Skuteczne pozycjonowanie stron Nowy Sącz

Czy klientami Twojej firmy są głownie mieszkańcy Nowego Sącza lub pobliskich miejscowości? Koniecznie sprawdź, w jaki sposób z naszą pomocą możesz pozyskiwać nowych klientów z wyszukiwarki Google.

 • Bezpłatna wycena
 • Audyt strony i analiza konkurencji
 • Dedykowany opiekun
 • Przejrzyste zasady współpracy

Zamów bezpłatną wycenę!

(czytaj więcej) Na podstawie tej zgody będziemy mogli skontaktować się z Tobą za pośrednictwem np. telefonu czy poczty elektronicznej w celu obsługi przez nas twojego zapytania. Administratorem Twoich danych osobowych jest KS Sp. z o.o. Gorzyce 141, 38-230 Nowy Żmigród, NIP: 6852338589. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityka Prywatności). (zwiń)

Lokalne pozycjonowanie stron w Nowym Sączu

 • Zarządzasz niewielką firmą, która działa w Nowym Sączu i chciałbyś efektywnie promować ją w Internecie?
 • Zarządzasz sklepem internetowym i szukasz agencji SEO, która zadba o jego reklamę i przyciągnie do Ciebie nowych klientów z wyszukiwarki Google?
 • Chciałbyś świadczyć usługi lub sprzedawać produkty także w innych regionach Polski, ale nie wiesz, jak zacząć?

Dobrze trafiłeś. Agencja KS pomoże Ci rozwinąć skrzydła. Skuteczne pozycjonowanie stron internetowych i sklepów to coś, czym zajmujemy się na co dzień. Pomożemy Ci dotrzeć do szerokiego grona potencjalnych klientów i zwiększymy Twoje zyski ze sprzedaży produktów i usług.

Średnia ocen
w Google

4,9/5,0

Wysoka ocena w Google to nie przypadek. Klienci cenią nas za zaangażowanie, doświadczenie, bardzo dobry kontakt oraz indywidualne i empatyczne podejście.

Sprawdź nasze opinie
Dzięki Agencji KS jesteśmy na pierwszym miejscu w wyszukiwarce!
Przemysław Kapituła
Przemysław Kapituła
Instytut Surzyńskiego i Nowowiejskiego
Komunikacja na najwyższym poziomie, doskonały kontakt z pracownikami agencji, realizacja planu zgodnie z uzgodnieniami, pracownicy bardzo pomocni, czuć podczas rozmowy, że ludzie tu wiedzą, czym się zajmują. Jeśli chodzi o marketing w swojej działalności to tylko z Agencją KS. Zadowolony klient!
Tomasz Gołda
Tomasz Gołda
Derato
Profesjonalne i skuteczne pozycjonowanie strony, jak i prowadzenie kampanii Adwords. Polecam :)
Łukasz Zagrodzki
Łukasz Zagrodzki
Crea

Agencja KS skutecznie wprowadziła naszą domenę do TOP3 lub pierwszą stronę wyników wyszukiwarki Google w odpowiedzi na większość interesujących nas słów kluczowych... Kontakt z opiekunem działa bez zarzutu - dziękujemy za cierpliwość i szybkie merytoryczne odpowiedzi na na sze przeróżne pytania.

Przeczytaj referencję

Paweł Piwowar
Paweł Piwowar
Dobre Ziele
KS to super profesjonalna firma oferująca nie tylko wysokiej jakości usługi marketingu internetowego, ale również miłą obsługę, profesjonalizm i szybkość reakcji. Zawsze można liczyć na ich pomoc i świetną obsługę, a wyniki pozycjonowania są naprawdę IMPONUJĄCE.
Arek Żuławnik
Arek Żuławnik
ABC Tłumaczenia

Nasza strona widoczna jest na czołowych pozycjach w wyszukiwarce Google na słowa kluczowe, które na początku współpracy zostały przez nas uznane za priorytetowe. Zauważyliśmy znacznywzrost zainteresowania naszymi usługami, w efekcie czego firma OKNO-BEST zaczęła dynamicznie się rozwijać.

Przeczytaj referencje

Marcin Trzebińczyk
Marcin Trzebińczyk
Okno-Best

Z Agencja KS współpracujemy już 3 lata i szkoda tylko ze 3 lata, a nie więcej, bo z pewnością byli byśmy jako firma zupełnie w innym miejscu. Dzięki Agencji KS zwiększyliśmy swoje obroty o ponad 900% w przedziale 3 lat. Pan Marek Rogowski wyciągał systematycznie Nas z samego dołu na sam szczyt.

