Skuteczne pozycjonowanie stron Łódź

Zacznij skutecznie pozyskiwać lokalnych klientów z Łodzi i okolic. Postaw na cenioną wśród klientów agencję SEO, która zwiększy widoczność witryny w wynikach wyszukiwania Google.

 • Bezpłatna wycena
 • Audyt strony i analiza konkurencji
 • Dedykowany opiekun
 • Przejrzyste zasady współpracy

Zamów bezpłatną wycenę!

(czytaj więcej) Na podstawie tej zgody będziemy mogli skontaktować się z Tobą za pośrednictwem np. telefonu czy poczty elektronicznej w celu obsługi przez nas twojego zapytania. Administratorem Twoich danych osobowych jest KS Sp. z o.o. Gorzyce 141, 38-230 Nowy Żmigród, NIP: 6852338589. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityka Prywatności). (zwiń)

Lokalne pozycjonowanie stron w Łodzi

 • Prowadzisz firmę w Łodzi lub w okolicy i chcesz zacząć skutecznie promować ją w internecie?
 • Masz sklep internetowy i szukasz agencji SEO, która pomoże zwiększyć jego widoczność w Google i przyciągnąć nowych klientów?
 • Chcesz rozszerzyć działalność i oferować swoje usługi lub produkty także w innych częściach Polski?

Bardzo dobrze trafiłeś. Agencja KS pomoże Ci rozwinąć skrzydła. Od 16 lat zajmujemy się skutecznym pozycjonowaniem stron internetowych i e-sklepów. Pomożemy Ci dotrzeć do Twoich potencjalnych klientów i wypromujemy Twoją firmę w lokalnych wynikach wyszukiwania.

Średnia ocen
w Google

4,9/5,0

Wysoka ocena w Google to nie przypadek. Klienci cenią nas za zaangażowanie, doświadczenie, bardzo dobry kontakt oraz indywidualne i empatyczne podejście.

Sprawdź nasze opinie
Dzięki Agencji KS jesteśmy na pierwszym miejscu w wyszukiwarce!
Przemysław Kapituła
Przemysław Kapituła
Instytut Surzyńskiego i Nowowiejskiego

Poprzez pozycjonowanie stron zwiększył się portfel klientów o 60 proc., dzięki temu w mojej firmie nastąpił znaczący rozwój mojej działalności. Współpraca jest bezkonfliktowa. Szybka odpowiedź na każde zadane pytanie.

Przeczytaj referencję

Jolanta Radecka
Jolanta Radecka
Salon psiej piękności Łapy4
Profesjonalne i skuteczne pozycjonowanie strony, jak i prowadzenie kampanii Adwords. Polecam :)
Łukasz Zagrodzki
Łukasz Zagrodzki
Crea

Agencja KS skutecznie wprowadziła naszą domenę do TOP3 lub pierwszą stronę wyników wyszukiwarki Google w odpowiedzi na większość interesujących nas słów kluczowych... Kontakt z opiekunem działa bez zarzutu - dziękujemy za cierpliwość i szybkie merytoryczne odpowiedzi na na sze przeróżne pytania.

Przeczytaj referencję

Paweł Piwowar
Paweł Piwowar
Dobre Ziele
KS to super profesjonalna firma oferująca nie tylko wysokiej jakości usługi marketingu internetowego, ale również miłą obsługę, profesjonalizm i szybkość reakcji. Zawsze można liczyć na ich pomoc i świetną obsługę, a wyniki pozycjonowania są naprawdę IMPONUJĄCE.
Arek Żuławnik
Arek Żuławnik
ABC Tłumaczenia

Nasza strona widoczna jest na czołowych pozycjach w wyszukiwarce Google na słowa kluczowe, które na początku współpracy zostały przez nas uznane za priorytetowe. Zauważyliśmy znacznywzrost zainteresowania naszymi usługami, w efekcie czego firma OKNO-BEST zaczęła dynamicznie się rozwijać.

Przeczytaj referencje

Marcin Trzebińczyk
Marcin Trzebińczyk
Okno-Best

Z Agencja KS współpracujemy już 3 lata i szkoda tylko ze 3 lata, a nie więcej, bo z pewnością byli byśmy jako firma zupełnie w innym miejscu. Dzięki Agencji KS zwiększyliśmy swoje obroty o ponad 900% w przedziale 3 lat. Pan Marek Rogowski wyciągał systematycznie Nas z samego dołu na sam szczyt.

