Skuteczne pozycjonowanie stron Kielce

Twoim głównym obszarem działania są Kielce lub pobliskie miejscowości? Dowiedz się, w jaki sposób możesz pozyskiwać nowych klientów z wyszukiwarki Google.

 • Bezpłatna wycena
 • Audyt strony i analiza konkurencji
 • Dedykowany opiekun
 • Przejrzyste zasady współpracy

Zamów bezpłatną wycenę!

(czytaj więcej) Na podstawie tej zgody będziemy mogli skontaktować się z Tobą za pośrednictwem np. telefonu czy poczty elektronicznej w celu obsługi przez nas twojego zapytania. Administratorem Twoich danych osobowych jest KS Sp. z o.o. Gorzyce 141, 38-230 Nowy Żmigród, NIP: 6852338589. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityka Prywatności). (zwiń)

Lokalne pozycjonowanie stron w Kielcach

 • Prowadzisz rodzinną firmę, która działa na terenie Kielc i chciałbyś efektywnie reklamować ją w internecie?
 • Jesteś właścicielem sklepu internetowego i poszukujesz kogoś, kto zwiększy jego widoczność w internecie i przyciągnie nowych klientów?
 • Chciałbyś rozszerzyć obszar swojego działania i oferować usługi lub sprzedawać produkty także w innych regionach Polski?

Bardzo dobrze trafiłeś. Agencja KS pomoże Ci rozwinąć skrzydła. Od 16 lat zajmujemy się skutecznym pozycjonowaniem stron i sklepów internetowych. Wesprzemy Cię w dotarciu do Twoich potencjalnych klientów i wypromujemy stronę WWW w wynikach wyszukiwania Google.

Średnia ocen
w Google

4,9/5,0

Wysoka ocena w Google to nie przypadek. Klienci cenią nas za zaangażowanie, doświadczenie, bardzo dobry kontakt oraz indywidualne i empatyczne podejście.

Sprawdź nasze opinie
Dzięki Agencji KS jesteśmy na pierwszym miejscu w wyszukiwarce!
Przemysław Kapituła
Przemysław Kapituła
Instytut Surzyńskiego i Nowowiejskiego

Dzięki podjętym działaniom nasz serwis telefonów generuje większy ruch i jest zdecydowanie wyżej w lokalnym rankingu Google! Nie da się zaprzeczyć, że efekty są zdumiewające. Możemy zapewnić, że Agencja KS to naprawdę świetny partner biznesowy, którego darzymy wielkim zaufaniem.

Przeczytaj referencję

Albert Malik
Albert Malik
PhoneFix - Serwis Telefonów
Profesjonalne i skuteczne pozycjonowanie strony, jak i prowadzenie kampanii Adwords. Polecam :)
Łukasz Zagrodzki
Łukasz Zagrodzki
Crea

Agencja KS skutecznie wprowadziła naszą domenę do TOP3 lub pierwszą stronę wyników wyszukiwarki Google w odpowiedzi na większość interesujących nas słów kluczowych... Kontakt z opiekunem działa bez zarzutu - dziękujemy za cierpliwość i szybkie merytoryczne odpowiedzi na na sze przeróżne pytania.

Przeczytaj referencję

Paweł Piwowar
Paweł Piwowar
Dobre Ziele
KS to super profesjonalna firma oferująca nie tylko wysokiej jakości usługi marketingu internetowego, ale również miłą obsługę, profesjonalizm i szybkość reakcji. Zawsze można liczyć na ich pomoc i świetną obsługę, a wyniki pozycjonowania są naprawdę IMPONUJĄCE.
Arek Żuławnik
Arek Żuławnik
ABC Tłumaczenia

Nasza strona widoczna jest na czołowych pozycjach w wyszukiwarce Google na słowa kluczowe, które na początku współpracy zostały przez nas uznane za priorytetowe. Zauważyliśmy znacznywzrost zainteresowania naszymi usługami, w efekcie czego firma OKNO-BEST zaczęła dynamicznie się rozwijać.

Przeczytaj referencje

Marcin Trzebińczyk
Marcin Trzebińczyk
Okno-Best

Z Agencja KS współpracujemy już 3 lata i szkoda tylko ze 3 lata, a nie więcej, bo z pewnością byli byśmy jako firma zupełnie w innym miejscu. Dzięki Agencji KS zwiększyliśmy swoje obroty o ponad 900% w przedziale 3 lat. Pan Marek Rogowski wyciągał systematycznie Nas z samego dołu na sam szczyt.

