Skuteczne pozycjonowanie stron Katowice

Prowadzisz firmę w Katowicach lub pobliskich miejscowościach? Dowiedz się, w jaki sposób możesz zwiększyć jej widoczność w wynikach wyszukiwania i pozyskać nowych klientów lokalnych.

 • Bezpłatna wycena
 • Audyt strony i analiza konkurencji
 • Dedykowany opiekun
 • Przejrzyste zasady współpracy

Zamów bezpłatną wycenę!

(czytaj więcej) Na podstawie tej zgody będziemy mogli skontaktować się z Tobą za pośrednictwem np. telefonu czy poczty elektronicznej w celu obsługi przez nas twojego zapytania. Administratorem Twoich danych osobowych jest KS Sp. z o.o. Gorzyce 141, 38-230 Nowy Żmigród, NIP: 6852338589. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityka Prywatności). (zwiń)

Lokalne pozycjonowanie stron na Katowice

 • Zarządzasz niewielką firmę, która działa na rynku lokalnym i chciałbyś promować ją w internecie?
 • Prowadzisz sklep internetowy i szukasz agencji SEO, która efektywnie pozyska dla Ciebie nowych klientów z wyszukiwarki Google?
 • Chciałbyś świadczyć usługi lub sprzedawać produkty także w innych regionach Polski, ale nie wiesz, jak zacząć?

Dobrze trafiłeś. Agencja KS pomoże Ci rozwinąć skrzydła. Oferujemy usługę skutecznego pozycjonowania stron i sklepów internetowych, która to pozwoli Ci dotrzeć do szerokiego grona potencjalnych klientów, tym samym zwiększając zyski ze sprzedaży produktów lub usług.

Średnia ocen
w Google

4,9/5,0

Wysoka ocena w Google to nie przypadek. Klienci cenią nas za zaangażowanie, doświadczenie, bardzo dobry kontakt oraz indywidualne i empatyczne podejście.

Sprawdź nasze opinie
Dzięki Agencji KS jesteśmy na pierwszym miejscu w wyszukiwarce!
Przemysław Kapituła
Przemysław Kapituła
Instytut Surzyńskiego i Nowowiejskiego
Komunikacja na najwyższym poziomie, doskonały kontakt z pracownikami agencji, realizacja planu zgodnie z uzgodnieniami, pracownicy bardzo pomocni, czuć podczas rozmowy, że ludzie tu wiedzą, czym się zajmują. Jeśli chodzi o marketing w swojej działalności to tylko z Agencją KS. Zadowolony klient!
Tomasz Gołda
Tomasz Gołda
Derato
Profesjonalne i skuteczne pozycjonowanie strony, jak i prowadzenie kampanii Adwords. Polecam :)
Łukasz Zagrodzki
Łukasz Zagrodzki
Crea

Agencja KS skutecznie wprowadziła naszą domenę do TOP3 lub pierwszą stronę wyników wyszukiwarki Google w odpowiedzi na większość interesujących nas słów kluczowych... Kontakt z opiekunem działa bez zarzutu - dziękujemy za cierpliwość i szybkie merytoryczne odpowiedzi na na sze przeróżne pytania.

Przeczytaj referencję

Paweł Piwowar
Paweł Piwowar
Dobre Ziele
KS to super profesjonalna firma oferująca nie tylko wysokiej jakości usługi marketingu internetowego, ale również miłą obsługę, profesjonalizm i szybkość reakcji. Zawsze można liczyć na ich pomoc i świetną obsługę, a wyniki pozycjonowania są naprawdę IMPONUJĄCE.
Arek Żuławnik
Arek Żuławnik
ABC Tłumaczenia

Nasza strona widoczna jest na czołowych pozycjach w wyszukiwarce Google na słowa kluczowe, które na początku współpracy zostały przez nas uznane za priorytetowe. Zauważyliśmy znacznywzrost zainteresowania naszymi usługami, w efekcie czego firma OKNO-BEST zaczęła dynamicznie się rozwijać.

Przeczytaj referencje

Marcin Trzebińczyk
Marcin Trzebińczyk
Okno-Best

Z Agencja KS współpracujemy już 3 lata i szkoda tylko ze 3 lata, a nie więcej, bo z pewnością byli byśmy jako firma zupełnie w innym miejscu. Dzięki Agencji KS zwiększyliśmy swoje obroty o ponad 900% w przedziale 3 lat. Pan Marek Rogowski wyciągał systematycznie Nas z samego dołu na sam szczyt.

