Znaczny wzrost nowych użytkowników zainteresowanych ofertą

W trakcie współpracy z Ski&Sail OKI-VITA udało nam się zwiększyć grono nowych użytkowników i umocnić pozycję firmy na rynku związanym z organizacją wyjazdów na szkółki narciarskie we Włoszech.

Zamawiam darmową wycenę

Krótko o kliencie

Ski&Sail OKI-VITA to firma, która zajmuje się organizacją wyjazdów rodzinnych na narty do Włoch oraz prowadzi szkółkę narciarską dla dzieci w Val di Fiemme. W okresie letnim oferują rejsy jachtem po Mazurach.

Efekty współpracy z Agencją KS ⭐️

40%

większa liczba konwersji z Google Ads

0,95%

większy CTR z reklam

206%

większy zasięg strony na FB

Sytuacja wyjściowa

Klient zgłosił się do nas z chęcią promocji organizacji wyjazdów na szkółkę narciarską do Włoch.

W pierwszej kolejności wykonaliśmy analizę strony i fanpage w celu lepszego zrozumienia potrzeb klienta i użytkowników, aby przygotować odpowiednią strategię działań.

pozycje wizytówki przed

Cele i oczekiwania

 • Wzrost ruchu na stronie
 • Poszerzenie znajomości marki na rynku polskim
 • Zwiększenie polubień strony na Facebooku
 • Zwiększenie liczby konwersji polegających na uzyskanie kontaktów

Problemy i wyzwania

Wyzwanie, jakie stało przed nami, to przekonanie miłośników zimowych atrakcji do skorzystania z organizowanych przez naszego Klientka wyjazdów na narty do Włoch.

Odpowiednio dobrana grupa docelowa oraz odpowiednio przygotowane i skonfigurowane kampanie reklamowe pozwoliły w szybki sposób uzyskać satysfakcjonujące wyniki.

Wspinaczka na szczyt

Zrealizowane działania

Google Ads

Do promocji oferty klienta wybraliśmy kampanie w sieci wyszukiwań, która przy dobraniu optymalnych słów kluczowych zapewniła wyświetlanie reklamy odpowiedniej grupie docelowej.

Sieć reklamowa została wykorzystana w celu dotarcia do szerokiego grona osób zainteresowanych spędzaniem aktywnie zimowego wypoczynku we Włoszech i odpowiednie zaprezentowanie im oferty.

Social Media

Działania w Social Mediach skupiały się na przekierowaniu użytkownika do strony internetowej, zdobyciu nowych polubień fanpage oraz na zachęceniu odbiorców do kontaktu z firmą w celu rezerwacji dogodnego terminu wyjazdu.

Google Ads

 • Stała optymalizacja konta Google Ads
 • Wybrane sieci reklamowe:
  • Sieć wyszukiwań
  • Sieć reklamowa

Social Media Ads

 • Kampanie remarketingowe
 • Kampanie z użyciem celu Ruch
 • Wideo materiał reklamowy zachęcający do wyjazdu poprzez przedstawienie kilku atrakcji.

Efekty współpracy

Google Ads

Wykorzystując potencjał Google Ads do promocji marki jak i oferty w okresie od września 2023 r. do stycznia 2024 r. osiągnęliśmy 832 tys. wyświetleń reklam, z czego 67 tys. wyświetleń w sieci wyszukiwań. CTR w sieci wyszukiwań oscylował w granicach 13,26%, a w sieci reklamowej CTR kształtował się na poziomie 1,04%.

Do promocji w Google Ads wykorzystane zostały takie kanały jak sieć wyszukiwania i sieć reklamowa.

Social Media

Wykorzystując do promocji materiał wideo oraz atrakcyjne grafiki, w szybki sposób firma rozbudowała swoje konto w Social Mediach i pozyskała nowych klientów.


A co na to klient?

Współpracę z Agencją KS, w zakresie prowadzenia płatnych kampanii reklamowych Google Ads oraz prowadzenie Social Mediów, nawiązaliśmy w 2023 roku. Pani Sandra prowadzi nasze Social Media od czerwca, a Pani Maria reklamy Google Ads od października 2023 r. Od tego czasu zanotowaliśmy zwiększone zainteresowanie usługami, znaczny wzrost polubień naszej strony na Facebooku oraz wzrost liczby użytkowników zainteresowanych naszą ofertą i odwiedzających naszą stronę internetową.

Na każdym z etapów otrzymywaliśmy wsparcie Pani Sandry i Pani Marii oraz mogliśmy liczyć na uzyskanie cennych dla nas wskazówek odnośnie działań w Social Mediach i Google Ads. Ogromnym plusem Agencji KS jest bezproblemowy i szybki kontakt.

Paweł PawlikowskiSki&Sail OKI-VITA
Referencje od klienta

Zadbamy w pełni o reklamę Twojej firmy w internecie

Zamów bezpłatną wycenę!

(czytaj więcej) Na podstawie tej zgody będziemy mogli skontaktować się z Tobą za pośrednictwem np. telefonu czy poczty elektronicznej w celu obsługi przez nas twojego zapytania. Administratorem Twoich danych osobowych jest KS Sp. z o.o. Gorzyce 141, 38-230 Nowy Żmigród, NIP: 6852338589. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityka Prywatności). (zwiń)

Sprawdź inne referencje

Średni ROAS na poziomie 7,22

"Nawiązaliśmy współpracę z Agencją KS Sp. z o.o. w grudniu 2022 roku. Rozpoczęliśmy od płatnych kampanii w Google Ads, a następnie w marcu 2023 roku poszerzyliśmy obsługę o płatne kampanie w mediach społecznościowych. Opiekę nad reklamami sprawowała Karolina Pietruś, która wprowadziła nowe rozwiązania do kampanii, rekomendowała najlepsze kreacje reklamowe i czuwała nad analizą danych. Rekomendujemy współpracę z Agencją KS Sp. z o.o."

Hundstaff
Dawid Furmanek Hundstaff Poland Sp. z o.o.
Zobacz Case Study

Zwiększenie przychodu o 38%

"Na współprace z Agencją KS Sp. z.o.o. zdecydowaliśmy się w czerwcu 2022 r. Od początku jej trwania odnotowujemy wzrost transakcji zarówno w sklepie e-commerce, jak i poza nim."

King of Cotton
Dariusz Danek King of Cotton
Zobacz Case Study
(0/5), głosów: 0
Ocena strony:
Go Top