Pozycjonowanie Stron Kraków

Marketing internetowy, pozycjonowanie stron www oraz Google Ads dopasowane dla firm lokalnych – oddział Kraków.

 • Pierwszy miesiąc za 1zł
 • Gratis - pozycjonowanie w mapach Google
 • Szybka wycena z darmowym audytem strony.
Zobacz cennik

Zamów bezpłatną wycenę!

(czytaj więcej) Na podstawie tej zgody będziemy mogli skontaktować się z Tobą za pośrednictwem np. telefonu czy poczty elektronicznej w celu obsługi przez nas twojego zapytania. Administratorem Twoich danych osobowych jest KS Sp. z o.o. Gorzyce 141, 38-230 Nowy Żmigród, NIP: 6852338589. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityka Prywatności). (zwiń)

Jeżeli zatem szukają Państwo najskuteczniejszej agencji, która szybko i bezpiecznie wypromuje firmę w Google, zależy Państwu aby usługa była stosunkowo tanio, a koszty uzależnione od efektu - spełniamy kryteria.

Poniżej przedstawiamy przykładowe pakiety cenowe, które są dedykowane dla okolicznych firm. Podane kwoty należy jednak potraktować poglądowo, ponieważ każdy projekt SEO jest inny, dlatego warto skorzystać z formularza kontaktowego, aby otrzymać dedykowaną ofertę.

Zamów darmową wycenę

Cennik - czyli przykładowe pakiety 2021

Skuteczne pozycjonowanie realizujemy już od 990zł netto / miesięcznie

Pakiet PODSTAWOWY
Kraków

 • Do kilkunastu podstawowych słów kluczowych
 • Optymalizacja firmowej strony www
 • Copywriting
 • Linkbuilding
 • Promocja w mapach Google
 • Long Tail - nielimitowana ilość słów kluczowych
 • Analityka pozyskiwania i przepływu ruchu na stronie
 • Content Marketing
 • Elementy marketingu szeptanego

Polecany dla małych firm lokalnych

Zapytaj o ofertę

Pakiet OPTYMALNY
Kraków

 • Do 20 podstawowych słów kluczowych
 • Systematyczna optymalizacja firmowej strony www
 • Copywriting
 • Linkbuilding
 • Promocja w mapach Google
 • Long Tail - nielimitowana ilość słów kluczowych
 • Analityka pozyskiwania i przepływu ruchu na stronie
 • Content Marketing
 • Elementy marketingu szeptanego

Polecany dla firm średniej wielkości

Zapytaj o ofertę

Pakiet ROZSZERZONY
Kraków

 • Kilkadziesiąt podstawowych słów kluczowych
 • Systematyczna optymalizacja firmowej strony www
 • Copywriting
 • Linkbuilding
 • Promocja w mapach Google
 • Long Tail - nielimitowana ilość słów kluczowych
 • Analityka pozyskiwania i przepływu ruchu na stronie
 • Content Marketing
 • Elementy marketingu szeptanego