Współpraca z Panem Markiem to czysta przyjemność, profesjonalizm pod każdym względem, a na koniec wyniki mega i przede wszystkim skuteczność w działaniu. Jeszcze raz Dziękujemy

Łukasz Buntkowski
Łukasz Buntkowski
Lucas LEDWypromuj swój biznes

Dla kogo jest ta usługa?

Oferta skierowana jest w głównej mierze do przedsiębiorców i usługodawców, którzy działają na terenie Katowic i okolic. Z usługi skorzystać mogą także firmy chcące wejść na rynek lokalny oraz właściciele sklepów.

Małe i średnie przesiębiorstwa

Wspieramy biznesy działające lokalnie i firmy rodzinne oraz przedsiębiorstwa, które chcą otworzyć oddział w Katowicach.

Wysokiej klasy specjaliści

Budujemy widoczność lokalnych specjalistów i ekspertów takich jak: lekarze, dentyści, weterynarze, prawnicy, notariusze czy księgowi.

Lokalne punkty usługowe

Pomagamy lokalnym sklepom i punktom usługowym takim jak: restauracje, kawiarnie, warsztaty samochodowe czy salony fryzjerskie.

Sklepy internetowe z Katowic

Realizujemy kampanie SEO dla e-commerców z różnych branż i pomagamy im w osiąganiu coraz wyższych zysków ze sprzedaży produków.

Zalety pozycjonowanie lokalnego

Dlaczego warto pozycjonować stronę internetową?

Większa widoczność strony

Wybór odpowiednich fraz w połączeniu z optymalizacją podniesie widoczność strony w lokalnych wynikach wyszukiwania i zwiększy rozpoznawalność Twojej firmy w Internecie.

Wzrost ruchu na stronie

Dzięki pozycjonowaniu lokalnemu osiągniesz wysokie miejsce w wynikach wyszukiwania, a więcej potencjalnych klientów odwiedzi Twoją stronę.

Większa liczba klientów

Zwiększenie ruchu na stronie da Ci szansę zaprezentowania Twojej oferty szerokiemu gronu odbiorców i pozwoli wyróżnić się na tle konkurencji.

Kim jesteśmy?

SEO w Katowicach tylko z Agencją KS

Jesteśmy agencją SEO, która od ponad 16 lat specjalizuje się w pozycjonowaniu stron internetowych w wyszukiwarce Google. Przez ten czas pomogliśmy ogromnej liczbie naszych Klientów rozwinąć ich biznesy. Z naszą pomocą zwiększyli oni znacząco widoczność swoich witryn w internecie, co przełożyło się na większą liczbę zapytań ofertowych, maili, telefonów czy transakcji.

Wysoka skuteczność działania

Przejrzyste warunki współpracy

Bezpośredni kontakt z opiekunem

Praca oparta na danych

Pozycjonowanie Katowice

Efekty pozycjonowania stron przez Agencję KS

Twój lokalny biznes również może osiągnąć takie efekty. Pracując przy Twojej stronie jesteśmy w stanie zwiększyć ruch organiczny i jej widoczność w wyszukiwarce internetowej, co bezpośrednio przełoży się na Twoje zyski.

Case Study 1 - Wykres widoczności

Branża: motoryzacyjna

Wzrost liczby fraz od początku współpracy:

 • w TOP10: ok. 190 fraz
 • w TOP3: ok. 650 fraz
Case Study 2 - Wykres widoczności

Branża: zdrowie i uroda

Wzrost liczby fraz od początku współpracy:

 • w TOP10: ok. 90 fraz
 • w TOP3: ok. 310 fraz
Case Study 3 - Wykres widoczności

Branża: usługi prawne

Wzrost liczby fraz od początku współpracy:

 • w TOP10: ok. 160 fraz
 • w TOP3: ok. 470 fraz

Cennik

Pozycjonowanie Katowice

SEO Local

Dla małych firm, punktów usługowych i specjalistów.

już od 1490 zł netto/miesięcznie

Poznaj szczegóły

Zamawiam wycenę

SEO Leader

Dla małych i średnich firm działających także poza Katowicami.

już od 2790 złnetto/miesięcznie

Poznaj szczegóły

Zamawiam wycenę

SEO e-commerce

Dla sklepów internetowych z Katowic, które chcą sprzedawać więcej.

już od 3490 zł netto/miesięcznie

Poznaj szczegóły

Zamawiam wycenę

Celem usługi pozycjonowania lokalnego jest zwiększenie zysków firmy. Realizujemy to poprzez budowę strategii, dotarcie do odpowiedniej grupy docelowej, zwiększenie ruchu na stronie, optymalizację konwersji i poprawę doświadczeń użytkowników.

