Skuteczne pozycjonowanie stron Katowice

Prowadzisz firmę działającą w Katowicach lub pobliskich miejscowościach? Dowiedz się, w jaki sposób możesz zwiększyć jej widoczność w wynikach wyszukiwania i pozyskać nowych klientów lokalnych.

 • Bezpłatna wycena
 • Audyt strony i analiza konkurencji
 • Dedykowany opiekun
 • Przejrzyste zasady współpracy
Wypełnij formularz Dowiedz się więcej

Zamów bezpłatną wycenę!

(czytaj więcej) Na podstawie tej zgody będziemy mogli skontaktować się z Tobą za pośrednictwem np. telefonu czy poczty elektronicznej w celu obsługi przez nas twojego zapytania. Administratorem Twoich danych osobowych jest KS Sp. z o.o. Gorzyce 141, 38-230 Nowy Żmigród, NIP: 6852338589. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityka Prywatności). (zwiń)

Pozycjonowanie Katowice - Oferta

 • Zarządzasz firmą, która działa na rynku lokalnym i zamierzasz się promować w internecie?
 • Prowadzisz sklep internetowy i szukasz agencji SEO, która będzie w stanie pozyskać dla Ciebie nowych klientów z wyszukiwarki Google?
 • Chciałbyś zacząć świadczyć usługi lub sprzedawać produkty także w innych regionach Polski, ale nie wiesz, jak zacząć?

Wiemy jak temu zaradzić!

Od ponad 14 lat specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron internetowych w wyszukiwarce Google. Przez ten czas pomogliśmy ogromnej liczbie naszych Klientów rozwinąć ich biznesy. Z naszą pomocą znacząco zwiększyli oni widoczność swoich witryn w internecie, co przełożyło się na większą liczbę zapytań ofertowych, maili, telefonów czy transakcji.

Czym jest pozycjonowanie strony i jak może pomóc Twojej firmie?

Pozycjonowanie lokalne to sposób promowania się w internecie, który polega na optymalizacji strony w celu zwiększenia widoczności witryny na zapytania zawierające nazwę miasta. Zajęcie jak najwyższej pozycji na odpowiednio dobrane, związaną z Twoim biznesem słowa kluczowe umożliwią Ci dostęp do nowych potencjalnych klientów.

Decydując się na współpracę z nami, zyskujesz:

 • dedykowanego specjalistę, który będzie czuwał nad procesem pozycjonowania strony,
 • audyt SEO z wytycznymi optymalizacyjnymi,
 • wsparcie programistów przy wdrażaniu zmian,
 • dobór odpowiednich słów kluczowych, na które warto pozycjonować stronę,
 • analizę dziań konkurencji w internecie,
 • pozycjonowanie strony WWW już od 1490 zł miesięcznie.

Pozycjonowanie stron internetowych Katowice

Wykres z Google Search Console
Niemal 14 krotny wzrost ruchu rok do roku dla jednego z lokalnych klientów

Wykres z SeoStation
Wzrost pozycji strony na frazę w okresie współpracy z lokalnym klientem

Zwiększ widoczność Twojej firmy i zyskaj nowych klientów dla swojego biznesu!

Zamów darmową wycenę

Opinie naszych klientów

Działania podejmowane przez agencę przynoszą oczekiwane efekty. Stały kontakt z obsługującym nas specjalistą SEO odbywa się w miłej i profesjonalnej atmosferze. Agencja reaguje na wszystkie nasze dodatkowe zapytania i prośby, a także wychodzi sama z propozycjami skutecznych rozwiązań.

Przeczytaj referencję

Dorota Plutecka
Dorota Plutecka
Language Link

... rekomendujemy Agencję Interaktywną KS jako firmę, która posiada doświadczenie w kwestii pozycjonowania oraz profesjonalnie i z zaangażowaniem podchodzi do powierzonych im celów.

Przeczytaj referencję

Łukasz Prucnel
Łukasz Prucnel
LUKSTONE

Zawsze możemy liczyć na profesjonalne doradztwo Pana Michała Kuchty, który dba o stabilny rozwój, sumiennie realizuje założone cele i stale nadzoruje działania naszych stron internetowych. Zespół Agencji KS wykazuje się kreatywnością, profesjonalizmem i elastycznością. Bardzo pozytywnie oceniamy kontakt z opiekunem, jak i szybkość wdrażania zmian na stronach przez zespół programistów.

Przeczytaj referencję

Jakub Cieślak
Jakub Cieślak
Studio CB

Zwiększ widoczność Twojej firmy w internecie i daj się znaleźć potencjalnym klientom

Zamów darmową wycenę

Zobacz referencje od naszych klientów

Trzykrotne zwiększenie ruchu na stronie

"W branży wentylacyjnej z pozycjonowaniem mamy pod górkę ale po dłuższej współpracy z Agencją KS udało nam się ustabilizować pozycję w czołówce wyszukiwań na wybrane słowa kluczowe."

