Co to jest Business Site Google - Definicja

Business Site Google - to darmowy kreator stron internetowych, który znajduje się w panelu zarządzania profilem firmy Google Moja Firma. Zarówno profil firmy, jak i późniejsze tworzenie strony business site jest zupełnie darmowe, a cały proces jest bardzo łatwy.

Co to jest Business Site Google?

UWAGA! Google rezygnuje ze stron dla firm

1 marca 2024 roku Google wyłącza strony na domenie business.site, przez co wielu przedsiębiorców zostanie bez witryn internetowych. Alternatywą dla firm, które mają profil w Google, może być darmowy kreator stron przygotowany przez Localo lub stworzenie strony w Google Sites

Jak wygląda przykładowa witryna w Google Moja Firma (GMF)?

Przykład witryny utworzonej w GMF:

Przykładowa witryna Google stworzona w panelu Google Moja Firma
Ostatnia modyfikacja: 2024-03-07 08:43:05

Czy ta definicja była dla Ciebie pomocna?

(4.8/5), głosów: 79
Ocena strony:
CEO w Localo
LinkedIn

Chcesz zarabiać więcej pozyskując klientów z Internetu? Skontaktuj się z nami!

Zamów bezpłatną ofertę

Zamów bezpłatną wycenę!

(czytaj więcej) Na podstawie tej zgody będziemy mogli skontaktować się z Tobą za pośrednictwem np. telefonu czy poczty elektronicznej w celu obsługi przez nas twojego zapytania. Administratorem Twoich danych osobowych jest KS Sp. z o.o. Gorzyce 141, 38-230 Nowy Żmigród, NIP: 6852338589. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityka Prywatności). (zwiń)
Go Top