W cenę abonamentu wliczone są działania link buildingowe, pomoc programisty przy wdrożeniach i działania z zakresu copywritingu. Na ostateczną cenę usługi wpływ ma liczba roboczogodzin specjalisty SEO, sugerowany budżet na linki, wielkość strony internetowej, liczba lokalizacji czy konkurencyjność branży.

Usługi dodatkowe

Dotrzyj do większej liczby osób

Możesz wzmocnić efekt działań SEO wybierają dodatkowe usługi. Zapytaj o szczegóły naszego doradcę.

Pozycjonowanie wizytówki Google

Wizytówka jest niezwykle istotna w pozycjonowaniu lokalnym. Prawidłowo zoptymalizowana może stanowić ważne źródło klientów i zleceń.

Cena: od 490 zł netto miesięcznie

Kampanie
Google Ads

Reklamy w sieci wyszukiwań i sieci reklamowej pomogą zbudować rozpoznawalność Twojej firmy na rynku lokalnym oraz podniosą liczbę zapytań.

Cena: od 790 zł netto miesięcznie

Kampanie
Meta Ads

Dzięki kampaniom reklamowym na Facebooku czy Instagramie możesz zaprezentować swoją ofertę większej liczbie osób.

Cena: od 990 zł netto miesięcznie

Referencje

Sukcesy naszych klientów

Pozycjonowaniem stron internetowych zajmujemy się od 2008 roku. W tym czasie pomogliśmy wielu firmom zdobyć widoczność w Internecie, a tym samym pozyskać dla nich nowych klientów.

Trzykrotne zwiększenie ruchu na stronie

"W branży wentylacyjnej z pozycjonowaniem mamy pod górkę ale po dłuższej współpracy z Agencją KS udało nam się ustabilizować pozycję w czołówce wyszukiwań na wybrane słowa kluczowe."

Brevis
Jagoda Ćwikilewicz Specjalista ds. Marketingu
Zobacz referencję

Od 0 do kilku tysięcy wejść miesięcznie

"Działania podejmowane przez agencę przynoszą oczekiwane efekty. Stały kontakt z obsługującym nas specjalistą SEO odbywa się w miłej i profesjonalnej atmosferze. Agencja reaguje na wszystkie nasze dodatkowe zapytania i prośby, a także wychodzi sama z propozycjami skutecznych rozwiązań."

Language Link
Dorota Plutecka
Zobacz referencję

Pozycjonowanie stron Katowice

Sprawdź, jak przebiega wspólpraca z Agencją KS


 • Kontakt z doradcą


 • Analiza techniczna strony


 • Strategia pozycjonowania


 • Optymalizacja strony i link building


 • Raportowanie

Kontakt z doradcą

Prześlij do nas zapytanie wraz z adresem strony WWW, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą, by dopytać o szczegóły. Następnie przygotuje on dla Ciebie indywidualną ofertę, która zawierać będzie zakres działań niezbędnych do osiągnięcia Twojego celu biznesowego.

Analiza strony / Audyt SEO

Po podpisaniu umowy specjalista SEO zacznie od audytu strony, aby poznać jej mocne i słabe strony. Sprawdzimy czy nie ma oba problemów z widocznością, a także przeanalizujemy Twoich najbliższych konkurentów, z którymi będziesz się mierzył w wynikach wyszukiwania Google.

Strategia pozycjonowania

Na bazie analizy przygotujemy strategię pozycjonowanie strony na Katowice wraz z harmonogramem na kilka miesięcy do przodu. Zaproponujemy również działania dodatkowe, które mogą pomóc szybciej osiągnąć sukces.

Optymalizacja strony i link building

Następnym etapem będzie cykliczna optymalizacja treści, poprawa linkowania wewnętrznego i zewnętrznego oraz optymalizacja konwersji. Specjalista SEO na bieżąco będzie informował Cię o postępach prac.

Raportowanie

Na samym początku współpracy otrzymasz dostęp do KS Business Panel — miejsca, gdzie będzisz mógł na bieżąco sprawdzić efekty naszej pracy. Sprawdzisz w nim także aktualne pozycje Twojej strony na istotne dla Ciebie frazy.