Współpraca z Panem Markiem to czysta przyjemność, profesjonalizm pod każdym względem, a na koniec wyniki mega i przede wszystkim skuteczność w działaniu. Jeszcze raz Dziękujemy

Łukasz Buntkowski
Łukasz Buntkowski
Lucas LEDWsparcie dla lokalnych biznesów

Dla kogo jest ta usługa?

Pozycjonowanie strony internetowej to usługa, która skierowana jest do firm usługowych, specjalistów i przedsiębiorstw produkcyjnych które działają na terenie Kielc i okolicznych miejscowości. Mogą z niej skorzystać także firmy chcące wejść na rynek lokalny oraz właściciele sklepów internetowych.

Małe i średnie przesiębiorstwa

Pomagamy małym i średnim biznesom dotrzeć do lokalnych odbiorców zainteresowanych ich produktami i usługami.

Wysokiej klasy specjaliści

Budujemy rozpoznawalność specjalistów — lekarzy, weterynarzy, prawników, księgowych — w lokalnych wynikach wyszukiwania.

Lokalne punkty usługowe

Wspieramy sklepy i punkty usługowe, takie jak restauracje, kawiarnie, salony fryzjerskie w osiągnięciu wysokiej pozycji w Google.

E-commerce z Kielc

Prowadzimy pozycjonowanie dla sklepów internetowych i pomagamy im w zdobyciu większej liczby klientów z całej Polski.

Zalety pozycjonowanie lokalnego

Dlaczego warto pozycjonować stronę internetową?

Większa widoczność strony

W dzisiejszych czasach bez obecności w wyszukiwarce firma przegrywa już w przedbiegach. Optymalizacja treści pod wybrane fazy kluczowe pomaga osiągnąć wysokie pozycje w Google.

Wzrost ruchu na stronie

Pozycjonowanie lokalne na Kielce daje szanse na przyciągnięcie większej liczby odwiedzających z tego miasta i zaprezentowanie im Twojej oferty.

Większa liczba klientów

Zwiększenie ruchu na stronie wraz z optymalizacją konwersji przyczyni się do wzrostu liczby zapytań, telefonów i maili, co korzystnie wpłynie na Twój biznes.

Kim jesteśmy?

SEO w Kielcach tylko z Agencją KS

Jesteśmy jedną z najlepiej ocenianych agencji marketingu internetowego w Polsce. Wyspecjalizowaliśmy się w pozycjonowaniu stron internetowych w wyszukiwarce Google. Przez 16 lat obecności na rynku zoptymalizowaliśmy setki stron, dzięki czemu nasi klienci mogli rozwijać swoje firmy nie martwiąc się o brak klientów. Znacząco zwiększyliśmy ich widoczność w naturalnych wynikach wyszukiwania, co przyniosło im większą liczbę zapytań ofertowych, maili i telefonów.

Wysoka skuteczność działania

Przejrzyste warunki współpracy

Bezpośredni kontakt z opiekunem

Praca oparta na danych

Pozycjonowanie Kielce

Efekty pozycjonowania stron przez Agencję KS

Sprawdź efekty naszej pracy. Wykonane działania SEO przyczyniły się do stabilnego wzrostu widoczności stron naszych klientów i zwiększenie liczby klientów. Możemy pomóc także Twojej firmie osiągać większe zyski.

Case Study 1 - Wykres widoczności

Branża: zdrowie i uroda

Wzrost liczby fraz od początku współpracy:

 • w TOP10: ok. 460 fraz
 • w TOP3: ok. 170 fraz
Case Study 2 - Wykres widoczności

Branża: motoryzacyjna

Wzrost liczby fraz od początku współpracy:

 • w TOP10: ok. 650 fraz
 • w TOP3: ok. 190 fraz
Case Study 3 - Wykres widoczności

Branża: usługi prawne

Wzrost liczby fraz od początku współpracy:

 • w TOP10: ok. 470 fraz
 • w TOP3: ok. 160 fraz

Cennik

Pozycjonowanie stron internetowych Kielce

SEO Local

Dla małych firm, punktów usługowych i specjalistów.

już od 1490 zł netto/miesięcznie

Poznaj szczegóły

Zamawiam wycenę

SEO Leader

Dla małych i średnich firm działających także poza Kielcami.

już od 2790 złnetto/miesięcznie

Poznaj szczegóły

Zamawiam wycenę

SEO e-commerce

Dla sklepów internetowych z Kielc, które chcą sprzedawać więcej.

już od 3490 zł netto/miesięcznie

Poznaj szczegóły

Zamawiam wycenę

W każdym z pakietów działania rozpoczynamy od przygotowania strategii pozycjonowania, której głównym celem będzie zwiększenie zysków Twojej firmy. Następnie przystępujemy do optymalizacji strony oraz poprawy konwersji i doświadczeń użytkowników.