Współpraca z Panem Markiem to czysta przyjemność, profesjonalizm pod każdym względem, a na koniec wyniki mega i przede wszystkim skuteczność w działaniu. Jeszcze raz Dziękujemy

Łukasz Buntkowski
Łukasz Buntkowski
Lucas LEDWypromuj swój biznes

Dla kogo jest ta usługa

Oferta na pozycjonowanie strony internetowej skierowana jest w głównej mierze do firm i usługodawców, którzy działają na terenie Nowego Sącza i okolic. Z usługi skorzystać mogą także firmy chcące wejść na rynek lokalny oraz właściciele sklepów.

Małe i średnie przesiębiorstwa

Wspieramy małe i średnie biznesy, pomagając im dotrzeć do lokalnych odbiorców, którzy są zainteresowani ich produktami i usługami.

Wysokiej klasy specjaliści

Budujemy widoczność lokalnych specjalistów i ekspertów takich jak: lekarze, dentyści, weterynarze, prawnicy, notariusze czy księgowi.

Lokalne punkty usługowe

Zwiększamy widoczność w wyszukiwarce lokalnych sklepów i punktów usługowych takich jak: restauracje, kawiarnie, warsztaty samochodowe czy salony fryzjerskie.

E-commerce z Nowego Sącza

Realizujemy kampanie SEO dla sklepów internetowych z całej Polski i pomagamy w osiąganiu coraz wyższych zysków ze sprzedaży.

Zalety pozycjonowanie lokalnego

Dlaczego warto pozycjonować stronę internetową?

Większa widoczność strony

Optymalizacja strony pod wybrane fazy kluczowe pomaga osiągnąć wysokie pozycje w Google i zwiększyć widoczność Twojego biznesu w wyszukiwarce.

Wzrost ruchu na stronie

Pozycjonowanie lokalne pozwala na ściągnięcie większej liczby odwiedzających na Twoja stronę, dzięki czemu więcej osób na lokalnym rynku pozna Twoją ofertę.

Większa liczba klientów

Zwiększenie ruchu na stronie połączone z optymalizacją konwersji przyniesie więcej zapytań, telefonów i maili. Dzięki temu nie będziesz musiał martwić się o rentowność Twojej firmy.

Kim jesteśmy?

SEO w Nowym Sączu tylko z Agencją KS

Jesteśmy jedną z najlepiej ocenianych agencji marketingu internetowego w Polsce. Od ponad 16 lat specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron internetowych w wyszukiwarce Google. Przez ten czas zoptymalizowaliśmy setki stron, dzięki czemu nasi klienci mogli zająć się prowadzeniem biznesu. Z naszą pomocą znacząco zwiększyli oni widoczność swoich witryn w naturalnych wynikach wyszukiwania, co przyniosło im większą liczbę zapytań ofertowych, maili i telefonów.

Wysoka skuteczność działania

Przejrzyste warunki współpracy

Bezpośredni kontakt z opiekunem

Praca oparta na danych

Pozycjonowanie Nowy Sącz

Efekty pozycjonowania stron przez Agencję KS

Twój lokalny biznes również może osiągnąć takie efekty. Pracując przy Twojej stronie jesteśmy w stanie zwiększyć ruch organiczny i jej widoczność w wyszukiwarce internetowej, co bezpośrednio przełoży się na Twoje zyski.

Case Study 1 - Wykres widoczności

Branża: tłumaczenia

Wzrost liczby fraz od początku współpracy:

 • w TOP10: ok. 260 fraz
 • w TOP3: ok. 100 fraz
Case Study 2 - Wykres widoczności

Branża: ślubna

Wzrost liczby fraz od początku współpracy:

 • w TOP10: ok. 360 fraz
 • w TOP3: ok. 180 fraz
Case Study 3 - Wykres widoczności

Branża: motoryzacyjna

Wzrost liczby fraz od początku współpracy:

 • w TOP10: ok. 450 fraz
 • w TOP3: ok. 220 fraz

Cennik

Pozycjonowanie stron internetowych Nowy Sącz

SEO Local

Dla małych firm, punktów usługowych i specjalistów.

już od 1490 zł netto/miesięcznie

Poznaj szczegóły

Zamawiam wycenę

SEO Leader

Dla małych i średnich firm działających także poza Nowym Sączem.

już od 2790 złnetto/miesięcznie

Poznaj szczegóły

Zamawiam wycenę

SEO e-commerce

Dla sklepów internetowych z Nowego Sącza, które chcą sprzedawać więcej.

już od 3490 zł netto/miesięcznie

Poznaj szczegóły

Zamawiam wycenę

Skuteczne pozycjonowanie strony przede wszystkim ma na celu zwiększenie zysków firmy. Realizujemy to poprzez budowę strategii, dotarcie do odpowiedniej grupy docelowej, zwiększenie ruchu na stronie, optymalizację konwersji i poprawę doświadczeń użytkowników

W cenę abonamentu wliczone są działania link buildingowe, pomoc programisty przy dopasowaniu strony pod wyszukiwarkę Google i działania z zakresu copywritingu. Na ostateczną cenę usługi wpływ ma liczba roboczogodzin specjalisty SEO, sugerowany budżet na linki, wielkość strony internetowej, liczba lokalizacji czy konkurencyjność branży.