Brevis
Jagoda Ćwikilewicz Specjalista ds. Marketingu
Zobacz referencję

Od 0 do kilku tysięcy wejść miesięcznie

"Działania podejmowane przez agencę przynoszą oczekiwane efekty. Stały kontakt z obsługującym nas specjalistą SEO odbywa się w miłej i profesjonalnej atmosferze. Agencja reaguje na wszystkie nasze dodatkowe zapytania i prośby, a także wychodzi sama z propozycjami skutecznych rozwiązań."

Language Link
Dorota Plutecka
Zobacz referencję
Dołącz do grona zadowolonych klientów
Zamów darmową wycenę

Co nas wyróżnia?

Wysoka skuteczność

Średnio klienci zauważają pierwsze efekty już po 2 miesiącach. Potwierdzają to liczne opinie, referencje, case study.

Przejrzyste zasady

Nie wiążemy Cię długoterminową umową. Wieloletnie współprace zawdzięczamy wysokiej skuteczności.

Szybkość reakcji

Dowozimy postawione nam cele, trzymając się ustalonych terminów. My odbieramy telefony i odpisujemy na maile :)

Bezpośredni kontakt

Obsługa klienta, jakiej dawno nie spotkałeś, u nas kontaktujesz się z opiekunem, a nie infolinią. Poczujesz, jakbyśmy pracowali biurko w biurko.

Data driven

Pozycjonujemy w oparciu o dane, clastry, analizy konkurencji. Jesteśmy pewni swoich działań i ich rezultatów, nie podejmujemy decyzji na wyczucie.

Monitoring pozycji

Na bieżąco widzisz postępy i efekty naszych działań.

W czym jeszcze możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Nie czekaj, skontaktuj się z naszym doradcą
 lub wyślij zapytanie poprzez formularz.

Przygotujemy dla Ciebie darmową ofertę wzbogaconą o podstawowy audyt strony, analizę konkurencji, praktyczne porady dotyczące branży, a także realne prognozy rozwoju Twojego biznesu.

Zamów bezpłatną wycenę!

(czytaj więcej) Na podstawie tej zgody będziemy mogli skontaktować się z Tobą za pośrednictwem np. telefonu czy poczty elektronicznej w celu obsługi przez nas twojego zapytania. Administratorem Twoich danych osobowych jest KS Sp. z o.o. Gorzyce 141, 38-230 Nowy Żmigród, NIP: 6852338589. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityka Prywatności). (zwiń)

Najczęściej zadawane pytania

Co to jest pozycjonowanie stron internetowych?

Pozycjonowanie stron internetowych (SEO - Search Engine Optimization) są to działania mające na celu poprawę widoczności serwisu w wynikach wyszukiwania Google lub innych popularnych wyszukiwarkach internetowych. Strony, które zajmą wysokie pozycje, mogą liczyć na większą liczbę odwiedzających. To z kolei przekłada się na większą liczbę transakcji czy zapytań ofertowych.

Z pomocą pozycjonowania możemy dotrzeć także do osób, które poszukują rozwiązania swojego problemu w internecie, oraz budować pozycję eksperta w swojej branży.

Co składa się na proces pozycjonowania stron internetowych?

Proces pozycjonowania stron WWW składa się z następujących etapów.

 • optymalizacja techniczna strony - na tym etapie procesu pozycjonowania skupiamy się na dostosowaniu serwisów i sklepów pod algorytmy wyszukiwarek internetowych. Usuwane są błędy, które mogą utrudniać osiągnięcie wysokich pozycji, jak również proponowane są nowe funkcjonalności, dzięki którym strona będzie atrakcyjniejsza dla użytkowników i robotów. W zależności od rodzaju współpracy, przygotujemy konkretne zalecenia zmian lub wdrożymy je za Ciebie na Twojej stronie.
 • semantyczna optymalizacja strony - jednym z czynników wpływających na widoczność w wyszukiwarce Google jest pokrycie tematyczne. Specjalista SEO przygotuje optymalizację treści na podstawie danych zebranych przez narzędzie SURFER SEO.
 • link building - w procesie pozycjonowania niezwykle istotne jest pozyskanie odnośników z serwisów zewnętrznych. Są one jednym z potwierdzonych czynników rankingowych. W procesie link buildingu liczy się jakoś źródła, z którego prowadzi odnośnik, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby pozyskany link przyczynił się do wzrostu pozycji bez szkody dla witryny.
 • content marketing - użytkownicy często szukają w internecie rozwiązania konkretnego problemu. Tworzenie treści odpowiadającej na ich zapytanie to doskonały sposób na pokazanie się w roli ekspera oraz budowanie świadomości marki. W ramach content marketingu opracujemy dla Ciebie plan publikacji, a także stworzymy wartościowe teksty, które wzmocnią działania SEO prowadzone dla fraz biznesowych.
 • optymalizacja profilu Google Moja Firma - Elementem pozycjonowania lokalnego jest optymalizacja wizytówki Google. Ma ona na celu uplasowanie wizytówki jak najwyżej w mapach Google, tak aby pojawiała się ona w pakiecie map w naturalnych wynikach wyszukiwania. Skutkuje to wzrostem odwiedzin na Twojej stronie.
 • optymalizacja witryny pod kątem UX - poprawa doświadczeń użytkownika jest niezbędna, aby przekuć ruch na konwersje. Brak wersji mobilnej, zbyt mała czcionka utrudniająca czytania, zbyt wolne ładownie się strony czy źle działający formularz to tylko niektóre powody sprawiające, że użytkownicy szybko opuszczą stronę. Z tego powodu jednym z elementów naszej usługi jest pomoc w optymalizacji konwersji.