Współpraca z Panem Markiem to czysta przyjemność, profesjonalizm pod każdym względem, a na koniec wyniki mega i przede wszystkim skuteczność w działaniu. Jeszcze raz Dziękujemy

Łukasz Buntkowski
Łukasz Buntkowski
Lucas LEDWypromuj swój biznes

Dla kogo jest ta usługa?

Usługa pozycjonowania stron internetowych skierowana jest przede wszystkim do firm usługowych, specjalistów i przedsiębiorstw produkcyjnych, które działają na terenie Łodzi i okolicznych miejscowości. Mogą z niej skorzystać także firmy chcące wejść na rynek lokalny oraz właściciele sklepów.

Małe i średnie przesiębiorstwa

Pomagamy małym i średnim firmom dotrzeć do lokalnych klientów zainteresowanych ich usługami lub produktami.

Wysokiej klasy specjaliści

Budujemy rozpoznawalność lekarzy, dentystów, weterynarzy, prawników, notariuszy czy księgowych w lokalnych wynikach wyszukiwania.

Lokalne punkty usługowe

Zapewniamy lepszą widoczność strony lokalnym sklepom i punktom usługowym, takiem jak restauracje, kawiarnie, salony fryzjerskie.

Sklepy internetowe z Łodzi

Prowadzimy działania marketingowe dla sklepów internetowych i pomagamy im w zdobyciu większej liczby klientów z całej Polski.

Zalety pozycjonowanie lokalnego

Dlaczego warto pozycjonować stronę internetową?

Większa widoczność strony

Optymalizacja strony pod wyszukiwane frazy związane z działalnością firmy sprawia, że staje się ona bardziej widoczna dla potencjalnych klientów.

Wzrost ruchu na stronie

Duża widoczność serwisu w Google to szansa na przyciągnięcie na stronę większej liczby odwiedzających i przedstawienie im Twojej oferty.

Większa liczba klientów

Zwiększenie widoczności i ruchu na stronie firmowej sprawi, że będziesz otrzymywał więcej zapytań ofertowych od osób zainteresowanych ofertą.

Kim jesteśmy?

SEO w Łodzi tylko z Agencją KS

Jesteśmy jedną z najlepiej ocenianych agencji marketingu internetowego w Polsce. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pozycjonowaniu stron internetowych, przez co budowanie widoczności w wyszukiwarce Google zarówno małych i dużych stron nie stanowi dla nas problemu. W naszej agencji stawiamy na realizację celów biznesowych klienta — skupiamy się na działaniach mających przynieść mu większą liczbę klientów i większe zyski.

Wysoka skuteczność działania

Przejrzyste warunki współpracy

Bezpośredni kontakt z opiekunem

Praca oparta na danych

Pozycjonowanie Łódź

Efekty pozycjonowania stron przez Agencję KS

Poznaj efekty naszej pracy. Prowdzone przez nas działania SEO wpłynęły korzystnie na rentowność naszych klientów. Teraz możemy pomóc także Twojej firmie w osiągnięciu większych zysków.

Case Study 1 - Wykres widoczności

Branża: zdrowie i uroda

Wzrost liczby fraz od początku współpracy:

 • w TOP10: ok. 610 fraz
 • w TOP3: ok. 250 fraz
Case Study 2 - Wykres widoczności

Branża: motoryzacyjna

Wzrost liczby fraz od początku współpracy:

 • w TOP10: ok. 460 fraz
 • w TOP3: ok. 220 fraz
Case Study 3 - Wykres widoczności

Branża: serwis sprzętu komputerowego

Wzrost liczby fraz od początku współpracy:

 • w TOP10: ok. 460 fraz
 • w TOP3: ok. 220 fraz

Cennik

Pozycjonowanie stron internetowych Łódź

SEO Local

Dla małych firm, punktów usługowych i specjalistów.

już od 1490 zł netto/miesięcznie

Poznaj szczegóły

Zamawiam wycenę

SEO Leader

Dla małych i średnich firm działających także poza Łodzią.

już od 2790 złnetto/miesięcznie

Poznaj szczegóły

Zamawiam wycenę

SEO e-commerce

Dla sklepów internetowych z Łodzi, które chcą sprzedawać więcej.

już od 3490 zł netto/miesięcznie

Poznaj szczegóły

Zamawiam wycenę

Każdy z wymienonych pakietów zawiera działania mające na celu zwiększenie zysków. Najpierw zapoznamy się z profilem działalności Twojej firmy. Następnie przejdziemy do wykonania audytu SEO, odszukamy najlepsze słowa kluczowe i zajmiemy się optymalizacja strony pod wyszukiwarkę Google. Poprawimy także konwersję i doświadczenia użytkowników, tak by zmienić odwiedzających w płacących klientów.

