Innowacyjne rozwiązania graficzne dla firmy z branży GSM

W trakcie kilkuletniej współpracy z Inncomm Sp. z o.o. zapewniliśmy kompleksowe wsparcie graficzne, które odmieniło oblicze komunikacji wizualnej firmy. Nasze działania skupiały się na stworzeniu unikalnych, zapadających w pamięć grafik na potrzeby social media, na stronę internetową oraz materiałów do druku, które nie tylko wyróżniają Inncomm Sp. z o.o. na tle konkurencji, ale także przekładają się na realne korzyści biznesowe.

Zamawiam darmową wycenę
Inncomm

Krótko o kliencie

Firma InnComm już od roku 2012 specjalizuje się w dystrybucji wysokiej jakości części zamiennych oraz akcesoriów do urządzeń elektronicznych z kategorii GSM. W ich ofercie znajdują się wyłącznie nowe i oryginalne części zamienne do urządzeń większości wiodących producentów obecnych na rynku.

Efekty współpracy z Agencją KS ⭐️

400

grafik
do postów

35

grafik
na stronę

9

nietypowych
projektów

Sytuacja wyjściowa

Klient, lider w branży GSM, zgłosił się do nas w 2020 roku, stawiając przed nami wyzwanie i jednocześnie szansę na współtworzenie jego nowego wizerunku. W obliczu zaciętej rywalizacji na rynku głównym celem było wyraźne wyróżnienie marki na tle konkurencji.

Dotychczasowa strategia komunikacji wizualnej klienta była niewystarczająco spójna i nie oddawała w pełni innowacyjności oraz wartości, jakie firma wnosiła na rynek.

pozycje wizytówki przed

Cele i oczekiwania

 • Zrozumienie Branży i Rynku
 • Kreatywność i innowacyjność
 • Wyróżnienie marki na Rynku
 • Spójność wizerunkowa
 • Terminowość i profesjonalizm

Problemy i wyzwania

Ze względu na wysoką konkurencję w branży GSM, jednym z głównych problemów było stworzenie takiej identyfikacji wizualnej, która skutecznie wyróżni markę, jednocześnie odzwierciedlając jej wartości i innowacyjność.

Firma GSM borykała się z problemem niespójności w komunikacji wizualnej między różnymi kanałami dystrybucji i komunikacji, co osłabiało rozpoznawalność marki i zaufanie klientów.

Wspinaczka na szczyt

Zrealizowane działania

Pierwszym krokiem było przeprowadzenie analizy konkurencji oraz trendów branżowych, aby zrozumieć specyfikę sektora GSM oraz potrzeby i oczekiwania docelowej grupy odbiorców. Na podstawie dostarczonych przez klienta materiałów w tym logo stworzyliśmy unikalną i rozpoznawalną identyfikację wizualną, dzięki której nasz klient wyróżnia się na tle konkurencji.

Zaprojektowaliśmy wiele angażujących i atrakcyjnych materiałów marketingowych, które przyciągają uwagę i zachęcają do interakcji.

 • Analiza marki
 • Tworzenie spójnego wyglądu i stylu dla profili firmy na mediach społecznościowych
 • Projektowanie różnego rodzaju materiałów promocyjnych
 • Projektowanie grafik na stronę internetową
 • Projektowanie materiałów do druku

Efekty współpracy

Ukształtowanie jednolitego i przyciągającego wzrok obrazu marki stanowi podstawę do tworzenia jej solidnej pozycji, co zaowocowało licznymi pozytywnymi efektami:

 • marka wyróżnia się spośród konkurencji,
 • profesjonalny i zachęcający wygląd strony internetowej,
 • dzięki wysokiej jakości wizualnej, klientom łatwiej jest zaufać marce.

A co na to klient?

„W ramach tej współpracy korzystamy również z usług graficznych zarówno na potrzeby FB jak również dla bieżących potrzeb przy różnego rodzaju akcjach marketingowych (...) Pan Łukasz Żebracki od samego początku wyczuł nasz styl i nasze potrzeby w dotarciu z obrazem graficznym do naszych klientów”

Jacek PiątkowiakPrezes Zarządu
Referencje od klienta

Zadbamy w pełni o reklamę Twojej firmy w internecie

Zamów bezpłatną wycenę!

(czytaj więcej) Na podstawie tej zgody będziemy mogli skontaktować się z Tobą za pośrednictwem np. telefonu czy poczty elektronicznej w celu obsługi przez nas twojego zapytania. Administratorem Twoich danych osobowych jest KS Sp. z o.o. Gorzyce 141, 38-230 Nowy Żmigród, NIP: 6852338589. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityka Prywatności). (zwiń)

Sprawdź inne referencje

11-krotne zwiększenie działań użytkowników na wizytówce Google

"Pani Joanna, podejmuje ogrom prac, aby profil przysparzał mi coraz to więcej Klientów. Mam poczucie, że przez cały czas ktoś czuwa nad profilem i go optymalizuje. Dodatkowo mogę liczyć na wsparcie w prowadzeniu innych kanałów m.in. strony internetowej."

Eva’s Beauty Room
Ewa Doszczak
Zobacz Case Study

Dwa razy więcej telefonów i rezerwacji wizyt!

"Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Agencją KS. Już na samym początku spotkaliśmy się z profesjonalną obsługą. [...] Efekty pracy są nie do podważenia. Agencję KS darzymy ogromnym zaufaniem i mamy świadomość, że nasza firma jest pod stałą opieką profesjonalistów."

Kanon Piękna
Mariusz Kaczmarczyk Kanon Piękna - Salon Kosmetyczny Nowy Sącz
Zobacz Case Study
(0/5), głosów: 0
Ocena strony:
Go Top