Pozycjonowanie lokalne czy krajowe?

Pozycjonowanie lokalne stron (lokalne SEO) to proces, którego celem jest dotarcie do mieszkańców konkretnego regionu - w tym przypadku Katowic. Działania SEO prowadzone są z uwzględnieniem fraz lokalnych, czyli zawierających w sobie lokalizację np. fryzjer Katowice, mechanik Katowice czy restauracja Katowice. Zazwyczaj takie słowa kluczowe mają mniejszą miesięczną liczbę wyszukiwań, jednak dają znacznie lepsze efekty niż pozycjonowanie szerokie na cały kraj.

Z lokalnym pozycjonowaniem stron związane jest również pozyskanie linków z serwisów i katalogów regionalnych.

Kto powinien pozycjonować się w lokalnych wynikach wyszukiwania w Katowicach?

Z usług naszej agencji SEO skorzystać powinny:

 • przedsiębiorcy, którzy prowadzą lokalny biznes na terenie Katowic lub okolicznych miejscowości.
 • przedsiębiorstwa i sklepy internetowe działające na terenie całego kraju, które chcą dotrzeć do nowych potencjalnych klientów zamieszkujących Katowice.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron WWW w Katowicach?

Na koszt pozycjonowania stron we Katowicach składa się wiele elementów takich jak: liczba fraz kluczowych, konkurencyjność branży, obszar działania, stan strony czy zakres usług. Dlatego też cennik pozycjonowania dla konkretnej strony jest ustalany dopiero po wstępnej analizie serwisu i jego konkurencji. Zadzwoń lub napisz do nas poprzez formularz na stronie, a przygotujemy dla Ciebie bezpłatną wycenę dopasowaną do Twoich indywidualnych potrzeb.

Kiedy można spodziewać się efektów pozycjonowania?

Efekty pozycjonowania widoczne są po 3-12 miesiącach od rozpoczęcia pracy nad stroną internetową. Czas potrzebny na wypracowanie efektów w głównej mierze zależy od budżetu, historii domeny czy działań konkurencji. Nie bez znaczenia są także aktualizacje algorytmów oraz tempo wprowadzania zmian przez zewnętrznych deweloperów.

Jak sprawdzić efekty pozycjonowania strony internetowej?

Naszym Klientom udostępniamy narzędzie monitorujące pozycję strony w wynikach Google na ustalone słowa kluczowe. Pozwala im to na bieżąco sprawdzać postępy pozycjonowania.

Dodatkowo możemy stworzyć dostosowany do potrzeb Klienta raport dynamiczny, który zawierać będzie statystyki odwiedzin, podsumowanie konwersji czy dane demograficzne o użytkownikach strony.

Dlaczego Agencja SEO KS jest doskonałym partnerem do współpracy?

Nasza agencja działa w branży SEO od ponad 16 lat. W tym czasie zdobyliśmy niezbędne doświadczenie, które pozwala nam na skuteczne pozycjonowanie niemal każdej strony internetowej. Zapewniamy profesjonalne podejście oraz fachowe doradztwo w kwestii marketingu internetowego.

Nie wiążemy się z naszymi klientami długoterminowymi umowami. U nas podpisujesz umowę na czas nieokreślony z jednomiesięcznym okresem wypowiedzenia, a zrealizowane działania zostają z Tobą także po zakończeniu współpracy.

W naszej codziennej pracy wykorzystujemy narzędzia, które są cenione w branży: Surfer SEO i Localo (dawniej Surfer Local). Z ich pomocą jesteśmy w stanie zapewnić Ci przewagę nad konkurencją i osiągnięcie sukcesu w internecie.

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Pozycjonowanie witryny w wyszukiwarce Google to nie jedyne czym się zajmujemy. W skład naszych usług wchodzi:

 • pozycjonowanie w Google Maps,
 • pozycjonowanie sklepów internetowych,
 • copywriting i content marketing,
 • marketing internetowy w sieci reklamowej,
 • audyty SEO,
 • analiza konkurencji,
 • analiza słów kluczowych,
 • prowadzenie profili w Social Mediach.

Zamów bezpłatną wycenę!

(czytaj więcej) Na podstawie tej zgody będziemy mogli skontaktować się z Tobą za pośrednictwem np. telefonu czy poczty elektronicznej w celu obsługi przez nas twojego zapytania. Administratorem Twoich danych osobowych jest KS Sp. z o.o. Gorzyce 141, 38-230 Nowy Żmigród, NIP: 6852338589. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityka Prywatności). (zwiń)
(4.8/5), głosów: 122
Ocena strony:
Go Top