Usługi dodatkowe

Daj się znaleźć potencjalnym klientom

SEO jest procesem długotrwałym. Możesz zacząć szybciej pozyskiwać klientów, wybierają dodatkowe usługi. Zapytaj o szczegóły naszego doradcę.

Pozycjonowanie wizytówki Google

Wizytówka jest niezmiernie ważna w pozycjonowaniu lokalnym. Prawidłowo zoptymalizowana może stanowić istotne źródło klientów i zleceń.

Cena: od 490 zł netto miesięcznie

Kampanie
Google Ads

Reklamy w sieci wyszukiwań i sieci reklamowej pomogą zbudować rozpoznawalność firmy na rynku lokalnym oraz podniosą liczbę zapytań.

Cena: od 790 zł netto miesięcznie

Kampanie
Meta Ads

Kampanie reklamowe na Facebooku i Instagramie są świetnym miejscem na budowowanie popytu na usługi czy produkty sprzedawane lokalnie.

Cena: od 990 zł netto miesięcznie

Referencje

Sukcesy naszych klientów

Od 2008 roku pomagamy firmom prowadzić ich działania marketingowe w sieci. Nasze starania zaowocowały w postaci większej liczby klientów, zleceń i zamówień.

Dwa razy więcej telefonów i rezerwacji wizyt!

"Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Agencją KS. Już na samym początku spotkaliśmy się z profesjonalną obsługą. [...] Efekty pracy są nie do podważenia. Agencję KS darzymy ogromnym zaufaniem i mamy świadomość, że nasza firma jest pod stałą opieką profesjonalistów."

Kanon Piękna
Mariusz Kaczmarczyk Kanon Piękna - Salon Kosmetyczny Nowy Sącz
Zobacz Case Study

Znaczny wzrost nowych użytkowników zainteresowanych ofertą

"[...] zanotowaliśmy zwiększone zainteresowanie usługami, znaczny wzrost polubień naszej strony na Facebooku oraz wzrost liczby użytkowników zainteresowanych naszą ofertą i odwiedzających naszą stronę internetową.

Na każdym z etapów otrzymywaliśmy wsparcie Pani Sandry i Pani Marii oraz mogliśmy liczyć na uzyskanie cennych dla nas wskazówek odnośnie działań w Social Mediach i Google Ads. Ogromnym plusem Agencji KS."

OKI-VITA
Paweł Pawlikowski Ski&Sail OKI-VITA
Zobacz Case Study

SEO Nowy Sącz

Sprawdź, jak przebiega wspólpraca z Agencją KS


 • Kontakt z doradcą


 • Analiza techniczna strony


 • Strategia pozycjonowania


 • Optymalizacja strony i link building


 • Raportowanie

Kontakt z doradcą

Na naszej stronie znajdziesz formulasz kontaktowy. Po jego przesłaniu skontaktuje się z Tobą nasz doradca, aby omówić cele, które chciałbyć realiować poprzez kampanie SEO. Następnie przedstawi Ci indywidualną ofertę na pozycjonowanie strony internetowej w wybranym przez Ciebie regionie. Będzie ona zawierać zakres działań niezbędnych do osiągnięcia Twojego celu biznesowego.

Analiza strony / Audyt SEO

Po podpisaniu umowy specjalista SEO zacznie od audytu, aby poznać jej mocne i słabe strony. Sprawdzimy jej kondycję techniczną, widoczność, jakość treści a także przeanalizujemy Twoich najbliższych konkurentów, z którymi będziesz się mierzył w wynikach wyszukiwania Google.

Strategia pozycjonowania

Na bazie analizy przygotujemy strategię pozycjonowanie strony na Nowy Sącz wraz z harmonogramem na kilka miesięcy do przodu. Znajdzie się tam plan link buildingowy czy content plan. Zaproponujemy także działania dodatkowe, które mogą pomóc szybciej osiągnąć oczekiwane efekty.