Skontaktuj się z nami

Nie pozwól, by konkurencja wyprzedziła Cię w walce o klienta. Skontaktuj się z naszym doradcą lub wyślij zapytanie poprzez formularz.

Przygotujemy dla Ciebie darmową ofertę wzbogaconą o podstawową analizę strony, analizę konkurencji, praktyczne porady dotyczące branży, a także realne prognozy rozwoju Twojego biznesu.

Zamów bezpłatną wycenę!

(czytaj więcej) Na podstawie tej zgody będziemy mogli skontaktować się z Tobą za pośrednictwem np. telefonu czy poczty elektronicznej w celu obsługi przez nas twojego zapytania. Administratorem Twoich danych osobowych jest KS Sp. z o.o. Gorzyce 141, 38-230 Nowy Żmigród, NIP: 6852338589. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityka Prywatności). (zwiń)

Najczęściej zadawane pytania

Co to jest pozycjonowanie stron internetowych?

Pozycjonowanie stron internetowych (SEO - Search Engine Optimization) są to działania mające na celu poprawę widoczności serwisu w wynikach wyszukiwania Google lub innych popularnych wyszukiwarkach internetowych. Strony na najwyższej pozycji mogą liczyć na większą liczbę odwiedzających. To z kolei przekłada się na większą liczbę transakcji czy zapytań ofertowych.

Z pomocą pozycjonowania możemy dotrzeć także do osób, które poszukują rozwiązania swojego problemu w internecie, oraz budować pozycję eksperta w swojej branży.

Co składa się na proces pozycjonowania stron internetowych?

Proces pozycjonowania stron WWW składa się z następujących etapów.

 • optymalizacja techniczna strony - na tym etapie procesu pozycjonowania skupiamy się na dostosowaniu kodu źródłowego serwisów i sklepów pod algorytmy wyszukiwarek internetowych. Usuwane są błędy, które mogą utrudniać osiągnięcie wysokich pozycji, jak również proponowane są nowe funkcjonalności, dzięki którym strona będzie atrakcyjniejsza dla użytkowników i robotów. W zależności od rodzaju współpracy, przygotujemy konkretne zalecenia zmian lub wdrożymy je za Ciebie na Twojej stronie.
 • semantyczna optymalizacja strony - jednym z czynników wpływających na widoczność w wyszukiwarce Google jest pokrycie tematyczne. Specjalista SEO przygotuje optymalizację treści na podstawie danych zebranych przez narzędzie SURFER SEO pod konkretne słowa kluczowe.
 • link building - w procesie pozycjonowania niezwykle istotne jest pozyskanie odnośników z serwisów zewnętrznych. Są one jednym z potwierdzonych czynników rankingowych. W procesie link buildingu liczy się jakoś źródła, z którego prowadzi odnośnik, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby pozyskany link przyczynił się do wzrostu pozycji bez szkody dla witryny.
 • content marketing - użytkownicy często szukają w internecie rozwiązania konkretnego problemu. Tworzenie treści odpowiadającej na ich zapytanie to doskonały sposób na pokazanie się w roli ekspera oraz budowanie świadomości marki. W ramach content marketingu opracujemy dla Ciebie plan publikacji, a także stworzymy wartościowe teksty, które wzmocnią działania SEO prowadzone dla fraz biznesowych.
 • optymalizacja profilu Google Moja Firma - Elementem pozycjonowania lokalnego jest optymalizacja wizytówki Google. Ma ona na celu uplasowanie wizytówki jak najwyżej w mapach Google, tak aby pojawiała się ona w pakiecie map w naturalnych wynikach wyszukiwania. Skutkuje to wzrostem odwiedzin na Twojej stronie.
 • optymalizacja witryny pod kątem UX - poprawa doświadczeń użytkownika jest niezbędna, aby przekuć ruch na konwersje. Brak wersji mobilnej, zbyt mała czcionka utrudniająca czytania, zbyt wolne ładownie się strony czy źle działający formularz to tylko niektóre powody sprawiające, że użytkownicy szybko opuszczą stronę. Z tego powodu jednym z elementów naszej usługi jest pomoc w optymalizacji konwersji.

Pozycjonowanie lokalne czy krajowe?

