Skuteczne pozycjonowanie stron Krosno i Jasło

Prowadzisz firmę na terenie Jasła, Krosna lub okolicznych miejscowości? Postaw na pozycjonowanie stron w wyszukiwarce Google. To świetny sposób na promocję firm usługowych, produkcyjnych czy sklepów internetowych wśród użytkowników internetu.

 • Bezpłatna wycena
 • Audyt strony i analiza konkurencji
 • Dedykowany opiekun
 • Przejrzyste zasady współpracy
Wypełnij formularz Dowiedz się więcej

Zamów bezpłatną wycenę!

(czytaj więcej) Na podstawie tej zgody będziemy mogli skontaktować się z Tobą za pośrednictwem np. telefonu czy poczty elektronicznej w celu obsługi przez nas twojego zapytania. Administratorem Twoich danych osobowych jest KS Sp. z o.o. Gorzyce 141, 38-230 Nowy Żmigród, NIP: 6852338589. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityka Prywatności). (zwiń)

Pozycjonowanie Krosno, Jasło - Oferta

 • Niewiele osób w okolicy wie o Twojej firmie? Nikt nie dzwoni ani nie wysyła wiadomości związanych z twoją ofertą?
 • Przeniosłeś biznes do internetu, jednak nikt nie odwiedza Twojej strony?
 • Chcesz zwiększyć liczbę klientów poprzez działania marketingowe w internecie, jednak nie wiesz, od czego zacząć?

Wiemy jak temu zaradzić!

KS jako agencja SEO/SEM od przeszło 16 lat zajmuje się pozycjonowaniem stron internetowych w wyszukiwarce Google. Z naszą pomocą wielu naszych klientów zwiększyło swoje dochody, małe i średnie biznesy rozwinęły skrzydła, zdobyły nowe zlecenia, zwiększyły udziały w rynku, a nawet rozpoczęły ekspansję na inne regiony czy kraje.

Dlaczego warto pozycjonować stronę internetową?

Pozycjonowanie stron internetowych to usługa, która polega na optymalizacji Twojej strony tak, aby wyświetlała się ona jak najwyżej na popularne zapytania. Przekłada się to na zwiększenie ruchu i sprzedaży, a Ty zyskujesz dostęp do tysięcy, a nawet milionów potencjalnych klientów.

Decydując się na współpracę z nami, zyskujesz:

 • dedykowanego specjalistę SEO do twojej dyspozycji, który będzie czuwał nad procesem pozycjonowania strony,
 • dokładny audyt strony WWW z wytycznymi optymalizacyjnymi,
 • wsparcie programistów przy wdrażaniu zmian,
 • listę słów kluczowych, na które warto pozycjonować stronę,
 • analizę działań konkurencji w internecie
 • pozycjonowanie w Google już od 1490 zł miesięcznie

Pozycjonowanie stron internetowych Jasło, Krosno

Wykres z Google Analytics
Zwiększenie liczby wysłanych formularzy ze strony www dla lokalnego przedsiębiorcy

Wykres z Google Search Console
Wzrost ruchu organicznego dla jednej z lokalnych firm

Zwiększ widoczność Twojej firmy i zyskaj nowych klientów dla swojego biznesu!

Zamów darmową wycenę

Opinie naszych klientów

Z całego serca polecamy Agencję KS! Znakomita obsługa klienta i pełen profesjonalizm nawet w przypadku tych najmniejszych firm. Konsultant odpowiada na wszystkie zapytania bardzo szybko i wyczerpująco. Efekty są widoczne już po kilku miesiącach. Gorąco polecamy!
Antoni Działowy
Antoni Działowy
Divin

Nasza strona widoczna jest na czołowych pozycjach w wyszukiwarce Google na słowa kluczowe, które na początku współpracy zostały przez nas uznane za priorytetowe. Zauważyliśmy znacznywzrost zainteresowania naszymi usługami, w efekcie czego firma OKNO-BEST zaczęła dynamicznie się rozwijać.

Przeczytaj referencje

Marcin Trzebińczyk
Marcin Trzebińczyk
Okno-Best

Poprzez pozycjonowanie stron zwiększył się portfel klientów o 60 proc., dzięki temu w mojej firmie nastąpił znaczący rozwój mojej działalności. Współpraca jest bezkonfliktowa. Szybka odpowiedź na każde zadane pytanie.