Polecany dla dużych firm oraz trudnych branż

Zapytaj o ofertę

Pozycjonowanie z KS

 • 10 lat doświadczenia w promocji firm w skali lokalnej, ogólnopolskiej oraz globalnej. Udokumentowane doświadczenie pomaga zapewnić jakość usług na odpowiednim poziomie. Opinie świadczą o jakości świadczonych usług. Setki zadowolonych klientów są najlepszym potwierdzeniem umiejętności i wiedzy potwierdzonej udokumentowanym doświadczeniem. Nasza agencja reklamowa przeprowadziła również setki testów w obrębie środowisk testowych. Na bieżąco sprawdzamy i śledzimy wszelkie zmiany w algorytmie Google.
 • Energia i kreatywność w osiąganiu celów naszych klientów. Jesteśmy zdeterminowani, aby zapewnić klientom oczekiwane korzyści, promocję i pozycjonowanie stron www na poziomie powyżej oczekiwań. Nie zadowala nas osiągnięcie top10. Dążymy do tego, żeby zapewnić klientom top5, top3, a nawet top1 umieszczając ich zarówno w mapkach Google jak i w wynikach organicznych pod mapkami. Drążymy każdy projekt, aby wycisnąć najlepsze możliwe wyniki w jak najniższej cenie. Zapewniamy nie tylko jakość, ale również tanie usługi. Zobacz nasz cennik seo i przekonaj się sam.
 • Brak długoterminowej umowy i uczciwe podejście do każdego klienta. Współpraca z nami ma się opłacać i to jest podstawą. W ramach usługi - pozycjonowanie Kraków - współpraca jest korzystna dla obu stron. Nie wiążemy klientów wielomiesięcznymi kontraktami aby współpraca odbywała się na zasadzie wzajemnych korzyści. Zadowolony klient, który zarabia na wysokich pozycjach i dobrej widoczności w Google - nie rezygnuje - to jest naszym celem.
 • Wiedza i skuteczność, która jest udokumentowana wieloma pozytywnymi opiniami oraz referencjami. Przeprowadziliśmy setki skutecznych kampanii reklamowych w Google, również na trudnych rynkach jak Kraków czy Warszawa. Należy dodać, że współpracujemy z klientami z całej Polski i nie tylko. Obsługujemy wszystkie rynki anglojęzyczne o czym mogą Państwo dowiedzieć się więcej w dziale pozycjonowanie zagraniczne na naszej stronie internetowej. O wiedzy i skuteczności świadczą również nasze pozycje w wynikach wyszukiwania na najtrudniejsze słowa kluczowe.
 • Ideologiczne podejście do pracy. Pozycjonowanie stron jest naszą pracą, ale to również pasja i hobby. Nasz zespół charakteryzuje wiedza i profesjonalizm, co pozwala zapewnić efektywność. Realizując tanie pozycjonowanie na najwyższym poziomie pomagamy również małym firmom będącym na początku drogi do sukcesu. Każdy sukces naszego klienta jest również naszym sukcesem. Realizując marketing internetowy przez tak długi okres wypromowaliśmy setki marek, firm i produktów.
 • Szeroka oferta dotycząca pozycjonowania, marketingu i reklamy w internecie. Dzięki temu proponujemy takie rozwiązania, jakie są najbardziej efektywne dla klienta i zapewniają duży współczynnik konwersji. Poza promowaniem w wynikach organicznych oferujemy również kampanie Google AdWords, obsługę profili firmowych w social media oraz szereg dodatkowych usług zwiększających szansę na sukces. Jednym zdaniem: pomagamy naszym klientom być tam, gdzie mogą sprzedać swoje usługi lub produkty.
 • Międzynarodowy charakter usług. Współpracujemy nie tylko z krakowskimi firmami lokalnymi, ale również z firmami z całej Polski i krajów anglojęzycznych. Pozycjonujemy strony www międzynarodowo. Współpraca z agencją KS umożliwia zatem nie tylko lokalny rozwój, ale również wejście na rynki międzynarodowe ze szczególnym wskazaniem na kraje anglojęzyczne jak Wielka Brytania, USA, Kanada. Ponadto obsługujemy kampanie AdWords niemal na każdym możliwym rynku dzięki wsparciu profesjonalnych tłumaczy.
 • Lokalizacja - Kraków, Rynek Główny. Dzięki siedzibie naszej agencji w Krakowie mogą Państwo przekonać się o jakości naszych usług poprzez kontakt bezpośredni bezpośrednio u nas lub w Państwa siedzibie. Zapraszamy do biura w celu poznania oferty i charakteru naszych usług. Pomożemy wybrać najskuteczniejszą formę promocji firmy. Zaproponujemy najlepszą cenę!

Cele i oczekiwania naszych klientów traktujemy jak własne! Poprzez profesjonalne pozycjonowanie stron internetowych pomagamy zwiększyć sprzedaż i zainteresowanie produktami oraz usługami naszych klientów.

Mapa

Promocja w Mapach Google - wyniki lokalne

Pozycjonowanie w mapach Google jest dodatkową korzyścią, którą otrzymują Państwo współpracując z KS. Wyniki wyszukiwania w Google.pl dla zapytań lokalnych różnią się od wyników dla zapytań ogólnopolskich. Jedną z podstawowych różnic jest mapa Google, obok której znajdują się zazwyczaj 3 wyniki lokalne wraz z zaznaczonymi na mapie punktami. Punkt wskazuje lokalizację danej firmy. Z obserwacji wynika, że wyniki obok mapki charakteryzują się wysokim współczynnikiem CTR. Oznacza to, że znaczna część osób, które wyszukują frazy lokalne - klika w wyniki przy mapkach.

Jest to ogromna szansa dla Państwa firmy. Małopolska jest doskonałym rynkiem do rozwijania firmy zarówno w skali lokalnej jak i ogólnopolskiej. Pomożemy Państwu wypromować firmę i zwiększyć sprzedaż produktów lub usług poprzez profesjonalne pozycjonowanie stron www.

Zapraszamy do biura
KS w Krakowie

Rozmowa

Marketing internetowy może być realizowany zdalnie, ale rozumiejąc oczekiwania wielu klientów dajemy możliwość bezpośredniego spotkania. Zapraszamy do biura KS - ul. Rynek Główny 34, Kraków. Chętnie omówimy na czym polega pozycjonowanie stron internetowych, jakie możliwości i korzyści przyniesie dla Państwa firmy. Zachęcamy do obserwowania firmy KS w Social Media, gdzie znajdą Państwo wiele promocji dotyczących lokalnego SEO.

Przedstawimy ofertę na promocję strony www u nas lub w siedzibie Państwa firmy

Jeżeli wygodniej jest omówić warunki współpracy w siedzibie Państwa firmy zapraszamy do skontaktowania się z nami w celu przedstawienia korzyści, jakie możemy zaproponować naszym Partnerom realizując usługi z zakresu marketingu internetowego.