W cenę abonamentu wliczone są również działania z zakresu link buildingu, pomoc programisty przy wdrożeniu zmian na stronie oraz copywriting. Na finalną cenę usługi wpływa liczba roboczogodzin specjalisty SEO, zakres prac, sugerowany budżet na linki, wielkość strony internetowej oraz konkurencyjność branży.

Usługi dodatkowe

Dotrzyj do każdego klienta

SEO jest procesem długotrwałym. Będziesz w stanie szybciej pozyskiwać klientów, jeżeli wybierzesz dodatkowe usługi. Zapytaj o szczegóły naszego doradcę.

Pozycjonowanie wizytówki Google

Wizytówka jest niezmiernie ważna dla firm działających lokalnie. Prawidłowo zoptymalizowana może stanowić istotne źródło klientów i zleceń.

Cena: od 490 zł netto miesięcznie

Kampanie
Google Ads

Reklamy w sieci wyszukiwań i sieci reklamowej umożliwiają budowanie rozpoznawalności firmy oraz pozwalają na dotarcie do większej ilości klientów.

Cena: od 790 zł netto miesięcznie

Kampanie
Meta Ads

Kampanie reklamowe w mediach społecznościowych są świetnym sposobem na stworzenie popytu na usługi czy produkty sprzedawane lokalnie.

Cena: od 990 zł netto miesięcznie

Referencje

Sukcesy naszych klientów

Od 2008 roku wspieramy firmy z całej Polski w działaniach SEO. Niezależnie od branży czy regionu, pomożemy także i Tobie.

Wzrost ruchu o ponad 500%

"Po kilku miesiącach współpracy zauważyliśmy wzrost zainteresowania naszymi produktami oraz usługami, a nasza strona internetowa znacznie podskoczyła w liczbie odwiedzin. Oczywiście, jak najbardziej rekomendujemy Agencję KS i idziemy dalej, aby razem zdobywać następne cele."

Hedom
Melchior Murdzek Prezes
Zobacz Case Study

Wzrost widoczności strony i generowanego przez nią ruchu

"Nasza strona widoczna jest na czołowych pozycjach w wyszukiwarce Google na słowa kluczowe, które na początku współpracy zostały przez nas uznane za priorytetowe. Zauważyliśmy znacznywzrost zainteresowania naszymi usługami, w efekcie czego firma OKNO-BEST zaczęła dynamicznie się rozwijać."

Okno-Best
Marcin Trzebińczyk Okno-Best
Zobacz referencję

SEO Kielce

Sprawdź, jak przebiega wspólpraca z Agencją KS


 • Kontakt z doradcą


 • Analiza techniczna strony


 • Strategia pozycjonowania


 • Optymalizacja strony i link building


 • Raportowanie

Kontakt z doradcą

Po wysłaniu formularza z naszej strony, skontaktuje się z Tobą nasz doradca, aby omówić cele, które chciałbyś realiować poprzez działania SEO. Następnie przygotuje dla Ciebie indywidualną ofertę. Będzie ona zawierać zakres działań niezbędnych do osiągnięcia Twojego celu biznesowego.

Analiza strony / Audyt SEO

Na kolejnym etapie wspólpracy specjalista SEO przygotuje audyt lub analizę witryny. Ma to na celu poznanie jej mocnych i słabych stron. Sprawdzimy jej kondycję techniczną, widoczność na słowa kluczowe, jakość treści, a także przeanalizujemy Twoich najbliższych konkurentów.

Strategia pozycjonowania

Na podstawie analizy przygotujemy strategię pozycjonowanie strony wraz z harmonogramem na kilka miesięcy do przodu. Stworzymy plan link buildingowy i contentowy, który to w kolejnych miesiącach będziemy skrupulatnie realizować. W strategii możemy zawrzeć propozycję innych działań spoza SEO, które pomogą Ci dotrzeć do potencjalnego klienta.