Przeczytaj referencję

Jolanta Radecka
Jolanta Radecka
Salon psiej piękności Łapy4

Zwiększ widoczność Twojej firmy w internecie i daj się znaleźć potencjalnym klientom

Zamów darmową wycenę

Zobacz referencje od naszych klientów

Wzrost liczby klientów sklepu internetowego

"Współpraca z Agencją, a dokładniej z Panem Markiem Rogowskim układa się nam bardzo dobrze. Brak problemów z kontaktem czy to telefonicznym czy mailowym - zawsze wszystko na czas. Dzięki wyższej pozycji naszych produktów w wyszukiwarce Google zaobserwowaliśmy wzrost zainteresowania naszą ofertą."

Malinowy Nos
Piotr Zawiła
Zobacz referencję

Zwiększenie ruchu i widoczności sklepu w wynikach organicznych

"Bardzo cenimy sobie współpracę z Agencją, która z zaangażowaniem zajmuje się pozycjonowaniem naszej strony i wizytówki Google oraz prowadzi kampanie google Ads oraz w Social Media, wspierając nas w realizacji celów strategicznych naszej organizacji. Do dyspozycji mamy zarówno dedykowanego specjalistę SEO, jak również sztab programistów czy copywriterów."

Delikatesy z Natury
Marek Winiarski
Zobacz referencję
Dołącz do grona zadowolonych klientów
Zamów darmową wycenę

Co nas wyróżnia?

Wysoka skuteczność

Średnio klienci zauważają pierwsze efekty już po 2 miesiącach. Potwierdzają to liczne opinie, referencje, case study.

Przejrzyste zasady

Nie wiążemy Cię długoterminową umową. Wieloletnie współprace zawdzięczamy wysokiej skuteczności.

Szybkość reakcji

Dowozimy postawione nam cele, trzymając się ustalonych terminów. My odbieramy telefony i odpisujemy na maile :)

Bezpośredni kontakt

Obsługa klienta, jakiej dawno nie spotkałeś, u nas kontaktujesz się z opiekunem, a nie infolinią. Poczujesz, jakbyśmy pracowali biurko w biurko.

Data driven

Pozycjonujemy w oparciu o dane, clastry, analizy konkurencji. Jesteśmy pewni swoich działań i ich rezultatów, nie podejmujemy decyzji na wyczucie.

Monitoring pozycji

Na bieżąco widzisz postępy i efekty naszych działań.

Agencja SEO

Jasło i Krosno to nie jedyne miasta, w którym działamy

Kliknij w mapę i sprawdź ofertę dla firm działających w innych miastach w Polsce.

W czym jeszcze możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Nie czekaj, skontaktuj się z naszym doradcą
 lub wyślij zapytanie poprzez formularz.

Przygotujemy dla Ciebie darmową ofertę wzbogaconą o podstawowy audyt strony, analizę konkurencji, praktyczne porady dotyczące branży, a także realne prognozy rozwoju Twojego biznesu.

Zamów bezpłatną wycenę!

(czytaj więcej) Na podstawie tej zgody będziemy mogli skontaktować się z Tobą za pośrednictwem np. telefonu czy poczty elektronicznej w celu obsługi przez nas twojego zapytania. Administratorem Twoich danych osobowych jest KS Sp. z o.o. Gorzyce 141, 38-230 Nowy Żmigród, NIP: 6852338589. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityka Prywatności). (zwiń)

Najczęściej zadawane pytania

Co to jest pozycjonowanie stron internetowych?

Celem pozycjonowania stron WWW jest zwiększenie widoczności serwisu w wynikach wyszukiwania Google lub innych popularnych wyszukiwarek. Konsekwencja tego jest zwiększenie ruchu na stronie, który to przekłada się na większą liczbę zleceń dla Twojej firmy. Dzięki pozycjonowaniu stron możemy także dotrzeć do osób, które poszukują rozwiązania swojego problemu w internecie, oraz budować pozycję eksperta w danej dziedzinie poprzez publikację treści poradnikowych.

Na czym polega pozycjonowanie stron WWW?

Skuteczne pozycjonowanie strony www (SEO) polega na optymalizacji strony pod kątem ciągle zmieniających się algorytmów wyszukiwania. W ramach usługi pozycjonowania realizowane jest również poszukiwanie optymalnych dla Twojego biznesu słów kluczowych, przygotowanie lub poprawa treść na stronie oraz pozyskiwanie linków z serwisów zewnętrznych (tzw. link building). Wypadkowa tych działań prowadzi do poprawy widoczności strony na słowa kluczowe, co przekłada się na zdobycie nowych klientów lub zwiększenie liczby transakcji.