Usługa SEO dla lokalnego klienta

W ramach usługi "pozycjonowanie stron Kraków" promujemy w Google kompleksowo. Proponujemy naszym partnerom biznesowym rozwiązania, które są dla nich najkorzystniejsze i najtańsze. Proponujemy formy reklamy, których zadaniem jest dać rewelacyjny zwrot inwestycji w pozycjonowanie stron. Dla rynku krakowskiego zakres działań to między innymi:

Sprawdź, gdzie znajduje się filia agencji KS - Pozycjonowanie stron Kraków. O możliwości spotkania bądź umówienia się na wideokonferencję informujemy telefonicznie.

Kompleksowe
kampanie reklamowe w internecie

Do tematyki SEO i SEM podchodzimy w sposób kompleksowy. Proponujemy naszym partnerom biznesowym rozwiązania, które są dla nich najkorzystniejsze i najtańsze. Proponujemy formy reklamy, których zadaniem jest dać rewelacyjny zwrot inwestycji. Zakres działań to między innymi:

Pozycjonowanie popularnych fraz lokalnych

Wspólnie z klientem wybieramy listę fraz. Wybieramy zapytania, które są nie tylko najbardziej popularne, ale przede wszystkim te, które rokują najlepiej w kontekście zapewnienia odpowiedniego współczynnika konwersji. Zależy nam na zwiększeniu sprzedaży. Nasza podstawowa usługa z założenia ma przynosić Państwu realny wzrost przychodów.

Promocja w mapkach Google

Zależy nam nie tylko na zapewnieniu pierwszej strony wyników, ale dodatkowo promocji Państwa firmy w mapkach Google. Dzięki temu możemy zapewnić więcej wejść na stronę, co oczywiście przekłada się na wzrost liczby klientów. Dzięki naszym działaniom mają Państwo kompleksową usługę SEM, co jest gwarantem lepszych efektów.

Promowanie zapytań Long Tail

Poza promocją najbardziej podstawowych fraz oferujemy również promowanie zapytań Long Tail. Tego typu zapytania charakteryzują się mniejsza ilością wyszukiwań i konkurencją. Frazy te są jednak bardziej konkretne i "konwertujące", co poprawia jakość i skuteczność działań SEO, szczególnie w kontekście lokalnym.

Elementy marketingu szeptanego

Zapewniamy dodatkowe działania związane z marketingiem szeptanym, które wspierają działania SEO. Dzięki tego typu rozwiązaniom jesteśmy w stanie zapewnić lepsze efekty, lepszą widoczność firmy oraz lepszą rozpoznawalność marki. Branding przekłada się również na wyniki i lepsze pozycje firmy w organicznych wynikach wyszukiwania Google.

Copywriting

Nasz zespół składa się nie tylko z "pozycjonerów i marketingowców", ale również copywriterów, którzy działają w branży od wielu lat. Duże doświadczenie, profesjonalizm, znajomość mechanizmów SEO i SEM, a także duży zapał do pracy procentuje dobrymi treściami, które poprawiają współczynnik konwersji i minimalizują współczynnik odrzuceń.

Content Marketing

Rozwijanie treści strony www poprzez rozbudowywanie działów FAQ, blog lub różnego rodzaje poradniki to doskonały sposób na pozyskanie klienta na początku jego ścieżki konwersji na etapie, w którym klient zaczyna interesować się produktami lub usługami Państwa firmy. Content Marketing doskonale sprawdza się w połączeniu z pozycjonowaniem Long Tail.

SERP

Tanie pozycjonowanie
Krakowskich firm

Promocja na rynku lokalnym jest tańsza niż na skalę ogólnopolskiej. Wynika to z mniejszej konkurencyjności słów kluczowych oraz lokalnego zasięgu fraz. Oferując tanie usługi dajemy Państwu możliwość rozwoju oraz pozyskania wielu nowych klientów lokalnych. Niskie ceny, najwyższa jakość i znajomość rynku krakowskiego to jedne z wielu licznych atutów firmy KS. Jesteśmy przekonani, że współpraca z nami w zakresie marketingu internetowego będzie najlepszym wyborem. Przekonało się o tym setki klientów z całego kraju.

Zamów darmową wycenę

Zamów bezpłatną wycenę!

(czytaj więcej) Na podstawie tej zgody będziemy mogli skontaktować się z Tobą za pośrednictwem np. telefonu czy poczty elektronicznej w celu obsługi przez nas twojego zapytania. Administratorem Twoich danych osobowych jest KS Sp. z o.o. Gorzyce 141, 38-230 Nowy Żmigród, NIP: 6852338589. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityka Prywatności). (zwiń)
(4,7/5), głosów: 137
Ocena strony:
Go Top