Skuteczne pozycjonowanie stron Kraków

Prowadzisz firmę lub sklep z siedzibą w Krakowie? Postaw na pozycjonowanie stron i zyskaj dodatkowych klientów. Promocja w wyszukiwarce dla firm usługowych, produkcyjnych i sklepów internetowych.

 • Bezpłatna wycena
 • Audyt strony i analiza konkurencji
 • Dedykowany opiekun
 • Przejrzyste zasady współpracy
Wypełnij formularz Dowiedz się więcej

Zamów bezpłatną wycenę!

(czytaj więcej) Na podstawie tej zgody będziemy mogli skontaktować się z Tobą za pośrednictwem np. telefonu czy poczty elektronicznej w celu obsługi przez nas twojego zapytania. Administratorem Twoich danych osobowych jest KS Sp. z o.o. Gorzyce 141, 38-230 Nowy Żmigród, NIP: 6852338589. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityka Prywatności). (zwiń)

Pozycjonowanie Kraków - Oferta

 • Masz problem z pozyskaniem klientów na swoje usługi bądź produkty?
 • Przeniosłeś biznes do internetu, ale nie masz wiedzy jak go skutecznie wypromować?
 • Nie masz czasu zajmować się marketingiem internetowym Twojej działalności?

Wiemy jak temu zaradzić!

Od przeszło 16 lat zajmujemy się pozycjonowaniem stron internetowych w wyszukiwarce Google. Z naszą pomocą wiele firm zwiększyło swoje dochody, a także zaczęło się dynamicznie rozwijać na rynku lokalnym. Dzięki współpracy ze specjalistą SEO poprawiła się widoczność strony internetowej, a co za tym idzie, zwiększyła się liczba zapytań ofertowych i zamówień.

Dlaczego warto pozycjonować stronę internetową?

Pozycjonowanie stron internetowych na rynku lokalnym to usługa, która polega na optymalizacji witryny WWW pod kątem wyszukiwarek w celu osiągnięcia jak najwyższych pozycji w wynikach wyszukiwania. Strony, które znajdą się w najlepszej 10 na popularne słowa kluczowe, mogą liczyć na częstsze odwiedziny, a przez to pozyskanie nowych klientów.

Decydując się na współpracę z nami, zyskujesz:

 • dedykowanego specjalistę SEO, który będzie czuwał, by proces pozycjonowania przebiegał bez zakłóceń
 • wyczerpujący audyt SEO z wytycznymi optymalizacyjnymi,
 • wsparcie programistów przy wdrażaniu zmian,
 • listę słów kluczowych, na które warto pozycjonować stronę,
 • analizę konkurencyjnych firm działających w danej branży
 • jasne zasady współpracy, bez ukrytych kosztów
 • pozycjonowanie w Google już od 1490 zł miesięcznie

Pozycjonowanie stron internetowych Kraków

Wykres z Google Search Console
Zwiększenie ruchu o ponad 60% rok do roku - lokalny klient z Krakowa

Wykres z Google Analytics
Wzrost ruchu dla lokalnego klienta - branża: Zdrowie

Zwiększ widoczność Twojej firmy i zyskaj nowych klientów dla swojego biznesu!

Zamów darmową wycenę

Opinie naszych klientów

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z agencją, która skutecznie i z efektami zajmuje się pozycjonowaniem naszej strony i wizytówki Google. Do dyspozycji mamy przypisanego specjalistę SEO, który opiekuje się naszą strona od początku współpracy.

Przeczytaj referencję

Rafał Depta
Rafał Depta
Wypożyczalnia Strojów Kraków
Komunikacja na najwyższym poziomie, doskonały kontakt z pracownikami agencji, realizacja planu zgodnie z uzgodnieniami, pracownicy bardzo pomocni, czuć podczas rozmowy, że ludzie tu wiedzą, czym się zajmują. Jeśli chodzi o marketing w swojej działalności to tylko z Agencją KS. Zadowolony klient!
Tomasz Gołda
Tomasz Gołda
Derato
Z całego serca polecamy Agencję KS! Znakomita obsługa klienta i pełen profesjonalizm nawet w przypadku tych najmniejszych firm. Konsultant odpowiada na wszystkie zapytania bardzo szybko i wyczerpująco. Efekty są widoczne już po kilku miesiącach. Gorąco polecamy!
Antoni Działowy
Antoni Działowy
Divin

Zwiększ widoczność Twojej firmy w internecie i daj się znaleźć potencjalnym klientom

Zamów darmową wycenę

Zobacz referencje od naszych klientów

Trzykrotne zwiększenie ruchu na stronie

"W branży wentylacyjnej z pozycjonowaniem mamy pod górkę ale po dłuższej współpracy z Agencją KS udało nam się ustabilizować pozycję w czołówce wyszukiwań na wybrane słowa kluczowe."