Na czym polega optymalizacja stron internetowych?

W skład optymalizacji strony wchodzi szereg działań, który celem jest dopasowanie struktur i treści do aktualnych wymagań wyszukiwarek. Specjaliści SEO przed przystąpieniem do pozycjonowania strony wykonują dokładny audyt SEO, który pozwala zlokalizować mocne i słabe strony serwisu. Na jego bazie przygotowywane są wytyczne dla programisty. Równocześnie tworzony jest plan link buildingowy oraz plan publikacji na blogu firmowym.

Czym różni się pozycjonowanie lokalne od krajowego?

Przy lokalnym pozycjonowaniu stron internetowych na terenie Krosna czy Jasła, staramy się dotrzeć do mieszkańców danego regionu, którzy poszukują usług lub towarów w konkretny regionie. Takie osoby często w wyszukiwarkę wpisują frazy takie jak: Fryzjer Jasło, Mechanik Krosno, Kosmetyczka Krosno. Podniesienie pozycji strony na te frazy przynosi lepsze efekty niż pozycjonowanie krajowe. W procesie pozycjonowania stron internetowych na frazy lokalne ważną rolę odgrywają linki z portali regionalnych.

Kto powinien lokalnie pozycjonować strony w Krośnie i Jaśle?

Z usług Agencji SEO KS skorzystać powinny:

 • firmy regionalne, które chcą promować swoje produkty i usługi na terenie miast Jasło, Krosno lub okolicznych miejscowości.
 • przedsiębiorstwa i korporacje działające na terenie całego kraju, które chcących dotrzeć do nowych potencjalnych klientów zamieszkujących Jasło, Krosno.

Pozycjonowanie stron w Krośnie i Jaśle - ile to kosztuje?

Cena pozycjonowania stron firm z Jasła lub Krosna zależna jest od wielu elementów składowych takich jak: ilość i konkurencyjność słów kluczowych, obszar działania (tylko Jasło, Krosno czy również inne miasta) czy zakresu usług. Zadzwoń lub wyślij zapytanie poprzez formularz na stronie, a zostanie dla Ciebie przygotowana bezpłatna, dedykowaną ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Jak mierzyć efekty z pozycjonowania strony internetowej?

Już w pierwszym dniu przydzielamy dostęp do specjalnego monitoringu fraz. Niezależnie od tego, czy decydujesz się na lokalne pozycjonowanie stron Krosno lub Jasło, pozycjonowanie krajowe czy też globalne, dedykowany monitoring raz dzienne będzie sprawdzał pozycję Twojej strony internetowej.

Dlaczego Agencja KS jest doskonałym partnerem do współpracy?

Nasza agencja SEO istnieje na rynku od lat. Mamy wieloletnie doświadczenie, które pozwoli nam skutecznie pomóc Twojej firmie w marketingu internetowym.

Nie proponujemy naszym klientom oferty długoterminowej. U nas podpisujesz umowę na czas nieokreślony z jednomiesięcznym okresem wypowiedzenia. Wszystkie zrealizowane działania (treści, linki) zostają z Tobą także po zakończeniu współpracy.

W naszej pracy wykorzystujemy narzędzia cenione w branży marketingowej: Surfer SEO i Localo (dawniej Surfer Local). Z ich pomocą jesteśmy w stanie zapewnić Ci przewagę nad konkurencją i wzrost widoczności w wyszukiwarce Google.

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Pozycjonowanie w wyszukiwarce Google to nie jedyne czym się zajmujemy. W skład naszych usług wchodzi:

 • pozycjonowanie sklepów internetowych,
 • pozycjonowanie w Mapach Google,
 • copywriting i content marketing,
 • marketing internetowy w sieci reklamowej,
 • audyty SEO,
 • analiza konkurencyjnych firm,
 • analiza słów kluczowych,
 • prowadzenie profili w Social Mediach.

Zamów bezpłatną wycenę!

(czytaj więcej) Na podstawie tej zgody będziemy mogli skontaktować się z Tobą za pośrednictwem np. telefonu czy poczty elektronicznej w celu obsługi przez nas twojego zapytania. Administratorem Twoich danych osobowych jest KS Sp. z o.o. Gorzyce 141, 38-230 Nowy Żmigród, NIP: 6852338589. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityka Prywatności). (zwiń)
(4.7/5), głosów: 98
Ocena strony:
Go Top