W abonament wliczone są także działania z zakresu link buildingu (pozyskiwanie wzmianek z innych serwisów) i copywritingu, oraz pomoc programisty przy wdrożeniu zmian na stronie. Na cenę pozycjonowania wpływa liczba roboczogodzin specjalisty SEO, zakres prac, sugerowany budżet na linki, wielkość strony internetowej oraz konkurencyjność branży.

Usługi dodatkowe

Daj się znaleźć potencjalnym klientom

Pozycjonowanie to proces, którego efekty przychodzą po kilku miesiącach intensywnych działań. Aby szybciej pozyskiwać klientów i zwiekszać zyski, wybierzesz dodatkowe usługi. Zapytaj o szczegóły naszego doradcę.

Pozycjonowanie wizytówki Google

Wizytówka Google to potężne narzędzie marketingowe. Wypozycjonowana na odpowiednie słowa kluczowe będzie źródłem nowych klientów.

Cena: od 490 zł netto miesięcznie

Kampanie
Google Ads

Płatne reklamy w wyszukiwarce pomogą szybciej budować rozpoznawalność firmy oraz pozwolą na dotarcie do większej liczby klientów.

Cena: od 790 zł netto miesięcznie

Kampanie
Meta Ads

Media społecznościowe są świetnym uzupełnieniem działań SEO. Z ich pomocą stworzysz popyt na usługi czy produkty sprzedawane lokalnie.

Cena: od 990 zł netto miesięcznie

Referencje

Sukcesy naszych klientów

Od 2008 roku wspieramy firmy z całej Polski w działaniach SEO. Niezależnie od branży czy regionu, pomożemy także i Tobie.

Zwiększenie miesięcznego ruchu na stronie o ponad 300% i liczby obserwujących o 80%

"Współpraca przebiega rewelacyjnie, zarówno strona jak i firmowy fanpage zyskały na widoczności o kilkaset %, zyskaliśmy bardzo dużo nowych klientów. Strona WWW zawsze zajmuje jedno z pierwszych miejsc w wyszukiwarce."

MB Partner
Marcin Bohdanowicz
Zobacz referencję

Osiągnięcie pierwszych pozycji dla nowej lokalizacji na Warszawę

"... rekomendujemy Agencję Interaktywną KS jako firmę, która posiada doświadczenie w kwestii pozycjonowania oraz profesjonalnie i z zaangażowaniem podchodzi do powierzonych im celów."

Lukstone
Łukasz Prucnel
Zobacz referencję

SEO Łódź

Sprawdź, jak przebiega wspólpraca z Agencją KS


 • Kontakt z doradcą


 • Analiza techniczna strony


 • Strategia pozycjonowania


 • Optymalizacja strony i link building


 • Raportowanie

Kontakt z doradcą

Po wysłaniu formularza z naszej strony skontaktuje się z Tobą nasz doradca, aby omówić cele, które chciałbyś realizować poprzez działania SEO. Przygotuje on dla Ciebie indywudualną ofertę, w której zawarte będą działania niezbędne do osiągnięcia sukcesu w Internecie.

Analiza strony internetowej

Na kolejnym etapie wspólpracy specjalista SEO przygotuje analizę witryny, która wskaże nam obszary, nad którymi należy pracować. Sprawdzimy stan techniczny strony, jakość treści, widoczność w Google, a także przeanalizujemy Twoich najbliższych konkurentów.

Strategia SEO

Na podstawie analizy przygotujemy strategię pozycjonowanie strony wraz z harmonogramem na kilka miesięcy do przodu. Stworzymy plany: link buildingowy i contentowy, które to będziemy systematycznie realizować. W strategii zaproponujemy inne działania, które mogą przyczynić się do szybszego dotarcia do potencjalnego klienta.

Optymalizacja strony i link building

W kolejnych miesiącach współpracy zajmiemy się cykliczną optymalizacją treści, która polegaja na umieszczeniu odpowiednich fraz kluczowych w istotnych miejscach na stronie internetowej. Będziemy także pracować nad poprawą linkowania wewnętrznego i zewnętrznego pod kątem pozycjonowania oraz optymalizacją konwersji. W każdej chwili będziesz mógł skontaktować się z opiekunem strony i omówić z nim realizowane zadania.