Brevis
Jagoda Ćwikilewicz Specjalista ds. Marketingu
Zobacz referencję

Z 500 do 2,000 użytkowników miesięcznie na stronie

"Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z agencją, która skutecznie i z efektami zajmuje się pozycjonowaniem naszej strony i wizytówki Google. Do dyspozycji mamy przypisanego specjalistę SEO, który opiekuje się naszą strona od początku współpracy."

Wypożyczalnia strojów Kraków
Rafał Depta
Zobacz referencję
Dołącz do grona zadowolonych klientów
Zamów darmową wycenę

Co nas wyróżnia?

Wysoka skuteczność

Średnio klienci zauważają pierwsze efekty już po 2 miesiącach. Potwierdzają to liczne opinie, referencje, case study.

Przejrzyste zasady

Nie wiążemy Cię długoterminową umową. Wieloletnie współprace zawdzięczamy wysokiej skuteczności.

Szybkość reakcji

Dowozimy postawione nam cele, trzymając się ustalonych terminów. My odbieramy telefony i odpisujemy na maile :)

Bezpośredni kontakt

Obsługa klienta, jakiej dawno nie spotkałeś, u nas kontaktujesz się z opiekunem, a nie infolinią. Poczujesz, jakbyśmy pracowali biurko w biurko.

Data driven

Pozycjonujemy w oparciu o dane, clastry, analizy konkurencji. Jesteśmy pewni swoich działań i ich rezultatów, nie podejmujemy decyzji na wyczucie.

Monitoring pozycji

Na bieżąco widzisz postępy i efekty naszych działań.

Agencja SEO

Kraków to nie jedyne miasto, w którym działamy

Kliknij w mapę i sprawdź ofertę dla firm działających w innych miastach w Polsce.

W czym jeszcze możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Nie czekaj, skontaktuj się z naszym doradcą
 lub wyślij zapytanie poprzez formularz.

Przygotujemy dla Ciebie darmową ofertę wzbogaconą o podstawowy audyt strony, analizę konkurencji, praktyczne porady dotyczące branży, a także realne prognozy rozwoju Twojego biznesu.

Zamów bezpłatną wycenę!

(czytaj więcej) Na podstawie tej zgody będziemy mogli skontaktować się z Tobą za pośrednictwem np. telefonu czy poczty elektronicznej w celu obsługi przez nas twojego zapytania. Administratorem Twoich danych osobowych jest KS Sp. z o.o. Gorzyce 141, 38-230 Nowy Żmigród, NIP: 6852338589. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityka Prywatności). (zwiń)

Najczęściej zadawane pytania

Co to jest pozycjonowanie stron internetowych?

Pozycjonowanie stron w Krakowie jest to proces, którego efektem jest zwiększenie widoczności strony na wybrane słowa kluczowe w wynikach wyszukiwarki Google. Strony, które zyskają premiowane pozycje, mogą liczyć na większą liczbę odwiedzających. Ruch ten z kolei przekłada się na wiekszą liczbę zleceń czy większą sprzedaż w przypadku sklepów internetowych. Dzięki pozycjonowaniu można także dotrzeć do osób, które na chwilę obecną nie są zainteresowane ofertą Twojej firmy, a jedynie poszukują rozwiązania swojego problemu. Publikując treści poradnikowe, dajesz im do zrozumienia, że jesteś ekspertem w swojej branży, dzięki czemu z większym prawdopodobieństwem w przyszłości nawiążą z Twoją firmą współpracę.

Na czym polega pozycjonowanie stron WWW?

Stronę internetową czy sklep internetowy pozycjonuje się w podobny sposób. W pierwszej kolejności należy przeprowadzić optymalizacje pod kątem algorytmów wyszukiwarek oraz usunąć błędy techniczne mogące przeszkadzać w pozycjonowaniu. Należy również wybrać słowa kluczowe odpowiednie dla danej działalności, przygotować wartościowy content (treści oferty, poradniki) oraz rozpocząć pozyskiwanie odnośników z serwisów zewnętrznych. Wszystkie te działania prowadzą do zwiększenia widoczności i ruchu na stronie a finalnie na zwiększenie liczby klientów czy transakcji.