Pozycjonowanie lokalne stron (lokalne SEO) to proces, którego celem jest dotarcie do mieszkańców konkretnego regionu - w tym przypadku Katowic. Działania SEO prowadzone są z uwzględnieniem fraz lokalnych, czyli zawierających w sobie lokalizację np. fryzjer Katowice, mechanik Katowice czy restauracja Katowice. Zazwyczaj takie słowa kluczowe mają mniejszą miesięczną liczbę wyszukiwań, jednak dzięki mniejszej konkurencji dają znacznie lepsze efekty niż pozycjonowanie szerokie na cały kraj.

Z lokalnym pozycjonowaniem stron związane jest również pozyskanie linków z serwisów i katalogów regionalnych.

Kto powinien pozycjonować się w lokalnych wynikach wyszukiwania w Katowicach?

Z usług naszej agencji SEO skorzystać powinny:

 • przedsiębiorcy, którzy prowadzą lokalny biznes na terenie Katowic lub okolicznych miejscowości,
 • przedsiębiorstwa i sklepy internetowe działające na terenie całego kraju, które chcą dotrzeć do nowych potencjalnych klientów zamieszkujących Katowice.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron WWW w Katowicach?

Na koszt pozycjonowania stron we Katowicach składa się wiele elementów takich jak: liczba fraz kluczowych, konkurencyjność branży, obszar działania, stan strony czy zakres usług. Dlatego też cennik pozycjonowania dla konkretnej strony jest ustalany dopiero po wstępnej analizie serwisu i jego konkurencji. Zadzwoń lub napisz do nas poprzez formularz na stronie, a przygotujemy dla Ciebie bezpłatną wycenę dopasowaną do Twoich indywidualnych potrzeb.

Kiedy można spodziewać się efektów pozycjonowania?

Efekty pozycjonowania widoczne są po 3-12 miesiącach od rozpoczęcia pracy nad stroną internetową. Czas potrzebny na wypracowanie efektów w głównej mierze zależy od budżetu, historii domeny czy działań konkurencji. Nie bez znaczenia są także aktualizacje algorytmów oraz tempo wprowadzania zmian przez zewnętrznych deweloperów.

Jak sprawdzić efekty pozycjonowania strony internetowej?

Naszym Klientom udostępniamy autorskie narzędzie, które zawiere:

 • listę wykonanych prac na stronie i poza nią,
 • narzędzie, które podaje pozycję strony w wynikach Google na ustalone słowa kluczowe,
 • raport dymaniczny, który zawiera statystyki odwiedzin stron, podsumowanie konwersji czy dane demograficzne o użytkownikach.

Dlaczego Agencja SEO KS jest doskonałym partnerem do współpracy?

Nasza agencja działa w branży SEO od ponad 16 lat. W tym czasie zdobyliśmy niezbędne doświadczenie, które pozwala nam na skuteczne pozycjonowanie i zwiększanie widoczności witryny z niemal każdej branży. Zapewniamy profesjonalne podejście oraz fachowe doradztwo w kwestii marketingu internetowego.

Nie wiążemy się z naszymi klientami długoterminowymi umowami. U nas podpisujesz umowę na czas nieokreślony z jednomiesięcznym okresem wypowiedzenia, a zrealizowane działania zostają z Tobą także po zakończeniu współpracy.

W naszej codziennej pracy wykorzystujemy narzędzia, które są cenione w branży: Surfer SEO, Localo, Ahrefs czy Senuto. Z ich pomocą jesteśmy w stanie zapewnić Ci przewagę nad konkurencją i osiągnięcie sukcesu w internecie.

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Pozycjonowanie witryny w wyszukiwarce Google to nie jedyne czym się zajmujemy. W skład naszych usług wchodzi:

 • pozycjonowanie w Google Maps,
 • pozycjonowanie sklepów internetowych,
 • copywriting i content marketing,
 • marketing internetowy w sieci reklamowej,
 • audyty SEO,
 • analiza konkurencji,
 • analiza słów kluczowych,
 • prowadzenie profili w Social Mediach.

Agencja SEO

Katowice to nie jedyne miasto, w którym działamy

Kliknij w mapę i sprawdź ofertę dla firm działających w innych miastach w Polsce.


Zamów bezpłatną wycenę!

(czytaj więcej) Na podstawie tej zgody będziemy mogli skontaktować się z Tobą za pośrednictwem np. telefonu czy poczty elektronicznej w celu obsługi przez nas twojego zapytania. Administratorem Twoich danych osobowych jest KS Sp. z o.o. Gorzyce 141, 38-230 Nowy Żmigród, NIP: 6852338589. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityka Prywatności). (zwiń)
(4.7/5), głosów: 143
Ocena strony:
Go Top