Raportowanie

Cenimy sobie przejrzystość w relacjach z naszymi partnerami. Dlatego też otrzymasz dostęp do KS Business Panel — miejsca, gdzie będzisz mógł w łatwy sposób sprawdzić efekty naszej pracy. Znajdziesz w nim aktualne pozycje Twojej strony na istotne dla Ciebie lokalne słowa kluczowe oraz planowane i zrealizowane zadania.

Skontaktuj się z nami

Nie pozwól, by konkurencja wyprzedziła Cię w walce o klienta. Skontaktuj się z naszym doradcą lub wyślij zapytanie poprzez formularz.

Przygotujemy dla Ciebie darmową ofertę na pozycjonowanie strony internetowej wzbogaconą o podstawową analizę strony, analizę konkurencji, praktyczne porady dotyczące branży, a także realne prognozy rozwoju Twojego biznesu.

Zamów bezpłatną wycenę!

(czytaj więcej) Na podstawie tej zgody będziemy mogli skontaktować się z Tobą za pośrednictwem np. telefonu czy poczty elektronicznej w celu obsługi przez nas twojego zapytania. Administratorem Twoich danych osobowych jest KS Sp. z o.o. Gorzyce 141, 38-230 Nowy Żmigród, NIP: 6852338589. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityka Prywatności). (zwiń)

Najczęściej zadawane pytania

Co to jest pozycjonowanie stron internetowych?

Pozycjonowanie stron internetowych (SEO - Search Engine Optimization) to zespół działań mających na celu poprawę widoczności witryny w wynikach wyszukiwania Google lub innych popularnych wyszukiwarkach internetowych (np. Bing, Yahoo). Strony internetowe, które znajdą się na wysokich pozycjach mogą liczyć na wieksze zainteresownie użytkowników i częstrze odwiedziny. Większy ruch z kolei przekłada się na większą liczbę zamówień czy zapytań ofertowych.

SEO a SEM — Jaka jest różnica?

SEO (pozycjonowanie strony WWW) to działania mające na celu zdobycie wiekszego ruchu z organicznych (naturalnych, bezpłatnych) wyników wyszukiwania. Z kolei SEM (Search Engine Marketing) to połączenie pozycjonowania i płatnych kampanii reklamowych.

Co składa się na skuteczne SEO?

Proces pozycjonowania stron WWW składa się z kilku istotnych elementów. Są to:

 • optymalizacja techniczna strony - jest to przygotowanie techniczne Twojej witryny na spotkanie z algorytmami wyszukiwania. Błędy techniczne mogą skutecznie utrudniać osiągnięcie wysokich pozycji w Google.
 • optymalizacja treści na stronie - specjalista SEO przygotuje listę fraz kluczowych, a następnie przeprowadzi optymalizuje treści pod te słowa, by cała strona była lepiej widoczna w Google.
 • link building - w pozycjonowaniu lokalnym istotne jest zdobywanie odnośników z innych witryn o charakterze regionalnym. Liczy się tutaj nie tyle liczba odnośników, co jakość. Dużą wagę przykładamy do sprawdzenia miejsca umieszczenia linku, aby nie pozyskiwać wzmianek z niepewnych lub spamerskich miejsc.
 • content marketing - prowadzenie bloga firmowego lub publikowanie użytecznych materiałów jest świetną metodą budowy ruchu organicznego na stronie. W ramach content marketingu przygotujemy dla Ciebie wysokiej jakości treści gotowe do publikacji, które będą przyciągały uwagę Twoich potencjalnych klientów.
 • optymalizacja wizytówki Google - elementem pozycjonowania lokalnego jest optymalizacja Google Business Profile — profilu firmy zwanego potocznie wizytówką. Dzięki temu będzie on widoczny w Mapach Google i wyszukiwarce na zapytania lokalne.
 • optymalizacja UX - poprawa doświadczeń użytkownika jest niezbędna, aby zmienić ruch organiczny na konwersje. W ramach abonamentu SEO otrzymasz od nas porady, które pomogą poprawić interfejs strony, aby więcej osób chciało skorzystać z Twoich usług.

Na czym polega pozycjonowanie lokalne?

Lokalne pozycjonowanie stron internetowych (lokalne SEO) polega na umieszczeniu strony na szczycie wyników wyszukiwania na zapytania zawierające w sobie lokalizacje i dotarcie do osób, które w konkretnych miastach szukają usług lub produktów. Istotny jest tutaj dobór odpowiednich słów kluczowych, które zawierają w sobie miasto np. dentysta Łódź, pozycjonowanie stron Łódź, weterynarz Łódź, lub region: skok na bungee łódzkie, noclegi łódzkie. Takie frazy kluczowe mają mniejszą miesięczną liczbę wyszukiwań niż słowa bez lokalizacji, jednak szukają ich osoby, którym zależy na usłudze lub produkcie z konkretnym miejscu.

