Czym jest Localo Site - Definicja

Localo Site — to darmowy kreator stron dla firm, w którym możesz automatycznie i jednym kliknięciem wygenerować oraz opublikować stronę internetową na podstawie danych z Profilu Firmy Google (wizytówce Google). Strona jest aktualizowana w czasie rzeczywistym. Wszelkie zmiany w wizytówce Google są automatycznie przenoszone na witrynę bez konieczności ręcznej interwencji. To bezobsługowe rozwiązanie umożliwia właścicielom firm skupienie się na swojej działalności, nie martwiąc się o konieczność ciągłego aktualizowania strony internetowej.

Co zawiera witryna Localo Site?

  • informacje o firmie,
  • opinie klientów,
  • blog,
  • galerię zdjęć,
  • sekcje pytań i odpowiedzi,
  • linki do social mediów,
  • map Google z lokalizacją firmy.

Localo Site

Gdzie można stworzyć Localo Site?

Stronę można stworzyć w narzędziu Localo. Wystarczy zalogować się lub zarejestrować.

Strona localo.site jest dostępna bez dodatkowych opłat, również w planie darmowym. Wybierz dowolny plan w aplikacji Localo, dodaj profil swojego przedsiębiorstwa, a następnie przejdź w menu do zakładki tworzenia darmowej strony firmowej.

Ostatnia aktualizacja: 12 czerwca 2024

Czy ta definicja była dla Ciebie pomocna?

(5/5), głosów: 9
Ocena strony:
CEO w Localo
LinkedIn

Pozyskuj klientów online i zwiększaj zyski dzięki reklamie w Internecie!

Skontaktuj się z nami

Zamów bezpłatną wycenę!

(czytaj więcej) Na podstawie tej zgody będziemy mogli skontaktować się z Tobą za pośrednictwem np. telefonu czy poczty elektronicznej w celu obsługi przez nas twojego zapytania. Administratorem Twoich danych osobowych jest KS Sp. z o.o. Gorzyce 141, 38-230 Nowy Żmigród, NIP: 6852338589. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityka Prywatności). (zwiń)
Go Top