Strona internetowa dostępna cyfrowo

W trakcie współpracy z Fundacją "Serca dla Maluszka" udało nam stworzyć nowoczesną, funkcjonalną, a co najważniejsze, wykorzystując autorskie rozwiązanie naszej agencji, dostępną cyfrowo stronę internetową dla osób ze szczególnymi potrzebami i niepełnosprawnościami.

Zamawiam darmową wycenę

Krótko o kliencie

Gabinet Leśna Ścieżka dąży do tego, aby każde dziecko z niepełnosprawnością miało możliwość podjęcia wszelkich działań oraz skorzystania ze wszystkich sposobów w walce o swoje zdrowie, sprawność i życie.

Gabinecie prowadzi swoich pacjentów do celu, jakim jest lepsza sprawność i tym samym większa samodzielność.

Sytuacja wyjściowa

Klient zgłosił się do nas w drugiej połowie 2023 roku z chęcią stworzenia nowej strony internetowej dla Gabinetu Leśna Ścieżka oraz późniejszej jego promocji.

Dla klienta bardzo ważne było to, aby strona była nie tylko estetyczna, nowoczesna i funkcjonalna, ale przedewszystkim dostępna cyfrowo dla osób z niepełnosprawnościami.


Cele i oczekiwania

  • Estetyczna i nowoczesna strona internetowa
  • Menu dostępności dla osób z niepełnosprawnościami
  • Techniczne przygotowanie strony do działań SEO

Problemy i wyzwania

Największym wyzwaniem było przygotowanie strony, która będzie wyglądała dobrze na każdym urządzeniu przy jednoczesnym zadbaniu o potrzeby osób z niepełnosprawnościami. Zależało nam na tym, by każdy odwiedzający witrynę — niezależnie od swoich możliwości — mógł bez przeszkód z niej korzystać.

Wspinaczka na szczyt

Zrealizowane działania

Pracę rozpoczęliśmy od przygotowania projektu graficznego oraz makiety nowej strony internetowej. Po akceptacji przez Klienta przystąpiliśmy do kodowania. Wykorzystaliśmy przy tym najpopularniejszy system zarządzania treścią, jakim jest Wordpress, oraz autorski szablon, przygotowany przez specjalistów z Agencji KS.

Przy tworzeniu strony kierowaliśmy się także wytycznymi SEO, aby w późniejszym czasie móc skutecznie promować ja w wynikach wyszukiwania.

Ostatnim etapem prac programistycznych było uzupełnienie witryny o treści dostarczone przez Klienta oraz wdrożenie wtyczki accessMate, która dostosowuje wygląd strony do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

  • Przygotowanie makiety i projektu graficznego strony
  • Zbudowanie strony na szablonie autorstwa Agencji KS w WordPress'ie
  • Wprowadzenie treści dostarczonych przez klienta
  • Wdrożenie wtyczki accessMate

Efekty współpracy

Wygląd strony Leśnej ŚcieżkiZobacz stronę

A co na to klient?

Ciepło wspominamy proces współpracy, który odznaczał się nie tylko wysokim poziomem kompetencji, ale również ludzkim podejściem, zrozumieniem i empatią. Dziękujemy całemu zespołowi, a w szczególności Panu Wojciechowi, za ich trud, pasję i profesjonalizm. Z pełnym przekonaniem polecamy Agencję KS wszystkim, którzy oczekują najlepszej jakości usług i produktów, które nie tylko spełniają, ale i przekraczają oczekiwania.

Natalia KliśFundacja "Serca dla Maluszka"
Referencje od klienta

Zadbamy w pełni o reklamę Twojej firmy w internecie

Zamów bezpłatną wycenę!

(czytaj więcej) Na podstawie tej zgody będziemy mogli skontaktować się z Tobą za pośrednictwem np. telefonu czy poczty elektronicznej w celu obsługi przez nas twojego zapytania. Administratorem Twoich danych osobowych jest KS Sp. z o.o. Gorzyce 141, 38-230 Nowy Żmigród, NIP: 6852338589. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityka Prywatności). (zwiń)

Sprawdź inne referencje

Jak pomogliśmy zbudować markę w branży cateringowej?

"Z przyjemnością polecam Łukasza Żebrackiego, który przez ostatnie 2 lata był odpowiedzialny za projektowanie materiałów dla naszej firmy. Jego kreatywność, umiejętności projektowe oraz zaangażowanie mają ogromny wpływ na nasz sukces w zakresie wizerunku i marketingu..."

Tim Catering
Natalia Szwed-Kisielewicz Marketing & Content Specialist
Zobacz Case Study

Zwiększenie przychodu o 38%

"Na współprace z Agencją KS Sp. z.o.o. zdecydowaliśmy się w czerwcu 2022 r. Od początku jej trwania odnotowujemy wzrost transakcji zarówno w sklepie e-commerce, jak i poza nim."

King of Cotton
Dariusz Danek King of Cotton
Zobacz Case Study
(4.4/5), głosów: 10
Ocena strony:
Go Top