Optymalizacja strony i link building

Następnym etapem będzie cykliczna optymalizacja treści na stronie WWW, poprawa linkowania wewnętrznego i zewnętrznego oraz optymalizacja konwersji. Co miesiąc będziesz otrzymywał raport z działań wykonanych poprzedniego miesiąca oraz planach na kolejny.

Raportowanie

Jako nasz klient otrzymasz dostęp do KS Business Panel — miejsca, gdzie będzisz mógł na bieżąco sprawdzić efekty naszej pracy. Znajdziesz w nim aktualne pozycje Twojej strony na istotne dla Ciebie frazy oraz planowane i zrealizowane zadania.

Skontaktuj się z nami

Nie pozwól, by konkurencja wyprzedziła Cię w walce o klienta. Skontaktuj się z naszym doradcą lub wyślij zapytanie poprzez formularz.

Przygotujemy dla Ciebie darmową ofertę wzbogaconą o podstawową analizę strony, analizę konkurencji, praktyczne porady dotyczące branży, a także realne prognozy rozwoju Twojego biznesu.

Zamów bezpłatną wycenę!

(czytaj więcej) Na podstawie tej zgody będziemy mogli skontaktować się z Tobą za pośrednictwem np. telefonu czy poczty elektronicznej w celu obsługi przez nas twojego zapytania. Administratorem Twoich danych osobowych jest KS Sp. z o.o. Gorzyce 141, 38-230 Nowy Żmigród, NIP: 6852338589. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityka Prywatności). (zwiń)

Najczęściej zadawane pytania

Co to jest pozycjonowanie stron internetowych?

Pozycjonowanie stron internetowych (SEO - Search Engine Optimization) to proces mający na celu poprawę widoczności witryny w wynikach wyszukiwania Google lub innych popularnych wyszukiwarkach internetowych (np. Bing, Yahoo). Strony internetowe znajdujące się na szczycie rankingu cieszą się większym zainteresowaniem użytkowników i są przez to częściej odwiedzane. To z kolei przekłada się na większą liczbę transakcji czy zapytań ofertowych.

Pozycjonowanie stron pomaga także budować pozycję eksperta w swojej branży np. poprzez publikowanie wartościowych treści edukacyjnych czy poradnikowych.

SEO a SEM — Jaka jest różnica?

W przypadku SEO mówimy jedynie o ruchu pochodzącym z organicznych (naturalnych, bezpłatnych) wyników wyszukiwania. SEM (Search Engine Marketing), jest pojęciem szerszym i obejmuje także płatne kampanie reklamowe w wyszukiwarce.

Jakie działania wykonywane są przy pozycjonowaniu stron?

Proces pozycjonowania stron WWW składa się z kilku obszarów. Są to:

 • optymalizacja techniczna strony - ma na celu przygotowanie techniczne strony na spotkanie z algorytmami wyszukiwania. Błędy techniczne mogą utrudniać osiągnięcie wysokich pozycji w Google. Poza przygotowaniem wytycznych możemy także wdrożyć je w życie.
 • optymalizacja treści na stronie - czynników wpływających na widoczność w wyszukiwarce Google jest pokrycie tematyczne. Specjalista SEO optymalizuje treści pod konkretne słowa kluczowe na podstawie danych zebranych przez narzędzie SURFER SEO.
 • link building - w lokalnym pozycjonowaniu istotne jest pozyskanie odnośników z innych witryn. W procesie tym liczy się jakoś strony, z którego prowadzi odnośnik. Dlatego też dużą wagę przykładamy do sprawdzenia miejsca umieszczenia linku. Nie pozyskujemy linków z niepewnych lub spamerskich miejsc.
 • content marketing - prowadzenie bloga firmowego lub publikowanie użytecznych materiałów jest świetną metodą budowy ruchu organicznego na stronie. W ramach usługi content marketingu przygotujemy dla Ciebie artykuły gotowe do publikacji , które będą przyciągały uwagę robotów i potencjalnych klientów.
 • optymalizacja wizytówki Google - elementem pozycjonowania lokalnego jest optymalizacja Google Business Profile — profilu firmy zwanego potocznie wizytówką. Ma to na celu podniesienie jego pozycji jak najwyżej w mapach Google na konkretne słowa kluczowe, a tym samym pojawienie się profilu firmy także w wyszukiwarce.
 • optymalizacja UX - poprawa doświadczeń użytkownika jest niezbędna, aby zmienić ruch organiczny na konwersje. W ramach abonamentu SEO otrzymasz od nas porady, które pomogą poprawić interfejs strony, aby więcej osób chciało skorzystać z Twoich usług.

Pozycjonowanie lokalne czy krajowe?