Na czym polega optymalizacja stron internetowych?

Optymalizacja strony WWW polega na dostosowaniu serwisu do aktualnych wymagać wyszukiwarek. Specjalista SEO, przed przystąpieniem do pozycjonowania, przeprowadza kompleksowy audyt SEO, który pozwala określić mocne i słabe strony serwisu. Na jego podstawie przygotowywane są wytyczne z poprawkami dla deweloperów oraz tworzony jest plan link buildingowy i plan content marketingowy.

W późniejszych działania poza pozyskiwaniem ruchu zajmujemy się również optymalizacja współczynnika konwersji, aby maksymalizować Twoje zyski.

Pozycjonowanie lokalne czy krajowe?

Lokalne pozycjonowanie strony na Kraków lub okoliczne miejscowości polega na tym, by umieścić stronę wysoko w wynikach wyszukiwania na zapytania lokalne. Są to słowa kluczowe, które zawierają w sobie miasto. Na przykład: dentysta Kraków, car detailing Kraków, hydraulik Kraków. Przynosi ono lepsze efekty i jest tańsze pozycjonowanie lokalne. Kluczową rolę przy pozycjonowaniu stron na rynku lokalnym odgrywają linki, które warto pozyskiwać z portali regionalnych.

Kto powinien lokalnie pozycjonować strony w Krakowie?

Z usług Agencji SEO KS skorzystać powinny:

 • firmy lokalne, które chcą promować swoje produkty i usługi na terenie Krakowa lub okolicznych miejscowości.
 • przedsiębiorstwa i sklepy internetowe działające na terenie całego kraju, które chcących dotrzeć do nowych potencjalnych klientów zamieszkujących Kraków.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron na Kraków?

Na koszt pozycjonowania stron składa się wiele elementów takich jak: liczba i konkurencyjność słów kluczowych, obszar działania, zakres prowadzonych fraz, aktywność konkurencji czy liczba linków do pozyskania. Zadzwoń lub wyślij zapytanie poprzez formularz na stronie, a my przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Jak mierzyć efekty z pozycjonowania strony internetowej?

Już w pierwszym dniu przydzielamy dostęp do specjalnego monitoringu fraz. Niezależnie od tego, czy decydujesz się na lokalne pozycjonowanie stron w mieście Kraków, pozycjonowanie w całej Polsce czy też globalne, dedykowany monitoring raz dzienne będzie sprawdzał pozycję Twojej strony internetowej.

Dlaczego Agencja SEO KS jest doskonałym partnerem do współpracy?

Jesteśmy agencją z wieloletnim doświadczeniem, które wykorzystujemy, aby wspierać małe i średnie firmy w działaniach z zakresu marketingu internetowego. Jesteśmy także w stanie pomóc w rozwoju Twojego biznesu.

Nie wiążemy naszych klientów umowami długoterminowymi. Każda umowa podpisywana jest na czas nieokreślony z jednomiesięcznym okresem wypowiedzenia. Wszystkie zrealizowane działania zostają z Tobą także po zakończeniu współpracy.

W naszej codziennej pracy wykorzystujemy narzędzia cenione w branży marketingowej: Surfer SEO i Localo (dawniej Surfer Local). Z ich pomocą jesteśmy w stanie zapewnić Ci przewagę nad konkurencją i wzrost widoczności w wyszukiwarce Google.

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Pozycjonowanie w wyszukiwarce Google to nie jedyne czym się zajmujemy. W skład naszych usług wchodzi:

 • pozycjonowanie sklepów internetowych,
 • pozycjonowanie w Google Maps,
 • copywriting i content marketing,
 • marketing internetowy w sieci reklamowej,
 • audyty SEO,
 • analiza konkurencji,
 • analiza słów kluczowych,
 • prowadzenie profili w Social Mediach.

Zamów bezpłatną wycenę!

(czytaj więcej) Na podstawie tej zgody będziemy mogli skontaktować się z Tobą za pośrednictwem np. telefonu czy poczty elektronicznej w celu obsługi przez nas twojego zapytania. Administratorem Twoich danych osobowych jest KS Sp. z o.o. Gorzyce 141, 38-230 Nowy Żmigród, NIP: 6852338589. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityka Prywatności). (zwiń)
(4.6/5), głosów: 155
Ocena strony:
Go Top