Optymalizacja strony i link building

W kolejnych miesiącach współpracy zajmiemy się cykliczną optymalizacją treści na stronie WWW, poprawą linkowania wewnętrznego i zewnętrznego oraz optymalizacją konwersji. W każdej chwili będziesz mógł skontaktować się z opiekunem strony i omówić z nim realizowane działania.

Raportowanie

Jako nasz klient otrzymasz dostęp do KS Business Panel — miejsca, gdzie będzisz mógł w łatwy sposób sprawdzić efekty naszej pracy. Znajdziesz w nim aktualne pozycje Twojej strony na istotne dla Ciebie frazy oraz planowane i zrealizowane zadania.

Skontaktuj się z nami

Nie pozwól, by konkurencja wyprzedziła Cię w walce o klienta. Skontaktuj się z naszym doradcą lub wyślij zapytanie poprzez formularz.

Przygotujemy dla Ciebie darmową ofertę wzbogaconą o podstawową analizę strony, analizę konkurencji, praktyczne porady dotyczące branży, a także realne prognozy rozwoju Twojego biznesu.

Zamów bezpłatną wycenę!

(czytaj więcej) Na podstawie tej zgody będziemy mogli skontaktować się z Tobą za pośrednictwem np. telefonu czy poczty elektronicznej w celu obsługi przez nas twojego zapytania. Administratorem Twoich danych osobowych jest KS Sp. z o.o. Gorzyce 141, 38-230 Nowy Żmigród, NIP: 6852338589. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityka Prywatności). (zwiń)

Najczęściej zadawane pytania

Co to jest pozycjonowanie stron internetowych?

Pozycjonowanie stron internetowych (SEO - Search Engine Optimization) to proces mający na celu poprawę widoczności witryny w wynikach wyszukiwania Google lub innych popularnych wyszukiwarkach internetowych (np. Bing, Yahoo). Jeżeli Twoja witryna znajdzie się na jednym z pierwszych miejsc w rankingu, możesz liczyć na większe zainteresownie użytkowników, częstrze odwiedziny na Twojej stronie i zwiększoną liczbę zapytań ofertowych.

SEO a SEM — Jaka jest różnica?

SEO (pozycjonowanie stron) to działania mające na celu zdobycie wiekszego ruchu z organicznych (naturalnych, bezpłatnych) wyników wyszukiwania. Z kolei SEM (Search Engine Marketing) to działania zarówno organiczne, jak i płatne kampanie reklamowe w wyszukiwarce.

Co składa się na skuteczne SEO?

Proces pozycjonowania stron WWW składa się z kilku istotnych elementów. Są to:

 • optymalizacja techniczna strony - jest to przygotowanie techniczne Twojej witryny na spotkanie z algorytmami wyszukiwania. Błędy techniczne mogą skutecznie utrudniać osiągnięcie wysokich pozycji w Google.
 • optymalizacja treści na stronie - specjalista SEO przygotuje listę fraz kluczowych, a następnie przeprowadzi optymalizuje treści pod te słowa, by cała strona była lepiej widoczna w Google.
 • link building - w pozycjonowaniu lokalnym istotne jest zdobywanie odnośników z innych witryn o chrakterze regionalnym. Liczy się tutaj nie tyle ilość odnośników, co jakość. Dużą wagę przykładamy do sprawdzenia miejsca umieszczenia linku, aby nie pozyskiwać linków z niepewnych lub spamerskich miejsc.
 • content marketing - prowadzenie bloga firmowego lub publikowanie użytecznych materiałów jest świetną metodą budowy ruchu organicznego na stronie. W ramach content marketingu przygotujemy dla Ciebie wysokiej jakości treści gotowe do publikacji, które będą przyciągały uwagę Twoich potencjalnych klientów.
 • optymalizacja wizytówki Google - elementem pozycjonowania lokalnego jest optymalizacja Google Business Profile — profilu firmy zwanego potocznie wizytówką. Dzięki temu będzie on widoczny w Mapach Google i wyszukiwarce na zapytania lokalne.
 • optymalizacja UX - poprawa doświadczeń użytkownika jest niezbędna, aby zmienić ruch organiczny na konwersje. W ramach abonamentu SEO otrzymasz od nas porady, które pomogą poprawić interfejs strony, aby więcej osób chciało skorzystać z Twoich usług.

Pozycjonowanie lokalne czy w całej Polsce?