Pozycjonowanie lokalne (lokalne SEO) to proces, którego celem jest dotarcie do mieszkańców konkretnego miasta, powiatu czy województwa - w tym przypadku Nowego Sącza. Kluczem to sukcesu jest tutaj dobór odpowiednich fraz, które zawieraja w sobie lokalizację np. fryzjer Nowy Sącz, dentysta Nowy Sącz czy restauracja Nowy Sącz. Takie słowa kluczowe mają mniejszą miesięczną liczbę wyszukiwań — niż ich ogólne odpowiedniki — jednak charakteryzują się też mniejszą konkurencyjnością, przez co pierwsze efekty widocznę są naprawdę szybko. Pozycjonowanie szerokie na cały kraj nie jest zalecane firmom, których klienci pochodzą jedynie z najbliższych okolic.

Kto powinien pozycjonować się w mieście Nowy Sącz?

Pozycjonowaniem powinny zainteresować się przede wszystkim:

 • przedsiębiorcy, którzy prowadzą firmę na terenie Nowego Sącza lub okolicznych miejscowości,
 • przedsiębiorstwa i sklepy internetowe działające na terenie całego kraju, które chcą dotrzeć do nowych potencjalnych klientów zamieszkujących Nowy Sącz.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron WWW w Nowym Saczu?

Ceny pozycjonowania stron w Nowym Sączu to wypadkowa wielu składników takich jak: liczba fraz kluczowych, konkurencyjność branży, obszar działania, stan strony czy zakres usług. Dlatego też nasz cennik pozycjonowania jest ustalany dla konkretnej strony dopiero po jej wstępnej analizie i zbadaniu konkurencji. Zadzwoń lub napisz do nas poprzez formularz na stronie, a przygotujemy dla Ciebie bezpłatną wycenę dopasowaną do Twoich indywidualnych potrzeb.

Kiedy można spodziewać się efektów pozycjonowania?

Czas oczekiwania na efekty pozycjonowania to od 3 do 12 miesięcy od rozpoczęcia pracy nad stroną internetową. Zależy on od budżetu, historii domeny, działań konkurencji czy zakresu prac do wykonania. Osiągnięcie oczekiwanych efektów mogą spowolnić aktualizacje algorytmów oraz tempo wprowadzania zmian przez zewnętrznych deweloperów.

Jak sprawdzić efekty pozycjonowania strony internetowej?

Naszym Klientom udostępniamy autorskie narzędzie, które zawiere:

 • listę wykonanych prac na stronie i poza nią,
 • pozycje strony w wynikach Google na ustalone słowa kluczowe,
 • raport dymaniczny ze statystykami odwiedzin stron, podsumowanie konwersji oraz dane demograficzne o użytkownikach.

Dlaczego Agencja SEO KS jest doskonałym partnerem do współpracy?

Nasza skuteczna agencja SEO działa w branży od ponad 16 lat. Współpracowaliśmy z setkami firm zlokalizowanymi w różnych zakątkach Polski, a swoją wiedzą dzielimy się z innymi na łamach naszego bloga. Doświadczenie, które przez te lata zdobyliśmy, pozwala nam efektywnie pozycjonować strony z wielu branż.

Naszym atutem jest obsługa klienta. Każdego traktujemy jak partnera i wsłuchujemy się w jego potrzeby, by dostarczyć mu najlepsze rozwiązania. Potwierdzeniem tych słów niech będzie wysoka średnia ocena Agencji KS w wizytówce Google.

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Skuteczne Pozycjonowanie stron w wyszukiwarce Google to nie jedyne czym się zajmujemy. W skład naszych usług wchodzi:

 • pozycjonowanie w Google Maps,
 • pozycjonowanie sklepów internetowych,
 • copywriting i content marketing,
 • marketing internetowy w sieci reklamowej,
 • audyty SEO,
 • analiza konkurencji,
 • analiza słów kluczowych,
 • prowadzenie profili w Social Mediach,
 • migracje serwisów.

Agencja SEO

Nowy Sącz to nie jedyne miasto, w którym działamy

Kliknij w mapę i sprawdź ofertę dla firm działających w innych miastach w Polsce.


Zamów bezpłatną wycenę!

(czytaj więcej) Na podstawie tej zgody będziemy mogli skontaktować się z Tobą za pośrednictwem np. telefonu czy poczty elektronicznej w celu obsługi przez nas twojego zapytania. Administratorem Twoich danych osobowych jest KS Sp. z o.o. Gorzyce 141, 38-230 Nowy Żmigród, NIP: 6852338589. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityka Prywatności). (zwiń)
(5/5), głosów: 7
Ocena strony:
Go Top