Z kolei pozycjonowanie ogólnopolskie to proces mający na celu podniesienie widoczności strony na frazy, które nie zwierają odniesienie do lokalizacji. Ten rodzaj pozycjonoania nie jest zalecany firmom, których potencjalni klienci pochodzą z wybranego obszaru.

Kto powinien pozycjonować się w Łodzi?

Pozycjonowanie stron na Łódź jest odpowiednie dla:

 • przedsiębiorstw, które prowadzą firmę na terenie Łodzi lub okolicznych miejscowości,
 • lokali usługowych, obsługująch klientów z tego regionu,
 • przedsiębiorstw i sklepów internetowych działające na terenie całego kraju, które chcą dotrzeć do nowych potencjalnych klientów zamieszkujących Łódź.

Ile kosztuje pozycjonowanie strony internetowej w Łodzi?

Ceny pozycjonowania stron w Łodzi to wypadkowa wielu składników takich jak: liczba fraz kluczowych, konkurencyjność danej branży, obszar działania, stan techniczny strony czy zakres usług. Dlatego też przed przystąpieniem do wyceny pozycjonowania sprawdzimy Twoją stronę oraz zbadamy konkurencję. Zadzwoń lub napisz do nas poprzez formularz na stronie, a przygotujemy dla Ciebie bezpłatną wycenę dopasowaną do Twoich indywidualnych potrzeb.

Kiedy można spodziewać się efektów pozycjonowania?

Na efekty pozycjonowania trzeba czekać od 3 do 12 miesięcy od rozpoczęcia pracy nad stroną internetową. Czas ten zależy od budżetu, historii domeny, działań konkurencji czy zakresu prac do wykonania. Osiągnięcie oczekiwanych pozycji mogą zakłucić aktualizacje algorytmów czy silniejsze niż zakładane działania konkurencji.

Jak sprawdzić efekty pozycjonowania strony internetowej?

Aby sprawdzić, jak pozycjonowanie strony wpływa na jej widoczność, można posłużyć się narzędziami analitycznymi takimi jak Google Search Console czy Google Analytics. Jeżeli ich nie masz, nie martw się. Założymy je dla Ciebie.

Ponadto klientom agencji SEO udostępniamy autorskie narzędzie, które zawiera:

 • listę wykonanych prac na stronie i poza nią,
 • pozycje strony w wynikach Google na ustalone słowa kluczowe,
 • raport dymaniczny ze statystykami odwiedzin stron, podsumowanie konwersji oraz dane demograficzne o użytkownikach.

Dlaczego KS jest doskonałym partnerem do współpracy?

Nasza agencja SEO działa w branży od ponad 16 lat. Współpracowaliśmy z setkami firm z całej Polski, a doświadczenie, które przez te lata zdobyliśmy, pozwala nam efektywnie pozycjonować strony z niemal każdej branży.

Naszym atutem jest obsługa klienta. Każdego traktujemy jak partnera i wsłuchujemy się w jego potrzeby, by dostarczyć mu najlepsze rozwiązania. Potwierdzeniem tych słów niech będzie wysoka średnia ocena Agencji KS w wizytówce Google.

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Skuteczne pozycjonowanie stron WWW w wyszukiwarce Google to nie jedyne czym się zajmujemy. W skład naszych usług wchodzi:

 • pozycjonowanie w Google Maps,
 • pozycjonowanie lokalne na inne miasta,
 • pozycjonowanie sklepów internetowych,
 • copywriting i content marketing,
 • marketing internetowy w sieci reklamowej,
 • audyty SEO,
 • analiza konkurencji,
 • analiza słów kluczowych,
 • prowadzenie profili w Social Mediach,
 • migracje serwisów.

Agencja SEO

Łódź to nie jedyne miasto, w którym działamy

Kliknij w mapę i sprawdź ofertę dla firm działających w innych miastach w Polsce.


Zamów bezpłatną wycenę!

(czytaj więcej) Na podstawie tej zgody będziemy mogli skontaktować się z Tobą za pośrednictwem np. telefonu czy poczty elektronicznej w celu obsługi przez nas twojego zapytania. Administratorem Twoich danych osobowych jest KS Sp. z o.o. Gorzyce 141, 38-230 Nowy Żmigród, NIP: 6852338589. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityka Prywatności). (zwiń)
(5/5), głosów: 4
Ocena strony:
Go Top