Pozycjonowanie lokalne (lokalne SEO) to proces, którego celem jest dotarcie do mieszkańców konkretnego miasta, powiatu czy województwa - w tym przypadku Kielc. Zwróć uwagę, że kluczem to sukcesu jest tutaj dobór odpowiednich fraz, które zawieraja w sobie lokalizację np. dentysta Kielce, weterynarz Kielce czy adwokat Kielce. Takie frazy kluczowe mają mniejszą miesięczną liczbę wyszukiwań jednak szukają ich osoby, którym zależy na usłudze lub produkcie z konkretnego miasta. Pozycjonowanie stron na frazy ogólne nie jest zalecane firmom, których potencjalny klient pochodzi z najbliższych okolic.

Kto powinien pozycjonować się w Kielcach?

Pozycjonowaniem powinny zainteresować się przede wszystkim:

 • przedsiębiorcy, którzy prowadzą firmę na terenie Kielc lub okolicznych miejscowości,
 • przedsiębiorstwa i sklepy internetowe działające na terenie całego kraju, które chcą dotrzeć do nowych potencjalnych klientów zamieszkujących Kielce.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron WWW w Kielcach?

Ceny pozycjonowania stron w Kielcach to wypadkowa wielu składników takich jak: liczba fraz kluczowych, konkurencyjność danej branży, obszar działania, stan strony czy zakres usług. Dlatego też nasz cennik pozycjonowania jest ustalany dla konkretnej strony dopiero po jej wstępnej analizie i zbadaniu konkurencji. Zadzwoń lub napisz do nas poprzez formularz na stronie, a przygotujemy dla Ciebie bezpłatną wycenę dopasowaną do Twoich indywidualnych potrzeb.

Kiedy można spodziewać się efektów pozycjonowania?

Czas oczekiwania na efekty pozycjonowania to od 3 do 12 miesięcy od rozpoczęcia pracy nad stroną internetową. Zależy on od budżetu, historii domeny, działań konkurencji czy zakresu prac do wykonania. Osiągnięcie oczekiwanych efektów mogą spowolnić aktualizacje algorytmów oraz tempo wprowadzania zmian przez zewnętrznych deweloperów.

Jak sprawdzić efekty pozycjonowania strony internetowej?

Aby sprawdzić, jak pozycjonowanie wpływa na widoczność strony, można wdrożyć narzędzia analityczne: Google Search Console czy Google Analytics. Jeżeli ich nie masz, nie martw się. Założymy je dla Ciebie.

Klientom naszej agencji SEO udostępniamy autorskie narzędzie, które zawiere:

 • listę wykonanych prac na stronie i poza nią,
 • pozycje strony w wynikach Google na ustalone słowa kluczowe,
 • raport dymaniczny ze statystykami odwiedzin stron, podsumowanie konwersji oraz dane demograficzne o użytkownikach.

Dlaczego Agencja SEO KS jest doskonałym partnerem do współpracy?

Działamy w branży od ponad 16 lat. Współpracowaliśmy z setkami firm z całej Polski, a doświadczenie, które przez te lata zdobyliśmy, pozwala nam efektywnie pozycjonować strony z niemal każdej branży.

Naszym atutem jest obsługa klienta. Każdego traktujemy jak partnera i wsłuchujemy się w jego potrzeby, by dostarczyć mu najlepsze rozwiązania. Potwierdzeniem tych słów niech będzie wysoka średnia ocena Agencji KS w wizytówce Google.

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Skuteczne Pozycjonowanie stron w wyszukiwarce Google to nie jedyne czym się zajmujemy. W skład naszych usług wchodzi:

 • pozycjonowanie w Google Maps,
 • pozycjonowanie sklepów internetowych,
 • copywriting i content marketing,
 • marketing internetowy w sieci reklamowej,
 • audyty SEO,
 • analiza konkurencji,
 • analiza słów kluczowych,
 • prowadzenie profili w Social Mediach,
 • migracje serwisów.

Agencja SEO

Kielce to nie jedyne miasto, w którym działamy

Kliknij w mapę i sprawdź ofertę dla firm działających w innych miastach w Polsce.


Zamów bezpłatną wycenę!

(czytaj więcej) Na podstawie tej zgody będziemy mogli skontaktować się z Tobą za pośrednictwem np. telefonu czy poczty elektronicznej w celu obsługi przez nas twojego zapytania. Administratorem Twoich danych osobowych jest KS Sp. z o.o. Gorzyce 141, 38-230 Nowy Żmigród, NIP: 6852338589. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityka Prywatności). (zwiń)
(5/5), głosów: 7
Ocena strony:
Go Top