapewnienie spójności wszystkich kreacji przy zachowaniu atrakcyjności.

Kolejnym etapem była wizualizacja dań, zestawów czy też promocji, obróbka fotografii i wykorzystywanie ich w publikacjach.

 • Analiza marki
 • Dobór kolorystyki oraz fontu
 • Tworzenie spójnego wyglądu i stylu dla profili firmy na mediach społecznościowych
 • Projektowanie różnego rodzaju materiałów promocyjnych
 • Projektowanie grafik na stronę internetową
 • Tworzenie materiałów video
 • Projektowanie opakowań produktów
 • Projektowanie e-booków

Efekty współpracy

Stworzenie spójnego i atrakcyjnego wizerunku to fundament budowania silnej marki, który przyniósł klientowi wiele korzyści:

 • rozpoznawalność — marka wyróżnia się spośród konkurencji,
 • budowanie zaufania — dzięki wysokiej jakości wizualnej, klientom łatwiej było zaufać marce i skorzystać z oferty cateringu,
 • skuteczna komunikacja — łatwy przekaz

A co na to klient?

„Z przyjemnością polecam Łukasza Żebrackiego, który przez ostatnie 2 lata był odpowiedzialny za projektowanie materiałów dla naszej firmy. Jego kreatywność, umiejętności projektowe oraz zaangażowanie mają ogromny wpływ na nasz sukces w zakresie wizerunku i marketingu...”

Natalia Szwed-KisielewiczMarketing & Content Specialist
Referencje od klienta

Zadbamy w pełni o reklamę Twojej firmy w internecie

Zamów bezpłatną wycenę!

(czytaj więcej) Na podstawie tej zgody będziemy mogli skontaktować się z Tobą za pośrednictwem np. telefonu czy poczty elektronicznej w celu obsługi przez nas twojego zapytania. Administratorem Twoich danych osobowych jest KS Sp. z o.o. Gorzyce 141, 38-230 Nowy Żmigród, NIP: 6852338589. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityka Prywatności). (zwiń)

Sprawdź inne referencje

11-krotne zwiększenie działań użytkowników na wizytówce Google

"Pani Joanna, podejmuje ogrom prac, aby profil przysparzał mi coraz to więcej Klientów. Mam poczucie, że przez cały czas ktoś czuwa nad profilem i go optymalizuje. Dodatkowo mogę liczyć na wsparcie w prowadzeniu innych kanałów m.in. strony internetowej."

Eva’s Beauty Room
Ewa Doszczak
Zobacz Case Study

Dwa razy więcej telefonów i rezerwacji wizyt!

"Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Agencją KS. Już na samym początku spotkaliśmy się z profesjonalną obsługą. [...] Efekty pracy są nie do podważenia. Agencję KS darzymy ogromnym zaufaniem i mamy świadomość, że nasza firma jest pod stałą opieką profesjonalistów."

Kanon Piękna
Mariusz Kaczmarczyk Kanon Piękna - Salon Kosmetyczny Nowy Sącz
Zobacz Case Study
(4/5), głosów: 6
Ocena strony:
Go Top